Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
paradigma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen paradigma »

Galip yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
paradigma yazdı: saka ediyorsun herhalde .... adam bilgiyi, tecrubeyi paraya cevirmek istiyor ,adami aptalmi sandin .veya bunu bu sekilde istemek kendisine haksizlik yapmak olur .. once bir resmi koy bir gorelim ..biraz mantikli dusunelim arkadaslar ... ( bu arada formu yeni okumaya basladim sonuna gelmedim mesajlari gordukce dayanamayip yorum yaziyorum )
O zaman arkadaşa 10 bin dolar ver de çıkarsın piyasaya.daha aletin işe yarayacağının garantisi bile yok.kendi kafasından yok %95 iyiyim yok %90 iyiyim.yok test edildi.yok bilmem ne.adam keriz arıyor.başka derdi yok.O zaman herkes kendi tecrübesini para ile satsın.foruma da üyelik 500 dolar olsun.buradaki millet aptal mı ki birbirine yardım ediyor.bende doktor ismi söyleyeyim ama hesabıma 100 dolar yatırın.oldu mu şimdi.
Agzına saglık Abıtter,aldınmı cevabı hastalık baslangıcı 2016 yılı olan paradıgma ısımlı uye bu formda 15-20 hatta daha fazla suredır prostattle savasan uyeler var bızler demıyoruz bıze bu aparatı gonder burda bır cok kısı masaj aletını para karsılıgında alıp denemek ıster
Sen carlosayhana ısımlı arkadasımızın dedıgıne katılmaya bılırsın sundan emın ol senın gıbıler bır elın parmak sayısını gecmez onlarca uye soylemlere katılılıyor
sadece bir geri iletim aldim fakat bunun konunun cevabi oldugunu kaanatinde degilim ... Adam neden keriz arasin , parayi kendine istemiyorki ,alip kacmayacak , ortaklik yapacak, herseyde yasal olsun diyor noterle birlikte .Ayrica konu sadece para degilki ver 10.000 dolari tamam eee ondansonra
bu isin burokrasisi var bir dunya dokuman isi var ugras var ..Yani arkadas sadece bu parayi bulmasida yeterli degil bu mevzuati bilen adam ariyor .Okumuyormusunuz ... Bende var 10.000 $ belki ama esas takibindeki sureci bilmiyorumki .

Sonuc olarak Bir icadi var bosa gitsin istemiyor .. Paraya cevirmek istiyor en dogal hakki ... -Buna katilirsiniz katilmazsiniz o sizin tasarrufunuzda ...

Senin ise soylediklerinden cok bisey anladigimi soyliyeyem maalsef ...
paradigma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen paradigma »

Msln yazdı:Almanyamurat arkadasım senin icadın olan cihaz bunlardan birine benziyor mu. Hiç arastırma yaptın mı yurtdısında boyle bir cihaz var mı diye.

https://hizliresim.com/EyJN9D
https://hizliresim.com/mJLpA2
https://hizliresim.com/DyJmgy
https://hizliresim.com/8N15Rd
bunlari nerden bulabiliriz hangi siteden ikinci sanki ise yarar gibi geliyor ergonomik ve farkli caplarda malzme kaliteside olcukca iyi ...
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

paradigma yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Murat köşeyi dönme derdine düşmüş.sponsor bulup aletin satışı olmazsa (olmaz da zaten) zararsız işin içinden kurtulmanın peşinde.bu forum sponsor arama yeri değil.
cok degerli guzel kardesim , bu arkadasin sadece suana kadar vermis oldugu bilgiler bile son derece kiymetli idi ve bircok anlamda yeterli idi .Ben kendisine cok tesekkur ediyorum ... Sahsen hic bilmedigim hic duymadigim seyleri soyledi .. Hikayeden konusmuyor ,soyledikleri ciddi , ince ve narin arastirmalar sonucu aciga cikmis mesnetli aciklamalar ( cok tecrubeli ve cok kiymetli bilgileri hicbir beklentisi olmayarak paylasan kadir abi de teyid etmis duruma ) .. Dolasyiya emege saygi biraz ..Ben cok isterimki keske bir an once su sponsor olayi vs cozulsun ...

Burasida tam anlami ile konusu ile ilgili ona destek olabilecek spronsor veya baska bir degisle ortak bulabilecek yuksek olasiga sahip bir platform , baska hangi platformda, hangi sosyal olratmda konussun tabiki burada konusacak ...
tamam sen sponsor ol diyorum bende.ben anlattıklarını mantıklı bulsam kredi çeker kendisine hibe ederdim.sen öyle yap bence.işin burokrasi kısmını okuma yazma bilen akıllı telefon kullanan herkes halledebilir.internet denen bir şey var sonuçta.herkes herşeyi bi şekilde öğreniyor.hem bu aletin patenti alınsa ne olacak.çıkar biri kopyasını yapar.murat almanyada olduğu için orada bu işleri halletmek istemiyor.orada işler ciddi takip ediliyor.hem kendisi de vergiydi maliyetti uğraşmak istemiyor.şirket açıp kapatmak zor işler.topu türkiyeye atıp sıyrılma peşinde.kendide pay alacak bu işten.ayrıca anlattığı şeyler daha önce defalarca konuşuldu.söylediği doktora da giden oldu.murat eski forumada yazardı.biliyorum.bir şey yazardı bir sene gözükmezdi.şimdi maşallah işin içinde para olunca buraya demir attık mübarek.

zaten ne anlattığı da belli değil.yarısı anlaşılmıyor.almanca yazsın belki anlattığı narin ve ince detayları forumdaki diğer arkadaşlarda anlayabilir :)
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ben bitkisel bir karışım buldum.japon ve vietnamlı arkadaşlarım deneyip %100 sonuç aldılar.diğer yöntemler işe yaramaz.ilaç sektörünü ve doktorları zengin etmeyin.hem bağırsaklara da iyi geliyor benim karışım.boyu da uzatıyor.hiç bir yan etkisi yok.sponsor lazım.varmı bi babayiğit? :)
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Bende penis büyütücü bir hap icat ettim üstelik bitkisel sese duyarli çalışıyor parmağını bir citlatiyorsun 5 cm bir citlatiyirsun 10 cm bir citlatiyorsun 15 cm şuanda da parmaklarımla yazmıyorum hesap edin o kadar etkili:)
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen muratalmanya »

Alay gecen alay gecen,görecegiz,

siz devam facegroup kurun dokturlara bilgi verin onlarda bilgilerden firsat kapsin size cok pahli gine caglismiyan tedavi yöntemi satsinlar, bosuna para verin,enjektionlar,ilaclar,operationlar yapin ,standart hic iyi caglismiyan prostat Massage aleti alin ,kapi kolu,plastik yaket kolu kendinize Bol sokun Bir kac damla yanlis prostat su icin ,Bol labor testler para verin ,bir KAC ay yada bir yil iyi olun hemen burada dokturlara sukür Edin ve veda Edin,ondan sonra gini hasta olun ve deppressionlan herkese saldirin,

siz bunu mu istiyorsunuz? size dünyanin tek tedavisini verdim Oda Manila Protokoll!

bu Protokoll ilac ve doktur lardan ilk cikarken sizin gibi alay gectiler,ama dünyada tek 100% sifa getiren yöntem ve simdi Tip dünyasinda Kabul oldu, ve bir daha Eger bakter kapmassan Geri dönmiyecek tedavisidir.ama dokturlar klinikler bu tedavilen para kazanamiyorlar ondan Manila Protokoll unuttuldu ve cok AZ kisiden yapiliyor dünyada.

Ben dünyada ilk DEFA bu hastalik icin Manila Protokoll herkes kendisi evde yapsin diye geliristim ve Tip dünyasinda su Ana kadar 3-6ay boyunca her gün sivi cikarmak yoktu,onu Ben cikardim.standart aletleri piyasada bu sivi cikarmak icin iyi calismiyor gercek sivi cikaramiyor ve Prostata zarar veriyor Eger aciniler,bagirsak yirtirlisa ic kanama olur prostata yara olur ,dikkaltli olun her seyi sokmayin!

ondan cok hassas bir alet cikardim,ve bu is sirf aletlen bitmiyor,sivi cikarmak icin özel bir Massage teknik buldum tek bunlan beraber bu tedavi calisiyor.

Neden benim yöntem o kadar iyi ve tek yöntem dünyada,cünkü ispati var Oda Manila protokoldan ;hic sahsmadim ve Manila Protokoll dünyada tek calisan tedavi bu hastalik icin.siz ne kadar baska sey arastirin hic bir yöntem bu Manila Protokoll gibi netice 100% vermez!

Ben Size Manila Protokoll 2.0 verdim ,Yani sivi cikarmak lan beraber ,herkes evde kendisi yapmak,ve dogal ilaclan kurtulmak(tabbi chemical dokturdan ilac da ala bilirsin)ve herkes bundan sonra bosuna para dokturlara vermiyecek.

Ama zaten Bazi alay gecen insanlar yuzünden dünya Halen cekiyor.

Einstein demisti;

toplum ne yaparsa hepsi yanlis!
dünyayi degistiren her zaman tek bulus Tek kisi insanlardir ,

ama onlarlan önceden alay gectiler ve güldüler ve ona karsi savastilar ,

ama sonunda o kisi kazandi ve ondan sonra bütün insanlar -dünya onun bulusunu kullandi ve sükür ettilerde ona.ben her zaman gercek icin hayatimda savasdim ve her zaman devam edecem bu yanlis paraci doktur lar ,ilac saniye karsi!o kadar insanlardan bu kadarcoara aldilar ve hic sifa getirmediler ama inkara karsi kimse Bir sey demiyor Halen i dokturlara laborlara Para veriyorsun ,gercek insanlar benim gibi sizin icin savasan -emek -yillarini veren Bir insanlan alay geciyorsunuz....
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Almanyalı arkadaşım , oturduğun yeri ver , birgün geleyim görüşeyim seninle, daha sonra burada çare arayan insanlara düzgün bir Türkçe ile yazayım, senin yaptığın aletin fotolarını çekeyim, sen bu hastalığı yendin mi ? Biraz bilgi verir misin ?
Emreneu1905

Arkadaşlar fizyoterapist doktoru pelvik ağrılar için bu aparatı önerdi ve araştırdığım kadarıyla yurt dışında forumlarda bu aparatı kullanıp rahatyan ve iyileşen hastalar var prostatata baskı uygulayınca dun denedim penisten sivi cıktı buda ayni etkiyi gorebilir https://www.amazon.com/TheraWand-PelviW ... B00DN6PIE6
Emreneu1905

[quote="Emreneu1905"]Arkadaşlar fizyoterapist doktoru pelvik ağrılar için bu aparatı önerdi ve araştırdığım kadarıyla yurt dışında forumlarda bu aparatı kullanıp rahatyan ve iyileşen hastalar var prostatata baskı uygulayınca dun denedim penisten sivi çıkti buda denenebilir
https://www.amazon.com/TheraWand-PelviW ... B00DN6PIE6
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Benzer prostat masaj aletletinden erotik shoplarda var. Çok ta çeşiti var. Mağaza sorumlusu çok talep olduğunu söylüyor. Bir çok ürün zaten yabancı yapımı ürünler. Ben henüz almadım karar veremedim çünkü. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Emre arkadaşımızın gönderdiği linktekinden daha ucuz. Ve linktekininde aynısı sanırım. Almak isteyenler gidip bakabilirler.
muratalmanya

Hepsi bos Halen beles yolu gidiyorsunuz,ne kadar yazik size,ögle kolay olsa herkes standart aletlen yapar.benim bilgimi kullaniyorsunuz Burda ve insanlara tehlikeli aletler öneriyorsunuz ne kadar yanlis zaten Ben size verdigim bilgilerden 100000dollar verseniz Bur doktura alamazdigniz,bundan sonra size daha sirr vermiyecem.bu halk ne kadar Egoist bencil hep kolay yolu ariyor.ben Sana bir daha söyliyorum bu aletler Massage icin sivi cikarmak icin degil,tek tük damla cikti diye bu gercek sivi accini den degil.siz benim tecübemlen dogru yolu gösteriyorum ama Halen kopy den standart gidiyorsunuz bu forumda insanlari tehlikeye sokmayin,Eger prostat ve bagirsaklara zarar verirseniz ,hic kurtulus yok.
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Almanyalı arkadaş , burası hakaret yeri değil, bir 10 bin dolar diyorsun , bir 100 bin dolar diyorsun , tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır derler, doğrudur , senin yılan gibi çatallı dilin var, iğreniyorum senin gibilerden, Almanca yaz diyoruz , yazmıyorsun , Almanca da bilmiyorsundur mutlaka ! Bozuk Türkçen ile bizi bunalıma sokmaya hakkın yok, yeter artık
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Abi bu başlık tamamen vakit kaybı :)
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Murat kardeşim daha öncede sana projeni desteklediğimi ve çok ta mantıklı olduğunu bir kaç kere söylemiştim. Ancak açmış olduğun başlığa hitaben insanlarda sana karşı eleştirici, yada öneri tarzında fikir veya beyanlarını sunabilirler. Bu herkesin en doğal hakkıdır. Katılırsın yada katılmazsın bunun senin bileceğin bir iş. Herkes istediği ürünü istediği yerden alabilir. Senden bu ürünü üretip sponsor bulup patentini almanı kimse bukadar süre bekleyemez.herkes bu ürünü senden alacak diye bir şart yok murat kardeşim. Ticari kaygını anlıyorum, para kazanmak istiyorsun, en doğal hakkın buna kimsenin bişey dediği yok zaten.ama eleştiri yaparkende ticari kaygılarını bir yere bırakıp ona göre eleştiri yapman lazım. Ayrıca bağırsak ve prostata diğer aletlerden hariç, senin sunmuş olduğun cihazda zarar verebilir, sen bunun garantisini hiç birşekilde veremezsin. Ve ayrıca prostat sıvısını senin alet güldür güldür mü çıkaracak sanıyorsun. Prostat sıvısı zaten birkaç damla çıkar. Fazlası zaten anormal olurdu. Bu foruma faydan olmasını istiyorsan ticari kaygınla manevi duyguları birbirine karıştırmamanı öneririm.
muratalmanya

Burda yanlis konusiyorsun,Ben tabbi kontroll edirdim ediskoplan bagiirsak systeme dokturlardan ve zarar vermiyor,ve sen bu aletlernen tam dogru sivi cikaramazsin,cügu cogu döldür.ama ne Charakter na kadar iyilik yaparsan bu insanlara o kadar saygizlar benim teknik kullanmaya bu aletleri sokma kendine ilerde daha kötüye gidersin bakterleri cogulta bilirsin uroginal idrar prostat bölgelerde,ich kanama ve prostat ikthabi dahada cok yaparsin, .bu firmada o kadar matiyet durumu iyi olan var bu forumda o kadar zamanimi alan soranlar var,o kadar yardim etdim size ,Beni Halen anlamiyorsunuz yolun beles yerine bakiyorsunuz.bak Bir daha söyluyorum sabur subur aletlerlen sokmayin,kendinize daha cok zarar verirsiniz ,ve ozaman dönüs yok.sivi cikarmak kolay is degil Ben zararsiz olsun diye dogru olsun diye yillarimi Gitti.
muratalmanya

Ben anlamiyorlar sabur subur zarar veren bu is icin yapilmamis aletleri Para veriyorsunuz Ben alet cikarmak icin yardim edmiyorsunuz ve Ben hic bir zaman cok pahliya satmiyacakdim onu da eski yazimda her zaman söyledim.cok saygisizlik bu forumda matiyet durumu iyi olanlar var yardim etmiyorlar ve yalan konusiyorlar ama bakalim nereye kadar paralarini iyecekler.siz devam edin her aleti piyasada alin sokum Para lari oraya harcayin.hepsi bos.
Hakan2018

Mesaj gönderen Hakan2018 »

muratalmanya yazdı:Ben anlamiyorlar sabur subur zarar veren bu is icin yapilmamis aletleri Para veriyorsunuz Ben alet cikarmak icin yardim edmiyorsunuz ve Ben hic bir zaman cok pahliya satmiyacakdim onu da eski yazimda her zaman söyledim.cok saygisizlik bu forumda matiyet durumu iyi olanlar var yardim etmiyorlar ve yalan konusiyorlar ama bakalim nereye kadar paralarini iyecekler.siz devam edin her aleti piyasada alin sokum Para lari oraya harcayin.hepsi bos.
Kadir abilerle görüşüp halledersiniz diye umut etmiştim bende.iyi olurdu bizlerde kurtulurduk bu hastalıktan belki.nerde sorun oldu? Parada mı? Genelde forumdakilerin tedavi için harcadığı paralar bu işe girmek için yetmezki.sanmıyorum.sinirlenmenizede gerek yok kendi imkanlarınızla piyasaya sürer 2 yerine 4 e satarsınız.bizde borç harç alırız artık napalım
baris93

Mesaj gönderen baris93 »

Bakın benim lokositim 3 aydır sıfır. İki yıllık prostatit hastasıyım. Birçok yöntemi uzun süre denedim. Antibiyotikler, bitki çayları, sıcak oturma, takviyeler, nöropatik ağrı ilaçları, 6 seans enjeksiyon, sinir blokajı, aylarca özel aparatla prostat masajı. Kronik ağrılarımı hiçbir yöntem geçirmedi(tek şikayetim ağrı, batma, yanma) Tedavisini zamanında olmayan lokositi 1 yıldan önce bir sürede sıfırlayamayan arkadaşlar kesinlile sihirli bir yöntem beklemesinler. Sinir ve kaslarda hasar oluştuktan sonra antibiyotik kullanımı ve iltihabı kurutmakla iş bitmiyor. Eskiden hep sanardım ki işe yarayan antibiyotiği bulup kullandıktan ve iltihabı kuruttuktan sonra ağrılarımdan kurtulacağım. Evet buldum, kulandım, iltihabı kuruttum. Fakat ağrı ve batmalarım devam ediyor. Çünkü pelvik kaslarda, sinirlerde ve damarlarda çok fazla hasar mevcut. Birçok yöntemi uygulayıp sonuç alamadığım için ağrı konusuna ayrı bir başlık açmak gerekiyor. Birçok yabancı makalede okuduğum üzere bu hastalıktan kurtulanlar ürolog-pelvik fizyoterapist eşliğinde iyileşmişlerdir. Nedeni olarak pelvik kaslarda ve sinirlerde oluşan gerginlik, işlev kaybı, istemsiz kasılmalar vesaire problemler. Şuanda kullanmış olduğum 7-8 takviye ile neurontin 800 mg kullanmaya başladım. Ve en kısa zamanda bir pelvik-fizyoterapist eşliğinde yeni bir tedaviye başlamayı düşünüyorum. Verim alamazsam pudental sinir blokajını tekrarlayacağım. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim. Bu arada ben hergün masajla sıvı çıkarıyorum 2 haftadır. Faydası tabi var ama ağrı konusunda yeterli bir yöntem olduğunu düşünmüyorum.
snider

Mesaj gönderen snider »

valla ben şu an 4.5yıllık hastayım, mayısta diyete başladım hemen kesildi ağrılar. dar kot giysem hortlar yine ama 4yıl ağrıyla yaşamama rağmen sihirli bir şekilde kesildi ağrılar. kesin konuşmamak gerekiyor.
baris93

Mesaj gönderen baris93 »

Tabi ki, genelleme yapmıyorum devam eden kronik ağrılar için söylüyorum. Bu arada Pea nın teslimatını bekliyorum. Ala yı 3 haftadır kullanıyorum. Pek umutlu değilim ama deneyeceğim. İşe yaramazsa pelvik-fizyoterapist ve sinir blokajı gibi yöntemler düşünüyorum.
daglii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen daglii »

bu murat almanyaya ben ilk gün niyetini çözüp tepki gösterdigimde cogu kişi hemen bana yüklendi şimdi görüyorumki bu herifin niyetini çözenler var bu herifin amacı tamamiyle bizim mecburiyetimizden yararlanıp para kazanma sen kimi iyileştirdin kaç kişiyi iyi yaptı buluşun daha bunu sadece dilinle söyleyip duruyorsun ortada somut birşeyde yok foto at diyoruz yok gel diyolar yok olm amacın ne millete kendine için için küfrettirmekmi konuşmakla iyi olunursa sana burada destan yazarım yalan yanlış birisi birşey deyince kendisine başlıyo ben bu paracı doktorlara savaş acacam ilaç sanayisine savaş acacam acıyonda ortada birşey yok lafla peynir gemisi yürümüyo varsa icraatın koy ortaya koymuyorsan ortaya birşey sus sen yani paracı doktorları erkarte edip kendin milleti sövüşleyim derdindesin onların aldıgı paraları kendime nasıl döndüürüm derdindesin bana 10000bin dolar verin diyon salakmı arıyon sen gel diyorlar gelmiyorsun göster icatın varsa diyorlar göstermiyorsun ancak cene yapıyorsun madem paran yok madem para olmadan bu icatı göstermiyorsun bi sus ozaman ALLAH aşkına senin konuşmalarını ben görünce sinir krizine giriyorum hayatımda böyle anlayışsız bir tip görmedim
N58

Mesaj gönderen N58 »

N 58 arkadaşlar herkese geçmiş olsun 11 yıllık pırostatit hastasıyım istanbuldan yaşıyorum ben bu doktorlara 15000 tl harcadım 5 sens aşı yaptırdım genede aynı gittiğim doktorlar érbil Ergenekon p rf daha niceleri istanbulda doktor bırakmadı nice bitkisel sonuç aynı kendim pırostat sıvısı çıkarıp rahatlıyorum ağrıların azaldı 2 hafta oldu devam edeceğim antibiyotik eşliğinde kendim tornacıyım Aparatı denen aleti kendim yaptım 23mm Dışçapı 20 cm boyunda sizde bulundürünün yerde tortada yaptırın oklova veya Süpürge sapında zımparaýlada pürüzsüz hale getirin zeytin yağİlla kayganlaştırıp uygulayın 2 güne kalmaz ağrılar azalacak
N58

Mesaj gönderen N58 »

Benimde yıllarca kendimce uyguladığımız tedavi çeşitleri m vardı sonuç sıfır bize sonuç lazım burada güzel araştırmalar paylaşılIyor allah razı olsun insanlardan sonuç alırsam paylaşırız
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

N58 yazdı:N 58 arkadaşlar herkese geçmiş olsun 11 yıllık pırostatit hastasıyım istanbuldan yaşıyorum ben bu doktorlara 15000 tl harcadım 5 sens aşı yaptırdım genede aynı gittiğim doktorlar érbil Ergenekon p rf daha niceleri istanbulda doktor bırakmadı nice bitkisel sonuç aynı kendim pırostat sıvısı çıkarıp rahatlıyorum ağrıların azaldı 2 hafta oldu devam edeceğim antibiyotik eşliğinde kendim tornacıyım Aparatı denen aleti kendim yaptım 23mm Dışçapı 20 cm boyunda sizde bulundürünün yerde tortada yaptırın oklova veya Süpürge sapında zımparaýlada pürüzsüz hale getirin zeytin yağİlla kayganlaştırıp uygulayın 2 güne kalmaz ağrılar azalacak
Abi naptın sen ya :) helal olsun, abi o doktora bosuna gitmişsin bi fayda gören yok, klasik tedavilerle bile biyere geliyor insan .)
N58

Mesaj gönderen N58 »

Arkadaşlar para önemli değil dedik denizden yılına sarılmış gidiyorusz okadar bunaldım ölümü göze lanlardan olduk Turbo Kenan yöntemide mantıklı geldi onuda denedim başarılı olamadım kendisiyle görgüştüm güzel şeyler anlatı gene tornada birtakım Uçlar yaptın penise Çörek otu yağını bastım biraz gitti galiba o gün ağrıların kesildi sonra 10 sefer denedim başaramadım deneyinede rastlamadım deneyen varmı sondeaylamı denemek nasıl olur