Arkadaslar gunde 2 litreye yakin su icipte az idrara cikma hakkin bilgi verir misiniz?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Arkadaslar gunde 2 litreye yakin su icipte az idrara cikma hakkin bilgi verir misiniz?

Mesaj gönderen ozkan5418 »

Arkadaslar bende prostatit teshisi konulani 1 seneyi gecti lokositim son 3 kontrolde sifirdi,ama odem oldugundan bol su tuketmek zorundaydim,birksc ay onceye kadar 2 lt su ictigimde gunde 7 ye yakin ruvalete cikardim,simdi yine 2 lt su iciyorum ama az idrar gelmeye basladi normalin altinda,hasta olunmasa ya da odem olmasa bile 2 lt su icildiginde sıkısarak tuvalete cikilir ama 2 haftadan fazla 2 ltre su icip az idrar yapiyorum ve sıkısmadsn bunun nedeni ne olabilir sizce?
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Arkadaslar gunde 2 litreye yakin su icipte az idrara cikma hakkin bilgi verir misiniz?

Mesaj gönderen ozkan5418 »

Bu durumu yasayan arkadaslar var midir?
Galip

Re: Arkadaslar gunde 2 litreye yakin su icipte az idrara cikma hakkin bilgi verir misiniz?

Mesaj gönderen Galip »

2 lıtre suyu gun ıcıne yayarak ıcersenız durum normal,ancak bır anda 1 lt su ıcersenız yarım saat ıcınde dısarı atılır
Cok terleyen bırıysenız bunlarda ıdrar atımını dusurur