SERTLESEMEME PROBLEMI!

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
freeman

Re: SERTLESEMEME PROBLEMI!

Mesaj gönderen freeman »

Enteresan yazdı:Arkadaslar bu Q CP yi bulamiyorum amazonda nerden temin edebiliriz
bu işe yarayabilir https://www.amazon.com/BP-Qmax/dp/B000ZNX1IK
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

netter yazdı:Arkadaşım bu Q -CP dediğiniz Quercetin mi ? Cinsel gücü mü arttırıyor yoksa kronik prostatit i iyileştirmek için mi ? Kullanış talimatı nasıl ?
bahsedilen ilaç bu mu arkadaşlar
http://www.saglikicin.biz/TR/Genel/Pros ... 8843ECBADB
djcyberkral
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen djcyberkral »

Arkadaşlar yüksek fiyata bu ürünü buldum ama belirtildiği kadar etkilimi bende sertleşme problemi var ve cinsel ilişkiden zevk alamama bu konuda ne derece etkili olur ?
ronaldinhoo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ronaldinhoo »

Arkadaslar ben 7 yil sertlesme problemi yasadim arada bazen tam sertlesmi oluyordu ve bosalirken haz almiyordum 2 yil falan prostatit zannederek gezdim kendimi ilac tedavisi uygulandi bayagi birde bosalirken makatta agrilar sizlama oluyordu bi uroloji uzmani bana git genel cerrahi uzmanina makata baktir bende gittim bana icte ve dista hemoroidin var dedi 2 ilac ve krem verdi bunlari kullan sonra gastroloji bolumune randevu al neyse ilaclari kullandim aman allahim butun problemlerim ortadan kalkti bianda tam sertlesme oluyor bosalirken aldigim zevk basimi döndürcek seviyede resmen demekki sadece prostatit etkilemiyo heryerinize baktirin hersey etkiliye biliyor ben onde ararken problemi arkada buldum hic aklima gelmezdi bahsurdan boyle bisey olcagi ..
ronaldinhoo

efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

ronaldinhoo yazdı:Arkadaslar ben 7 yil sertlesme problemi yasadim arada bazen tam sertlesmi oluyordu ve bosalirken haz almiyordum 2 yil falan prostatit zannederek gezdim kendimi ilac tedavisi uygulandi bayagi birde bosalirken makatta agrilar sizlama oluyordu bi uroloji uzmani bana git genel cerrahi uzmanina makata baktir bende gittim bana icte ve dista hemoroidin var dedi 2 ilac ve krem verdi bunlari kullan sonra gastroloji bolumune randevu al neyse ilaclari kullandim aman allahim butun problemlerim ortadan kalkti bianda tam sertlesme oluyor bosalirken aldigim zevk basimi döndürcek seviyede resmen demekki sadece prostatit etkilemiyo heryerinize baktirin hersey etkiliye biliyor ben onde ararken problemi arkada buldum hic aklima gelmezdi bahsurdan boyle bisey olcagi ..
kardeşim o kadar zaman iç dış hemoroid i nasıl fark etmedin sen hemoroid kanar oturamazsın öyle her istediğini yiyemezsin onu geçtim makatta çıkan memeleri dimi fark etmedin
ronaldinhoo

Herkezde meme cikmiyorki otururken bi problem cikmiyorda bazen aniden cok siddetli bi agri geliyo bn aci tursu yada alkol hic kullanmam oyuzden pek anlamadim aci falan yrdigim zaman yerimde duramiyorum dedigin gibi .
ronaldinhoo

Birde soyle birsey var doktor distan bakarak soyledi belki dista hemoroid dogru icteki supheli kolonoskopi yaptircam ne olcagi orda cikar artik birde makat agridigi zaman peniste agiriyo ikisi birden ucunda batma oluyor
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Ronaldhinho , hangi ilaçları verdi hemorraid için dr , krem ve hapların ismini verir misin ?
ronaldinhoo

Suan isteyim gece vardiyesinde eve gidince ilaclarin ismini vereyim
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

kadir25 yazdı:
erdem yazdı:
Umut2015 yazdı:Tamamen prostatitten cinsel problem.iltihap prostati sisiriyo prostat gorevini tam yapamayinca böyle oluyor
Ağrı sizi hiçbir Problem yok. Önceden oluyordu ama çok uzun süredir hiç yok. Sadece cinsellik sıkıntı. Prostatitten olsa ağrı sizi gibi şikayetler olmaz mı?

Bende de tipa tip aynisi. Eskiden agrilarim coktu alt kisimda penis testis kalca penisin biraz ust tarafinda asiri agrili anlik cekmeler falan oluyodu. Simdi aradan 7-8 ay gecti hic agrim yok denilebilecek kadar az. Anlam veremiyorum cinselligin duzelemedigine ama kendi capimda biraz candida diyeti yapmaya basladim 2 hafta kadar oldu diyebilirim. 2 hafta icinde 2 defa tam sekilde sabah ereksiyonu oldu. Diger gunlerde de yarim sekilde sabah ereksiyonlari oldu. Gun icindeki ereksiyonda bi fark yok gibi tam emin degilim.
kadir 25 kardeşim ag4ilarini ne gecirdi.nasil vir tedavi uyguladin.Bende agrilar hic gecmiyor