lokosit takibi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

lokosit takibi

Mesaj gönderen ahmet »

malum lokosit takibi uygun dozda etkili olan antibiyotik kullanimi sonrasi doku onarimina yonelik tedaviler vs. buradaki bircok iyilesen hasta zafer oymanin tedavisiyle bu sekilde iyilesti. ornegin benim haftalarca hatta aylarca istsnbula git gel yapip zafer beyin kontrolu altina girmem cok cok zor bunuda yapan izmir ve civarinda doktor yok gibi gorunuyor. ben bircok kez igne ve oral antibiyotik tedavisi gordum ama lokosit sayimi yaptiramagimiz icin etkili olmadi ezbere kullanmis olduk. burada benle ayni sikintiyi yasayan bircok kisi vardir diye dusunuyorum doktorlara lokosit bakin diyoruz yine bildiklerini okuyorlar bakmiyorlar saglik bu gerekirse gidip gelip tedavi olmak gerekiyor belki ama bazen maddi manevi sebeplerden dolayi olmuyor. tavsiye edebileceginiz birseyler varmidir arkadaslar veya izmir veya cevresi bu tarz bir tedavi uygulayan bir doktor vs.
ultrass
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: lokosit takibi

Mesaj gönderen ultrass »

İzmir ve civarında kesin vardır. Bunu da sadece İstanbul'da Zafer hoca yapmıyor. Benim Ümraniye'de muayene olduğum doktor bile yapmak istedi. Fakat ben Zafer hocada yaptırdığım için doktor tamam dedi olmadı tekrar isterim filan dedi. Kısacası ameliyata giren doktorlara görünün hepsi yapar. Bu arada yaptırmasını istemeyin zaten yapması gereken doktor yapar.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozanvozan »

Ya anlamıyorum ben prof a gidiyorum Bursa'da gerçi burda bütün doktorlar orda adama lökosit bak diyorum adam bana sürüntü kültür bakmak daha net sonuç verir lökosit dediğin şey vücudun antibiyotik askeri birşey ifade etmez diyor öyle böyle ediyor yine bakmıyor paramızla rezil oluyoruz Zafer hocaya gitme imkanımız da yok çıldırıyorum ya
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ozanvozan yazdı:Ya anlamıyorum ben prof a gidiyorum Bursa'da gerçi burda bütün doktorlar orda adama lökosit bak diyorum adam bana sürüntü kültür bakmak daha net sonuç verir lökosit dediğin şey vücudun antibiyotik askeri birşey ifade etmez diyor öyle böyle ediyor yine bakmıyor paramızla rezil oluyoruz Zafer hocaya gitme imkanımız da yok çıldırıyorum ya
Zafer hocaya uzak olan Eskisehir acıbadem hüseyin hocayı düşünsün ilgili bi doktordur pek çok kişide ona gidiyor
Fiyatlarda makul
Muayene masaj lökasit ölçümü 130 tl
ultrass

Mesaj gönderen ultrass »

ozanvozan kardeşim Bursa çok yakın İstanbul'a bizim ümraniye den beylikdüzüne gitmemiz 2 saat sürüyor. Atlayıp gelip testlerini olabilirsin şahsen senin kesin lökosit oranlarına baktırman gerekiyor. Ben senin prostatit olduğunu düşünmüyorum. Emar veya ultrason'da prostatit şiş olduğu kesin olarak görülebilir bu testleri yapıp şişliği kanıtla derim.
NightAngel01

Mesaj gönderen NightAngel01 »

ultrass yazdı:ozanvozan kardeşim Bursa çok yakın İstanbul'a bizim ümraniye den beylikdüzüne gitmemiz 2 saat sürüyor. Atlayıp gelip testlerini olabilirsin şahsen senin kesin lökosit oranlarına baktırman gerekiyor. Ben senin prostatit olduğunu düşünmüyorum. Emar veya ultrason'da prostatit şiş olduğu kesin olarak görülebilir bu testleri yapıp şişliği kanıtla derim.
ABi idrar sorunu yaşayanlarda genelde lökosit yüksek çıkıyor ben Adana çevresindeyim burdadq bakan yok antibiyotik rahatlıyor ama deneme yanılma kullanıyoeuz
Alfanso
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Alfanso »

ahmet yazdı:malum lokosit takibi uygun dozda etkili olan antibiyotik kullanimi sonrasi doku onarimina yonelik tedaviler vs. buradaki bircok iyilesen hasta zafer oymanin tedavisiyle bu sekilde iyilesti. ornegin benim haftalarca hatta aylarca istsnbula git gel yapip zafer beyin kontrolu altina girmem cok cok zor bunuda yapan izmir ve civarinda doktor yok gibi gorunuyor. ben bircok kez igne ve oral antibiyotik tedavisi gordum ama lokosit sayimi yaptiramagimiz icin etkili olmadi ezbere kullanmis olduk. burada benle ayni sikintiyi yasayan bircok kisi vardir diye dusunuyorum doktorlara lokosit bakin diyoruz yine bildiklerini okuyorlar bakmiyorlar saglik bu gerekirse gidip gelip tedavi olmak gerekiyor belki ama bazen maddi manevi sebeplerden dolayi olmuyor. tavsiye edebileceginiz birseyler varmidir arkadaslar veya izmir veya cevresi bu tarz bir tedavi uygulayan bir doktor vs.

Slm
İzmirde lökosit takibini yapan Dr Necmettin Çıkılı cama alıp bakıyor ayrıca labaratuvar ortamında İzmir can hastanesi Evren ışık takip ediyor
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

necmettin cikiliya biri gitmisti buradan lokosit bakmadi falan demisti bende o yuzden gitmedim
ultrass

Mesaj gönderen ultrass »

NightAngel01 yazdı:
ultrass yazdı:ozanvozan kardeşim Bursa çok yakın İstanbul'a bizim ümraniye den beylikdüzüne gitmemiz 2 saat sürüyor. Atlayıp gelip testlerini olabilirsin şahsen senin kesin lökosit oranlarına baktırman gerekiyor. Ben senin prostatit olduğunu düşünmüyorum. Emar veya ultrason'da prostatit şiş olduğu kesin olarak görülebilir bu testleri yapıp şişliği kanıtla derim.
ABi idrar sorunu yaşayanlarda genelde lökosit yüksek çıkıyor ben Adana çevresindeyim burdadq bakan yok antibiyotik rahatlıyor ama deneme yanılma kullanıyoeuz
Bu çok ciddi bir durum bunu sağlık bakanlığına bildirmemiz gerekiyor o zaman. Çünkü Allah korusun birisi testis kanseri ise bakılmaması ölüme kadar götürebilir buda ciddi bir durumu sonuçlandırır. Rektal Tuşe yapmayana o diplomayı vermiyorlar.
NightAngel01

Mesaj gönderen NightAngel01 »

ultrass yazdı:
NightAngel01 yazdı:
Bu çok ciddi bir durum bunu sağlık bakanlığına bildirmemiz gerekiyor o zaman. Çünkü Allah korusun birisi testis kanseri ise bakılmaması ölüme kadar götürebilir buda ciddi bir durumu sonuçlandırır. Rektal Tuşe yapmayana o diplomayı vermiyorlar.
Kesinlikle öyle doktoruma rica ettim yapmıyor
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Bakteri ölmeden lokastik takibi hikaye lokastik 100 olsa bile mikrobu oldurebildiysen zamanla duser zaten sifirlanir.. lökastigi 1 2 cikip uremesi olanlar iyilesmismi oluyor.. semptomlari tek tek kalici olarak.bitirmek lazim gecen sene prof bana tahlil yapmadi bibok yapmadi eski tahliller vardi elimde e coli bakteri vardi antibiyogramda levofloksasine direncli yaziyodu.. adam tavanic yazdi direncli olmasina ragmen kullandim 5 dk da bi cise giderdim 1 bucuk yildir cise kalkmiom kalici olarak cozdu sık idrari dolgunluk hissi kaldi bi