Homeopati

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Sepidi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Homeopati

Mesaj gönderen Sepidi »

Arkadaslar bir arkadasim tinnitus denilen bizimki gibi caresi cok zor olan bi hastalikla ugrasiyodu yillardir, en sonunda iyilestigini soyledi 2 ayda, alternatif tip yontemi olan homeopati yontemiyle
Doktoruna sordurttum prostatit e de care bulabilirmi diye
Buyuk ihtimalle Care olabilecegini soylemis, bu konuda bilgisi tecrubesi olan var mi?
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Homeopati

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Yanlış anlamayın lütfen ama çok saçma bir tedavi sistemi olduğunu biliyorum. Yani çivi çiviyi söker mantığına dayalı bir tedavi yöntemi. Sorunun kaynağı herzaman beyinde aranır mantığına dayalı bir tedavi şekli. Tedaviden medet bulamayan insanlar alternatif tıp diye tabir edilen bu yönteme çok para harcarlar. Sonuçta koca bir sıfır. Bunun yerine bir aktardan tedavi istemek bence bu yönteme göre daha mantıklı olur.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Bu tinnitus bende de oldu hayatımı kabusa cevirdi çok şükür geçti arada sırada oluyor ama benimki alerji sebebi ile olmustu
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Ben sinüzit için böyle bir ilaç kullandım.sinüzit için bugün tomografi çektirdim.sinüzit ortadan kalkmış.yani ilaç işe yaradı.tabi ben ilacı almanyadan getirttim.burada homeopati adı altında hazırlanan ilaçlar ne kadar işe yarar bilemiyorum.tabi bu sektör almanyada güvenli bir şekilde yürütülüyor.
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Valla ben boyle bir adam buldum 3 farklı kür vermişti bana değişik otlar taşlar onu ıctıkten sonra birdaha hiç lokosit cıkmadı prostatit teşhisi konulmuştu artık aktif mesane ağrılı mesane deniyor ama o karışımmı etki etmiştir ilk teşhislermi yanlıştır yoksa antıbiotik mi fayda etmiştir hala merak ediyorum
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Sepidi yazdı:Arkadaslar bir arkadasim tinnitus denilen bizimki gibi caresi cok zor olan bi hastalikla ugrasiyodu yillardir, en sonunda iyilestigini soyledi 2 ayda, alternatif tip yontemi olan homeopati yontemiyle
Doktoruna sordurttum prostatit e de care bulabilirmi diye
Buyuk ihtimalle Care olabilecegini soylemis, bu konuda bilgisi tecrubesi olan var mi?
Tinnitus bende de var ,arkadaşın nerde tedavi olmuş ve ne kullanmış sorabilirsen iyi olur..
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Nerde bu hoca
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Abittersweetli,armegeddon abi hangi hocaydı merak ettim ?
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Hangi hoca derken o karışımları yapanı soruyorsan ogrenıp yazıcam ancak hatırlamıyorum
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Armegeddon yazdı:Hangi hoca derken o karışımları yapanı soruyorsan ogrenıp yazıcam ancak hatırlamıyorum
Bekliyorum abi