Prostat Masajı

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Prostat Masajı

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostat masajının yararları arasında cinsel hissin artması, iktidarsızlığın ve sertleşme bozukluğunun üstesinden gelinmesi bulunur. Pelvik bölgeden geçen kan akışı engellenebilir, prostat masajı kanın yeniden akması için ideal bir yoldur. Bunun hastanın cinsel yaşamında çarpıcı etkisi olabilir ve uzun süreli ereksiyonlar, daha zevkli orgazmlar ve daha uzun cinsel kuvvetle sonuçlanabilir.

Prostat masajı, prostat iltihabı olan kişiler için de yararlı olabilir. Prostat iltihabı (prostatit), prostat bezi keselerinde gelişen ve çoğalan bakterilerden kaynaklanan prostat ihtihaplanmasıdır. Bu yüksek ölüde rahatsız durumun sıklıkla şiddetli ağrısı prostat masajıyla hafifletilebilir.

Prostat kanseri teşhisi konulan erkekler de prostat masajından yararlanabilir. Prostata ve prostattan dolaşım prostat masajıyla teşvik edilebilir, böylece bölgeye çok gerekli olan besinler, oksijen ve temiz kan sağlanabilir. Ayrıca bakterilerin yok edilmesine yardımcı olabilir, bu da prostat kanserini önlemeye yardımcı olur.

Kaydedilmiş birkaç masaj riski vardır. Bunlar olası hemoraj (kanama), hemoroit (basur) ve bölgenin dokularında ihtihaplanma olan selülittir. Tıbbi uzmanlar, hastalara prostat masajı yaptırmanın veya kendi kendilerine yapmanın en iyi yolları hakkında doktorlarına danışmalarını öneriyorlar.

Burda kendi kendine masaj yapan veya alet kullanan arkadaslar masajin yontemi ve yapilis sekli var bunu tecrubeli bir hekime yaptirin..
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prostat Masajı

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Güzel yazı olmuş eline sağlık kardeşim.
Yener

Mesaj gönderen Yener »

Bilgiler için teşekkür ederiz. Prostat masajı ile ilgili önerebileceğiniz bir klinik veya doktor varmı?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Yener yazdı:Bilgiler için teşekkür ederiz. Prostat masajı ile ilgili önerebileceğiniz bir klinik veya doktor varmı?
Zafer Oyman..
Yener

Mesaj gönderen Yener »

Kc34 yazdı:
Yener yazdı:Bilgiler için teşekkür ederiz. Prostat masajı ile ilgili önerebileceğiniz bir klinik veya doktor varmı?
Zafer Oyman..
Teşekkürler. Ben özel olarak prostat masajı yaptığın bilmiyordum.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ozel masaj yaptiraniza gerek yok zaten kontrollerde yapacaktir..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Prostatit olan hastalarda masaj yapmayan üroloji doktorlarının belgeyi hak etmiyorlar
kalimera

Mesaj gönderen kalimera »

Ben bir iki kere denemiştim ama beceremedim. Kendi kendine yapmak gerçekten zor.
Yener

Mesaj gönderen Yener »

Dün Gelişim lab'e gittim CYBH için. Swap testini kendi kendine yap diyorlar. Ufak çapta yaraladım malumun ucunu.. Hala sızlıyor. Umarın başımıza başka iş açmaz. Yani insanlar parayı alıyor ama işi size yaptırıyor. Prostat masajı olsun swap olsun bence kendi kendine yapmak riskli.
cenkcetin

Mesaj gönderen cenkcetin »

Zafer oyman prostat masajında gercekten cok basarılı. Daha once 2 kez doktor prostat sıvısını almayı basaramamıstı Zafer hoca dokunur dokunmaz geldı
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Yener yazdı:Dün Gelişim lab'e gittim CYBH için. Swap testini kendi kendine yap diyorlar. Ufak çapta yaraladım malumun ucunu.. Hala sızlıyor. Umarın başımıza başka iş açmaz. Yani insanlar parayı alıyor ama işi size yaptırıyor. Prostat masajı olsun swap olsun bence kendi kendine yapmak riskli.
Sürüntü den değil prostat masajı sonrası alınan prostat sıvısından örnek verin prostat sıvısı arkasından az bi idrar verceksiniz örnek ikisini karıştırıp test yapıyorlar
Sürüntü gerçek sonuç vermez burda defalarca yazdık
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

murat222 yazdı:
Yener yazdı:Dün Gelişim lab'e gittim CYBH için. Swap testini kendi kendine yap diyorlar. Ufak çapta yaraladım malumun ucunu.. Hala sızlıyor. Umarın başımıza başka iş açmaz. Yani insanlar parayı alıyor ama işi size yaptırıyor. Prostat masajı olsun swap olsun bence kendi kendine yapmak riskli.
Sürüntü den değil prostat masajı sonrası alınan prostat sıvısından örnek verin prostat sıvısı arkasından az bi idrar verceksiniz örnek ikisini karıştırıp test yapıyorlar
Sürüntü gerçek sonuç vermez burda defalarca yazdık
Sadece prostat sıvısı örneğide verebilirsiniZ verdiğiniz örnek yanlış test tekrarlanmalı test yapılmadıysa iptal ettirin
bitkinim

Mesaj gönderen bitkinim »

bana da once bu sekilde yanlis bilgi verdiler telefondan. sonra murat222 ile gorustuk ve onun daha onceden de burdan yazdigi erdem beyle telde konustuk. il disinda prostat sivisi ve masaj sonrasi idrar yolladim. paraniz bosa gitmesin tekrar gorusun bence de
daglii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen daglii »

Arkadaşlar prostat masajı faydaları hakkında açık konuşmak gerekirse bir bilgim yok bu konuda kc34 ve kadir abiden görüşleri ve bilgilerini paylasirsa sevirinim
daglii

Mesaj gönderen daglii »

Yani faydaları atılan sıvı ile iltihap giderilirmi büyümüş prostatın masajla kuculdugunu duymuştum biryerden bu konuda bilginizi paylasirsa iz sevirinim.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

daglii yazdı:Yani faydaları atılan sıvı ile iltihap giderilirmi büyümüş prostatın masajla kuculdugunu duymuştum biryerden bu konuda bilginizi paylasirsa iz sevirinim.
Masajla iltihap atılması zor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Masajla iltihap drene edilir
efervesan

Misal Masajın Faydası bana şu oldu : prostatta ki baskı şişlik azalmıştı ve antibiyotik kullanımı sonrası daha da rahatladım
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

buradaki masajdan kasıt sıvı gelene kadar mı olmalı? yoksa belli bir süre mi yapılmalı. çoğunluğumuz burada genellikle camın üzerine örnek vermek için yaptırıyoruz. yanisi penisten sıvı gelince masaj bitmis mi oluyor? benden anında geliyor cünkü. saniyelik.
efervesan

tornografi yazdı:buradaki masajdan kasıt sıvı gelene kadar mı olmalı? yoksa belli bir süre mi yapılmalı. çoğunluğumuz burada genellikle camın üzerine örnek vermek için yaptırıyoruz. yanisi penisten sıvı gelince masaj bitmis mi oluyor? benden anında geliyor cünkü. saniyelik.
Sende anında geliyorsa düzenli boşalmıyor olabilir misn çünkü ben bi kere bir hafta fln dı boşalmadsn gittim sıvıyı alması çokta zahmetli olmadı iyide geldi ama iki gün önce boşalıp gittiğimde ise o parmağı baya bi hissediyorum
daglii

Mesaj gönderen daglii »

Masaj iltihabik durumu iyi ediyorsa yani faydası kesinlikle kayda değer ise yapmak lazım anlık rahatlama veriyorsa parmağı yemeye değmez bunu haftada kaç olarak yapmak uygundur
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

efervesan yazdı:
tornografi yazdı:buradaki masajdan kasıt sıvı gelene kadar mı olmalı? yoksa belli bir süre mi yapılmalı. çoğunluğumuz burada genellikle camın üzerine örnek vermek için yaptırıyoruz. yanisi penisten sıvı gelince masaj bitmis mi oluyor? benden anında geliyor cünkü. saniyelik.
Sende anında geliyorsa düzenli boşalmıyor olabilir misn çünkü ben bi kere bir hafta fln dı boşalmadsn gittim sıvıyı alması çokta zahmetli olmadı iyide geldi ama iki gün önce boşalıp gittiğimde ise o parmağı baya bi hissediyorum
2-3 günde bir boşalırım genelde
daglii

Mesaj gönderen daglii »

Arkadaşlar prostat masajı sonrası rakı görünümünde birşeyler in gelmesi nedir bilgisi olan tecrubeli arkadaslar bu konuda fikri olan herkes yoruma cevap veren bilir
efervesan

daglii yazdı:Arkadaşlar prostat masajı sonrası rakı görünümünde birşeyler in gelmesi nedir bilgisi olan tecrubeli arkadaslar bu konuda fikri olan herkes yoruma cevap veren bilir
Kardeş rakı derken sek mi yoksa sulandırılmış mı
Negredo

Mesaj gönderen Negredo »

Prostat sıvısının bizzat kendisidir doktor yapncada geliyor penisin ucundan rakı renginde ama biraz daha koyu