Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
daglii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen daglii »

almancı murada şimdi bu arkadaşın yazdıklarını okudum ne yazdıysa taa baştan analiz yaptım güzel birşey bulmuş kendince takdir ediyorum yalan yada gercek birşeyler yaptıgını idda etmiş tebrik ederim şimdi kardeşim benim bu hastalık herkesi yerle bir etmiş durumda birde sen hastayım diyorsun hastaysan buradaki insanların pskolojisini anlaman lazım patent yapmam lazım falan diyorsun bana sponsor olan birisi lazım diyorsun ben senin art niyetli oldugunu düşünüyorum eger sen öyle olmasan patent deyip buldugun ürünü saklamazsın hastaysan hasta olan insanlara bunu yapmazsın sen buradaki insanları hepsini para olarak görüyorsun yani patent yapıp işi garentiye götüreyim kimse benden kacamasın senin mantıgın bu burada deli gibi araştırma yapıp şu ot iyi geliyo bu kapsül iyi geliyo şu kür iyi geliyo deyip deli gibi burada kader birligi yaptıgımız insanlara senin yaptıgın para gözlülükten öte degil yazının birisinde diyorsunki türkiyedeki zengiller parayı mezaramı götürecek diyorsun bana patent almama yardımcı olsunlar diyorsun peki sana soruyorum sen patent alıp buradakileri garentiye alıyım mantıgıyla gidip bu hayattan darbe almış insanların üzerinden kazandıgın parayı mezaramı götüreceksin bunun diger tarafıda var hastaysan hasta olan insanlara bunu yapma patent almanı bekleyecek olursak insanları kanser edersın zaten yıpranmış madden ve maneven bu insanlar benim 10 yılımı götürdü bu hastalık 20li yaşlarda hemde şimdi 30lu yaşlardayım sevdigim kıza hiç bir sebeb göstermeden ayrıldım ben bunların vebali sana kalır insanlara umut tacirligi yapma para hırsı bürümesin gözünü herkesin bir hikayesi var hastaysan kardeşim yardımcı ol kur tezgahını al paranı arkadaşın birisi güzel örnek vermiş sen patent alsan senin bu ürünün aynısını yapmak isteyen yine yapar sen adını muratalmanya koyacakmışsın oda türk murat koyar yine yapar farklı bir görüntü verir yapar kaybedecek zamanımız yok gercek buldugun birşey varsa yap al paranı bedava verme ama garanti olsun mantıgıyla gitme.
daglii

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen daglii »

burada kenan diye birisi cıktı çörek otu yagıyla uygulama mantıgını sunmuştu adama demediginiz kalmadı adam en azından bir buluş yapmış dogru yada yanlış ama adam bana para vermeyin bana dua edin yeter diyordu ve uygulamarını whatsap ta video olarak bire bir uyguluyordu gösteriyordu yani adamda şaibe yoktu kendiside yapıyordu kıllandım aradım dedim acaba çörek otu yagı markasımı söyleyip satacak amacı nedir ne deyildir hangi yagı kullanalım usta dedim hangi marka saglam olur dedim marka ismi söyleyemem dedi saf çörek otu yagı kullan dedi inandıgın güvendigin hangisiyse onu kullan dedi şimdi bu adamın dediklerini yapıp yapmamak bize kalmış adam ticaret peşinde degildi saygı duyarım ama benim hayatımı karartan bu hastalıkta bugune kadar tabiri caizsse bir kulagımın arkası düdüklenmedi işin içinde ticaeri sezersm babamda olsa karşısına cıkarım bu arkadaşta ser verip sır vermiyo damdan düşene sormuşlar neren agrıyo bana damdan düşeni getirin demiş arkadaş buldumda buldum bulduysan helal olsun kardeşim bul allah razı olsun ama ticarete dökme patent alayım kimse kaçmasın mantıgı gütme ALLAH belkide seni sınıyor sana kısmet etti bu işi paylaşacakmı yoksa kötüyemi kullanacak diye sat kardeşim sat ilk müşterinde ben olayım hakkını al bedavaya verme ama ticaret seziyorum sende ticaret burada kimsenin beklemeye tahammülü yok
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen muratalmanya »

Ben ortakdan para istemiyorum,sirf butün onay Tip patend masraflari ,Reklam Website,ve urün icin fabrikada para ilave etsin,Buda 10000-20000dollar arasi,ondan sonra piyasaya girerse,satilisdan bu 10000--20000dollari Geri alsin ve ondan sonra 50% ortak benim parami bana versin.tabbi önceden Ben onlan bir notere gideriz orda resim cekerim ve Garanti olsun bensiz piyasa ya cikmasin diye ozaman hemen piyasaya cikarma islemlere baslariz.ben bir is adamdan kazik kavga istemiyorum zaten hep cektim param yok.ben urünu verecem ve nasil yapilcak söylicam(ve bu kolay sie bir is degil Yani kolay ürütülür)is adami korkmasin.

Yokmu 10000-20000 Dollar hic para saymiyan bir is adami genc yadirimci bir yigit ?
muratalmanya

Hesapladim 1000tane yaparsam 5000-6000 Euro en AZ tutar,ve gerisini Reklam ,patend,Tip onayi icinyani en fazla10000dollar- 20000dollar arasinda piyadaya cikarmak.o kadar zengin bis urünlerlen para kazaniyor onlara kizmuyorsunun,Ben bunu icin yillari verdim ,Eger bir zengin devam parasini topliyorsa yardim edmiyorsa onlara kizmam lazim.
muratalmanya

Önce 1000tane yapilir,ondan sonra talepleri göreceiz ondan sonra 10000tane yapilir ve ondan sonra butün dünyaya satilir Made in turkey.

Bazilari yanlis konusiyorun,ozaman herkes bir bulus yaparsa piyasa ya cikarmasin,ögle Version,baska birisi ondan sonra el koysun patend alsin para benim emeklen kazansin Bende otur im Ina bakin? bögle mit senin anlayisin?
muratalmanya

Birde bir muhcise der du an 7 hafda oldu kendim yöntemi yaptim ve bugün 90% cikti ve düsüc orani Dancing da sadece bazilari 10%,Yani bu 7 haftdada hic halimde 10% dücüs 3 haftdada sonra olmadi.ilk 3 haftdada halimde düsüc orani daha yüksekdi 50% ama 3 haftdada sonra Tam rahibe girdi .simdi 90% der ciktim bunu hic bir doktur Tip tedavi yada Tip ilac yillarca yapamadi Bende!
muratalmanya

Sadece bazilari anlar hisediyorum 80% düsuyor.ama devam bugün 90% iyim!
muratalmanya

Tabbi Bende 7 haftdada 90% oldu baskasinda daha gec ola bilir,herkes degisik.anahtar artik Bende Burda bunu herkes yapacak,herkes bu aleti cebine koyacak,ve her yere götürecek,ve CEP telefonu ve EV anahtari,ve prostat aleti Jacket cepinde olacak.the next Generation geliyor.

Eger bir kadinlan Bile iliskiye girerseniz tuvaletde yarim Saat önce bu aletlen Massage Yap sivi cikar erken bosalmani uzat.bunu size hic bir doktur yapamaz ,söylemez ,bilemez.

Birde erken bosalma in ve prostatit in en büyük düsmani masturbationdur. Ama sivi cikarmak dünyanin en iyi erkek saglikina yapilan sey dir.vallah Ben simdi du an duvari Bile delerim!hayat gine güzel.ben Tam toplam 12 haftdada tedaviyi bitirecem ozaman umiyorum 100% cikacam Geri düsüs olmadan ve ondan sonra tek ön önlem alman icin haftdada bir kere yapacam.come to the next real men Generation!
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Sendeki sıkıntılar neydi bi sıralarmasın
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

murat sen en iyisi kişiye özel isteyene yaptırır para karşılığında gönderirsin.patent almana gerek yok.patent alsanda anında kopyasını çıkaran olur zaten.ona da bir şey yapamazsın.zaten o ürünü kaç kişi alır bilmiyorum.türkiyeden belki 3 belki de 5 kişi.ben seni anlıyorum riske girip para harcamak istemiyorsun.zaten çok satacağı garanti bir ürün olsa sen ne yapıp edip ürünü kendin piyasa sürerdin.aradığın keriz baba yiğidi burada bulman zor :)

zaten burası da ürün için sponsor bulma yeri de değil.burası herkesin deneyimini paylaştığı bir sağlık forumu.sende ona göre davranmalısın.
muratalmanya

Sen ne konusiyorsun bos,Ben daha eskiden beri bu forumda üyedim.kimseyi gerizlemiyorum.

Bir daha söyliyorum,

Bu benim alet ve benim yöntem sirf prostatit icin satilmicak,

Cünkü;
Hem prostatit
Hem prostat büyeme
HEM erken bosalma
Hem kabuzluka iyi geliyor bu bir positiv Yan etki
Hem Erektion daha iyi oluyor
Hem prostat hastalik olmiyacak sin Eger sirf önlem icin kullanirsin
Hem idrar sorumlukda idra gücü daha iyi yapiyor
Hem prostat saglik icin sirf kullanilir

Benim yömtem ve alet ama dikkat sirf ;
Prostat kanser olana olmaz
Birde
Prostata Operation geciren hastaya olmaz ,Yani bicak kesidigise ozaman benim tedavi calismaz.

Ondan piyasaya cikarsa her erkekde prostat var ve her 3 üncü erkekde her yasda prostat sorumu var ,Erektion,idrar,erken bosalma sorumu var,

Bunu Tam Reklam yapinca anlatmak lazim .

Simdi kiskanma ve bos konusmak yapmak iyi degil,o kadar sey e iyi Gelen bir sey nasil mühsterisi AZ olacak ?Sana saydim o kadar konuda sifa getiriyor ve ondan cok kisiye satilir.
muratalmanya

Benim sikinti;urolog dokturlarin her sey Tip da yapdikdan sonra tehsisi;
non bakteriel chronic prostatitis!!!anladimi!!!
Göbel alti prostat bölgeye de Basinc sanci 24 Saat beynime kadar gidiyorum...
Cok idrar yapmak günde 20kere
Makatdan prostat bölgesinde agrilar
Spermde thrombyztler yüksekdi
Depression korku vardi
Erektiondan sonra Sperm ciktikdan sonra sanci büyüyordu

Aslinda herkesin sikaetlerden biraz.

Senin aradin ne ?sen ne bicim Charakters in anlamadim?Yani anlatdim hatahmi ariyorsun benim yazdiklarimdan?Sana bir sey söylicem;
Ben cok dürüst ve Moralist bir insanim ve ondan hep yazdiklarim dogru ve kimsede cekimiyen,dogrulari Konushan her zaman kazanir ama biraz Uzun sürer !seytan dusünceli olmayin,gelin dogru yolan gidelim.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Ben sadece şüpheciyim ne var bunda sen ztn dürüstsen sıkıntı yok ben sorduğumla kalırım
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Adamin ustune gitmeyin abi. Murat eski bir uye, kimseyi kandirmaya calistigi yok. Derdi para kazanmak, herkesin derdinin tam da bu oldugu bir dunyada cok da garip karsilanmayacak bir istek... tepki verenleri anliyorum, merak ediyoruz bir an once neymis ogrenmek istiyor hatta denemeyi arzuluyoruz. Ben de heyecanlanmistim basta ama adam patent diyo yapacak bisey yok, bu dedikleri gerceklesse bile 1-2 yildan once elimize ulasmaz o urun. O da marka hayaliyle yasiyo suan, belki gercek olacak belki de hayal olarak kalacak. Ünlü bir hikaye vardir:

"Ağır ağır giden karıncaya sormuşlar.
Nereye gidiyorsun?

Uzaktaki sevdama demiş karınca

"Bu ayaklarla zor gidersin" demişler.

"Olsun" demiş karınca.
"Ona varamasam da YOLUNDA ÖLÜRÜM!"
daglii

Mesaj gönderen daglii »

almancı diyorsunki ben işssizim bende para yok diyorsun...almanya gibi yerde işsiz kalıyorsan buda bu forumdakilerin ayıbı degil senin ayıbın türkiyedeki insanların her 10 kişiden 5 işssiz calışanların genel cogunluguda asgari ücretli yani 1400tl ye calışan insanlar ev kirası ihtiyaclar falan derken anlayacan diger aya borcla giriyoruz birde bu hastalıgımız var harcamalarımızı sen düşün diyorsunki patent almama 10000 euro lazım diyorsun eger biraz kafan böyle seytanlıklar yerine iş yapmaya yorulsa almanya gibi yerde o parayı calışıp kazanıp o cok hayalini kurdugun patent olayını gercekleştirirdin bu hata bizim degil senin buradaki insanlara buluşunu anlatıp pskolojik baskı yapma konuşmalarına bakılırsa bana zengin adamı bulun 10000 euro versin bende işimi garentiye alayım size öyle şifa veren aleti satayım senin mantıgın bu sende şunu anla evlat buradaki insanlar o parayı verecek zengini sana bulamazlar bunu kafana sok ac tokun halinden anlamaz sen şuan şifayı buldugunu idda ediyorsun ya sen bizim halimizden anlamazsın onun için burada fazla kuru laf yapma o patenti burada böyle kemcirerek alamazsın varsa elinde imkanın al yoksada bizim dedigimiz gibi yap yapmıyorsanda sus git almanyada al sana kırılmayız burası kader birligi platformu herkez pskolojide dibe vurmuş burada ben daha senin dışında fayda gördügü birşeyi satmaya kalkanı görmedim.
daglii

Mesaj gönderen daglii »

bak sana bilgilerimide aktarayım bu hastalıkta seniin hastalıgının sürecini bilmem buldugun aletin prostat bölgesine cok faydalı oldugunu söylüyorsun eyvallah saygım var dogrudur ama oda kalıcı çözüm olmaz o alet belirli ölcüde o bölgeye kullandıgın esnada baskı yapıp prostattan bir miktar sıvı cıkartır buda sende rahatlama yapar bizim prostatımız enfekte olmuş durumda iltihaplı doku bataklık gibi düşün kırmızı salcayı düşün prostatımız şuan o yapıda sen iltihabı atsanda enfekte olmuş durumda kendini yenileyemeyen bir organ bataklıgın suyunu ne kadar cekersen cek bataklık yine camur kalıp tekrar su cıkaracaktır bu iltihaplı doku vucudumuzun dışında bir yerde olsaydı coktan iyileşip kurtulmuştuk yani ben buldum bana patent alacak adamı blun diyerek milleti daha fazla sterse sokma daha sen bile olayın başındasın iyileşmeden şeytanlık peşine koşma insallah iyileşirsinde o ayrı birşey ama ben senin samimiyetine inanmıyorum senin tek amacın 10000bin euro vereni bulup buradakileri garentiye alıp gelsin paralar sen türkiyeyi ücüncü sınıf ülke görüyorsun heralde öyle kolaymı patent almak senin buluşunda tıp lütatürüne girmesi için aleti deneyecekler örnek 10 kişiyi iyleştirecekmi diye bir kota verilecek hem sana ilac firmaları bunu yedirirmi anında tepene binerler öyle kolay degil bu işler almanyada aldın dersini orada gözün kesmedi türkiyeyi 3.sınıf ülke gördün atlayım dedin kolay degil evlat o işler kolay degil.
daglii

Mesaj gönderen daglii »

şimdi birazdan başlarsın ben buldu alet işlem yapmak var prostat doku fena işlem duvarı delecek del olum del duvarı delmişken git berlin duvarının kalan bölümünü delde belki bir iş yapıyor diye merkel ablan cebine para koyar sende patent alırsın.
Leonas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Leonas »

Yahu kardeşim burası forum değil mi, birine ya da birileri mi ait. İsteyen kurallara uyduğu sürece istediği şeyi yazar, çizer. Adamların ağrıyor, acıyor geçmiyor dışında paylaşımı yok kalkmış bi çare diye kendince yol yordam gösteren adamları küstürüp kaçırmaya çalışıyor. Bu forum ağlam duvarına dönüyor anlaşılan, okumanın yazmanın takip etmenin anlamı yok. Murat kardeşime tavsiye yazma kardeşim buralarda, ingilizcen var ise ABD forumlarında yaz, biz gelişmeleri oradan takip edelim, seni kaçıranlar bi umut soğan suyu içip oturma banyosuna devam edebilirler. Herkese selamlar, son mesaj.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Buranin mantalitesi su bagdaki uzumu yemeden cok bagciyi doverler burda cogu insanin ciddi piskolojik sorunlari var once piskolojiyi halledin sonra kendi derdinize care arayin bu forumdaki son mesajimdir ben insanlara yardimci olabilmek icin tum tedavi gecmisimi buraya yazdim merak eden okur herkese allah sifa versin saglicakla kalin..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar birakin almanyali murat burada istedigini yazsin .Prostat masaji ve yaptigi aparat ve yöntem hakkinda cok tecrubeli bir arkadas.Birakin anlatsin derdini.Para problemi olabilir.Burada kimseye hakaret ve asagilama yaparak kisilik haklarina saldirmayalim.Belki biri cikarda kendisine yardimci olur.Bu sebeple bu forumdaki hastalarda fayda gorur.Yaptigi bulusu degerlendirmek istiyor arkadas.Bunda bir kötülük yok.Anlattiklarida dogru.Bu forumun amaci kronik prostatitle ilgili her konuyu burada paylasmak,ve hakaret edici ve imali konusmadan medeni bir sekilde tartismak.Amac disi konusma yapmanin hic bir faydasi olmaz.Zarari olur ve bu platformun kapanmasina kadar gider.Grup dagilir.Herkes zarar görür. Onun icin bu arkadas bir seyler yapmaya calisiyor.Yillardir calismis bu konuda zaman ve para harcamiş .Hakli olarak bunu degerlendirmek isteyebilir.Lutfen önunu kesmeyelim arkadasin.Bir faydasi olur zarari olmaz.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir yazdı:Arkadaşlar birakin almanyali murat burada istedigini yazsin .Prostat masaji ve yaptigi aparat ve yöntem hakkinda cok tecrubeli bir arkadas.Birakin anlatsin derdini.Para problemi olabilir.Burada kimseye hakaret ve asagilama yaparak kisilik haklarina saldirmayalim.Belki biri cikarda kendisine yardimci olur.Bu sebeple bu forumdaki hastalarda fayda gorur.Yaptigi bulusu degerlendirmek istiyor arkadas.Bunda bir kötülük yok.Anlattiklarida dogru.Bu forumun amaci kronik prostatitle ilgili her konuyu burada paylasmak,ve hakaret edici ve imali konusmadan medeni bir sekilde tartismak.Amac disi konusma yapmanin hic bir faydasi olmaz.Zarari olur ve bu platformun kapanmasina kadar gider.Grup dagilir.Herkes zarar görür. Onun icin bu arkadas bir seyler yapmaya calisiyor.Yillardir calismis bu konuda zaman ve para harcamiş .Hakli olarak bunu degerlendirmek isteyebilir.Lutfen önunu kesmeyelim arkadasin.Bir faydasi olur zarari olmaz.
Bosver kadir abi kimin ne oldugunu herkes biliyor zamaninda senin icin zafer hocanin akrabasi arkadasi diyorlardi insanlara iyilik yaramaz iyilik yap denize at denir ama bazen insana onu bile yaptirtmiyorlar..
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Bu arkadaş birşey bulmuş işin çözümü diye iddia ediyor bizi üzen şey sadece hasta olan birinin istemeden bize böyle eziyet etmesi tamam para kazansın ama burdan bu denli bir ücreti tek başına karşılayacak birisi çıkması çok zor hem birisi çıksa murat atkadaş bu ürünü kanıtlamak zorunda biz bir kumbara hesap oluşturalım istanbulda hasta bir arkadaş denesin bu ürünü 50-100-200 adam başı verelim yanınada güvendiğimiz bir arkadaş bulunsun kadir abi gibi kc34 gibi yani tabi attım kafadan onlarsa kabul ederse benim birsürü param gitti varsın en kötü 100-200 daha gitsin bu arkadaşın patentini alalım sonra bu forumdaki atjadaşları en azından kendine destek veren arkadaşlara tedavi yolunu ürünü versin bir fikir böyle bir tarafta çözüm bir tarafta hasta öldük geberdik burda...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:
kadir yazdı:Arkadaşlar birakin almanyali murat burada istedigini yazsin .Prostat masaji ve yaptigi aparat ve yöntem hakkinda cok tecrubeli bir arkadas.Birakin anlatsin derdini.Para problemi olabilir.Burada kimseye hakaret ve asagilama yaparak kisilik haklarina saldirmayalim.Belki biri cikarda kendisine yardimci olur.Bu sebeple bu forumdaki hastalarda fayda gorur.Yaptigi bulusu degerlendirmek istiyor arkadas.Bunda bir kötülük yok.Anlattiklarida dogru.Bu forumun amaci kronik prostatitle ilgili her konuyu burada paylasmak,ve hakaret edici ve imali konusmadan medeni bir sekilde tartismak.Amac disi konusma yapmanin hic bir faydasi olmaz.Zarari olur ve bu platformun kapanmasina kadar gider.Grup dagilir.Herkes zarar görür. Onun icin bu arkadas bir seyler yapmaya calisiyor.Yillardir calismis bu konuda zaman ve para harcamiş .Hakli olarak bunu degerlendirmek isteyebilir.Lutfen önunu kesmeyelim arkadasin.Bir faydasi olur zarari olmaz.
Bosver kadir abi kimin ne oldugunu herkes biliyor zamaninda senin icin zafer hocanin akrabasi arkadasi diyorlardi insanlara iyilik yaramaz iyilik yap denize at denir ama bazen insana onu bile yaptirtmiyorlar..
Haklisin Kc 34,
Maalesef insanlar hep cözüm yolunu,care arama yolunu degilde,cözumsuzluk yolunu seciyorlar.Ben "hastayim öldüm bittim gel hemen beni iyilestir" beni iyilestirmessen tu kaka adamsin demeyi yani kolayciligi seciyorlar. Empati yapma külturu bizde yerlesmemis.Bu isler oyle kolay deil kardesim.Hadi ben burdan cagri yapiyorum.Herkes elini cebine atacak bu muratin masraflari ne kadarsa toplanacak diyorum.Aramizdan vakti musait bir kiside bu muamele islerini kosturacak.Bu parayi toplayalim bu patenti alalim varmisiniz?
Panadol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Panadol »

Kadir abi siz öncü olduktan sonra ben varım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Urun satisindan elde edilen gelirde pay edilecek.