Prostat Enjeksiyonu düşünüyorum

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostat Enjeksiyonu düşünüyorum

Mesaj gönderen opulentia »

murat222 yazdı:
opulentia yazdı:Şu siteye ıyilestim yazmaya korkuyorum.Ne zaman yazsam nuks ediyor ama ilk defa aylardir iyiyim 1 buçuk yildan fazla bu illeti çektim.cogu kisinin görmediği kadar doç prof bolum.baskani egitim arastirma hastanesi dunyaca unlu turk urologlari gördüm.Kronik ağrı uzmani prof psikaytr algoloji uzmanlari ile görüştüm.Ve kesinlikle söylüyorum bendeki sikayetleri bitiren zafer oymanin ısrarlı bir sekilde devam ettirdiği antibiyotik ve takviye tedavisi ile birlikte kadir abinin tavsiyeleri olmustur.kalcalarim delik desik oldu.arastirmalar yaparak yurtdışı forumlarda cinsel perhiz uyguladim hayatimdan baharat acı asitli icecekler ve mastürbasyonu çıkardım.Evlendim evlenmeme ragmen haftada 2 gun korumali iliskiye girdim baktim agrim artiyor 15 gunde bir yaptım.Eswt ve lswt tedavisi sonrası 3 ayda azalarak agrilarim azaldi.ligone her gun içtim yaki otu her gun 2 kere brokoli kürü yaptim brokoli kuru kesinlikle gecici rahatlama sagliyor.Ama perhizimi asla bozmadim.kahve alkol kesinlikle kullanmadim.ve tek bir doktor tek bir yontemle devam ettim kesinlikle baska hocalari dinlemedim.son olarak agrilarim tamamen azaldiginda damardan antibiyotik tedavisi uyguladim bisefin ve turevi karıştırarak devam ettim.antidepresan ilaclar ozellik efexor agrilara iyi geliyor.haftada bir kere derin doku masaji yaptirdim ve pelvik bolgelere uygulattim ama asla mastürbasyon yapmadim bu hiç iyi gelmiyor.aylardir prostatit sikayetim yok kahve icebiliyorum cok az baharat kullanıp test yapıyorum kesinlikle thermal iclik ve termal corap giyiyorum.enkeksiyon olup iyi olan 2 3 kisi sadece duydum görmedim.ama kotu olan bir cok kisiyi gördüm.enjeksiyon bence tam bir fiyaskodur.ben bu hastaligin tedavisinin önce antibiyotik sonra fizik tedavi ve takviyelerle prostatta olusan tahribati duzeltmekten gectigini düşünüyorum.lokositim 0 neden agrim var diye kendime cok soru sordum ama bu agri tahribat yuzunden en son idrar problemim 2 aylik emselex tedavisinden sonra duzeldi cinsellik eswt ve lswt sonrasi geri geldi.perhiz yapin seker kullanmayin ve kesinlikle stresten uzak durun.suan hic bir ilac kullanmiyorum ligone bile.zafer oyman benim akrabam değil kendisinide bu hastalik oncesi tanimam bile.ama bana cok destek oldu onun bildiklerine kendi arastirdiklarimi kadir abinin tavsiyelerini dinleyip bana neyin iyi gelip neyin iyi gelmediğini arastirip bulup yoluma devam ederek bu noktaya geldim.sizde tek bir doktor tek bir tedavi bicimi secip burdaki tecrubeli abilerimizden arkadaslarimizdan tavsiyeler alarak yolunuza devam edin.intihari düşündüm ne kadar salakmisim derdi veren Allah dermanida veriyor sadece sabir ve size kotu gelen şeyleri bulup onlari hayatınızdan uzak tutmak bile yetiyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Geçmiş olsun prostat sıvısında lökasit nasıldı sizde
Ilk önce her sahada lokosit ve lokosit kümeleri halindeydi yani sayilamayacak kadar çoktu.sonra 3 e kadar düştü sonra geri çıktı vs.Ben antibiyotik ile tedaviyi ve yukarida yazdiklarimi uyguladim ve israr ettim.
baris93
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen baris93 »

paradigma yazdı:
Bismuth76 yazdı:Az önce 3. tableti aldim. Iyi geliyor gibi. Şu andaki durum fayda ettigi yonunde. Sanirim 5-6 güne daha net belli olacak...Önce levofloksasin 5 gün, sonra Azitro+doksisiklin 6 gun tedaviden sonra,Molcef plus 10 gün, sonra azitro 6 gun tedavi devam edecek. Azitrodan sonra sabah ereksiyonlari geri geldi ve Molcef ile daha da iyiye gidiyor gibiyim :-)
Acaba diyorum yeni hasta olanlara daha akut asamadayken bactrim, cipro, sultamisilin yerine doktorlar azitro+doksisiklin ve sonra molcef plus ve /veya levofloksasin tedavisi verseler hasta kolayca iyileşmez mi? Muhtemelen çok daha akilci bir tedavu yaklasimi olur. Ama maalesef cogu bu kulvardan uzakta. Levofloksasin'in bu hastalikta yeri yok diyen doktorlar var oysa ki recetede yaziyor prostatit tedavisi diye 14 ya da 28 gun yaziyor....
bu antibiyotikleri prostatt sivisinda lokosit var diyemi iciyorsunuz yoksa , prostat sivisinda yok fakat , agri sizi sanci , ereksiyon sorunu isteksizlik vs gibi semptomlar halen var diyemi iciyorsunuz ....... ben de lokosit yok ama bu sorunlarin hepsi var sabah ereksiyonlarida son 1 aydir nerdeyse olmaz oldu :(
Bakteriyel prostatitte 3-4 üzeri lökosit görülmesi üzerine antibiyotik tedavisi uygulanır. Lökosit tekrar 3-4 altına düşürüldüğünde antibiyotik alımı sonlandırılır. Ama bazen hiç lökosit görülmeyen hastalara da antibiyotik verildiği oluyor. Çünki hastaların fayda gördüğü düşünülüyor. Lökosit normal ise yukarıda yazdığın semptomlara bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum antibiyotik kullanmanın.
opulentia

kadir yazdı:
opulentia yazdı:Şu siteye ıyilestim yazmaya korkuyorum.Ne zaman yazsam nuks ediyor ama ilk defa aylardir iyiyim 1 buçuk yildan fazla bu illeti çektim.cogu kisinin görmediği kadar doç prof bolum.baskani egitim arastirma hastanesi dunyaca unlu turk urologlari gördüm.Kronik ağrı uzmani prof psikaytr algoloji uzmanlari ile görüştüm.Ve kesinlikle söylüyorum bendeki sikayetleri bitiren zafer oymanin ısrarlı bir sekilde devam ettirdiği antibiyotik ve takviye tedavisi ile birlikte kadir abinin tavsiyeleri olmustur.kalcalarim delik desik oldu.arastirmalar yaparak yurtdışı forumlarda cinsel perhiz uyguladim hayatimdan baharat acı asitli icecekler ve mastürbasyonu çıkardım.Evlendim evlenmeme ragmen haftada 2 gun korumali iliskiye girdim baktim agrim artiyor 15 gunde bir yaptım.Eswt ve lswt tedavisi sonrası 3 ayda azalarak agrilarim azaldi.ligone her gun içtim yaki otu her gun 2 kere brokoli kürü yaptim brokoli kuru kesinlikle gecici rahatlama sagliyor.Ama perhizimi asla bozmadim.kahve alkol kesinlikle kullanmadim.ve tek bir doktor tek bir yontemle devam ettim kesinlikle baska hocalari dinlemedim.son olarak agrilarim tamamen azaldiginda damardan antibiyotik tedavisi uyguladim bisefin ve turevi karıştırarak devam ettim.antidepresan ilaclar ozellik efexor agrilara iyi geliyor.haftada bir kere derin doku masaji yaptirdim ve pelvik bolgelere uygulattim ama asla mastürbasyon yapmadim bu hiç iyi gelmiyor.aylardir prostatit sikayetim yok kahve icebiliyorum cok az baharat kullanıp test yapıyorum kesinlikle thermal iclik ve termal corap giyiyorum.enkeksiyon olup iyi olan 2 3 kisi sadece duydum görmedim.ama kotu olan bir cok kisiyi gördüm.enjeksiyon bence tam bir fiyaskodur.ben bu hastaligin tedavisinin önce antibiyotik sonra fizik tedavi ve takviyelerle prostatta olusan tahribati duzeltmekten gectigini düşünüyorum.lokositim 0 neden agrim var diye kendime cok soru sordum ama bu agri tahribat yuzunden en son idrar problemim 2 aylik emselex tedavisinden sonra duzeldi cinsellik eswt ve lswt sonrasi geri geldi.perhiz yapin seker kullanmayin ve kesinlikle stresten uzak durun.suan hic bir ilac kullanmiyorum ligone bile.zafer oyman benim akrabam değil kendisinide bu hastalik oncesi tanimam bile.ama bana cok destek oldu onun bildiklerine kendi arastirdiklarimi kadir abinin tavsiyelerini dinleyip bana neyin iyi gelip neyin iyi gelmediğini arastirip bulup yoluma devam ederek bu noktaya geldim.sizde tek bir doktor tek bir tedavi bicimi secip burdaki tecrubeli abilerimizden arkadaslarimizdan tavsiyeler alarak yolunuza devam edin.intihari düşündüm ne kadar salakmisim derdi veren Allah dermanida veriyor sadece sabir ve size kotu gelen şeyleri bulup onlari hayatınızdan uzak tutmak bile yetiyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Opulentia iyilesmene cok sevindim.Bir nebze faydamiz olduysa ne mutlu bize.Sabrettin tavsiyeleride cok iyi uyguladin.Bende zamaninda kalcalari delik desik etmistim. Bu cok normal sorun olmaz.Gercekten bu hastalikta iyilesmeyen arkadaslar bir yerde eksik bir sey yapiyorlar herhalde. Sana tavsiyem ilk etapta ayda bir lokosit kontrolu yap; stabil olmasi acisindan.Sonra 2 iki ayda bire cikarsin.Sagliginin devamini dilerim.

Cok saol abi.Cok yardimin oldu.devam ediyorum.zafer hocaya olcturuyorum Allah senden razı olsun
opulentia

baris93 yazdı:
paradigma yazdı:
Bismuth76 yazdı:Az önce 3. tableti aldim. Iyi geliyor gibi. Şu andaki durum fayda ettigi yonunde. Sanirim 5-6 güne daha net belli olacak...Önce levofloksasin 5 gün, sonra Azitro+doksisiklin 6 gun tedaviden sonra,Molcef plus 10 gün, sonra azitro 6 gun tedavi devam edecek. Azitrodan sonra sabah ereksiyonlari geri geldi ve Molcef ile daha da iyiye gidiyor gibiyim :-)
Acaba diyorum yeni hasta olanlara daha akut asamadayken bactrim, cipro, sultamisilin yerine doktorlar azitro+doksisiklin ve sonra molcef plus ve /veya levofloksasin tedavisi verseler hasta kolayca iyileşmez mi? Muhtemelen çok daha akilci bir tedavu yaklasimi olur. Ama maalesef cogu bu kulvardan uzakta. Levofloksasin'in bu hastalikta yeri yok diyen doktorlar var oysa ki recetede yaziyor prostatit tedavisi diye 14 ya da 28 gun yaziyor....
bu antibiyotikleri prostatt sivisinda lokosit var diyemi iciyorsunuz yoksa , prostat sivisinda yok fakat , agri sizi sanci , ereksiyon sorunu isteksizlik vs gibi semptomlar halen var diyemi iciyorsunuz ....... ben de lokosit yok ama bu sorunlarin hepsi var sabah ereksiyonlarida son 1 aydir nerdeyse olmaz oldu :(
Bakteriyel prostatitte 3-4 üzeri lökosit görülmesi üzerine antibiyotik tedavisi uygulanır. Lökosit tekrar 3-4 altına düşürüldüğünde antibiyotik alımı sonlandırılır. Ama bazen hiç lökosit görülmeyen hastalara da antibiyotik verildiği oluyor. Çünki hastaların fayda gördüğü düşünülüyor. Lökosit normal ise yukarıda yazdığın semptomlara bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum antibiyotik kullanmanın.

Lokosit her sıfır çıktığında tamamen sıfır olduğu anlamına gelmiyor.cok tıkalı kanallardan prostat sıvısı gelmediği için bazen sifir çıkıyor sikayetler lokosit olduğunu düşündürürse doktora yine antibiyotik tedavisi öneriliyor.
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen droliver »

Pcr testini Kocaeli veya İstanbul’da yaptırabileceğimiz bir yer var mı
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

droliver yazdı:Pcr testini Kocaeli veya İstanbul’da yaptırabileceğimiz bir yer var mı

İstanbul da gelişim labaratuvar var labaratuvara gt adresıni internet ten öğren merkez şubeye gidin ama
Ordan kuru swap ve serum fızyolojık alın hisar hastanesınde basri çakıroğlu var doktor kuru swaptaji pamuklu çubuğa prostat sıvısı örneğini alsın içine kurumasın dıye serum fızyolojık koyun labaratuvara götürüp bırakın 500 tl gıbı bır ücreti var
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Murat bunu defalarca yazdik birak arastirsinlar armut pis agzima dus olmaz
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Laboratuvar bak arkadaş resmen soyuyor adamı devlet neden bizi bunlara mahkum ediyor. Özel kuruluşlardan daha mı fakir devlet
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Kc34 yazdı:Murat bunu defalarca yazdik birak arastirsinlar armut pis agzima dus olmaz

Haklısın kardeşim
ssss

Mesaj gönderen ssss »

paradigma yazdı:
ssss yazdı:
Murtaza75 yazdı:
ben de de testis agrıları var pekı ama yanma da var sen de de yanma eslık edıyormuydu kardes ıcerde ozellıkle ıdrar sonrası ?
vardı murteza peniste yanma sızı ağrı hepsi vardı ve epididimit sağ testiste ara ara sol testisede ağrı vuruyordu ilk iki yıl çok kötü ağrı çektim testis ve penisten sonra o ağrılarla evlendim evlendikten 2-3 sene içinde ağrılar sızılar azalarak yok oldu hiç ilaç kulllanmadım sadece düzenli ilişki hani hastalığım geçsinde diye ilişkiye girmiyordum canım istediğinde yapıyordum ama farkında olmadan meğer düzenli ilişki beni iyileştiriyormuş ağrısız sızısız bi hayatım vardı tabi sonra hayat farklı yönde ilerledi bekarlık geldi başa ve hatalar silsileside o noktada başladı kafa dağıtmak adına gittiğim bi kadından tekrar mikrop kaptık hemde oral ilişki ile sonra uyuyan epididimiti uyandırdık 7 yılın üstüne tekrar sağ testis ağrısı çekiyorum o zaman sanırım sadece epididimitti şimdi prostatitte var
saniyorum o sana oral yapti ve kaptin .... gonoree bel soguklugu kadin oral yapinca ( bogaza yerlesiyormus bu rahatsizlik ) erkege bulasiyormus ,gonoree mi bulasti . ? Erkekte bayana yaparsa yine oral yoldan bulasabiliyormus enfelsiyon ..yaf ne zor su konu hic sex yapmiyacagiz arkadas artik ... nerden nereye geldik ... prostatitte oral yoldan enfelsiyon neticesindemi olustu ?
Aynen öyle oral seks sonucunda prostatit oluştu kadın yaptı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Arkadaşlar herkes birşey yazıyor öyle bulaştı şöyle bulaştı diye önce şunu unutmayın hiçbir organımız steril değildir. Vücudumuzda binlerce bakteri ve mantar konakçı olarak yaşar kimisi faydalıdır kimisi bazen enfeksiyon yapabilir kimisi faydalıdır. Bir şekilde bu enfeksiyon gerçekleşti.İnsanlar korunmadan hertürlü bir çok kişiyle birliktelik yaşıyor birşey olmuyor. Olucağı varmış keşkelerle yaşamayın hayat devam ediyor tedavi edilemeyecek hastalık değil o kadar kötü hastalıklar varki allah yaşatmasın siz bu derdin içinde onlarıda yaşayacaksınız. Moral motivasyon her hastalık için olmazsa olmazı. Stres üzüntü her hastalığın kapısını aralar. Gün gelir bu hastalığı mumla ararsınız demedi demeyin.
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen droliver »

baris93 yazdı:Bu işe sakın ama sakın ola bulaşmayın. 6 seans yaptırdım gram iyi gelmedi. Gerçekten tıpta bulunmuş olan faso fiso yöntemlerden bir tanesi. Ayrıyetten para tuzağı. Fayda göreceğiniz kat kat iyi yöntemler var enjesksiyondansa. En basiti Lökosit sıfırlamak. Bu da prostat sıvısı lokositine bakarak ilaç yazan bir doktor mesela Zafer Oyman. İltihap bir şekilde kuruyor merak etmeyin. Prostat yapı itabariyle kolay temizlenmeyen antibiyotiklerin kolay ulaşamadığı bir yer olabilir. Fakat illaki iltahabı kurutuyor antibiyotikler. Sadece süre uzun 6 ay gibi bir süre sabır etmek lazım. İltihap elbet sonunda kuruyacak. Öyle Ureplasma dır başka bir mikroptur tedavisi çok zor falan filan diye bir şey yok. Benim Pcr ımda ureplasma, gardrenalla, trichomonas pozitif çıktı. 6 ay Zafer Oyman tedavisi sonrası hem sürekli 12 civarı olan lokositim 1-2 ye düştü. Hem de bu üç bakteri de ikinci pcr da negatif çıktı. Üstelik bakterilere bakarak antibiyotik yazmadı hoca. Sadece lökosit değerine bakarak yazdı. Yani muhabbet antibiyotiklerin işe yaramaması veya bölgeye ulaşmaması değil. Bakteri bir şekilde ölüyor, iltihap kuruyor bunu için enjeksiyona katiyen gerek yok. Ağrı sonra devam edebilir. Bu durumda ağrının üzerine gidilmeli. Algoloji,nöroloji veya fizyoterapiden yardım alınmalı. Hiç biri işe yaramıyorsa antidepreasana başlanılmalı. Beynin ağrı kanallarının işlevini ve ağrı hissini azaltıyor.

Pcr nerde yaptırdınız
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Gelişim laboratuvarında yaptırabilirsin
hasann
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hasann »

opulentia yazdı:
kadir yazdı:
Opulentia iyilesmene cok sevindim.Bir nebze faydamiz olduysa ne mutlu bize.Sabrettin tavsiyeleride cok iyi uyguladin.Bende zamaninda kalcalari delik desik etmistim. Bu cok normal sorun olmaz.Gercekten bu hastalikta iyilesmeyen arkadaslar bir yerde eksik bir sey yapiyorlar herhalde. Sana tavsiyem ilk etapta ayda bir lokosit kontrolu yap; stabil olmasi acisindan.Sonra 2 iki ayda bire cikarsin.Sagliginin devamini dilerim.

Cok saol abi.Cok yardimin oldu.devam ediyorum.zafer hocaya olcturuyorum Allah senden razı olsun
Opulentia sen bakteriel prostatit miydin abi? Ben guya nonbakteriyelim. Yalvariyorum yine de hocalar antibiyotik vermiyor. Keske zafer hocaya yakin otursaydim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hasan kardesim,
Kr prostatitin nonbakteriyel tipinde, dr lar tüm tahlillerde patojene ait bir bulguya rastlamadigi muddetce antibiyotik yazıp riske girmek istemiyor sözum ona.Halbuki nonbakteriyel olgulardada antibiyotik kullanimi sonucunda yurtdisi kaynakli makalelerde olumlu sonuclar ve semptomlarda düşüş yasayan deneklerin oldugunu cok defa okudum.
hasann

Mesaj gönderen hasann »

kadir yazdı:Hasan kardesim,
Kr prostatitin nonbakteriyel tipinde, dr lar tüm tahlillerde patojene ait bir bulguya rastlamadigi muddetce antibiyotik yazıp riske girmek istemiyor sözum ona.Halbuki nonbakteriyel olgulardada antibiyotik kullanimi sonucunda yurtdisi kaynakli makalelerde olumlu sonuclar ve semptomlarda düşüş yasayan deneklerin oldugunu cok defa okudum.
Aynen ben de okudum abi, bence non bakteriyel vakalarını 100 kere teste soksalar 30 40'ında mikrop belli olur. 1 kere yapınca çıkmıyor.
bmx

Mesaj gönderen bmx »

Hasan bağırsaklarına baktırdın mı bende şu anda göbek deliği altında ağrı başladı daha önce yoktu sebebi dışkıda amip kisti yakaladım.bu kist bağırsak duvarına yapışıyor devamlı ağrı yapıyor.bunu ancak dışkılama sonrası hemen test olursa yakalıyorlar bende bunu bildiğimden raboratuvarı daha az yoğun olan hastaneye gidiyorum.kolonoskopi ve diğer testleri yaptırmam lazım
opulentia

hasann yazdı:
opulentia yazdı:
kadir yazdı: Opulentia iyilesmene cok sevindim.Bir nebze faydamiz olduysa ne mutlu bize.Sabrettin tavsiyeleride cok iyi uyguladin.Bende zamaninda kalcalari delik desik etmistim. Bu cok normal sorun olmaz.Gercekten bu hastalikta iyilesmeyen arkadaslar bir yerde eksik bir sey yapiyorlar herhalde. Sana tavsiyem ilk etapta ayda bir lokosit kontrolu yap; stabil olmasi acisindan.Sonra 2 iki ayda bire cikarsin.Sagliginin devamini dilerim.

Opulentia sen bakteriel prostatit miydin abi? Ben guya nonbakteriyelim. Yalvariyorum yine de hocalar antibiyotik vermiyor. Keske zafer hocaya yakin otursaydim.
Yok bakteriel değil ama antibiyotikle iyileştim onlara göre balteriyel değil tespit edemiyorlar çünkü.illaki bakteri var bakteri olmasa prostatim kac kere şişti ödem yapti 30 lokosit cikiyordu.
hasann

Mesaj gönderen hasann »

opulentia yazdı:
hasann yazdı:
opulentia yazdı:

Yok bakteriel değil ama antibiyotikle iyileştim onlara göre balteriyel değil tespit edemiyorlar çünkü.illaki bakteri var bakteri olmasa prostatim kac kere şişti ödem yapti 30 lokosit cikiyordu.

Peki bulasici oluyor mu bu sirada?
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Kc34 yazdı:Murat bunu defalarca yazdik birak arastirsinlar armut pis agzima dus olmaz
kardesim yanlis anlama senin bu yaklasimin hic hos degil bu sitenin amaci ne insanlarin birbirine yardimci olmasi degilmi bilgi paylasimi degilmi ikidebir arastirsinlar sunu yapsinlar bunu yapsinlar ilk hastaliga yakalandiginda insan kendi cok caresiz hissediyor kendin bilgilerini tecrubelerini paylasmak istemiyorsan baskasina engel olma tamam siz arastiriyorsunuz tecrubeleriniz var kendinizi iyi hissediyor olabilirsiniz bu bilgilerinizi baskalariylada paylasinki faydaniz olsun
hasann

Mesaj gönderen hasann »

Bu ağrılarla yaşanmaz, psikolojik destek alan var mı? İnsan kendinden korkuyor..
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

hasann yazdı:Bu ağrılarla yaşanmaz, psikolojik destek alan var mı? İnsan kendinden korkuyor..
kardesim gecmis olsun nerende agrilarin var?
hasann

Mesaj gönderen hasann »

hamdi yazdı:
hasann yazdı:Bu ağrılarla yaşanmaz, psikolojik destek alan var mı? İnsan kendinden korkuyor..
Saol şef. 3 4 aydir bildigin prostatım agriyor otururken de ayakta da kivraniyorum. Ayrica tam onun hizasi olacak sekilde gobegin alti da agriyor.

Dr karin agrisi icin nolur nolmaz bir baktir dedi diye Kolonoskopiye girmek uzereyim su an, ama biliyorum ki bagirsaktan degil prostatitten kaynakli.(non bakteriyel)
selamiacik

Mesaj gönderen selamiacik »

hasann yazdı:
hamdi yazdı:
Saol şef. 3 4 aydir bildigin prostatım agriyor otururken de ayakta da kivraniyorum. Ayrica tam onun hizasi olacak sekilde gobegin alti da agriyor.

Dr karin agrisi icin nolur nolmaz bir baktir dedi diye Kolonoskopiye girmek uzereyim su an, ama biliyorum ki bagirsaktan degil prostatitten kaynakli.(non bakteriyel)
Kolonoskopide sonuç ne çıktı giricektin işlem hakkında düşüncelerin ve sonuçlar nedir
hasann

Mesaj gönderen hasann »

selamiacik yazdı:
hasann yazdı:
hamdi yazdı: kardesim gecmis olsun nerende agrilarin var?

Kolonoskopide sonuç ne çıktı giricektin işlem hakkında düşüncelerin ve sonuçlar nedir
islem kolay ama bagirsakta bisey cikmadi.