İstanbul Doktor Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sahin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: İstanbul Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen Sahin »

kalimera yazdı:
Sahin yazdı: Öncelikle, okadar emek harcayıp tedavinizde başarısız olmaniza üzüldüm.Soylediklerinizde samimi oldugunuza inanıyorum.ama bende ayni sıkıntılari ayni hastalığı yaşayan biri olarak konusacak olursam, ben Levent beyin uyguladığı tedavide sifa buldum.Prostatit tedavisinde en etkin yöntem konusunda doktorlar bile hemfikir değil.hangi yöntemin kime nasıl fayda saglayacagi bir muamma.Biz hastalar olarak işimizi şansa ve takdiri ilahiye bırakmaktan başka bi çaremiz kalmiyor.Dediğim gibi kimi Enjeksiyon tedavisinde hic bi sifa bulmaz bitkisel tedavide sifa bulur.kimi sadece prostat masajı yaptırarak sifa bulur.kimi de enjeksiyon tedavisinde sifa bulur.siz enjeksiyon tedavisinde sifa bulmuş olmayabilirsiniz.ama ben buldum.bunu kalkipta size nasıl inkar edebilirim ki.bu yöntemle tedavi olamayan kadar tedavi olan sagligina kavuşan insanlar da var demek istiyorum.Ve soylediklerimde samimi olarak konuşuyorum.Bu rahatsızlık bi erkeğin basina gelebilecek en kötü şey olduğunu bilen biri olarak bu konuda insanların duygularını umutlarını boşa çıkarmak kul hakkına girmek olur.ve ben bu vebalin altina girerek burda yalan sözler sarfedemem.
Son olarak tedavi yönetimindeki seçimlerimiz neyse herkesin en doğru yontemi seçip sifa bulmasını umut ediyorum.Benim seçimim doğruydu ve şifamı buldum .Burdan Levent hocaya sukranlarimi sunuyorum.allah herkese iyileşmeyi nasip etsin
Daha onceki kullanici adiniz nedir ?
Benim kim oldugumu merak ediyorsanız.ozelden ulaşabilirsiniz.telefon numarami sosyal medya hesabımı paylasirim ve ordan sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sahin yazdı:
kadir yazdı:
Sahin yazdı:
Öncelikle ben bu siteye çok önceden uyeydim.üyelik bilgilerimi unuttugumdan dolayı yeni üyelik açmak zorunda kaldım
Ben birebir bu hastalığı yasayip tedavi olan biri olarak konusuyorum.yazımın başında da belirttim herkes doktor ve tedavi seciminde özgürdür.Ben Levent hocadan sifa bulurum başkası bitkisel yöntemlerle bi başkası başka bi doktor ile.sonuçta bu tedavinin tek bi metodu yok.Herkes kendi fikrince mantığına yatan tedavi yöntemini secer onu uygular.Benim mantigima yatan da enjeksiyondu.Ve onu uygulattim.Bu tedaviden de sifa buldum.ve bu konu basliginda bunu ifade ediyorum sadece.
Başka birisi Levent beyin yaptığı testlerde çok para aldigini söylemiş.Bu test ücreti bana da fazla geldi.ama bana illa bu testi yaptırmak zorundasın demedi.Bana iki seçenek sundu.Test yaptirirsan hangi bakteri olduğunu tespit ederiz ve o bakteriyi yenecek ilaçtan daha fazla miktarda karışımin icine uygularim dedi.ve sonucunu daha iyi alırsin dedi..İstersen de yaptırma dedi zaten karisimin icinde her bakteriyi yok edecek bi formul uyguluyorum dedi.kararı bana birakti.

Ben de test yaptırmak istemiyorum direkt enjeksiyona başlamak istiyorum dedim.6 seans enjeksiyon oldum ve 6 seans sonunda koruma amaçlı 6 ay icinde 3 enjeksiyon daha oldum.bu tedavi sonunda hastaligima sifa buldum.
Sonuc olarak test maliyeti size maddi kulfet doguracaksa yaptirmamak direkt tedaviye başlamak sizin elinizde.
Sahin kardesim,
Tavsiye ettigin doktora bu forumda bir cok kisi dunyanin parasini odeyerek iyilesme umuduyla enjeksiyon yaptirdi.Bunlardan biride benim. Ben iyileşme yerine dahada kötü oldugumu burada defalarca zikrettim.Bu forumda enjeksiyon olan tüm arkadaslarimla yaptigim gorusmelerde fayda goremediklerini ifade ettiler. Bunun yanisira kalici hasar yasadiklarini soyleyenlerde var.Insallah siz iyi olursunuz.Ama bu yöntem artik rafa kaldirilmali ve insanlarin umuduyla oynayip zarar verilmemeli.

Öncelikle, okadar emek harcayıp tedavinizde başarısız olmaniza üzüldüm.Soylediklerinizde samimi oldugunuza inanıyorum.ama bende ayni sıkıntılari ayni hastalığı yaşayan biri olarak konusacak olursam, ben Levent beyin uyguladığı tedavide sifa buldum.Prostatit tedavisinde en etkin yöntem konusunda doktorlar bile hemfikir değil.hangi yöntemin kime nasıl fayda saglayacagi bir muamma.Biz hastalar olarak işimizi şansa ve takdiri ilahiye bırakmaktan başka bi çaremiz kalmiyor.Dediğim gibi kimi Enjeksiyon tedavisinde hic bi sifa bulmaz bitkisel tedavide sifa bulur.kimi sadece prostat masajı yaptırarak sifa bulur.kimi de enjeksiyon tedavisinde sifa bulur.siz enjeksiyon tedavisinde sifa bulmuş olmayabilirsiniz.ama ben buldum.bunu kalkipta size nasıl inkar edebilirim ki.bu yöntemle tedavi olamayan kadar tedavi olan sagligina kavuşan insanlar da var demek istiyorum.Ve soylediklerimde samimi olarak konuşuyorum.Bu rahatsızlık bi erkeğin basina gelebilecek en kötü şey olduğunu bilen biri olarak bu konuda insanların duygularını umutlarını boşa çıkarmak kul hakkına girmek olur.ve ben bu vebalin altina girerek burda yalan sözler sarfedemem.
Son olarak tedavi yönetimindeki seçimlerimiz neyse herkesin en doğru yontemi seçip sifa bulmasını umut ediyorum.Benim seçimim doğruydu ve şifamı buldum .Burdan Levent hocaya sukranlarimi sunuyorum.allah herkese iyileşmeyi nasip etsin
Şahin bey kardesim... ne mutlu size iyilesmissiniz.Umarim nüks etmez. Ama ben bir hasta olarak kandirildim.Kesin cözumdür dediği bu yaptiği işlem, kesin çözüm degil. Buradan ben kendisine hakkimi helal etmediğimi söylüyorum.
Sahin

Mesaj gönderen Sahin »

kadir yazdı:
Sahin yazdı:
kadir yazdı: Sahin kardesim,
Tavsiye ettigin doktora bu forumda bir cok kisi dunyanin parasini odeyerek iyilesme umuduyla enjeksiyon yaptirdi.Bunlardan biride benim. Ben iyileşme yerine dahada kötü oldugumu burada defalarca zikrettim.Bu forumda enjeksiyon olan tüm arkadaslarimla yaptigim gorusmelerde fayda goremediklerini ifade ettiler. Bunun yanisira kalici hasar yasadiklarini soyleyenlerde var.Insallah siz iyi olursunuz.Ama bu yöntem artik rafa kaldirilmali ve insanlarin umuduyla oynayip zarar verilmemeli.

Öncelikle, okadar emek harcayıp tedavinizde başarısız olmaniza üzüldüm.Soylediklerinizde samimi oldugunuza inanıyorum.ama bende ayni sıkıntılari ayni hastalığı yaşayan biri olarak konusacak olursam, ben Levent beyin uyguladığı tedavide sifa buldum.Prostatit tedavisinde en etkin yöntem konusunda doktorlar bile hemfikir değil.hangi yöntemin kime nasıl fayda saglayacagi bir muamma.Biz hastalar olarak işimizi şansa ve takdiri ilahiye bırakmaktan başka bi çaremiz kalmiyor.Dediğim gibi kimi Enjeksiyon tedavisinde hic bi sifa bulmaz bitkisel tedavide sifa bulur.kimi sadece prostat masajı yaptırarak sifa bulur.kimi de enjeksiyon tedavisinde sifa bulur.siz enjeksiyon tedavisinde sifa bulmuş olmayabilirsiniz.ama ben buldum.bunu kalkipta size nasıl inkar edebilirim ki.bu yöntemle tedavi olamayan kadar tedavi olan sagligina kavuşan insanlar da var demek istiyorum.Ve soylediklerimde samimi olarak konuşuyorum.Bu rahatsızlık bi erkeğin basina gelebilecek en kötü şey olduğunu bilen biri olarak bu konuda insanların duygularını umutlarını boşa çıkarmak kul hakkına girmek olur.ve ben bu vebalin altina girerek burda yalan sözler sarfedemem.
Şahin bey kardesim... ne mutlu size iyilesmissiniz.Umarim nüks etmez. Ama ben bir hasta olarak kandirildim.Kesin cözumdür dediği bu yaptiği işlem, kesin çözüm degil. Buradan ben kendisine hakkimi helal etmediğimi söylüyorum.
Sizin adiniza üzgünüm.umarım herkes sağlığına kavusur.Gerçekten zor yasayan bilir.
kalimera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kalimera »

Sahin yazdı:Benim kim oldugumu merak ediyorsanız.ozelden ulaşabilirsiniz.telefon numarami sosyal medya hesabımı paylasirim ve ordan sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
Konunun uzamasini istemiyorum ama ortaya bu iddiayi siz attiniz. Sizden ben iletisim bilgilerinizi istemiyorum, madem ki ortaya bir iddia attiniz, eski kullanici adinizi belirtin, insanlar soylediklerinizde samimi oldugunuza inansinlar. Ilk mesajinizda doktor tavsiyesinde bulunmak ve ozellikle de baskalarinin daha kotu oldugu bir tedavi yontemini onermek cok supheli bir durum. Neyse, Kadir abi hakkini helal etmemis zaten, mesaj yerine ulasmistir :!:
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Öncelikle iyileştim demek için en az 1 sene nüks yaşamamış olmak ve normal hayatına olağan bir şekilde yaşamanız lazım. Burda iyileştim diyip o kadar çok dönen oldu ki özellikle enjeksiyon yaptıranlar
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

kalimera yazdı:
Sahin yazdı:Benim kim oldugumu merak ediyorsanız.ozelden ulaşabilirsiniz.telefon numarami sosyal medya hesabımı paylasirim ve ordan sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
Konunun uzamasini istemiyorum ama ortaya bu iddiayi siz attiniz. Sizden ben iletisim bilgilerinizi istemiyorum, madem ki ortaya bir iddia attiniz, eski kullanici adinizi belirtin, insanlar soylediklerinizde samimi oldugunuza inansinlar. Ilk mesajinizda doktor tavsiyesinde bulunmak ve ozellikle de baskalarinin daha kotu oldugu bir tedavi yontemini onermek cok supheli bir durum. Neyse, Kadir abi hakkini helal etmemis zaten, mesaj yerine ulasmistir :!:
Kardeşim Buda malum doktorun türevi ya da sekreteryasıdır neticede burda kimse gerizekalı değil ben eski üyeyim unuttum yeni hesap açtım yersen
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Ben enjeksiyondan fayda görmedim demedimki yüzde 80 fayda gördüm mikrop ş.aures yok oldu öldü geberdi sadece bende iltihap akıntısı kalmıştı ve cinsel isteksizlik var igne ve hap sıcak suyla onuda yendim sadece cinsel isteksizlik var onunda duzelceni umuyorum enfeksiyonla ağrı yanma batma ağrılı boşalma bunlar düzeldi ben şanslıyım enjeksiyonu savunmuyorum ama 100 kere enjeksiyon olsam mehmet ardıç hocama olurum ama yenebilirsen bu hastalığı masaj sıcak su Dokdor kontrolünde antibiyotik en iyisi
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Sonuc da prostad deliniyor ağrılı kötü bir sistem bu enjeksiyon
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Konuyu fazla uzatmayim sağlıklı gördünüz tedaviyi veya dokdora gidebilirsiniz umarım herkes iylesir mutsuzluğu yener allah yardımcınız olsun.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

kenan yazdı:Konuyu fazla uzatmayim sağlıklı gördünüz tedaviyi veya dokdora gidebilirsiniz umarım herkes iylesir mutsuzluğu yener allah yardımcınız olsun.
Hacı abi benim takıldığım mevzuyu anlamak konu ile ilgili yazılarımı okuman gerekli yoksa kimsenin tedavi şekline karıştığım yok en nihayetinde bende Konya’da enjeksiyon oldum baya faydasını gördüm götü de Zafer hoca ile topladım
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

1 -)2000 yılda belsoğuk geçirdim iğne tedavisi oldum geçti.

- 2002 evlendim 2004-2007 yıllarında çocuklarım oldu.

-2- )2013 yılında tek şikayetim çok sık olmasada idrar var hıssı oluyordu. idrarım rahat yapıyordum boşalmada sıtıntı yok ilişkide her hangi bir problem yoktu makatta veya peniste yanma yoktu Doktora gittim kan idrar ( prostat msj tahlıl 3 kap )tersleri yaptı cinsel bir hastalık geçirdinmi sordu bende geçirdiğimi söyledim prostat masaji tahlilleri sonrası ( k.prostatsın ) dedi tahlillerde hiçbir üreme çıkmadı. Bana ilaç olarak tavanıc 500 -rantudıl 90 - prostagood 160 verdi. Bu ilaçları 6. Hafta kullandım şikayet kalmadı ve yememe içmeme hıç dıkkat etmezdim acı tatlı kahve vs . 4 yıl hiç bir problem yaşamadım

3- ) Taki ocak 2017 şikayetler başladı çok nadır yumurtalıkların altında yanma makatta yanma peniste yanma oluyor idrar var hissi yaptıktan 2.3 dk sonra varmiş gibi bir hıs oluyor /&/ Gece Tuvalete kalkmam çişimi yaparken yanma yok boşalmada yanma yok ilişkide problem yok İstanbulda özel hastaneler eğitim araştırma hastanesine gittim sen'de birşey dediler. İçlerinden 1 tanesi sınır sıkışması ola bilir dedi 1 tanesi önceden geçirdiğin bir hastalığın kalıntıları . En son prof Dr temuçin şenkula gittim mesaneyi tam boşaltmıyorsun ondan dedi .2 ay ilaçlarını içtim hiç bir etki görmedim sonra bana dediki senin belirtiler pelvik ağrı sendurumu sistik kobi yapalım dedi ben hayır dedim bana öyleyse bitkisel bir ilaç verdi Quercetın birde bunu dene dedi yanı bir yıldır bir turlu tedaviye başlayamadım - şüanki şikayetlerim makatta yanma peniste yanma ve zonklama çişim var hıssı bazen sanki altıma kaçıracağım hıssı oluyor gerçekten bu hastalıktan anlayan dr ismi
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Bayrak2534 yazdı:1 -)2000 yılda belsoğuk geçirdim iğne tedavisi oldum geçti.

- 2002 evlendim 2004-2007 yıllarında çocuklarım oldu.

-2- )2013 yılında tek şikayetim çok sık olmasada idrar var hıssı oluyordu. idrarım rahat yapıyordum boşalmada sıtıntı yok ilişkide her hangi bir problem yoktu makatta veya peniste yanma yoktu Doktora gittim kan idrar ( prostat msj tahlıl 3 kap )tersleri yaptı cinsel bir hastalık geçirdinmi sordu bende geçirdiğimi söyledim prostat masaji tahlilleri sonrası ( k.prostatsın ) dedi tahlillerde hiçbir üreme çıkmadı. Bana ilaç olarak tavanıc 500 -rantudıl 90 - prostagood 160 verdi. Bu ilaçları 6. Hafta kullandım şikayet kalmadı ve yememe içmeme hıç dıkkat etmezdim acı tatlı kahve vs . 4 yıl hiç bir problem yaşamadım

3- ) Taki ocak 2017 şikayetler başladı çok nadır yumurtalıkların altında yanma makatta yanma peniste yanma oluyor idrar var hissi yaptıktan 2.3 dk sonra varmiş gibi bir hıs oluyor /&/ Gece Tuvalete kalkmam çişimi yaparken yanma yok boşalmada yanma yok ilişkide problem yok İstanbulda özel hastaneler eğitim araştırma hastanesine gittim sen'de birşey dediler. İçlerinden 1 tanesi sınır sıkışması ola bilir dedi 1 tanesi önceden geçirdiğin bir hastalığın kalıntıları . En son prof Dr temuçin şenkula gittim mesaneyi tam boşaltmıyorsun ondan dedi .2 ay ilaçlarını içtim hiç bir etki görmedim sonra bana dediki senin belirtiler pelvik ağrı sendurumu sistik kobi yapalım dedi ben hayır dedim bana öyleyse bitkisel bir ilaç verdi Quercetın birde bunu dene dedi yanı bir yıldır bir turlu tedaviye başlayamadım - şüanki şikayetlerim makatta yanma peniste yanma ve zonklama çişim var hıssı bazen sanki altıma kaçıracağım hıssı oluyor gerçekten bu hastalıktan anlayan dr ismi

Formda sıkça bahşediliyor medicana hastanesınde zafer oyman bu doktora görünün
Sahin

Mesaj gönderen Sahin »

kalimera yazdı:
Eski üyelik bilgileri mi hatirlasam zaten ordan giriş yaparım.uzun zaman oldu girmeyeli foruma.ne nickname nede şifre aklimda Suan..bana inanmaniz için zorlamiyorum sizi.zaten bunun icinde yazmadım buraya.enjeksiyon tedavisinde sifa buldugumu ve bu operasyonu yapan doktoru belirttim.hepsi bu..enjeksiyonu sadece levent bey yapmiyor.isteyen gitsin başka doktorda yaptirsin.ben levent beyde oldum sen karar ver X doktorda tedavi ol.cephe aldığınız tavrı anlamış değilim.Hayır leventte beyde tedavi olun mutlaka diye tuttursam anlayacağım derdini.öyle bi yaklaşımim da yok.cani isteyen bitkisel cani isteyen prostat masajı cani isteyen antibiyotik kullansın.ben enjeksiyon yaptırdım ve iyilestim.sorunlarım çözüldü bukadar yani.daha nasıl açıklayıcı olabilirim anlamadım ki
canog
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen canog »

Arkadaşlar leon hocayı kesinlikle önermiyorum gitmeyin