Antibiyotik ve CYBH

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
ultra95
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Antibiyotik ve CYBH

Mesaj gönderen ultra95 »

Sizce antibiyotik gerekli mi tedavi için?1 senedir bu rahatsızlığı çekiyorum antibiyotik kullanıp da memnun olan kişi sayısı çok az.O yüzden karar veremedim.Bazen hafif bazen orta şiddetli nadirende çok şiddetli ağrı yapıyor.Ayrıca CYBH konusunda da kafam karıştı.Her hangi bir ilişki olmadan cybh kapılabilir mi?ve candida bir CYBH mıdır?
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Antibiyotik ve CYBH

Mesaj gönderen blacklui »

ultra95 yazdı:Sizce antibiyotik gerekli mi tedavi için?1 senedir bu rahatsızlığı çekiyorum antibiyotik kullanıp da memnun olan kişi sayısı çok az.O yüzden karar veremedim.Bazen hafif bazen orta şiddetli nadirende çok şiddetli ağrı yapıyor.Ayrıca CYBH konusunda da kafam karıştı.Her hangi bir ilişki olmadan cybh kapılabilir mi?ve candida bir CYBH mıdır?
candida cinsel yolla bulaşmaz. insan vucudunda zaten var olan bir mantar türüdür. bağışıklık, özellikle de bağırsak florasında bulunan yaralı bakterilerin sayılarının azalması sonucu vücudumuzda dominant hale geçen tehlikeli( tehlikeli olmasının asıl sebebi kendini anti fungallara karşı çok iyi kamufle eder ve şeker ile beslenir) bir mantar türüdür. antibiyotik konusuna gelince; bence prostatta bulunan bakteriyi tespit etmeden antibiyotiğe yüklenme hocam sonra yoksa bile candida ile kesin karşı karşıya kalırsın, al probiyotiğini vitaminini , vucud drencini yüksek tut üşütmemeye bak ayaklarını, belkide prostatında hiç bakteri yok sadece ödemli, yada prostatit bile değilsin . en nihayetinde bir cok üriner sistem problemleri prostatit belirtilerine yakın belirtiler veriyor. haybeye antibiyotik alma bence
ultra95

Mesaj gönderen ultra95 »

blacklui yazdı:
ultra95 yazdı:Sizce antibiyotik gerekli mi tedavi için?1 senedir bu rahatsızlığı çekiyorum antibiyotik kullanıp da memnun olan kişi sayısı çok az.O yüzden karar veremedim.Bazen hafif bazen orta şiddetli nadirende çok şiddetli ağrı yapıyor.Ayrıca CYBH konusunda da kafam karıştı.Her hangi bir ilişki olmadan cybh kapılabilir mi?ve candida bir CYBH mıdır?
candida cinsel yolla bulaşmaz. insan vucudunda zaten var olan bir mantar türüdür. bağışıklık, özellikle de bağırsak florasında bulunan yaralı bakterilerin sayılarının azalması sonucu vücudumuzda dominant hale geçen tehlikeli( tehlikeli olmasının asıl sebebi kendini anti fungallara karşı çok iyi kamufle eder ve şeker ile beslenir) bir mantar türüdür. antibiyotik konusuna gelince; bence prostatta bulunan bakteriyi tespit etmeden antibiyotiğe yüklenme hocam sonra yoksa bile candida ile kesin karşı karşıya kalırsın, al probiyotiğini vitaminini , vucud drencini yüksek tut üşütmemeye bak ayaklarını, belkide prostatında hiç bakteri yok sadece ödemli, yada prostatit bile değilsin . en nihayetinde bir cok üriner sistem problemleri prostatit belirtilerine yakın belirtiler veriyor. haybeye antibiyotik alma bence
Çok sağol cevabın için.Ben de hemen hemen her gün kefir içmeye çalışıyorum ve günlük yarım saat bazen 1 saat direk deriye güneş ışığı geliyor d vitamini alıyorum sağlıklı besleniyorum ama bakalım...
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Never give up diye bir arkadaş vardı o bu candidaya yoğunlaşmıştı en son onun yazılarını okumanı tavsiye ederim bir daha da girmedi belki işine yarar
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Ben antibiyotik tedavisini bikmadan 1 yildan fazla devam ettirdim ve fayda gördüm
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Prostatinizin içine bir sekilde ya bulaşı yada idrar reflüsü yoluyla patojen girdiyse bunun tedavisi uygun ve yeterli dozda antibiyotik ve masajdır. Zaman gecirmeden tedavi olmanizi salık veririm.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Stronger yazdı:Cybh deki virüsler sadece cinsel ilişki ile bulaşmaz örnek hiv kan yolu ve vücut sıvısı ile de bulasir.
Vücud sıvısı ile bulaşmaz sadece cinsel salgılar, kan, anneden bebege,
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

Raul7 yazdı:
Stronger yazdı:Cybh deki virüsler sadece cinsel ilişki ile bulaşmaz örnek hiv kan yolu ve vücut sıvısı ile de bulasir.
Raul bayağıdır girmiyorsun nasılsın kardeşim iyi misin ?
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Untitleduser yazdı:
Raul7 yazdı:
Kardeşim cok iyidim, 2 gün once otobus yolculugu yaptım gece şerefsiz şöför klimayı kapatmamış buz gibiydi acayip üşüdüm dünden beri idrara cok cıkıyorum,ve testislerde hafif agrı var, bu hastalıkta kesinlikle üşütmemen gerekiyor, yoksa hemen nüks
Untitleduser

Raul7 yazdı:
Untitleduser yazdı:
Raul7 yazdı: Vücud sıvısı ile bulaşmaz sadece cinsel salgılar, kan, anneden bebege,
Kardeşim cok iyidim, 2 gün once otobus yolculugu yaptım gece şerefsiz şöför klimayı kapatmamış buz gibiydi acayip üşüdüm dünden beri idrara cok cıkıyorum,ve testislerde hafif agrı var, bu hastalıkta kesinlikle üşütmemen gerekiyor, yoksa hemen nüks
Doğru antibiyotiği blup kullanmak gerekiyor tavanik kullandım olmadı tarivid kullandım olmadı avelox ve lebel 750 kaldı denesem mi diye düşünüyorum bende . Sık idrar tamamen doğru antibiyotikle alakalı bence xatral kinzy türü ilaçlar yalan dolan ya bilmiyorum sen nasıl çözmüştün idrar sorununu?
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Untitleduser yazdı:
Raul7 yazdı:
Untitleduser yazdı:
Doğru antibiyotiği blup kullanmak gerekiyor tavanik kullandım olmadı tarivid kullandım olmadı avelox ve lebel 750 kaldı denesem mi diye düşünüyorum bende . Sık idrar tamamen doğru antibiyotikle alakalı bence xatral kinzy türü ilaçlar yalan dolan ya bilmiyorum sen nasıl çözmüştün idrar sorununu?
Kardeşim her boku coZuyosun ama idrar sıkıntı o çözülmüyo koşay kolay ben sımdı idrar için uzun donem alfa broker kullanıcam, ben normal zamanlarda cok çıkmıyorum wc ye ama idrar geldigi zaman yanma oluyo mesanede
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bu sene çok çektim bu hastalıktan Nisan ayından beri ilaç tedavisi kesilince tekrar başlıyor gene bu hastalık
Untitleduser

Raul7 yazdı:
Untitleduser yazdı:
Raul7 yazdı: Kardeşim cok iyidim, 2 gün once otobus yolculugu yaptım gece şerefsiz şöför klimayı kapatmamış buz gibiydi acayip üşüdüm dünden beri idrara cok cıkıyorum,ve testislerde hafif agrı var, bu hastalıkta kesinlikle üşütmemen gerekiyor, yoksa hemen nüks
Kardeşim her boku coZuyosun ama idrar sıkıntı o çözülmüyo koşay kolay ben sımdı idrar için uzun donem alfa broker kullanıcam, ben normal zamanlarda cok çıkmıyorum wc ye ama idrar geldigi zaman yanma oluyo mesanede
Hangi alfa bolkeri kullanacaksın ?
Untitleduser

asosyal yazdı:Bu sene çok çektim bu hastalıktan Nisan ayından beri ilaç tedavisi kesilince tekrar başlıyor gene bu hastalık
Sende de sık idrar sorunu var mı
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Untitleduser yazdı:
asosyal yazdı:Bu sene çok çektim bu hastalıktan Nisan ayından beri ilaç tedavisi kesilince tekrar başlıyor gene bu hastalık
Sende de sık idrar sorunu var mı
Var kardeşim vede karın çevresinde ağrı
Panadol

Mesaj gönderen Panadol »

opulentia yazdı:Ben antibiyotik tedavisini bikmadan 1 yildan fazla devam ettirdim ve fayda gördüm

1 yıl antibiotik mi kullandınız... ?
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Stronger yazdı:
Raul7 yazdı:
Dünya sağlık örgütü vücut sıvısı hakkında araştırma yapıyor yabancı ülkeler de bir çok doktor vücut sıvısı ile de bulaştığını söylüyor.
Yok be, öyle bisi olsa herkes hiv olurdu :) hiv kolay bulasan bi virüs degil,
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Stronger yazdı:
Raul7 yazdı:
Stronger yazdı: Dünya sağlık örgütü vücut sıvısı hakkında araştırma yapıyor yabancı ülkeler de bir çok doktor vücut sıvısı ile de bulaştığını söylüyor.
Yok be, öyle bisi olsa herkes hiv olurdu :) hiv kolay bulasan bi virüs degil,
Yurt dışında ki doktorlar bunu söylüyor. Dünya sağlık örgütü tarafından araştırılıyor.. Dünya sağlık örgütü elisa testi 90. Gün den sonra yapılırsa negatif çıkarsa kişi konuyu kapatabilir diyor. Ülkemizde ki doktorlar 6 ayı savunuyor :)) Hiv virüsünü taşıyan her bir birey ile korunmasız cinsel ilişki riskli'dir. Hele ki korunmasız ilişkiye giren bir kişi de Herhangi bir cybh hastalığı varsa bu risk hiv ile enfekte olma açısından daha da riskli ' dir.
Kardeş sana bişi diyimmi eger öyle bişi cıkarsa seneye hivin tedavisini bulurlar :) yada gizli tedaviyi ortaya cıkartırlar:) bu meseleler bok cukuru gibidir kardeşim fazla kurcalamamak gerekiyor zamanında aldınmı negatifini arkaya bile bakmadan kapatacan konuyu.yoksa öyle site site gezip arastırma yaparsın :)
blacklui

Mesaj gönderen blacklui »

Stronger yazdı:
Raul7 yazdı:
Dünya sağlık örgütü vücut sıvısı hakkında araştırma yapıyor yabancı ülkeler de bir çok doktor vücut sıvısı ile de bulaştığını söylüyor.
HIV in prostatit ile uzaktan yakından alakası olduguna inanmıyorum. bu forumda HIV den bahsetmek bile zaman kaybı bence.