Saw palmetto

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Saw palmetto

Mesaj gönderen Raul7 »

opulentia yazdı:
Raul7 yazdı:Arkadaşlar mesane ilacı kullanıyorum 1 haftadır felan fakat idrar yapmayı zorlaştırdı gibi bende yani sonuna dogru zor yapıyorum sebebi hakkında fikri olan varmı
Suan enfeksiyon varmi
Yok heralde hocam antbiyotigi kestim
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

Raul7 yazdı:
opulentia yazdı:
Raul7 yazdı:Arkadaşlar mesane ilacı kullanıyorum 1 haftadır felan fakat idrar yapmayı zorlaştırdı gibi bende yani sonuna dogru zor yapıyorum sebebi hakkında fikri olan varmı
Suan enfeksiyon varmi
İlk haftaalar idrarı zorlaştırıyor sonra vücut alışıyor kardeşim
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Untitleduser yazdı:
Raul7 yazdı:
opulentia yazdı:
Suan enfeksiyon varmi
İlk haftaalar idrarı zorlaştırıyor sonra vücut alışıyor kardeşim
İnşallah kardeşim faydasını görürümde su histen kurtulurum
Sagittarius
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Sagittarius »

Arkadaslar piyasada bicok marka var ama hangisi iyidir dogal ve en iyisi hangisi ??varmi bilen ve oneride bulunacak
xray03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen xray03 »

Arkadaşlar saw palmetto bende 2 gün oldu başlayalı daha doğrusu doktor reçete etti solgar değil de prostagood olarak ilaç var sgk ödüyor onu eczanede 40 lira civarı oda aynı saw palmetto eksrati bilginiz olsun onun yanısıra doktor birde antidepresan başladı ağrılar için bakalım nasıl olacak bir ay sonra kontrol var herkese geçmiş olsun tekrar
mylife
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mylife »

Sagittarius yazdı:Arkadaslar piyasada bicok marka var ama hangisi iyidir dogal ve en iyisi hangisi ??varmi bilen ve oneride bulunacak
Prostagood kullan(günde 2 kapsül).extradan sepe natural saw palmetto kullan(günde 4 kapsül) yinede bi etki görmezsen prostagoodu günde 6ya kadar çıkarabilirsin.içecek olarak sadece arıtılmıs su öneririm aldığın su kaliteli olmalı ama.
elzerh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen elzerh »

Walla ben bu saw palmetto denen solgarin takviyesini 3 haftadir sabah aksam 1 kapsul aliyorum..agri ve sancilarda gerileme yok..antb de kullaniyorum ....haa bende yanma falan hic olmadi...sadece sik idrara cikma karin agrisi siskinlik ve gaz var
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Armegeddon yazdı:Merhabalar bir tanıdıgın tavsiyesiyle saw palmettoya basladım o fayda gormus bende internette yabancı forumları karıştırdım biraz quercetinle birlikte uzun süre kullanıp cok memnun kalanlar olmus düzenli olarak quercetin de kullanmaya başlıycam bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim saw palmetto solgarın aldım quercetın için marka tavsiyelerine açığım şimdiden teşekkürler

Quarsetin soğan ve sarımsak ta var . Ben doğanın faydasını gördüm . Kasık bölgesinde rahatlama ve günde 4 kez iyi sertleşme ve boşalma. Denenebilir armegeddon
akoray

Mesaj gönderen akoray »

akoray yazdı:
Armegeddon yazdı:Merhabalar bir tanıdıgın tavsiyesiyle saw palmettoya basladım o fayda gormus bende internette yabancı forumları karıştırdım biraz quercetinle birlikte uzun süre kullanıp cok memnun kalanlar olmus düzenli olarak quercetin de kullanmaya başlıycam bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim saw palmetto solgarın aldım quercetın için marka tavsiyelerine açığım şimdiden teşekkürler

Quarsetin soğan ve sarımsak ta var . Ben doğanın faydasını gördüm . Kasık bölgesinde rahatlama ve günde 4 kez iyi sertleşme ve boşalma. Denenebilir armegeddon

Soğan olucak doğan yazmışım
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen patient45 »

Saw Palmetto yerine geçebilecek doğal ürün kavrulmamış çiğ kabak çekirdeği. Benim saw palmetto bitince kabak çekirdeğine yüklendim. Ekonomik durum yoluna girinceye kadar böyle, sonrasında solgar marka 94 tl ye saw palmetto almayı düşünüyorum.