prostatit ve ağrı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: prostatit ve ağrı

Mesaj gönderen hamdi »

benyusuf yazdı:
hamdi yazdı:
benyusuf yazdı:
çok teşekkür ederim cevap için.bende ara sıra cinsel sorunlar meydana geliyor.belki ben de yaptırmayı düşünürüm.ondan sordum.
benyusuf siz daha once iylestiniz diye hatirliyorum sanki forumdan yoksa baskasimiydi
kusura bakma şimdi fark ettim.çok şükür hiçbir ağrım,idrarda sıkıntım yok fakat cinsellikte performans istediğim seviyede değil.çok takmamaya çalışıyorum.bir düzelme olmazsa lswt düşünebilirim.
gecmis olsun insallah o sikintiyida atlatirsiniz
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

opulentia yazdı:
hamdi yazdı:
benyusuf yazdı:
çok teşekkür ederim cevap için.bende ara sıra cinsel sorunlar meydana geliyor.belki ben de yaptırmayı düşünürüm.ondan sordum.
benyusuf siz daha once iylestiniz diye hatirliyorum sanki forumdan yoksa baskasimiydi

Ben iyiyim çok şükür arkadaslara fikir vermek icin siteye giriyorum
allah razi olsun
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen benyusuf »

hamdi yazdı:
benyusuf yazdı:
hamdi yazdı: benyusuf siz daha once iylestiniz diye hatirliyorum sanki forumdan yoksa baskasimiydi
kusura bakma şimdi fark ettim.çok şükür hiçbir ağrım,idrarda sıkıntım yok fakat cinsellikte performans istediğim seviyede değil.çok takmamaya çalışıyorum.bir düzelme olmazsa lswt düşünebilirim.
gecmis olsun insallah o sikintiyida atlatirsiniz
inşallah cümlemiz şifa bulur
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

böbreklerinde sıkıntı yaşayan arkadaşlar durum nedir? Bende de böbreklerde sıkıntı başladı. sol böbrekte 4,4 mm taş çıktı. Ancak doktor taşın sıkıntı oluşturmayacak kadar küçük olduğunu söyledi. Ama sol tarafımda hareket edince belirginleşen bir acıma batma durumu var. Arada sağ da da oluyor. doktor taş ile ilgili bir şey söylemedi ve ilaç filan da vermedi. Sadece mesane sorunlarından dolayı kinzy yazdı ama ameliyatımı yapan doktora danışmadan onu kullanmak istemedim. Vücudum da toksitlenme var gibime geliyor. Toksinleri atmak için ne yapabiliriz?
ronaldinhoo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ronaldinhoo »

Doktora gittigimde bana bu hastalik bosaldiktan sonra isemeyen insanlarda daha cok gozukuyo demisti bilmiyom nekadar dogru nekadar yanlis
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

muzdarip yazdı:böbreklerinde sıkıntı yaşayan arkadaşlar durum nedir? Bende de böbreklerde sıkıntı başladı. sol böbrekte 4,4 mm taş çıktı. Ancak doktor taşın sıkıntı oluşturmayacak kadar küçük olduğunu söyledi. Ama sol tarafımda hareket edince belirginleşen bir acıma batma durumu var. Arada sağ da da oluyor. doktor taş ile ilgili bir şey söylemedi ve ilaç filan da vermedi. Sadece mesane sorunlarından dolayı kinzy yazdı ama ameliyatımı yapan doktora danışmadan onu kullanmak istemedim. Vücudum da toksitlenme var gibime geliyor. Toksinleri atmak için ne yapabiliriz?
volla ben bobreklere. ilgili tomografi cekildim defalarca ultrasyon ama bobreklerde sıkıntı yok temiz tasda yok benim surekli.agri var