PROSTAT TAHLİLİ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

PROSTAT TAHLİLİ

Mesaj gönderen muharremmer »

Arkadaşlar

olay şu hafiften gelen göbek altında idrar hissi + idrar yaparken ıkınma ihtiyacı

8 yıl önceki sistoskobi sonucu ; Aşırı Aktif Mesane (Daha bilimsel adı ; İntersitisyelsistit)

Mesanenin aşırı aktif olması mı veya başka bişey midir nedir Penis başında ağrı olarak vuruyor.

Sertleşmede sorun yok istektede yok sadece kayganlaşmayla beraber penis başında ağrı.

Denemediğim PROSTAT TAHLİLİ var sadece onunda yapılış biçimi biraz yadırgattı beni ama yaptıracaz gibi bu gidişle. Çünkü sertleşmeden sonra gelen hafif idrar hissi sertleşmenin azalmasına neden oluyor. Mesane Beyine sürekli idrar var sinyali gönderiyor-MUŞ. Yıllar önce doktorun dediği .

AYDIN İl merkezinde Prostat tahlili yaptırabileceğim bir sağlık merkezi var mı? Bu iş devlet hastanesinde olcak iş değil. Bilgisi olan?
Ama Aydın il merkezi için başka yere gitme durumum olamıyor bazı şartlar nedeniyle.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PROSTAT TAHLİLİ

Mesaj gönderen tornografi »

muharrem. dünyanın hiçbir yerinde "prostat tahlili" diye bir tahlil yoktur.
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

muharremmer yazdı:Arkadaşlar

olay şu hafiften gelen göbek altında idrar hissi + idrar yaparken ıkınma ihtiyacı

8 yıl önceki sistoskobi sonucu ; Aşırı Aktif Mesane (Daha bilimsel adı ; İntersitisyelsistit)

Mesanenin aşırı aktif olması mı veya başka bişey midir nedir Penis başında ağrı olarak vuruyor.

Sertleşmede sorun yok istektede yok sadece kayganlaşmayla beraber penis başında ağrı.

Denemediğim PROSTAT TAHLİLİ var sadece onunda yapılış biçimi biraz yadırgattı beni ama yaptıracaz gibi bu gidişle. Çünkü sertleşmeden sonra gelen hafif idrar hissi sertleşmenin azalmasına neden oluyor. Mesane Beyine sürekli idrar var sinyali gönderiyor-MUŞ. Yıllar önce doktorun dediği .

AYDIN İl merkezinde Prostat tahlili yaptırabileceğim bir sağlık merkezi var mı? Bu iş devlet hastanesinde olcak iş değil. Bilgisi olan?
Ama Aydın il merkezi için başka yere gitme durumum olamıyor bazı şartlar nedeniyle.
PROSTAT TAHLILI derken ne demek istediginizi anlamadim?
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

tahminimce rektal tuşeyi kastediyor muharrem kardeşimiz
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

muzdarip yazdı:tahminimce rektal tuşeyi kastediyor muharrem kardeşimiz
aynen onu kastediyorum prostat sıvısı tahlili demem daha doğru olurdu

çünkü idrar tahlil sonuçları temiz çıkıyor prostat tahlil sıvısı muhabbetini 1 yıldır duyuyorum daha cesaret edip gitmedim. Bir ihtimal doğal gıda takviyesiyle iyi edebilir miyiz diye ama olmuyor. Soğan sarımsak sadece BASKILIYOR iyi geliyor ama kökten çözmüyor.

rektal tuşeyi yani aynen.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

muharremmer yazdı:
muzdarip yazdı:tahminimce rektal tuşeyi kastediyor muharrem kardeşimiz
aynen onu kastediyorum prostat sıvısı tahlili demem daha doğru olurdu

çünkü idrar tahlil sonuçları temiz çıkıyor prostat tahlil sıvısı muhabbetini 1 yıldır duyuyorum daha cesaret edip gitmedim. Bir ihtimal doğal gıda takviyesiyle iyi edebilir miyiz diye ama olmuyor. Soğan sarımsak sadece BASKILIYOR iyi geliyor ama kökten çözmüyor.

rektal tuşeyi yani aynen.
çok cesaret gerektiren bişi değil millet prostatına direk iğne vurduruyor
Egeli26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Egeli26 »

Prostat muayenesi için üroloji uzmanı şart mı?daha once enfeksiyon hastaliklari bolumune giden arkadaslar da olmustu.onlar daha ayrintili inceler gibi geliyor,daha onceden prostatit ile ilgili enfeksiyon hastaliklari bolumune giden arkadaslar tecrubelerini bizimle paylasabilir mi?