PUDENTAL SİNİR SIKIŞMASI

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: PUDENTAL SİNİR SIKIŞMASI

Mesaj gönderen opulentia »

NightAngel01 yazdı:
opulentia yazdı:
ABittersweetLi yazdı:nörologlar bununla ilgili bazı ilaçlar veriyorlar.bende kullanmıştım.neurontin isminde bir ilaç.faydası oldu mu diye soracak olursanız.biraz iyi geliyor.ama 6 ay düzenli kullanmak gerekiyor.nörologlar dışında kimse yazamıyor diye biliyorum.ayrıca prospektüsünde yan etkiler arasında düşük lokosit sayımı diye bir tabir var.sanırım lokositte düşürüyor.belki o yönü ile de yardımcı oluyordur.
Neurontin lyrica benzeri bir ilactir.kaygi bozukluguna bağlı agri kesici ozelligi on plandadir insanı aptal gibi yapar ilk zamanlarda dozu yuksek verilirse.Agrilariniz psikolojik degilse bir arpa boyu yol kat edemezsiniz.Nörologlar da yazar psikaytristler fizik tedaviciler ve algoloji uzmanlari da yazar.
Abi bu ilacı söylerken herkes uyuşturucu olarak söylüyor sanırsam çok uyuşturuyprmuş
Sadece alisma süresinde insani sarsiyor 15 gun sürüyor bu durum.tabii bünyeden bunyeye degisiyor.narkotik kardesim bunlar olcak o kadar :))) ama ben hala bir ise yaradigini dusunmuyorum
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: PUDENTAL SİNİR SIKIŞMASI

Mesaj gönderen NightAngel01 »

opulentia yazdı:
NightAngel01 yazdı:
opulentia yazdı:
Neurontin lyrica benzeri bir ilactir.kaygi bozukluguna bağlı agri kesici ozelligi on plandadir insanı aptal gibi yapar ilk zamanlarda dozu yuksek verilirse.Agrilariniz psikolojik degilse bir arpa boyu yol kat edemezsiniz.Nörologlar da yazar psikaytristler fizik tedaviciler ve algoloji uzmanlari da yazar.
Abi bu ilacı söylerken herkes uyuşturucu olarak söylüyor sanırsam çok uyuşturuyprmuş
Sadece alisma süresinde insani sarsiyor 15 gun sürüyor bu durum.tabii bünyeden bunyeye degisiyor.narkotik kardesim bunlar olcak o kadar :))) ama ben hala bir ise yaradigini dusunmuyorum
Anladım abi zaten Antibiyotik ten başka başkası yaramıyor