gaps diyeti

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
snider

gaps diyeti

Mesaj gönderen snider »

gaps hakkında ne düşünüyorsunuz beyler, deneyen var mı?
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: gaps diyeti

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Bu hastalıkta diyetle tedavi belki semptomları biraz daha hafiflete bilir. Ancak tedavi edeceğini sanmıyorum.
snider

Mesaj gönderen snider »

mustafa3435 yazdı:Bu hastalıkta diyetle tedavi belki semptomları biraz daha hafiflete bilir. Ancak tedavi edeceğini sanmıyorum.
bağırsak florasını tamir ettiği, dolayısıyla bağışıklık sisteminin aktif hale geldiği söyleniyor.

uzun zamandır üzerine düşündüğüm bir konu var şöyle de http://kronikprostatit.org/viewtopic.ph ... 984#p27984

şu sıralar bana biraz da prostatın içine bakteri girip çıkmamasından çok vücudun başka bölgelerindeki parazitlerin bağışıklık düktükçe burayı enfekte ettiği teorisi daha yakın geliyor.
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

Asıl bu hastalığı ilaçla kalıcı bir şekilde tedavi etmek imkansızdır.. prostatit tek başına bir hastalık değil,sindirim ve boşaltım sistemininde içinde bulunduğu komplike bir dejenerasyonun bir parçasıdır sadece.. bunu bin kere söyledim.. bin kere daha söyleyeceğim.
snider

Mesaj gönderen snider »

ZooM505 yazdı:Asıl bu hastalığı ilaçla kalıcı bir şekilde tedavi etmek imkansızdır.. prostatit tek başına bir hastalık değil,sindirim ve boşaltım sistemininde içinde bulunduğu komplike bir dejenerasyonun bir parçasıdır sadece.. bunu bin kere söyledim.. bin kere daha söyleyeceğim.
bana da öyle geliyor artık. 5ay önce çok kötü haldeyken elma sirkesi, probiyotik, hindistan cevizi yağıyla iyi oldum. ama bir tık ötesi gelmiyor işte. senden sonra gaps diyetine baktım, sadece et suyu içeceniz falan yazıyor. 1.85 boyunda 85kilo sporla uğraşan bir adamım, açlıktan öleyim daha iyi.
snider

Mesaj gönderen snider »

bana turşu suyu da iyi geldi mesela. oysa bunların hep prostatı tahriş ettiği söyleniyor. öncesinde 5ay umutsuzca yakı otu içtim, ağrılar bıraktığım gün tekrar başlıyordu. şimdi ağrım sızım sıfır, bi sirke kadar olamadı.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Prostatit ne kadar kroniklesmisse prostatta fibrozis o kadar artiyor. Sistemik antibiyotikler o kadar zor ulasiyor. Uzun yillar hasta olanlarin (ornek ben) daha uzun yillar hasta olacak olmasinin sebebi bu. Bu hastaliga yeni yakalanan cogu hasta dogru antibiyotik tedavisi ile iyilesebilir. Yillar gectikce zorlasiyor tedavi maalesef.

Diyet, takviye, cay corba hepsi guzel seyler kisiye gore biraz rahatlama saglayabiliyor ama kalici tedavi bunlarla olmaz. Ne yapican ne edicem antibiyotigi prostata yediricen baska yolu yok.
snider

Mesaj gönderen snider »

berkay yazdı:Prostatit ne kadar kroniklesmisse prostatta fibrozis o kadar artiyor. Sistemik antibiyotikler o kadar zor ulasiyor. Uzun yillar hasta olanlarin (ornek ben) daha uzun yillar hasta olacak olmasinin sebebi bu. Bu hastaliga yeni yakalanan cogu hasta dogru antibiyotik tedavisi ile iyilesebilir. Yillar gectikce zorlasiyor tedavi maalesef.

Diyet, takviye, cay corba hepsi guzel seyler kisiye gore biraz rahatlama saglayabiliyor ama kalici tedavi bunlarla olmaz. Ne yapican ne edicem antibiyotigi prostata yediricen baska yolu yok.
prostatta lökosit yoksa napacaz?
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

Vucudunda parazitler var..biyofilmlerde kümelenmiş.. kullandığın antibiyotikler bağırsak florasını bozmuş. Denge candida lehine değişmiş.. burnundan beynine vucudunun tüm nemli bölgelerinde koloni kurmuşlar.. sen antibiyotikle sadece bakteriyi bastıracaksın.. 1 sene sonra daha güçlü ve daha karmaşık yapıda geriye dönecekler.. bağışıklık sistemin kapalı.. yedir yedirebildiğin kadar antibiyotiği.. yangına benzin dökmek..
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

Eğer sorunun içerisinde candida varsa, antibiyotik çok etkili bir intihar sebebi tabiki.. diyet yoksa iyileşme şansın yok..
snider

Mesaj gönderen snider »

ZooM505 yazdı:Eğer sorunun içerisinde candida varsa, antibiyotik çok etkili bir intihar sebebi tabiki.. diyet yoksa iyileşme şansın yok..
hocam ben sizin forumdaki bütün mesajlarınızı defalarca okudum. yanlış anlamayın ama hep arkası yarın misali dayanağı olmayan cümleler. yine de çok faydası oldu eyvallah, keşke bir rehber hazırlasanız da buradaki herkes iyileşse. aşama aşama yapmamız gerekenlerin olduğu bir konu hazırladığınızda teorinizi bin kere değil bir kere daha tekrarlama durumunda da kalamazsınız.

umarım yanlış anlamazsınız. ben gerçekten forum için değerli bir üye olduğunuzu düşünüyorum.