prostatit ve tedavisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

prostatit ve tedavisi

Mesaj gönderen orhan »

selam kadir bey
engin tecrübelerinize dayanarak sizden yardım istiyorum
bu virüs yıllar önce vücuda öyle yada böyle girmiş yıllarca bununla yaşamışız semtomları olmuştur ama biz fazla fark edememişiz vücudun zayıf olduğu bir zamanda 2016 birinci ayında idrar yolu enfeksiyonu olarak cıktı ve akbinde antibiyotik tedavisi falan derken bugüne kadar geldik şu anda prostat içinde 10 mm kalfikasyon görünüyor bugün itibariyle zafer beye gittim prostat sıvısında lokasit sıfır idrar süper koyduğu teşhis sende prostatit yok diyor varmış altlatmışın diyor advil ve benexol yazdı üşütme dedi kaplıcayı önerdi benim isteğim üzerine 3-4 haftada bir prostat masajı yapalım dedi fakat şu an kasık ağrım yan bölge böbreklerimin üzeri ağrıyor ve soğuğa karşı aşırı duyarlıyım ayaklarımı ısıtamıyorum vel hasıl RAHATSIZIM morel bombok tavsiyelerini bekliyorum
şimdiden çokkk teşekkür ederim selamlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: prostatit ve tedavisi

Mesaj gönderen kadir »

orhan yazdı:selam kadir bey
bu virüs yıllar önce vücuda öyle yada böyle girmiş yıllarca bununla yaşamışız semtomları olmuştur ama biz fazla fark edememişiz vücudun zayıf olduğu bir zamanda 2016 birinci ayında idrar yolu enfeksiyonu olarak cıktı ve akbinde antibiyotik tedavisi falan derken bugüne kadar geldik şu anda prostat içinde 10 mm kalfikasyon görünüyor bugün itibariyle zafer beye gittim prostat sıvısında lokasit sıfır idrar süper koyduğu teşhis sende prostatit yok diyor varmış altlatmışın diyor advil ve benexol yazdı üşütme dedi kaplıcayı önerdi benim isteğim üzerine 3-4 haftada bir prostat masajı yapalım dedi fakat şu an kasık ağrım yan bölge böbreklerimin üzeri ağrıyor ve soğuğa karşı aşırı duyarlıyım ayaklarımı ısıtamıyorum vel hasıl RAHATSIZIM morel bombok tavsiyelerini bekliyorum
A.selam Orhan kardesim,
Tahlillerinizde lokosit veya bakteri bulgusu yoksa doktorlar anribiyotik vermezler. Görünen o ki prostatit hastaliginizda iyilesen yerler kireçlenmeye dönmüs, kalsifikasyon olusmustur.Bu durumda sizin hala doku hasarinizin tam olarak iyileşmedigi goruluyor.Size tavsiyem doku hasarina yönelik takviye kürüdür. PEA(Palmitolethanolamid), ALA (Alfa lipoik asit) ve Asetiyl L-Carnitin üçlüsü kürüdür. 3 ay kullanin.Göruceksinizki semptomlariniz iyilesecek. Yanliz ayda bir prostat sivisinin lokosit sayisini kontrol etmeniz gerekir.Iyi günler...
xray03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen xray03 »

Kadir bey prostat sıvısına ben hiç baktiramadim ilerde bir zafer oyman a yada ankarada olur bir doktora gitmeyi düşünüyorum herkese geçmiş olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

xray03 yazdı:Kadir bey prostat sıvısına ben hiç baktiramadim ilerde bir zafer oyman a yada ankarada olur bir doktora gitmeyi düşünüyorum herkese geçmiş olsun
Prostatit tanisi kesin olarak sıvı incelemesinden geçer.Bu zamana kadar yaptirmaniz lazimdi.Vakit gecirmeden yaptirin.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eskisehirde huseyin secgin de bakar lokositine istanbula bunun icin gelme
xray03

Mesaj gönderen xray03 »

Kardes hüseyin beye gittim lökosit sıvısı falan bakmadı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Her gidene bakti sana bakmamis enteresan
xray03

Mesaj gönderen xray03 »

Bende psa yuksekligide vardı en çok onun üzerind e durduk belkide ondandır ama daha gitmem ona ankarada falan bakan varsa ona gitmek istiyom yada zafer hoca mesafe uzak olmasa zafer hoca daha mantıklı ama bakalım artık
orhan

Mesaj gönderen orhan »

kadir yazdı:
A.selam Orhan kardesim,
Tahlillerinizde lokosit veya bakteri bulgusu yoksa doktorlar anribiyotik vermezler. Görünen o ki prostatit hastaliginizda iyilesen yerler kireçlenmeye dönmüs, kalsifikasyon olusmustur.Bu durumda sizin hala doku hasarinizin tam olarak iyileşmedigi goruluyor.Size tavsiyem doku hasarina yönelik takviye kürüdür. PEA(Palmitolethanolamid), ALA (Alfa lipoik asit) ve Asetiyl L-Carnitin üçlüsü kürüdür. 3 ay kullanin.Göruceksinizki semptomlariniz iyilesecek. Yanliz ayda bir prostat sivisinin lokosit sayisini kontrol etmeniz gerekir.Iyi günler...
SELAM KADİR BEY
İLGİNİZE ALAKANIZA ÇOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM
size bazı sorularım olacak
1.pea yurt içinde yok bu ürünü getiren birileri varmı tanıdığınız birde bu ürün kaç mg almak lazım
2.diğer ürünler solgarda var bunların kaç mg günde kaç adet almak lazım
3.zafer hoca benexol ve advil verdi bu ilaçlar bir işe yararmı
4-kalfikasyonu gidermek için prostat masajı işe yararmı
5.zafer hoca kaplıca önerdi sizce etkili olurmu
6.bu hastalığı sıfırlama şansım varmı sizce
7.alternatif başka tedavi seçenekleri varmı
kusura bakmayın sizide meşgul ediyorum ama bu konuda sitede namınız çokk herkes sizden konuşuyor
işin şakası bir kenara ALLAH sizden razı olsun iyki varsınız
selamlar
Graftity
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Graftity »

Kc34 yazdı:Her gidene bakti sana bakmamis enteresan
Sen aynı şeyi necmettin hoca içinde söyledin . Paramı alıyosun doktorlardan herkesi yönlendiriyosun burda biyerlere hayırdır anlamadım ben seni
murat222

Mesaj gönderen murat222 »

Graftity yazdı:
Sen aynı şeyi necmettin hoca içinde söyledin . Paramı alıyosun doktorlardan herkesi yönlendiriyosun burda biyerlere hayırdır anlamadım ben seni
Kardeş daha dün forma geldiniz burda insanları suçlamayın
Bzm önerdiğimiz doktorlar insanlarla ilgilenen doktorlar formdaki arkadaşların gittiği ilgilendiği fayda gördüğü insanlar
Bi hastaya öyle davrandı diye bi doktor kötü olmaz insan hali blkı o an kafasında bişey vardı vs
Burda formdan fayda görmek için bşyler danışılıyor ondan sonra bilgi verenlere hesap soruluyor bu olmaz
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Manyak misiniz siz suan senelik 3 milyon cirosu olan sirketin sahibiyim ordan primmi alicak ne haliniz varsa gorun lan surunun olene kadar
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

Burda önerilen doktorlar birilerinin fayda gördüğü hastayla ilişkisi iyi olan doktorlar böyle diyecekseniz sormayın kardeşim napalım kime gidelim diye
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Arkadaslar bu formun amaci zaten bu birvirimizden bilgi paylasiminda bulunup tecrubelerinden faydalanmak burda adi gecen doktorlar diger hastalarinda fayda gordugu isimler ben ankarada izak dalva ya muayene oluyorum ve bu forumda ogrendim izak dalvayida vesile olandanda allah razi olsun izak dalvaya kadar 7 8 doktor gezdim buna proflarda dahil he belki daha iyiside vardir ama biz bilmiyoruz.
benyusuf

Mesaj gönderen benyusuf »

Daha dun foruma uye olan zatlarin burada onlara yardimci olmak isteyen arkadaslara asilsiz ithamlarda bulunmalarina akil sir erdiremiyorum.
Kc34 arkadasimiza ithamda bulunan zat gitsin tek tek urologlari gezsin.graftity rumuzlu gereksize degil dr tavsiyesinde bulunmak bir harf yazmak bile zaman kaybi aslinda ama yazdiklari tepemi attirdi.
Graftity

Kc34 yazdı:Manyak misiniz siz suan senelik 3 milyon cirosu olan sirketin sahibiyim ordan primmi alicak ne haliniz varsa gorun lan surunun olene kadar

Bak olay ne biliyormusun bu forumda herkes bi çare bi şifa peşinde ve herkes birbirinin samimiyetine inanmak zorunda ben girdim baktım önerileri dikkate aldım senin ismini verdiğin doktora ertesi gün randevu alıp gittim sen senelik 3 milyon kazanıyo olabilirsin ama herkes senin gelirine sahip değil ve ben 2 günde ilaçlardır muayne ücretidir 1000 tl para harcadım gelip doktorun yaptıgı işlemi direk paylaştım ve sen Allah allah neden prostat sıvısı testi yapmamış yapması gerekir dedin benim açtığım topic ‘e bugünde bu konuya aynı yorumu atıyosun . Burda bahsetmeye çalıştıgım tam bilmiyorsan kulaktan dolma tavsiyelerle insanlara doktor ismi verip yönlendirme .
Graftity

benyusuf yazdı:Daha dun foruma uye olan zatlarin burada onlara yardimci olmak isteyen arkadaslara asilsiz ithamlarda bulunmalarina akil sir erdiremiyorum.
Kc34 arkadasimiza ithamda bulunan zat gitsin tek tek urologlari gezsin.graftity rumuzlu gereksize degil dr tavsiyesinde bulunmak bir harf yazmak bile zaman kaybi aslinda ama yazdiklari tepemi attirdi.

Gereksiz olan sensin senin olayı bilip bilmeden yorum atman
benyusuf

Mesaj gönderen benyusuf »

Graftity yazdı:
seni kaale almaya değmez...yazdıkça batıyorsun.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Arkadaslar uzatmayalim burayi tartisma alanina cevirmeyelim isteyen burdaki tecrubeli arkadaslardan faydalanir istemeyen faydalanmaz bu arada arkadaslar doktoro gittiginiz zaman doktordan isteyin sunu yap bunu yap diye belirtin tabsiye uzerine gittiginizide belirtin sizi tavsiye ettiler deyin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Allah herkese daha cok versin sen doktorlardan prim aldigimi soyledigin icin maddi durumumu soyledim bu bir necmettin hoca bu hastalikta duayendir ve daha once giden arkadaslardan prostat sivisi almis forumu okumamissin okusan gorurdun bunu bu da iki sende hazira konmak isteyen tiplerdensin bu uc birdaha benle muhattap olma ne halin varsa gor bu da dort
Graftity

Kc34 yazdı:Allah herkese daha cok versin sen doktorlardan prim aldigimi soyledigin icin maddi durumumu soyledim bu bir necmettin hoca bu hastalikta duayendir ve daha once giden arkadaslardan prostat sivisi almis forumu okumamissin okusan gorurdun bunu bu da iki sende hazira konmak isteyen tiplerdensin bu uc birdaha benle muhattap olma ne halin varsa gor bu da dort
Tamam hocam kusura bakma zorlu bir dönemden geçiyorum ve insan internette araştırdıkça çözüm aradıkça kafayı yiyor tekrar kusura bakma
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Graftity yazdı:
Kc34 yazdı:Allah herkese daha cok versin sen doktorlardan prim aldigimi soyledigin icin maddi durumumu soyledim bu bir necmettin hoca bu hastalikta duayendir ve daha once giden arkadaslardan prostat sivisi almis forumu okumamissin okusan gorurdun bunu bu da iki sende hazira konmak isteyen tiplerdensin bu uc birdaha benle muhattap olma ne halin varsa gor bu da dort
Tamam hocam kusura bakma zorlu bir dönemden geçiyorum ve insan internette araştırdıkça çözüm aradıkça kafayı yiyor tekrar kusura bakma
Graftitiy ,
Bak kardeşim, burada herkesin kafasi atiķ durumda...yazini daha yeni gordum.Daha yenide uye olmussun..burada dr tavsiyesi veren kisiler başta ben.. kendi helal paramizi yiyemiyoruz,baskasinin haramina ihtiyacimiz yok.Bende zamaninda çok dr tavsiyesi verdim bu forumda, benim icinde akrabasidir demisler.Artik dr ismi vermiyorum.Bu forum kurulali beri cok kisinin sifasina vesile olduk.Tamam ozur dilemissin Kc34 kardesimden iyi yaptin.Lutfen yazilarimiza dikkat edelim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

orhan yazdı:
kadir yazdı:
A.selam Orhan kardesim,
SELAM KADİR BEY
İLGİNİZE ALAKANIZA ÇOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM
size bazı sorularım olacak
1.pea yurt içinde yok bu ürünü getiren birileri varmı tanıdığınız birde bu ürün kaç mg almak lazım
2.diğer ürünler solgarda var bunların kaç mg günde kaç adet almak lazım
3.zafer hoca benexol ve advil verdi bu ilaçlar bir işe yararmı
4-kalfikasyonu gidermek için prostat masajı işe yararmı
5.zafer hoca kaplıca önerdi sizce etkili olurmu
6.bu hastalığı sıfırlama şansım varmı sizce
7.alternatif başka tedavi seçenekleri varmı
kusura bakmayın sizide meşgul ediyorum ama bu konuda sitede namınız çokk herkes sizden konuşuyor
işin şakası bir kenara ALLAH sizden razı olsun iyki varsınız
selamlar
Orhan kardeşim mrb,
1-Pea 400 mg. http://nootropicsdepot.com/ bu linkten satin alabilirsin.Turkiyede getiren yok.
2- ALA yi 600mg, Acetyl L-Carnitin i 500mg hepsinden gunde 1tablet alabilirsin
3-Doktorun verdigi ilaclari kullan .
4-Kaplicanin faydasi vardir sanirim ben hic gitmedim.Soguk havalarda iyi gelebilir.
5-Kalsifikasyonu masaj cözmez. Ama iltihapli sivınin drenasyonu icin faydasi cok.
6-Hastaligi sifirlama şansi tabiki var. Örneği benim.
7-Kendi adima soyleyim..bir cok alternatif denedim tutmadi. İyilestigim yöntemi zaten sıklıkla yazdım forumda.Baska alternatif varmi? Su an icin ben baska alternatif göremiyorum. Kronik bakteriyel prostatit icin uygun,yerinde ve yeterli dozda antibiyotik kullanimini tercih edilmesi gereken bir yöntem en azindan su anda.
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

Kadir abi sen bu işi biliyosun gerçekten. Senin tavsiyelerin ve zafer hocanın tedavisi sayesinde yüzde 90 iyiyim normal yaşantıma devam edebiliyorum, Çok şükür..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Kalsifikasyonu cinko ve magnezyum minerallerinin ufalttigi soyleniyor kaliteli bir multivitaminin icinde bunlar mevcut gunde 1 adet kullanabilirsin..