PCR testi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Graftity
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

PCR testi

Mesaj gönderen Graftity »

Selamlar herkese çoğu testi yaptırdım sanırım bi pcr testi kaldı geriye forumdan ve internetten araştırdım bu 17 patojene bakan sadece İstanbulda mı var laboratuvar İzmirde 17 sinede bakan bir labaratuvar varmı internetten biraz araştırdım bi kaç yeri egelabı felan aradım ama hepsine bakmıyorlar İzmirde bu testi yapan bi labaratuvar varsa paylaşırsanız güzel olur. Benim bütün tahliller temiz çıkıyor bu testle kesin sonuç alırmıyım istanbul gelişim lab ı aradım bugün şehirdışında olanların örnek yollayabilceğini sürüntü idrar örnegiyle bu şekilde bakıp sonuçları email olarak yollayabilceklerini söylediler bu ne kadar sağlıklı bir test olur bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: PCR testi

Mesaj gönderen murat222 »

Graftity yazdı:Selamlar herkese çoğu testi yaptırdım sanırım bi pcr testi kaldı geriye forumdan ve internetten araştırdım bu 17 patojene bakan sadece İstanbulda mı var laboratuvar İzmirde 17 sinede bakan bir labaratuvar varmı internetten biraz araştırdım bi kaç yeri egelabı felan aradım ama hepsine bakmıyorlar İzmirde bu testi yapan bi labaratuvar varsa paylaşırsanız güzel olur. Benim bütün tahliller temiz çıkıyor bu testle kesin sonuç alırmıyım istanbul gelişim lab ı aradım bugün şehirdışında olanların örnek yollayabilceğini sürüntü idrar örnegiyle bu şekilde bakıp sonuçları email olarak yollayabilceklerini söylediler bu ne kadar sağlıklı bir test olur bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

Örnek vereceksen kardeşim prostat sıvısı ve idrar örneği ver kardeşim
Sürüntü sağlıklı olmaz
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Alsancakta tanyalcin laboratuarı var orayla irtibat kurun çok kapsamli bakıyorlar tahlillere.
Graftity

Mesaj gönderen Graftity »

Alfanso yazdı:Alsancakta tanyalcin laboratuarı var orayla irtibat kurun çok kapsamli bakıyorlar tahlillere.

Tamam teşekkürler yarın arayacağım