Yardım lazım kadir,kc34 tecrübeli abilerim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Yardım lazım kadir,kc34 tecrübeli abilerim

Mesaj gönderen bb54 »

Bugün tekrar zafer hocaya gittim biraz gec oldu ama muayene oldum nasıl oldugumu sordu aynı bir degişiklik yok dedim prostattan tektar sıvı aldı ama kasıyosun kendini diyo hocam valla kasmıyorım diyom adam kızdı zorla cıkardı baktı geldi 2-3 lokosit gözün aydın kurumuş dedi ilk baktıgında 10-12 lokosit cıkmıştı tetradox cipro kullanmıştım comvitex yazmıştı alamamıştım. Aslında igne yazıcaktı ben korktugum için hap yazmıştı haplar bitince başka doktora dayımın tanıdıgı ona gidip aksef igne b vitamini igne hippırun bi ilac daha yazmıştı monodoks kullanmıştım. Sonuc 2-3 lokosit yukarda yazdıgım gibi iltihap kurumuş hapa gerek yok comvitex kullan dedi gecen sefer alamadıgımı söyledim ve agrın sızı olursa gelirsin suanlık kontrole gelemene gerek yok dedi ama benim cinsel isteksizlik uyuşuklu his kaybı sevvet hissi yok penis arkadaşlar bahsetmiş sert gibi kücükken,geri cekiliyor cogunlukla kaybolucak en son :) hemoroid var zor dışkılama yapıyorum. Comvitex,ligone aldım 2 kutu,kabızlık için hap onun haricinde sarımsak kapsul,bromebelain,omega3,cörekotu yagı kapsul kullanıyorum ne yapmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum biraz karışık oldu ama k.bakmayın
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Yardım lazım kadir,kc34 tecrübeli abilerim

Mesaj gönderen Armegeddon »

Valla bana sorarsan kullandığın takviyelere devam et zafer hocaya bende gittim dediklerne uy kabızlık içinde beslenmene dikkat et cok fazla ekmek tüketme sebze meyve ye birde sitede bir arkadaş sarımsaklı yoğurtlu kozlenmıs ptlıcan yiyerek basuru yokettım demişti ama ne kadar dogrudur bilinmez gerçi tadı guzeldir göm gitsin
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Patlıcanın iyi geldigini duymusştum sapını kaynatıp içenlerde rahatlama saglıyormuş,ekmeksiz doyabilsem ben yemicemde olmuyo :) ekstra başka takivye alsam mı acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bb54 yazdı:Bugün tekrar zafer hocaya gittim biraz gec oldu ama muayene oldum nasıl oldugumu sordu aynı bir degişiklik yok dedim prostattan tektar sıvı aldı ama kasıyosun kendini diyo hocam valla kasmıyorım diyom adam kızdı zorla cıkardı baktı geldi 2-3 lokosit gözün aydın kurumuş dedi ilk baktıgında 10-12 lokosit cıkmıştı tetradox cipro kullanmıştım comvitex yazmıştı alamamıştım. Aslında igne yazıcaktı ben korktugum için hap yazmıardesştı haplar bitince başka doktora dayımın tanıdıgı ona gidip aksef igne b vitamini igne hippırun bi ilac daha yazmıştı monodoks kullanmıştım. Sonuc 2-3 lokosit yukarda yazdıgım gibi iltihap kurumuş hapa gerek yok comvitex kullan dedi gecen sefer alamadıgımı söyledim ve agrın sızı olursa gelirsin suanlık kontrole gelemene gerek yok dedi ama benim cinsel isteksizlik uyuşuklu his kaybı sevvet hissi yok penis arkadaşlar bahsetmiş sert gibi kücükken,geri cekiliyor cogunlukla kaybolucak en son :) hemoroid var zor dışkılama yapıyorum. Comvitex,ligone aldım 2 kutu,kabızlık için hap onun haricinde sarımsak kapsul,bromebelain,omega3,cörekotu yagı kapsul kullanıyorum ne yapmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum biraz karışık oldu ama k.bakmayın
Kardesim,
Lokositin normal ise artik antb kullanma.vitamin takviyeleri ile bagisikligini guclu tut, üşütme,stres yapma,sigara icme,tatli ve asitli gidalar alma.2 ay sonra lokositini kontrol ettir. PEA ve ALA kullanmani tavsiye ederim.
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

kadir yazdı:
bb54 yazdı:Bugün tekrar zafer hocaya gittim biraz gec oldu ama muayene oldum nasıl oldugumu sordu aynı bir degişiklik yok dedim prostattan tektar sıvı aldı ama kasıyosun kendini diyo hocam valla kasmıyorım diyom adam kızdı zorla cıkardı baktı geldi 2-3 lokosit gözün aydın kurumuş dedi ilk baktıgında 10-12 lokosit cıkmıştı tetradox cipro kullanmıştım comvitex yazmıştı alamamıştım. Aslında igne yazıcaktı ben korktugum için hap yazmıardesştı haplar bitince başka doktora dayımın tanıdıgı ona gidip aksef igne b vitamini igne hippırun bi ilac daha yazmıştı monodoks kullanmıştım. Sonuc 2-3 lokosit yukarda yazdıgım gibi iltihap kurumuş hapa gerek yok comvitex kullan dedi gecen sefer alamadıgımı söyledim ve agrın sızı olursa gelirsin suanlık kontrole gelemene gerek yok dedi ama benim cinsel isteksizlik uyuşuklu his kaybı sevvet hissi yok penis arkadaşlar bahsetmiş sert gibi kücükken,geri cekiliyor cogunlukla kaybolucak en son :) hemoroid var zor dışkılama yapıyorum. Comvitex,ligone aldım 2 kutu,kabızlık için hap onun haricinde sarımsak kapsul,bromebelain,omega3,cörekotu yagı kapsul kullanıyorum ne yapmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum biraz karışık oldu ama k.bakmayın
Kardesim,
Lokositin normal ise artik antb kullanma.vitamin takviyeleri ile bagisikligini guclu tut, üşütme,stres yapma,sigara icme,tatli ve asitli gidalar alma.2 ay sonra lokositini kontrol ettir. PEA ve ALA kullanmani tavsiye ederim.
Kadir abi yorumun için teşşekkür ederim
Abi bagışıklık için takviyeler haricinde ne yapabilirim ligone yanına probiyotik alsam olurmu ? Pae ve ala yıda alıcam ileri dogru şipariş vermek sıkıntı biraz birde bu q-cp(q-urol) diye bi ilac mevcut bunun hakkında be düşünüyorsun? Birde grupta konusu acılan prostatin oksijenlenmemesinden kaynaklı ereksiyon konusunda nox kullansam yararı olabilir mi
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

Kabızlık için tam buğdaylı ekmeği tabsiye ederim kardeşim normal ekmek yeme ben 3 gündür tam buğdaylı yiyorum tuvaletim çok rahatladı
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Kozlenmis sarimsakli patlicani bend uc gundur kulamiyorum,gozle gorulur bir yumusama hissetim hemoroidde...birde.merak ettigim,forumda hem prostatite hem hemoroidden muzdarip olupta hemoroid ameliyati olan var mi? Sormamdaki maksat hemoroidin prostatoti nekadar etkiledigi,ameliyat olup iylesen ve prostatit semtomplarinin azaldigini hiseden oldumu acaba hic?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bb54 yazdı:
kadir yazdı:
Kardesim,
Kadir abi yorumun için teşşekkür ederim
Abi bagışıklık için takviyeler haricinde ne yapabilirim ligone yanına probiyotik alsam olurmu ? Pae ve ala yıda alıcam ileri dogru şipariş vermek sıkıntı biraz birde bu q-cp(q-urol) diye bi ilac mevcut bunun hakkında be düşünüyorsun? Birde grupta konusu acılan prostatin oksijenlenmemesinden kaynaklı ereksiyon konusunda nox kullansam yararı olabilir mi
Nox genellikle bodycilerin kullandigi antrenman performansi icin kullanilan bir urundur.Ereksiyon icin urun yelpazesi turkiyede oldukca genis.Lifta yi tavsiye edebilirim.Bady yapacaksan noxu kullanabilirsin.q-cp yide kullanabilirsin.Ligone yaninda probiyotik kullanabilirsin.Ondaki probiyotik düsük cunku.
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Tam bugdaylı ekmegi deniyecegim abi liftanın yan etkisi varmı carpıntı baş agrısı vs gibi,aslında spor yapmayı düşünüyorum hastalıgada iyi gelicek kanısındayım tabi terli terli durup üşütmezsem. Birde ligone acayip igrenc koku var abi sizin kullandıgınız üründe böyle mi ? Patlıcanı bende düşünüyorum hemoroidim için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bb54 yazdı:Tam bugdaylı ekmegi deniyecegim abi liftanın yan etkisi varmı carpıntı baş agrısı vs gibi,aslında spor yapmayı düşünüyorum hastalıgada iyi gelicek kanısındayım tabi terli terli durup üşütmezsem. Birde ligone acayip igrenc koku var abi sizin kullandıgınız üründe böyle mi ? Patlıcanı bende düşünüyorum hemoroidim için
Ligone deki igrenc kokuyu farketmedim hic..olmamasi gerekir.
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

kadir yazdı:
bb54 yazdı:Tam bugdaylı ekmegi deniyecegim abi liftanın yan etkisi varmı carpıntı baş agrısı vs gibi,aslında spor yapmayı düşünüyorum hastalıgada iyi gelicek kanısındayım tabi terli terli durup üşütmezsem. Birde ligone acayip igrenc koku var abi sizin kullandıgınız üründe böyle mi ? Patlıcanı bende düşünüyorum hemoroidim için
Degişik koku var anlamadım ikinci kutuyuda acıp bakıcam.
Untitleduser

kadir yazdı:
Kadir abi kontrole gittim 2 gün önce zafer hocaya nerdeyse hiç lökosit yok sende 1 2 tane zor buldum dedi senin tedavin tamamıyla bitti ilaç vitamin hiçbişey kullanmana gerek yok dedi sen iyileştin dedi.
kolay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kolay »

karabaş otu ve limon melisa otu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atıp demliyorum sabah aksam bir fincan iciyorum bu gun 4. gün ve tüm ama tüm semptomlar hizla iyilesiyor . bende cipradid. bactrim kullandikdan sonra 1 hafta rahat ettim ama hersey basa donmüstü. bu gun her sey yoluna giriyor gibi insallah. bu arada bu kür e baslamadan öncede 1 hafta boyunca günde bir baş sarımsagı tanelere ayirıp kavurup yemistim onada devam etmeyi düşünüyorum. ama su anki durum cok cok iyi ve 9 aydir ilk defa her sey yolunda diyebilirim . buda bana çok umut verici göründü ve paylasmak istedim kalın sağlıcakla.
Untitleduser

kolay yazdı:karabaş otu ve limon melisa otu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atıp demliyorum sabah aksam bir fincan iciyorum bu gun 4. gün ve tüm ama tüm semptomlar hizla iyilesiyor . bende cipradid. bactrim kullandikdan sonra 1 hafta rahat ettim ama hersey basa donmüstü. bu gun her sey yoluna giriyor gibi insallah. bu arada bu kür e baslamadan öncede 1 hafta boyunca günde bir baş sarımsagı tanelere ayirıp kavurup yemistim onada devam etmeyi düşünüyorum. ama su anki durum cok cok iyi ve 9 aydir ilk defa her sey yolunda diyebilirim . buda bana çok umut verici göründü ve paylasmak istedim kalın sağlıcakla.
Gelişmeleri yaz kardeşim bizde deneyelim
Untitleduser

kolay yazdı:karabaş otu ve limon melisa otu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atıp demliyorum sabah aksam bir fincan iciyorum bu gun 4. gün ve tüm ama tüm semptomlar hizla iyilesiyor . bende cipradid. bactrim kullandikdan sonra 1 hafta rahat ettim ama hersey basa donmüstü. bu gun her sey yoluna giriyor gibi insallah. bu arada bu kür e baslamadan öncede 1 hafta boyunca günde bir baş sarımsagı tanelere ayirıp kavurup yemistim onada devam etmeyi düşünüyorum. ama su anki durum cok cok iyi ve 9 aydir ilk defa her sey yolunda diyebilirim . buda bana çok umut verici göründü ve paylasmak istedim kalın sağlıcakla.
Bu arada otların iyi geldiği şikayetlerin neydi ?
kolay

Mesaj gönderen kolay »

sürekli değişkenlik gosteren ve tekrarlayan prostatit sikayetleri . prostat sertlesmesi .idrarda yanma yada tikaniklık. mesane yangisal yada sertlesme sorunları bölgede soğukluk üşütme belirtileri. vs..
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Evet güncelliyorum suan prostat masajı yaptırdım carsamba günü doktor bi dokundu prostatin burası kötü gibi dagıtmamız lazım bosaltmamız lazım dedi zafer hocayı tanıyormuş tedaviyi onayladı lokosit işi cok dogru ama tekrar yükseliyor dedi prostati sünger gibi düşün ve köpüklü dedi sıkarak temizlemek lazım dedi prostat masajı yaptı biraz agrı acı hissettim yanma tarzı ama dayanılmıcak tarzda degil bendede vardı dedi kendi kendime masaj yapa yapa düzelttim ilaclar içtim dedi 2-3 damla sıvı cıktı ilac vermedi lokosit enson 2-3 dü dedim ilac kullanalı 2 ay kadar oldu o zaman suan gerek yok tekrar gelirsen mesaj yaparım dedi ancak ismini sormayın adam bikmiş genc hastasın diye seninle ilgilenicem dedi tabi sonuc nolur bilinmez. Yakı otunu kullanmamı sabah aksam tavsiye etti. Levent hocadan konuştu aslında enjeksiyon işi düzeltebilir dedi bende memnun degil cogu kişi dedim muhabbet ettik. Sonuc olarak adam prostat masajı etkili olucagına inanıyorum dedi. Comvitex devam etmemi oda söyledi. Prostat masajından sonra 1-2 cok iyiydim yani ereksiyon olarak ama bende his kaybı var sonra suan penisin sol tarafında batma oldu biraz gecti gibi ereksiyonlarım azaldı ama masaj etkili iyi akşamlar herkeze forumu seviyorum iyileşmek icin hepimiz cabalıyoruz paylaşıyoruz
orhan

Mesaj gönderen orhan »

ya arkadaşlar bir kaç konu paylaşacağım yeni üyeyim ve hastayım sizler gibi fakat forma nasıl mesaj gönderiliyor çözemedim ne olur bana yardımcı olun yollarını yazın
selamlar cevap bekliyorum
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Orhan özelden yazdım.
Tarikadnan

Mesaj gönderen Tarikadnan »

PEA ve ALA adlı ürünler probiyotik ürünler mi, acaba tam adları nedir?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tarikadnan yazdı:PEA ve ALA adlı ürünler probiyotik ürünler mi, acaba tam adları nedir?
YENI BIR KLINIK CALISMA baslikli konuyu okursaniz orada tüm detaylar mevcut.
Tarikadnan

Mesaj gönderen Tarikadnan »

Teşekkürler Kadir ağabey
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tarikadnan yazdı:Teşekkürler Kadir ağabey
Bilmukabele kardesim.