İstanbul Doktor Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hasann
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İstanbul Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen hasann »

murat222 yazdı:
hasann yazdı:
murat222 yazdı:
İnşallah kardeşim o muallak işte sadece gidip ayda bir lökasit baktırıp takvıye kullanıyorum şimdilik
Ama orda bir tespit edilemeyen mikrop kaldımı kalmadı mı muallak
Çokta takmamak lazım taktıkcada sorunlar büyüyor

murat gelisim.lab prc'de bi mikrop cikti mi? bir de lokosite bakmiyo onlar benim bildigim, lokosite ayrica nerde baktiriyosun?

Gelişim labda prostat sıvısından yaptırdığım pcrda üroplazma ve gardnella vajilis çıktı
Prostat sıvısı lökasit incelemesını eskisehir acıbadem de hüseyin hoca yapıyor

Bende de enterokok. 10 uzeri 4.6. Adamlari ikna edemiyorum antibiyotik icin cildirmamak isten degil.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

10^4.6 enfeksiyon yapar keske labtaki doktora ilac yazdırsaydın
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

hasann yazdı:Leon Bey'e gittim. Işinde çok uzman birine benziyor ama resmen dayak yemiş gibi oldum. Genelde kendisi konuşuyor, hastayı konuşturmuyor.
Koca profesor için internetten okuduguyla gelen hasta sinir bozucu olmali ama oturup da "neden?" diyemiyorsun ya da kendi fikirlerini açıklayamiyorsun. Fazla konuşturmadı, birkaç şey sormak istedim ama "kontrole geldiğinde sorarsın benim söyleyeceklerim bitti" dedi.
Non bakteriyel prostatit için eswt ve asitli yıkama tedavileri var (çok pahalı). Ödeyemeyeceğimi anladı da mı savdı anlamadım ki.
Leon hocaya bende gittim işinde uzman o kesin.ama prostatit için cok değişik seyler yapmak istiyor bana ultrasonsa baktı sen prostatit olmuşsun ve iyilesmissin dedi.agrilarin kalfikasyonlar yuzunden dedi ve kendini onarana kadar gecmez dedi.sonra agrilarim cok artinca mail uzerinden konustum bana sistoskopo yapıp sonrasa prostat biopsisi yapmak lazim dedi.benimde kafama yatmadı iyikide yatmamis zafer hoca ile devam ettim suan iyiyim
hasann

Mesaj gönderen hasann »

Anadolu yakasindayim yoksa giderdim Zafer Bey'e. Bir kere gitmeyle de olmuyor ki...Ne yapacagimi bilmiyorum acikcasi hayattan bezdim.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Millet sehirdisindan geliyor sen diyorsinki anadolu yakasindayim :)
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

hasann yazdı:Anadolu yakasindayim yoksa giderdim Zafer Bey'e. Bir kere gitmeyle de olmuyor ki...Ne yapacagimi bilmiyorum acikcasi hayattan bezdim.
Kardeşim metrobüse yakınsan hocaya ulaşman çok kolay
Sahin

Mesaj gönderen Sahin »

Herkese Allah sifa versin.Ben de sizler gibi Prostatit hastasiydim.Herkes doktor ve tedavi seçimi konusunda özgürdür.Ben sizlere sadece tavsiyede bulunabilirim.Hastalığının tedavisinde Levent Türk'u tavsiye ediyorum.ereksiyon sorunu, cinsel isteksizlik, kasik ağrıları gibi bütün sikayetlerimden kurtuldum.Yaptığı tedavisinin hicbir yan etkisi olmadı.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Arkadaşlar imkanı olan kaplıcaları gitsin dokdorunuzun verdiği antibiyotik ler eşliğinde kaplıcaları deneyin zaten zafer Hoca da demis bunu sicak su masaj antibiyotik acı eksi soguk dan kaçın haftada 2 3 gün kaplıcalara gidin
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Kadir abinin dediği gibi bosalmayida abartmayın haftada 2 3 özellikle sicak su esnasında yapin
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Sicak su özellikle kaplıca genital bölgede kaslari acar prostatda kesin tortu yani kalfilakasyonlari kaplıca gevşetti r ve boşalma esnasında daha rahat çıkar antibiyotikleride gereksiz kullanmayın bağırsakların aminakoyuyor dokdorunuzdan bir sonraki antibiyotik tedavisine kadar eksik vitamin varsa onları isteyin vitamin ve minarealsiz kalmayın kalfilakasyon ödem tahribat prostatın haftasında bence var yok diyen yanılır
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Kadir aniden öğrendiğim çok şey var kendi deneyimlerinde var ilk zaman kaplicadan kacardim herkes giriyor bu mikrop daha bulaşır diye meyer şifa kaynağı ayaklarımın dibindeymis yanlız ısıtmalı değil doğal kaplıca zafer hocaya sordum git babam zaten git diyordu kadir abi git dedi bende size tavsiye ediyorum
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Iltihabin düşmanı sıcak su antibiyotik masaj yanlız iade masaj yapacak adam bulamıyorum bi Dokdor buldum bakalım ona gitcem almanya li muradin dediği gibi bi çay bardağı yarımi kadar dibi cikariyomus haftaya isimden dolaydolayı müsait zaman buldum mu gitcem bakalım nasıl gelen sividan prostadi ellemesinden nerde ve nasıl iltihap var söylüyormuş herkese allah şifa versin
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Uzun bir süreç arkadaşlar hemen iyi olunmuyor iade bela bisey
efervesan

Sahin yazdı:Herkese Allah sifa versin.Ben de sizler gibi Prostatit hastasiydim.Herkes doktor ve tedavi seçimi konusunda özgürdür.Ben sizlere sadece tavsiyede bulunabilirim.Hastalığının tedavisinde Levent Türk'u tavsiye ediyorum.ereksiyon sorunu, cinsel isteksizlik, kasik ağrıları gibi bütün sikayetlerimden kurtuldum.Yaptığı tedavisinin hicbir yan etkisi olmadı.
Sisteme doktoru övmek için mi kayıt oldun bşr tane mesajın var oda malum doktor bana çokta samimi gelmedin bilader ben bu adamın ismini duyunca kıllanıyorum artık niye onu da söyleyeyim bi ara face deki sayfasına iyi ettiği adamları koymuş ama bi Allah’ın kuluda hocam ben iyi oldum diye yorum atmamış ben bunu dile getirdim önce yorum silindi sonra engellendim yani bana göre işin içinde üç kağıt var gibi açıkcası sen de bu işin parçasısın
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Sahin yazdı:Herkese Allah sifa versin.Ben de sizler gibi Prostatit hastasiydim.Herkes doktor ve tedavi seçimi konusunda özgürdür.Ben sizlere sadece tavsiyede bulunabilirim.Hastalığının tedavisinde Levent Türk'u tavsiye ediyorum.ereksiyon sorunu, cinsel isteksizlik, kasik ağrıları gibi bütün sikayetlerimden kurtuldum.Yaptığı tedavisinin hicbir yan etkisi olmadı.

500 tllik gelişim labın yaptığı testden milletten1400 tl alıyor işi tamamen ticaret
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Bana bak arkadaşım ben zafer hocaya 1 kere gittim ençok konya daki mehmet ardica girdim ona da 7 enjeksiyon oldum konya da görmedim Dokdor kalmadı ayrıca kimsenin adamı değilim bu hastalıkla 5 senedir mücadele ediyorum kime isterseniz gidin kadir abi siteye deneyimlerini başından gecengeçenleri yaz faydalansinlar dedi nasıl isterseniz öğle düşünün çok üzüldüm kadir abi sitem olarak algılama seni çok severim kaliteli bir insansın bana da çok fayda oldu bak nereye çekiyorlar gordunmu bidahada yazmam allah acil sifalar versin herkese
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Ayrıca siteye iyi oku neler yazmışım nezamandır iuyeyim ne kadar aci cekmisim bu hastalikda bi dokdor onerimn septomlarim bunlar nasıl iyi olucam diye millete birsürü soru sormuslumu oku
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Doktorlar para kazanmış kaybetmiş benim umrumda sanki bu hastalığa 50 milyarı buldu harcadım para enjeksiyon ilaç yol parası neler neler birsürü dokdora para bayıldım deli gibi şifa aricam diye
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Neyse ya yazmamak en iyisi
Sahin

Mesaj gönderen Sahin »

efervesan yazdı:
Sisteme doktoru övmek için mi kayıt oldun bşr tane mesajın var oda malum doktor bana çokta samimi gelmedin bilader ben bu adamın ismini duyunca kıllanıyorum artık niye onu da söyleyeyim bi ara face deki sayfasına iyi ettiği adamları koymuş ama bi Allah’ın kuluda hocam ben iyi oldum diye yorum atmamış ben bunu dile getirdim önce yorum silindi sonra engellendim yani bana göre işin içinde üç kağıt var gibi açıkcası sen de bu işin parçasısın
Öncelikle ben bu siteye çok önceden uyeydim.üyelik bilgilerimi unuttugumdan dolayı yeni üyelik açmak zorunda kaldım
Ben birebir bu hastalığı yasayip tedavi olan biri olarak konusuyorum.yazımın başında da belirttim herkes doktor ve tedavi seciminde özgürdür.Ben Levent hocadan sifa bulurum başkası bitkisel yöntemlerle bi başkası başka bi doktor ile.sonuçta bu tedavinin tek bi metodu yok.Herkes kendi fikrince mantığına yatan tedavi yöntemini secer onu uygular.Benim mantigima yatan da enjeksiyondu.Ve onu uygulattim.Bu tedaviden de sifa buldum.ve bu konu basliginda bunu ifade ediyorum sadece.
Başka birisi Levent beyin yaptığı testlerde çok para aldigini söylemiş.Bu test ücreti bana da fazla geldi.ama bana illa bu testi yaptırmak zorundasın demedi.Bana iki seçenek sundu.Test yaptirirsan hangi bakteri olduğunu tespit ederiz ve o bakteriyi yenecek ilaçtan daha fazla miktarda karışımin icine uygularim dedi.ve sonucunu daha iyi alırsin dedi..İstersen de yaptırma dedi zaten karisimin icinde her bakteriyi yok edecek bi formul uyguluyorum dedi.kararı bana birakti.

Ben de test yaptırmak istemiyorum direkt enjeksiyona başlamak istiyorum dedim.6 seans enjeksiyon oldum ve 6 seans sonunda koruma amaçlı 6 ay icinde 3 enjeksiyon daha oldum.bu tedavi sonunda hastaligima sifa buldum.
Sonuc olarak test maliyeti size maddi kulfet doguracaksa yaptirmamak direkt tedaviye başlamak sizin elinizde.
efervesan

Sahin yazdı:
efervesan yazdı:
Öncelikle ben bu siteye çok önceden uyeydim.üyelik bilgilerimi unuttugumdan dolayı yeni üyelik açmak zorunda kaldım
Ben birebir bu hastalığı yasayip tedavi olan biri olarak konusuyorum.yazımın başında da belirttim herkes doktor ve tedavi seciminde özgürdür.Ben Levent hocadan sifa bulurum başkası bitkisel yöntemlerle bi başkası başka bi doktor ile.sonuçta bu tedavinin tek bi metodu yok.Herkes kendi fikrince mantığına yatan tedavi yöntemini secer onu uygular.Benim mantigima yatan da enjeksiyondu.Ve onu uygulattim.Bu tedaviden de sifa buldum.ve bu konu basliginda bunu ifade ediyorum sadece.
Başka birisi Levent beyin yaptığı testlerde çok para aldigini söylemiş.Bu test ücreti bana da fazla geldi.ama bana illa bu testi yaptırmak zorundasın demedi.Bana iki seçenek sundu.Test yaptirirsan hangi bakteri olduğunu tespit ederiz ve o bakteriyi yenecek ilaçtan daha fazla miktarda karışımin icine uygularim dedi.ve sonucunu daha iyi alırsin dedi..İstersen de yaptırma dedi zaten karisimin icinde her bakteriyi yok edecek bi formul uyguluyorum dedi.kararı bana birakti.

Ben de test yaptırmak istemiyorum direkt enjeksiyona başlamak istiyorum dedim.6 seans enjeksiyon oldum ve 6 seans sonunda koruma amaçlı 6 ay icinde 3 enjeksiyon daha oldum.bu tedavi sonunda hastaligima sifa buldum.
Sonuc olarak test maliyeti size maddi kulfet doguracaksa yaptirmamak direkt tedaviye başlamak sizin elinizde.
ben maliyet ile ilgili bir sitem de bulunmadım ben durum analizi yapıp doktorun bana cvp vermeyip engellemesini dile getirdim eski kullanıcı adınız nedir Peki ben yaklaşık üç senedir bu sitedeyim nerdeyse hergün yazılanları okurum yenl bir şey var mı diye bakalım hatırlayacakmıyum sizi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kenan yazdı:Ayrıca siteye iyi oku neler yazmışım nezamandır iuyeyim ne kadar aci cekmisim bu hastalikda bi dokdor onerimn septomlarim bunlar nasıl iyi olucam diye millete birsürü soru sormuslumu oku
Kenan kardesim prostatik enjeksiyon hakkindaki yazilarin icin tesekkur ederim.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Rica kadir abi kimine enjeksiyon kimine kalçadan igne kimine başka bu tedavtedavi iyi eder ben sadece hamam sıcak su antibiyotik masaj bu tedavisinde boş olmadini mantıklı ve güzel tedavi oldu nu söyledim herkes Dokdor ve tedavtedavi şeklinde özgürdür kimseyi yönlendirme hakkim yok saygilar
Sahin

Mesaj gönderen Sahin »

kadir yazdı:
Sahin yazdı:
efervesan yazdı: Sisteme doktoru övmek için mi kayıt oldun bşr tane mesajın var oda malum doktor bana çokta samimi gelmedin bilader ben bu adamın ismini duyunca kıllanıyorum artık niye onu da söyleyeyim bi ara face deki sayfasına iyi ettiği adamları koymuş ama bi Allah’ın kuluda hocam ben iyi oldum diye yorum atmamış ben bunu dile getirdim önce yorum silindi sonra engellendim yani bana göre işin içinde üç kağıt var gibi açıkcası sen de bu işin parçasısın

Sahin kardesim,
Tavsiye ettigin doktora bu forumda bir cok kisi dunyanin parasini odeyerek iyilesme umuduyla enjeksiyon yaptirdi.Bunlardan biride benim. Ben iyileşme yerine dahada kötü oldugumu burada defalarca zikrettim.Bu forumda enjeksiyon olan tüm arkadaslarimla yaptigim gorusmelerde fayda goremediklerini ifade ettiler. Bunun yanisira kalici hasar yasadiklarini soyleyenlerde var.Insallah siz iyi olursunuz.Ama bu yöntem artik rafa kaldirilmali ve insanlarin umuduyla oynayip zarar verilmemeli.

Öncelikle, okadar emek harcayıp tedavinizde başarısız olmaniza üzüldüm.Soylediklerinizde samimi oldugunuza inanıyorum.ama bende ayni sıkıntılari ayni hastalığı yaşayan biri olarak konusacak olursam, ben Levent beyin uyguladığı tedavide sifa buldum.Prostatit tedavisinde en etkin yöntem konusunda doktorlar bile hemfikir değil.hangi yöntemin kime nasıl fayda saglayacagi bir muamma.Biz hastalar olarak işimizi şansa ve takdiri ilahiye bırakmaktan başka bi çaremiz kalmiyor.Dediğim gibi kimi Enjeksiyon tedavisinde hic bi sifa bulmaz bitkisel tedavide sifa bulur.kimi sadece prostat masajı yaptırarak sifa bulur.kimi de enjeksiyon tedavisinde sifa bulur.siz enjeksiyon tedavisinde sifa bulmuş olmayabilirsiniz.ama ben buldum.bunu kalkipta size nasıl inkar edebilirim ki.bu yöntemle tedavi olamayan kadar tedavi olan sagligina kavuşan insanlar da var demek istiyorum.Ve soylediklerimde samimi olarak konuşuyorum.Bu rahatsızlık bi erkeğin basina gelebilecek en kötü şey olduğunu bilen biri olarak bu konuda insanların duygularını umutlarını boşa çıkarmak kul hakkına girmek olur.ve ben bu vebalin altina girerek burda yalan sözler sarfedemem.
Son olarak tedavi yönetimindeki seçimlerimiz neyse herkesin en doğru yontemi seçip sifa bulmasını umut ediyorum.Benim seçimim doğruydu ve şifamı buldum .Burdan Levent hocaya sukranlarimi sunuyorum.allah herkese iyileşmeyi nasip etsin
kalimera

Mesaj gönderen kalimera »

Sahin yazdı: Öncelikle, okadar emek harcayıp tedavinizde başarısız olmaniza üzüldüm.Soylediklerinizde samimi oldugunuza inanıyorum.ama bende ayni sıkıntılari ayni hastalığı yaşayan biri olarak konusacak olursam, ben Levent beyin uyguladığı tedavide sifa buldum.Prostatit tedavisinde en etkin yöntem konusunda doktorlar bile hemfikir değil.hangi yöntemin kime nasıl fayda saglayacagi bir muamma.Biz hastalar olarak işimizi şansa ve takdiri ilahiye bırakmaktan başka bi çaremiz kalmiyor.Dediğim gibi kimi Enjeksiyon tedavisinde hic bi sifa bulmaz bitkisel tedavide sifa bulur.kimi sadece prostat masajı yaptırarak sifa bulur.kimi de enjeksiyon tedavisinde sifa bulur.siz enjeksiyon tedavisinde sifa bulmuş olmayabilirsiniz.ama ben buldum.bunu kalkipta size nasıl inkar edebilirim ki.bu yöntemle tedavi olamayan kadar tedavi olan sagligina kavuşan insanlar da var demek istiyorum.Ve soylediklerimde samimi olarak konuşuyorum.Bu rahatsızlık bi erkeğin basina gelebilecek en kötü şey olduğunu bilen biri olarak bu konuda insanların duygularını umutlarını boşa çıkarmak kul hakkına girmek olur.ve ben bu vebalin altina girerek burda yalan sözler sarfedemem.
Son olarak tedavi yönetimindeki seçimlerimiz neyse herkesin en doğru yontemi seçip sifa bulmasını umut ediyorum.Benim seçimim doğruydu ve şifamı buldum .Burdan Levent hocaya sukranlarimi sunuyorum.allah herkese iyileşmeyi nasip etsin
Daha onceki kullanici adiniz nedir ?