istanbul yolcusu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
keops
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

istanbul yolcusu

Mesaj gönderen keops »

Arkadaşlar merhaba şikayetlerim azaldı ama herkesin tavsiye ettiği Zafer hocaya gitmeden içim rahat etmiyecek önümüzdeki hafta içi rapor alıp işe gitmeyerek uçakla günü birlik veya iki günlüğüne gidip hocaya muayne olmak istiyorum iştişare yaptığım kadir abiye kc34 e ve ismini şun yazmadığım birkaç arkadaşa ve abiye sonsuz teşekkürler

Yalnız oraya kadar gitmişken prostat sıvısından gelişim Labta pcr tetite yaptırmak istiyorum. İzmirdeyim bunu yapan yer yok malasef burada, Zafer Hoca bu teste karşı bildiğim kadarıyla prostat sıvısı aldırıp götürebilciğim bir yer varmı gelişim lab oralarda ve ilk Zafer Hocaya gidip sonra gelişim Laba gitmeyi planlıyorum. Zaten sonuç çıkını kadar ben İzmire dönmüş olurum ilk defa istanbula gideceğim bundan soruyorum
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: istanbul yolcusu

Mesaj gönderen tornografi »

zafer hoca senden idrar kültürü ister onun çıkması iki gün sürer. imkanın varsa bir iki gün daha kal.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

keops yazdı:Arkadaşlar merhaba şikayetlerim azaldı ama herkesin tavsiye ettiği Zafer hocaya gitmeden içim rahat etmiyecek önümüzdeki hafta içi rapor alıp işe gitmeyerek uçakla günü birlik veya iki günlüğüne gidip hocaya muayne olmak istiyorum iştişare yaptığım kadir abiye kc34 e ve ismini şun yazmadığım birkaç arkadaşa ve abiye sonsuz teşekkürler

Yalnız oraya kadar gitmişken prostat sıvısından gelişim Labta pcr tetite yaptırmak istiyorum. İzmirdeyim bunu yapan yer yok malasef burada, Zafer Hoca bu teste karşı bildiğim kadarıyla prostat sıvısı aldırıp götürebilciğim bir yer varmı gelişim lab oralarda ve ilk Zafer Hocaya gidip sonra gelişim Laba gitmeyi planlıyorum. Zaten sonuç çıkını kadar ben İzmire dönmüş olurum ilk defa istanbula gideceğim bundan soruyorum
şimdi kardeşim ben de sana Yolu tarif ediyim umarım Atatürk havalimanın da inersin sonra metro ya bin Zeytinburnu’nda in ordan metrobüse geç İncirli durağında in metrobüs den çıkarken sola doğru git orda mavi şapkalı minibüsler var omlara bin medicana da in ama Sabiha da inersen kusura bakma ama yarrra yedin :)))) yolun baya uzun o zmn da ne yapıyoruz kendini yine metrobüse attırmaya bak gerisi ayni İncirli mavi şapkalı vs d
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

incirlide indikten sonra hastane, yürüme mesafesiyle on dakika bu arada. minübüse binsen trafik vs. yine on dakika sürer.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

tornografi yazdı:incirlide indikten sonra hastane, yürüme mesafesiyle on dakika bu arada. minübüse binsen trafik vs. yine on dakika sürer.
Yani yürünebilrde ben dönüşte tercih ediyorum daha çok
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

keops yazdı:Arkadaşlar merhaba şikayetlerim azaldı ama herkesin tavsiye ettiği Zafer hocaya gitmeden içim rahat etmiyecek önümüzdeki hafta içi rapor alıp işe gitmeyerek uçakla günü birlik veya iki günlüğüne gidip hocaya muayne olmak istiyorum iştişare yaptığım kadir abiye kc34 e ve ismini şun yazmadığım birkaç arkadaşa ve abiye sonsuz teşekkürler

Zafer hocada örnek aldırmıycaksan gelişim laba yakın hisar hastanesınde basri hoca var o alır muayene sanırım masaja almıyor ücret 225 tl
Pcr testinede kronık prostatit formundan gelıyorum de 500 tlden fazla verme
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Zafer hoca veya başka doktor muane ve test ücreti ne kadar acaba
murat222

Bayrak2534 yazdı:Zafer hoca veya başka doktor muane ve test ücreti ne kadar acaba

Zafer hoca test ve muayene toplamı 260 tl
Bayrak2534

Test olarak ne testleri yapıyor acaba .
murat222

Bayrak2534 yazdı:Test olarak ne testleri yapıyor acaba .

Prostat sıvısından lökasit incelemesi
Bayrak2534

1 -)2000 yılda belsoğuk geçirdim iğne tedavisi oldum geçti.

- 2002 evlendim 2004-2007 yıllarında çocuklarım oldu.

-2- )2013 yılında tek şikayetim çok sık olmasada idrar var hıssı oluyordu. idrarım rahat yapıyordum boşalmada sıtıntı yok ilişkide her hangi bir problem yoktu makatta veya peniste yanma yoktu Doktora gittim kan idrar ( prostat msj tahlıl 3 kap )tersleri yaptı cinsel bir hastalık geçirdinmi sordu bende geçirdiğimi söyledim prostat masaji tahlilleri sonrası ( k.prostatsın ) dedi tahlillerde hiçbir üreme çıkmadı. Bana ilaç olarak tavanıc 500 -rantudıl 90 - prostagood 160 verdi. Bu ilaçları 6. Hafta kullandım şikayet kalmadı ve yememe içmeme hıç dıkkat etmezdim acı tatlı kahve vs . 4 yıl hiç bir problem yaşamadım

3- ) Taki ocak 2017 şikayetler başladı çok nadır yumurtalıkların altında yanma makatta yanma peniste yanma oluyor idrar var hissi yaptıktan 2.3 dk sonra varmiş gibi bir hıs oluyor /&/ Gece Tuvalete kalkmam çişimi yaparken yanma yok boşalmada yanma yok ilişkide problem yok İstanbulda özel hastaneler eğitim araştırma hastanesine gittim sen'de birşey dediler. İçlerinden 1 tanesi sınır sıkışması ola bilir dedi 1 tanesi önceden geçirdiğin bir hastalığın kalıntıları . En son prof Gittim mesaneyi tam boşaltmıyorsun ondan dedi .2 ay ilaçlarını içtim hiç bir etki görmedim sonra bana dediki senin belirtiler pelvik ağrı sendurumu sistik kobi yapalım dedi ben hayır dedim bana öyleyse bitkisel bir ilaç verdi Quercetın birde bunu dene dedi yanı bir yıldır bir turlu tedaviye başlayamadım - şüanki şikayetlerim makatta yanma peniste ve yumurtalık altında yanma ve zonklama çişim var hıssı bazen sanki altıma kaçıracağım hıssı oluyor SİZCE ben ben kronik prostatmıyım .. ???
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bayrak2534 yazdı:1 -)2000 yılda belsoğuk geçirdim iğne tedavisi oldum geçti.

- 2002 evlendim 2004-2007 yıllarında çocuklarım oldu.

-2- )2013 yılında tek şikayetim çok sık olmasada idrar var hıssı oluyordu. idrarım rahat yapıyordum boşalmada sıtıntı yok ilişkide her hangi bir problem yoktu makatta veya peniste yanma yoktu Doktora gittim kan idrar ( prostat msj tahlıl 3 kap )tersleri yaptı cinsel bir hastalık geçirdinmi sordu bende geçirdiğimi söyledim prostat masaji tahlilleri sonrası ( k.prostatsın ) dedi tahlillerde hiçbir üreme çıkmadı. Bana ilaç olarak tavanıc 500 -rantudıl 90 - prostagood 160 verdi. Bu ilaçları 6. Hafta kullandım şikayet kalmadı ve yememe içmeme hıç dıkkat etmezdim acı tatlı kahve vs . 4 yıl hiç bir problem yaşamadım

3- ) Taki ocak 2017 şikayetler başladı çok nadır yumurtalıkların altında yanma makatta yanma peniste yanma oluyor idrar var hissi yaptıktan 2.3 dk sonra varmiş gibi bir hıs oluyor /&/ Gece Tuvalete kalkmam çişimi yaparken yanma yok boşalmada yanma yok ilişkide problem yok İstanbulda özel hastaneler eğitim araştırma hastanesine gittim sen'de birşey dediler. İçlerinden 1 tanesi sınır sıkışması ola bilir dedi 1 tanesi önceden geçirdiğin bir hastalığın kalıntıları . En son prof Gittim mesaneyi tam boşaltmıyorsun ondan dedi .2 ay ilaçlarını içtim hiç bir etki görmedim sonra bana dediki senin belirtiler pelvik ağrı sendurumu sistik kobi yapalım dedi ben hayır dedim bana öyleyse bitkisel bir ilaç verdi Quercetın birde bunu dene dedi yanı bir yıldır bir turlu tedaviye başlayamadım - şüanki şikayetlerim makatta yanma peniste ve yumurtalık altında yanma ve zonklama çişim var hıssı bazen sanki altıma kaçıracağım hıssı oluyor SİZCE ben ben kronik prostatmıyım .. ???
Şikayetlerin klasik prostatit semptomlari.Rektal tuse yöntemiyle prostat sivisinin lokosit sayisini kontrol ettirin öncelikle.Forumda en cok adı gecen drlardan birine gidin. Vakit gecirmeyin.
Bayrak2534

İstanbul bir çok özel ve Üniv hastanesine gittim kan utrasyon idrar ve idrar kültürü yaptırdım ama bir türlü teşhis ve tedaviye başlayamadım. 1 yıldır en son zafer beye gideyim ve ya başka bir dr ismi vere bilirmisiniz
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

zafer hocayla görüştüm şimdi, 1-2 saatlik işin var dedi, yani bende istanbul yolcusuyum, hadi hayırlısı. salı günü 9:30 gibi uçak inecek AHL'ye, öğleden sonra tahlilleri yapar. dönüş uçağı 19:15. fikri ve tavsiyesi olan varmı ?
Bayrak2534

Bende zafer hocaya gideceğim birde ona görüneyim İstanbul'da gitmediğim hasten kalmadı teşhis koyan olmadı 1 yıldır çekiyorum ve şikayetlerim artı çok kötüyüm
ap0calypse

efervesan yazdı:

şimdi kardeşim ben de sana Yolu tarif ediyim umarım Atatürk havalimanın da inersin sonra metro ya bin Zeytinburnu’nda in ordan metrobüse geç İncirli durağında in metrobüs den çıkarken sola doğru git orda mavi şapkalı minibüsler var omlara bin medicana da in ama Sabiha da inersen kusura bakma ama yarrra yedin :)))) yolun baya uzun o zmn da ne yapıyoruz kendini yine metrobüse attırmaya bak gerisi ayni İncirli mavi şapkalı vs d
haritadan baktım, bakırköy metro istasyonunda indin mi 1 km yürüme mesafesinde kalıyor.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Sabiha dan gelecek arkadaslar olursa ordan havatasin otobuslerine binip zincirlikuyuda inecekler ordan metrobusle incirli duraginda inecekler yuruyerek veya taksiyle gidilebilir mesafe cok uzun degil
keops

Mesaj gönderen keops »

ap0calypse yazdı:zafer hocayla görüştüm şimdi, 1-2 saatlik işin var dedi, yani bende istanbul yolcusuyum, hadi hayırlısı. salı günü 9:30 gibi uçak inecek AHL'ye, öğleden sonra tahlilleri yapar. dönüş uçağı 19:15. fikri ve tavsiyesi olan varmı ?
Bende salı günü gideceğim rapor işini pazartesi halledeceğim kesin ama yinede her ihtimale karşı bileti pazartesi alacağım salı günü ordaym nasipse haberleşelim olmazsa irtibatta kalırız
ap0calypse

bir akrabamın ense damarlarında tıkanıklık vardı sürekli bayılacak gibi oluyordu, dr. aspirin kullanmasını söyledi, düzenli bir şekilde kullandı ve iyileşti, şimdi Hrryt gazetesinde bir dr. cinsellik, ereksiyon ve sertleşme problemine aspirinin çok iyi geldiğini yazmış. öncelikle Bunun prostatitle alakası yok, bunu denemedim, sadece bu bilgiyi aktarıyorum. Dr. kontrolünde bu tür sorunu olanlar bir müddet deneyebilir.
keops

Mesaj gönderen keops »

Hocanın yanına gittim prostat sıvısına baktı lökasit çıkmadı idrarda bir şey çıkmadı idrar kültürü yaptı onun sonucu telefonla öğreneceğim. Sen prostatit değilsin bunu kafandan sil dedi. düşünme pisikolojik olarakta etkilenirsin dedi. ilaç vesayre vermedi kullandığım ilaçları söyledim belkide vardı iltihablanmı ilaçları içince geçti dedi kendi kullandığım takviyeler vardı onlara devam et doku hasarı devam edebiliyor olabir dedi

prostat sıvısından pcr testi yaptırmak istiyorum buraya kadar gelmişken içim rahat etsin hocam dedim dedim sıvıyı muhafaza etmsini istedim buna çok karşı bu bizim işimiz değil falan dedi üstelemedim. Hasakideki gelişim lab a gittim oranın yanında ürorad var ordaki doçent doktor prostat sıvısını alıyormuş 100 tl ücret aldılar sıvıyı lab a verdim 17 patojene birden bakacaklarmış başka şehirden geldiğimi o kadar masraf ettiğimde duyunca fiyatta biraz kolaylık yaptılar testin sağolsunlar onun sonucunuda birkaç gün sonra öğreneceğim hem prostat sıvısınan hem idrardan bakacaklar

hep batıda değilim birkaç sene sonra doğuya veya başka yere gideceğim batıda bile bu işler zorken istanbula gitmek gerekirken başka yerde nasıl olur hiç bilmiyorum burdayken şifa buluruz inşallah herkes bulur

Takviye olarakta LİGONE yide kullanmak istiyorum bunu nereden temin etmem daha iyi olur yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

keops yazdı: prostat sıvısından pcr testi yaptırmak istiyorum buraya kadar gelmişken içim rahat etsin hocam dedim dedim sıvıyı muhafaza etmsini istedim buna çok karşı bu bizim işimiz değil falan dedi üstelemedim. Hasakideki gelişim lab a gittim oranın yanında ürorad var ordaki doçent doktor prostat sıvısını alıyormuş 100 tl ücret aldılar sıvıyı lab a verdim 17 patojene birden bakacaklarmış başka şehirden geldiğimi o kadar masraf ettiğimde duyunca fiyatta biraz kolaylık yaptılar testin sağolsunlar onun sonucunuda birkaç gün sonra öğreneceğim hem prostat sıvısınan hem idrardan bakacaklar
Kardeş geçmiş olsun. Bu PCR testini kaça yaptırdın sen? Ben merkezlerine sordum bugün, telefona hiçbişeyden haberi olmayan bi kız çıktı, 650 TL dedi. Dedim yeni mi zam geldi, yok uzun süredir bu fiyat var dedi. Haseki mantıklı, sıvıyı alan doktor da var ise yakınında. Tamamlayıcı sigorta da geçmiyor, ne para kazanıyorlar bu işten be...
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Arkadaslar 500 den 1 kurus fazla vermeyin adamlarin kafa tuccar kafasi arkadasim 500 e yaptirdi falan diyin
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Erhan1976 yazdı:
keops yazdı: prostat sıvısından pcr testi yaptırmak istiyorum buraya kadar gelmişken içim rahat etsin hocam dedim dedim sıvıyı muhafaza etmsini istedim buna çok karşı bu bizim işimiz değil falan dedi üstelemedim. Hasakideki gelişim lab a gittim oranın yanında ürorad var ordaki doçent doktor prostat sıvısını alıyormuş 100 tl ücret aldılar sıvıyı lab a verdim 17 patojene birden bakacaklarmış başka şehirden geldiğimi o kadar masraf ettiğimde duyunca fiyatta biraz kolaylık yaptılar testin sağolsunlar onun sonucunuda birkaç gün sonra öğreneceğim hem prostat sıvısınan hem idrardan bakacaklar
Kardeş geçmiş olsun. Bu PCR testini kaça yaptırdın sen? Ben merkezlerine sordum bugün, telefona hiçbişeyden haberi olmayan bi kız çıktı, 650 TL dedi. Dedim yeni mi zam geldi, yok uzun süredir bu fiyat var dedi. Haseki mantıklı, sıvıyı alan doktor da var ise yakınında. Tamamlayıcı sigorta da geçmiyor, ne para kazanıyorlar bu işten be...
Abi yaptıranları referans göster forumdan bahset safak hocadan 500 e halledersin geçmiş olsun
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:Arkadaslar 500 den 1 kurus fazla vermeyin adamlarin kafa tuccar kafasi arkadasim 500 e yaptirdi falan diyin
hastalık zaten zorlayıcı birde adamlar bunun üstünden köşeyi dönmeyi düşünüyor 500 tl nedir arkadaş yaa yazık asgari ücretli olan var işsiz olan arkadaşlarımız var içimizde şu devlet neden bu tahlilleri yapmaz acaba çok merak etmişimdir
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Raul7 yazdı:
Erhan1976 yazdı:
Abi yaptıranları referans göster forumdan bahset safak hocadan 500 e halledersin geçmiş olsun
istanbula gidecektin kardeşim ne oldu?