FORUM DA ASKER POLİS OLAN VARMI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

FORUM DA ASKER POLİS OLAN VARMI

Mesaj gönderen hamdi »

Mrb arkadaslar malesef aylar gecmesine ragmen hastaligimda herhangi bir duzelme olmadi.Ben askeri personelim eger grupta asker ve polis olan arkadaslar varsa bu hastalik la ilgili mesleki yasamlarinda nasil bir yol izlediler yardimci olabilirlerse sevinirim.Bana ozelden yazabikirseniz tesekkur edrim.
muzdarip

Re: FORUM DA ASKER POLİS OLAN VARMI

Mesaj gönderen muzdarip »

ben öğretmenim. bende darlık, prostat büyümesi ve mesane boyu darlığı var. ayrıca idrarda kanlanma da var. Zaman zaman hiç uyuyamadığım günler oluyor ve o günlerde okul benim için tam bir işkence oluyor. Normalde mesleğimi seviyorum ama bu sıkıntılarım yüzünden bırakmayı bile düşündüm. Gerçekten nasıl bir yol izleyeceğimiz konusunda tecrübesi olanlar paylaşımda bulunurlarsa seviniriz.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

10 gün öncesine kadar askerdim. girne askeri hastanesindeki doktor bana askerlik bitince bütün şikayetlerin geçer dedi. laf soktu yani kısacası. üç beş ay dişimi sıkmaktan başka pek bi şey yapamadım. takviye gıdalar almıştım. bir de orada antibiyotik reçetesiz verildiği için atibiyotik alıp kullandım iki hafta.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Uretra darligi prostatite oranla cok zor bir rahatsiizlik