''Artik prostatit degilsin''

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: ''Artik prostatit degilsin''

Mesaj gönderen benyusuf »

kadir yazdı:
benyusuf yazdı:
Mrshadow yazdı:Benyusuf kardesim, suan hic sikintin kalmadi mi? Gecen yaklasik 6-7 ayda hic yokladi mi soguklardan dolayi?
Bazen erken bosalma oluyor,onun disinda bir sikintim yok,kafaya da cok takmiyorum.
Benim durumum hakkimda genisce bir yazim vardi.kullandigim ilaclar,takviyeler...
Su an sadece probiyotik ve bromelain kullaniyorm
Benyusuf mrb,
Seninle 2 yil gibi bir sure zarfinda muteaddit defalar görüştük.Gercekten iyi mucadele ettin. Tedaviyi iyi takip edip uyguladin.Insallah dahada iyi olursun kardesim.
çok teşekkür ederim Kadir Abi.hayatın kendisi bir mücadeledir aslında.erken boşalma sıkıntısı devam ederse lswt düşünebilirim.(hap olaylarına girmek istemiyorum)bu forumda iyileşenlerin büyük çoğunluğu ben dahil senin yolunu takip edip de iyileşmişlerdir.sana ne kadar teşekkür etsek azdır kadir abi.yeni hasta arkadaşlara tavsiyem kendinizi başkasıyla kıyaslamayın.tedavinizi olun.moralinizi bozmayın.ben daha önce de söyledim.siz belki sadece prostatitsiniz ama inanın birkaç hastalığı olup da yaşama 4 elle sarılan insanlar da var.pozitif düşünün; pozitif olun.
Kultigin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: ''Artik prostatit degilsin''

Mesaj gönderen Kultigin »

benyusuf yazdı:
kadir yazdı:
benyusuf yazdı: Bazen erken bosalma oluyor,onun disinda bir sikintim yok,kafaya da cok takmiyorum.
Benim durumum hakkimda genisce bir yazim vardi.kullandigim ilaclar,takviyeler...
Su an sadece probiyotik ve bromelain kullaniyorm
Benyusuf mrb,
Seninle 2 yil gibi bir sure zarfinda muteaddit defalar görüştük.Gercekten iyi mucadele ettin. Tedaviyi iyi takip edip uyguladin.Insallah dahada iyi olursun kardesim.
çok teşekkür ederim Kadir Abi.hayatın kendisi bir mücadeledir aslında.erken boşalma sıkıntısı devam ederse lswt düşünebilirim.(hap olaylarına girmek istemiyorum)bu forumda iyileşenlerin büyük çoğunluğu ben dahil senin yolunu takip edip de iyileşmişlerdir.sana ne kadar teşekkür etsek azdır kadir abi.yeni hasta arkadaşlara tavsiyem kendinizi başkasıyla kıyaslamayın.tedavinizi olun.moralinizi bozmayın.ben daha önce de söyledim.siz belki sadece prostatitsiniz ama inanın birkaç hastalığı olup da yaşama 4 elle sarılan insanlar da var.pozitif düşünün; pozitif olun.
lstw ve estw nin farkı ne