vicks

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

vicks

Mesaj gönderen benyusuf »

arkadaşlar biliyorsunuz ki prostatitin meydana gelmesinde nezle-grip türü hastalıkların uzun sürmesi faktörü de vardır.bu tür hastalıkların kısa zamanda geçmesi amacıyla naçizane tavsiyem geceleyin uyumadan önce ayak tabanlarınıza vicks (piyasada vaporub vb isimlerde satılır)sürüp çorap giyerek uyuyun.ben cuma gecesi gripten dolayı nefes dahi alamıyordum.bu vicksi 2 gece üst üste sürdüm hiçbir şeyim kalmadı.bunu kullanın ki zaten prostatitten dolayı midemiz,böbreklerimiz antibiyotiklerle dolmuş vaziyette.grip için de antibiyotik almayalım
not: astımı ve alerjisi olanlar kullanmamalı.
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: vicks

Mesaj gönderen Bismuth76 »

benyusuf yazdı:arkadaşlar biliyorsunuz ki prostatitin meydana gelmesinde nezle-grip türü hastalıkların uzun sürmesi faktörü de vardır.bu tür hastalıkların kısa zamanda geçmesi amacıyla naçizane tavsiyem geceleyin uyumadan önce ayak tabanlarınıza vicks (piyasada vaporub vb isimlerde satılır)sürüp çorap giyerek uyuyun.ben cuma gecesi gripten dolayı nefes dahi alamıyordum.bu vicksi 2 gece üst üste sürdüm hiçbir şeyim kalmadı.bunu kullanın ki zaten prostatitten dolayı midemiz,böbreklerimiz antibiyotiklerle dolmuş vaziyette.grip için de antibiyotik almayalım
yapmayin ne olur. grip ve nezle ile prostatitin ne ilgisi var :-). Dersen ki grip ve nezle ile sinuzit olunuyor. o zaman evet derim...
grip zaten virütik bir rahatsizlik. keşke gripten plsa tek derdimiz :-)
benyusuf

Bismuth76 yazdı:
benyusuf yazdı:arkadaşlar biliyorsunuz ki prostatitin meydana gelmesinde nezle-grip türü hastalıkların uzun sürmesi faktörü de vardır.bu tür hastalıkların kısa zamanda geçmesi amacıyla naçizane tavsiyem geceleyin uyumadan önce ayak tabanlarınıza vicks (piyasada vaporub vb isimlerde satılır)sürüp çorap giyerek uyuyun.ben cuma gecesi gripten dolayı nefes dahi alamıyordum.bu vicksi 2 gece üst üste sürdüm hiçbir şeyim kalmadı.bunu kullanın ki zaten prostatitten dolayı midemiz,böbreklerimiz antibiyotiklerle dolmuş vaziyette.grip için de antibiyotik almayalım
yapmayin ne olur. grip ve nezle ile prostatitin ne ilgisi var :-). Dersen ki grip ve nezle ile sinuzit olunuyor. o zaman evet derim...

ben prostatit konusuna senin kadar vakıf değilim ama iyi tarafından bakmak gerekirse şu an üşütmüş olan insanlar bu yazılanlar sayesinde vücutlarına antibiyotik almalarına gerek kalmadan hemencecik iyileşebilirler.:)
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

benyusuf yazdı:
Bismuth76 yazdı:

ben prostatit konusuna senin kadar vakıf değilim ama iyi tarafından bakmak gerekirse şu an üşütmüş olan insanlar bu yazılanlar sayesinde vücutlarına antibiyotik almalarına gerek kalmadan hemencecik iyileşebilirler.:)
Yusuf pozitif yaklasimini begendim. Vicks iyidir :-)
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Uzun sure vucutta antibiyotik kalmaz yarılanma omurleri kisadir kalsa kalsa antibiyotiklerin vucuda verdikleri hasar kalir zaten o da zamanla duzelir. Burda cogu hasta parmagi sizlasa prostatitten biliyo rahat olun biraz paranoyak ettiniz insanlari
benyusuf

Bismuth76 yazdı:
benyusuf yazdı:
Bismuth76 yazdı: yapmayin ne olur. grip ve nezle ile prostatitin ne ilgisi var :-). Dersen ki grip ve nezle ile sinuzit olunuyor. o zaman evet derim...

Yusuf pozitif yaklasimini begendim. Vicks iyidir :-)
böyle olmalıyız;başka türlü gelinmez bu illetin hakkından:)
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Hemoroidi olanlar kullanmalı özellikle vicksi ;)
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Bu arada bence hiç mastürbasyon yapmazsak prostat iltihabı diye bişey kalmaz bence.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Grip ve nezle virutiktir yani bu tip hastaliklarda aldiginiz antibiyotik hicbir ise yaramaz. Antibiyotik viruse etki etmez, sadece endike oldugu bakterilere etki eder.

Vick burnunuzu acmaniz icin iyi olabilir, bu sayede sinus3 yerlesmis virusler barinamaz siz de rahat nefes alip biraz da c vitamini alip kolay atlatirsiniz, bunlarin prostatitle ilgisi yoktur.
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

hocam sicak soguk konusunda pek bi ses cikarmadim bugune dek emin olmak icin de. artik soyliyim. sicak bana iyi gelmiyo mesela sogugun da hic bi zararini gormedim. ustune ustelik hasta olunca prostatitle ilgili sikayetlerim azaliyo. pelvik bolgeyi sicak tuttugumda makatta icten bi kasinti ve penis ucu batmalar basliyor. eger cok asiri sogukta kalirsam ufak bi testis agrisi olabiliyor bazen.

bunu bir yildir gozlemliyorum. en guzeli ilik tutmak. ama sicak mi soguk mu derseniz sogugu tercih ederim. sogugun iyi gelmedigini dusunen arkadaslar da bu durumun psikolojik olup olmadigini gozden gecirsin bence. su an mesela bu hastaligi dusununce agrilari hissetmeye basliyorum ben. bilmiyorum isin psikolojik boyutunu ortadan kaldirip degerlendirmek gerek.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

tornografi yazdı:hocam sicak soguk konusunda pek bi ses cikarmadim bugune dek emin olmak icin de. artik soyliyim. sicak bana iyi gelmiyo mesela sogugun da hic bi zararini gormedim. ustune ustelik hasta olunca prostatitle ilgili sikayetlerim azaliyo. pelvik bolgeyi sicak tuttugumda makatta icten bi kasinti ve penis ucu batmalar basliyor. eger cok asiri sogukta kalirsam ufak bi testis agrisi olabiliyor bazen.

bunu bir yildir gozlemliyorum. en guzeli ilik tutmak. ama sicak mi soguk mu derseniz sogugu tercih ederim. sogugun iyi gelmedigini dusunen arkadaslar da bu durumun psikolojik olup olmadigini gozden gecirsin bence. su an mesela bu hastaligi dusununce agrilari hissetmeye basliyorum ben. bilmiyorum isin psikolojik boyutunu ortadan kaldirip degerlendirmek gerek.
Hocam prostat soguk konusunda en hassas organdir vucuttaki, prostatla ilgili bir sikintida mutlaka soguk hassasiyeti olur. bence sen farkli hastaliklara yogunlas.
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

Mrshadow yazdı:
tornografi yazdı:hocam sicak soguk konusunda pek bi ses cikarmadim bugune dek emin olmak icin de. artik soyliyim. sicak bana iyi gelmiyo mesela sogugun da hic bi zararini gormedim. ustune ustelik hasta olunca prostatitle ilgili sikayetlerim azaliyo. pelvik bolgeyi sicak tuttugumda makatta icten bi kasinti ve penis ucu batmalar basliyor. eger cok asiri sogukta kalirsam ufak bi testis agrisi olabiliyor bazen.

Hocam prostat soguk konusunda en hassas organdir vucuttaki, prostatla ilgili bir sikintida mutlaka soguk hassasiyeti olur. bence sen farkli hastaliklara yogunlas.
her turlu tetkik yapildi. emin ol olabilcek her seyi gozden gecirdim en yakin gordugum prostatit. zaten diger rahatsizliklarin tetiklenmesinde de en buyuk rol prostat iltihaplanmasi
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

mylife yazdı:Hemoroidi olanlar kullanmalı özellikle vicksi ;)
Dayanabilirsen sur:)) ben bir kac kez denedim ama dayanamadim,faydasi varmi bilmem artik.
mylife

Mesaj gönderen mylife »

umudunmavisi yazdı:
mylife yazdı:Hemoroidi olanlar kullanmalı özellikle vicksi ;)
Dayanabilirsen sur:)) ben bir kac kez denedim ama dayanamadim,faydasi varmi bilmem artik.
Ben her gün kullanıyom yakarken bile ferahlatıyo.yakmadan ferahlatsın isteyen haswiks kullansın.3.75 tl kutusu.
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mehmet1959 »

Vicks. i hemoroidemi sürüyorsunuz
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

İlginçtir Bende havuz ve deniz suyunda rahatlıyorum mesela hem idrarım düzene girerdi hem de cinsel güç olarak tavan yaptırırdı testislerde ve penisteki çekilme giderdi
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen patient45 »

benyusuf yazdı: not: astımı ve alerjisi olanlar kullanmamalı.
Ben astım hastasıyım hastalığımın en alevli dönemlerinde vicks çok işime yaradı. Az sırtıma vicks + sıcak havlu koyup veya kaynar suya vicks atıp solumadım.