Gezdigim bi dunya doktor sonuc sıfır ne yapmalıyım ey guzel insanlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kayseri40
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Gezdigim bi dunya doktor sonuc sıfır ne yapmalıyım ey guzel insanlar

Mesaj gönderen kayseri40 »

Merhabalar bundan 3 yil once yakalanfim bu hastaliga yaklasik 20 doktor gezdim. Enson memorial kayseride bir hekim rektal tuse ile teshis koydu ama. Ama antibiyotik yazmadi Marshadow abi sonucu alio buradan baska bir hekime gitmemi onerdi buradaki doktorlardan birine gittim olarak Prostat MR I yaptirdi sonuc:
PROSTAT HAFIF HETEROJEN KONSTRANLANMAKTADIR KRONIK INFLAMASYON SEMINAL VEZIKULLER DOLGUNDUR. akabinde 1 er kutu tetradox orcipol xefo rapid verdi ilaclari kullandim biraz rahatladi havalarin isinmasindan da ola bilir. simfi ise bir kutu orcipol daha verdi sonuc nolcak bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorum
Mrshadow

Re: Gezdigim bi dunya doktor sonuc sıfır ne yapmalıyım ey guzel insanlar

Mesaj gönderen Mrshadow »

abicim bu antb'ler uyutur bakteriyi anca,
hep söylüyoruz, önce iğne sonra oral tablet ile devam eden ve deneme yanılma ile rektal tuşeden alınan sıvıdan lokosit aranmasıyla enfeksiyonun varlığının araştırıldığı bir tedavi öneriyoruz.
aldığın ilaçlar çerez, zaten çoğu ağrı kesici özellikler taşıyor. sen en iyisi bir kere sana yakın diye Eskişehir Acıbadem Hüseyin Seçgin'e git. Tedaviye başlasın, sonra gerekirse uzaktan devam edersin
kayseri40

Mrshadow yazdı:abicim bu antb'ler uyutur bakteriyi anca,
hep söylüyoruz, önce iğne sonra oral tablet ile devam eden ve deneme yanılma ile rektal tuşeden alınan sıvıdan lokosit aranmasıyla enfeksiyonun varlığının araştırıldığı bir tedavi öneriyoruz.
aldığın ilaçlar çerez, zaten çoğu ağrı kesici özellikler taşıyor. sen en iyisi bir kere sana yakın diye Eskişehir Acıbadem Hüseyin Seçgin'e git. Tedaviye başlasın, sonra gerekirse uzaktan devam edersin

Marshadow abi ilaclari kullandim yuzde 40 iyilesmem var ama havalardanmi ilactanmi bilmiyorum dr den igne istedim yok bobregini bitirir yok karacigerini pert eder diyerekten yapmadi
Mrshadow

kayseri40 yazdı:

Marshadow abi ilaclari kullandim yuzde 40 iyilesmem var ama havalardanmi ilactanmi bilmiyorum dr den igne istedim yok bobregini bitirir yok karacigerini pert eder diyerekten yapmadi
doktorun cevabı iyiymiş :)
siktirsingitsin başka iş yapsın!
enfeksiyonu hokus pokusları mı iyileştirecek?
kayseri40

Mrshadow yazdı:
kayseri40 yazdı:

doktorun cevabı iyiymiş :)
siktirsingitsin başka iş yapsın!
enfeksiyonu hokus pokusları mı iyileştirecek?

Marshadow abi son olarak bise daha sorcam MR sonucunda hafif inflamasyon yaziyordu. doktorda prostatinda herhangi bir büyüme yok dedi bu iyi biseymi birde sen iyilesenlerden misin lokositin sifirlandiktan sonra ne kadar zamanda kurtuldun cinsellik durumn nedir
Mrshadow

1- iyileşenlerden değilim ama şuan kendimi iyi hissediyorum. sürdürülebilir bir durumdayım
2- cinsellik hiç sorun olmadı
3- lokosit sıfırlandıktan sonra prostatın kendine tamamen gelmesi 6 ay-3 sene arasında sürebilir
4- inflamasyon giderici takviyeler kullan ( bromelian gibi )
5- prostatın büyüymeiş olması tabii ki iyi, ödemden doılayı şişse idi, idrar sorunları yaşardın
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Kayseri40kardeşim senin süreç benimkisi ile aynı. Şu an takviye başladım. Bromelain ve propolis Sıvı. Prostat taki ki küçülme yi Dr.
İyiye yorumladı. Kontrole devam et. Grşrz
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Geçmiş olsun arkadaşım Lökosit son ölçümde 1-2 bende sizinle şuan aynı süreci yaşıyorum idrar sorunlarım %80-90 azaldı.Fakat idrar sonrası penisde hassasiyet hafif sızı var.Masa başı işim olduğundan yarım saat üzeri oturmalarda testis ağrısı be yanması oluyor öte yandan zaman zaman idrar sonrası her iki üst baldırda ağrı ve bacaklarda güçsüzlük olduğu oluyor makat bölgesi ağrı ve yanmaları %90 oranında geçti bende ayrıca aktif mesanede var şikayetlerim buna bağlıda olabilir diye düşünüyorum Son 15 gündür Quercetin kullanıyordum yine son 2 gündür yanına ALA ve bromelain de ekledim.Bakalım süreç ne kadar sürecek sabır edersek umarım dahada rahatlayacağız.
kayseri41

Mesaj gönderen kayseri41 »

Eyvallah hepinizden Allah razi olsun bayagidir foruma giremedim insallah hepimiz duzelecez huysuzdahide tecrubelilerden orcipolun 2. kutusunu yariladim tum sikayetlerim yuzde 40 azaldi takviye icin onerilerinizi bekliyorum saglicakla kaliniz
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Mrshadow yazdı:1- iyileşenlerden değilim ama şuan kendimi iyi hissediyorum. sürdürülebilir bir durumdayım
2- cinsellik hiç sorun olmadı
3- lokosit sıfırlandıktan sonra prostatın kendine tamamen gelmesi 6 ay-3 sene arasında sürebilir
4- inflamasyon giderici takviyeler kullan ( bromelian gibi )
5- prostatın büyüymeiş olması tabii ki iyi, ödemden doılayı şişse idi, idrar sorunları yaşardın
Abi bu bromelaini nasıl kullanacaz aç tok birde ödem için ne yapmak gerek