Gelin biraz dertleseyim yeni çözümler bulalım fikirlerimizi ortaya koyalım

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Gelin biraz dertleseyim yeni çözümler bulalım fikirlerimizi ortaya koyalım

Mesaj gönderen hamdi »

volla doktor aciklayamiyorum dedi ortapedi doktoru ekzersis.onerdi ama ben baktim.olmadigi icin tekrar gidemedim.bende bel fitigida var su anda sag bobrek sag testis ve sag bacagin ic kisminda inanilmaz agri var
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bel.fitigi icin beyin cerahi bu fitik bu agriyo yapmaz dedi
blue

Mesaj gönderen blue »

Bencede bu sorunlar sebebinde kas ve sinirler yatıyor pelvik kaslari veya pudendal sınır sıkışması. ağrılı mesane sendromu olabilir. burdaki kas ve sinirler bu bölgeleri cok etkiliyor. Arkadaslar bu linki tıklayın ve izleyin yorumlarinizi bekliyorum. https://m.youtube.com/watch?v=hkbQ0FWT72w
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

hamdi yazdı:
freehat yazdı:
mustafa3435 yazdı:İşte anlatmak istediğimde bu zaten. Herkeste herzaman sorunun kaynağı prostat değildir. Kaynağı prostat olsa bile, bunun binbir türlü hali var demek yanlış olmaz. Birçok mesajımdada belirttim,bu hastalık başıbaşına sadece bir prostat rahatsızlığı değildir. Olanlarda bence çok şanslı kişilerdir. Bunun haricinde pelvik bölge hastalıkları, kas sinir hastalıkları, ve sayamayacağım onlarca sorun varken, yukardada dediğim gibi hastalıktan çok sebep olan yapının açık ve net ortaya konması daha önemli.
Size katiliyorum tamda paylasmak istedigim sonuca yaklasan bir aciklama yapmissiniz size 8 aylik tecrubelerime gore anlatmam gereken bazi seyler var simdi olay su cogumuzun ozellikle non bakteriyel olanlarin prostati bence temiz sorun orda degil bence sorun onin etrafindaki kas ve sinirlerde neden diyeveksin leblebi gibi antibiyotik iciyoruz ama sonuc sifir dimi tam.iyilesme yok dr a gidiyiruz hersey temiz ama agri yanma var buda haliyle cisel.isteksizllligi tetikliyor ama yok ilaclar bir yere kadar simdi tezlerime gelirsek
1-prostata kan akisi yok antibiyotik islemiyor tezine ben inanmiyorum cunki psa testi kanser testidir kanserde bir cesit iltihap sebebidir ve bu kanda psa duzeyini artirir psa sadece prostatan salgilanan bir hormon simdi sorarim oraya kan gitmemis olsa bu hormon kana nasil karisiyor demekki kan akisi oraya var zaten olmamasi anatomimiz geregi mumkun degil her yer kilcal damarla danatilmis kan heryere ulasir bu bence dr larin tedavi baaarisiz olduhu icin uydurdugu seyler
2- spor yapinca duzeldigini soyleyen arkadaslar var buda direk kas ve sinir sorununum sporla biraz duzeldigi anlamina geliyor zaten bazi body ve apor forumlarinda bu hastaliga yakalanma sebebi ya bisiklete binme yada agir kaldirma bunlar hep kas sinir harabiyeti
3- burayi dikkatli okuyalim arkadaslar gecen ay tekrar prostatit teshisim koyuldugunda( 8 ay oncede tani koyulmustu ama ben iyilestim sanmistim ama nuksetmis) antbiyotik basladim ilk 3 gun agrilarim devam etti hic azalmadi ama baska bir yerdeki kas agrim icin muscoril kas gevsetici hap ictim ve agrilarim yok oldu hemde tum.agrilarim saglikli gunlerime geri dondum buda bana kas ve sinir den kaynaklandigini bizzat gosterdi hatta aylar oncede boyle kas gevsetici icmistim eski saglikli gunlerime donmus gibiydim
4- dr bana bakteri yok ama iltihap var diyor antibiyotik veriyo hocam dedim orda bana iltihap olduguni ispatlayacak bir goruntuleme yontemi yada baska testler varmi diyorum yok diyor peki nerden biliyorsun iltihap.oldugunu zaten vucutta iltihap.olsa ates titreme ve kusma olur bakteri olan proatatitlerde mikrop vardir ama hastada ates ve tireme vs de vardir bizde mikrop yok ates yok titreme yok ama iltihap var diyorlar bu sacma degilmi arkadaslar buda sinir ve kas harabiyeti olduguni bir delili bence
Daha aklima gelmeyen bir cok ispat mevcut bizim sorunumiz SINIR VE KAS ile ilgili bunun uzerine gidilmeli hatta en saglamindam kas gevsetici ilaclar kullanarak denenmeli belki sizdede ise yarar
katiliyorum size benimde tam sebebini bilmiyorum kum dokmustum bir donem . ayni donemde spor yapiyordum agirlik calisiyordum.spordan sonra basladi.ama kum dokerken idrar yollarinda iltihapda vardi.omu yapti yoksa spormu bilmiyorum.İlk basladiginda gittigim bir doktor pelvik emar cekmisti.sonra uroloji doktoru ortapedi doktoru ve beyin cerrahi 3 birden muayene etti.soonunda uroloji doktoru sonuclar cikip doktorlarinda yorumunu aldiktan sonra.gorulen bir hastaligin yok ama pelvik kasinda odem var ama sebebini aciklayamiyorum dedi.ama suanda benim sag testis ve kasiklarim belim agriyor acaba bu kas agrisi testislere bacaga vururmu
vurur hamdi. ben sag testisimde hissediyorum. testisten bacaga dogru bir ağrı gidiyor. ayrıca testis agrısı deyince akla ilk klamidya bakterisi gelir.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bende hic bakteride uremedi.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

blue yazdı:Bencede bu sorunlar sebebinde kas ve sinirler yatıyor pelvik kaslari veya pudendal sınır sıkışması. ağrılı mesane sendromu olabilir. burdaki kas ve sinirler bu bölgeleri cok etkiliyor. Arkadaslar bu linki tıklayın ve izleyin yorumlarinizi bekliyorum. https://m.youtube.com/watch?v=hkbQ0FWT72w
kardesim ben bunu daha once seyretmistim.buna istinaden beyin cerrahine sordum pundunantel sinir sikismasi varmi diye yok dedi.pelvik bolge mr ve bel boyun ve sirt mr cekildim.beyin cerrahi yok dedi.tibet eroglunuda iyi diyorlar ama cok ilgilenmiyormus.diye duydum gercekte olmayabilir.telefonla ulasamiyormussun mail atiyomusun cvp vermiyormus. felan filan
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

hamdi yazdı:bende hic bakteride uremedi.
testlerde bakteri genelde üremez zaten hocam
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

tornografi yazdı:
hamdi yazdı:bende hic bakteride uremedi.
testlerde bakteri genelde üremez zaten hocam
volla neyle mucadele ettigimizi bilmiyorum