Sabredin, kurtulcagiz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Sabredin, kurtulcagiz

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben ordada takildim sonucta oral seks yaptirmissin nasil bu iki bakteri cikiyo enteresan acaba kadin lezbiyenmiydi :)
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

mustafa3435 yazdı:Bakterilerinde aktif bir yaşam döngüsü vardır. Bazı durumlarda ise akut seyredip pasif bir direniş yani uyku hali denilen biofilm içerisinde yada kanlanmanın çok az olduğu hücre bağışıklık sisteminin daha az faal olduğu bölgelerde yaşamlarını sürdüre bilirler. Böyle bir durumda bağışıklık sistemi herhangi bir tehdit algılamadığı için lökosit üretmeyecektir. Doğal olarak lökosit çıkmayacaktır. Hastalığın alevlenme dediğimiz aktif döneminde bu bakteriler vücut direncininde düşmesi ile tekrar ortaya çıkıp yaşamsal faaliyetlerine devam etmek için üreyip tekrar çoğalmaya başlarlar. Bu durumdada nüks dediğimiz durum meydana gelmiş olur. Demek istediğim şey lökositin herzaman düşük çıkması hastalık yoktur anlamına gelmez. Kadir abininde dediği gibi semptomlarda benzerlik varsa, nonbakteriyel olguyla örtüşüyorsa bulunamayan bakteri hala mevcut olabilir.
Her bakteri uyumaz uyuma dedigin spor yapmadir. Evet dedigin gibi yasam dongusu var cogalma yasam ve olum bizler gibi ancak spor yaparsa uzun yillar inaktif vaziyette kalabilir ve bagisiklik sistemi dustugu an aktif hale gecer. Ama dedigim gibi her bakteri bu özellige sahip degil.
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Kc34 burada uyku hali dediğimiz durum evet hernekadar da olsa spor durumlarındada olsada, diğer bakterilerdede çevreye uyum yönünden aktif yaşam alanları kısıtlana biliyor, yani bir nevi uzun süre baskı altında tutulabiliyor. Bu durumdada yine üreyip çoğalamıyorlar.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Kc34 yazdı:Ben ordada takildim sonucta oral seks yaptirmissin nasil bu iki bakteri cikiyo enteresan acaba kadin lezbiyenmiydi :)

Yok hacım oral değildi
bkr60

Mesaj gönderen bkr60 »

Stronger yazdı:
efervesan yazdı:
Stronger yazdı:Gerçekten hasta olanlar burdaki kisilerin size hic bir konuda yardimci olamayacagini hala anlamadiniz mi? Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesine gidip tedavinizi olun !
Hangi doktor yöntem ne Peki anlaşılan sne iyileşmişsin
Ben hasta degildim ki iyileseyim, çevrem de 4 kisi bu hastalik ile ugrasiyor hayata küsmüslerdi resmen 3 ü iyilesti biri de hala tedavi görüyor. Hepsi de hacettepe den tedavi aldilar hacettepe den hangi doktora gidersen git hepsi prof. Hacettepe den bahsediyorum yani haluk özene gidebilirsi]

Kardes madem tedavi olan var dr ismi yaz ezbere konusma hacettepede herhangi bir dr demisssin gitmedigimiz dr kalmadi bizim.bu hastaligi cekmemissin disardan konusmasi basit Allah basina vermesin dussusu kolay cikisi cok zor bunun. burdaki insanlarin fizikide ruhide hastaligi var biliyorsan bir hekim adi ver yoksa bizi sallama birader
murat222

Mesaj gönderen murat222 »

bkr60 yazdı:
Stronger yazdı:
efervesan yazdı: Hangi doktor yöntem ne Peki anlaşılan sne iyileşmişsin
Ben hasta degildim ki iyileseyim, çevrem de 4 kisi bu hastalik ile ugrasiyor hayata küsmüslerdi resmen 3 ü iyilesti biri de hala tedavi görüyor. Hepsi de hacettepe den tedavi aldilar hacettepe den hangi doktora gidersen git hepsi prof. Hacettepe den bahsediyorum yani haluk özene gidebilirsi]

Kardes madem tedavi olan var dr ismi yaz ezbere konusma hacettepede herhangi bir dr demisssin gitmedigimiz dr kalmadi bizim.bu hastaligi cekmemissin disardan konusmasi basit Allah basina vermesin dussusu kolay cikisi cok zor bunun. burdaki insanlarin fizikide ruhide hastaligi var biliyorsan bir hekim adi ver yoksa bizi sallama birader
Vermiş diğer yazısında görmemişsin prof dr Haluk özen Ankara da isen dene istersen
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Sizlere de önerimdir. Ben de 5 senedir bu derdi çekiyorum. Vücuduma bir kere girdi mikrop, bir daha çıkmadı. Fakat ne sebeple olursa olsun intihar, isyan tarzı söylemlere gerek yok Başıma gelen tüm hastalıklarda şöyle bir bakış açım var. Allah kimseye sorarak, isteğe bağlı, ya da iyi insan-kötü insan değerlendirmesi yaparak hastalığı vermiyor. Hastalıklar ihmalden, cehaletten ya da kaderden gelir insanın başına. Birden fazla rahatsızlıkla mücadele eden biri olarak hep şöyle düşündüm. Penisim ağrıyor, kasıklarım ağrıyor, idrar sıkıntım var ama şükür gözlerim görürken başıma geldi bunlar. Basurum var ama şükür kulaklarım işitiyor. Romatizmam var ama şükür elimi, kolumu kullanabiliyorum. Yani elinizde ne kaldığına bakarsanız, oradaki sayısız nimeti görüp şükretmeye başlarsınız. Madem bana sorulmadan can buldum, madem bana sorulmadan bir bedene büründüm, madem bana sorulmadan bazı hastalıklarla imtihan ediliyorum; o halde bana sorulmadan şu an elimde bulunan nimetleri de her an kaybedebilirim. Kaybetmiyorsam binlerce kez hamdolsun demeliyim, demelisiniz. Beterin beteri var. Görme engelli bir prostatit hastası, yatalak bir prostatit hastası, kanserli bir prostatit hastası da olabilirdik. Bir de bu açıdan bakın. Tüm dostlara sabırlar ve acil şifalar dilerim.
bkr60

Mesaj gönderen bkr60 »

Dreamer kardesim vd strong tsk ederim haklisiniz Allaha yine binlerce sukur buda gececek tedavisine baktiracaz ins butun hepimiz kurtulucaz ins bunun tedavisi basitlesecek ilerde ins