Çinde Tedavimin %80i sona erdi.(Düşüncelerim)

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
djcyberkral
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Çinde Tedavimin %80i sona erdi.(Düşüncelerim)

Mesaj gönderen djcyberkral »

Merhabalar arkadaşlar Çinde tedavimin %80i sona erdi baştan şunu söylemeliyimki burada çok fazla dolandırıcı var ve saçma sapan boş otlarla iyileştireceğini sanıp sonuç alınmayıncada çin tedavisi uzun süreç gerektirir gibi bahanelere sığınıyorlar.Ben ilk olarak bu hastalığı bir akşam çok fazla içmeyle kaptım yani doktorun dediği o şekilde bir akşam 2 şişe birden şarabı hızlı bir şekilde tek başıma içince bu hastalık bende başladı.Sertleşme sorunuyla başladı ve aralıklarla devam etti açıkçası ben bu sorunun psikolojik olduğu düşüncesindeydim ve fazla önemsemedim.Daha sonra çinde güvenilir olduğunu düşündüğüm bir kadınla ilişkiye girdim ama bu kadından klamidya kaptım.Bunun ile ilgili 1 hafta antibiyotik kullandım ve sorunum büyük ölçüde ortadan kalktı ama tek sıkıntı olarak tuvalete gitmeden önce penisimi sıktığımda hala beyaz sıvı çıktığını gördüm ve hastalığın devam ettiğini düşünerek biraz daha aynı ilaçtan kullandım daha sonra son zamanlarda cinsel sertleşme probleminin yanında cinsel isteksizlikte başladı ve bu konuyla ilgili bir uzmana gitmem gerektiğiniz düşündüm bunun için 3 özel 1 devlet doktoru değiştirdim ve kronik prostatit olduğunu söylediler ilk doktorda alkolden kaynaklandığını söyledi ve özel bir tedavi metodu sundu bayağı pahalı bir metod gün başına 450 tl gibi bir metod.Doktor hastalığı çok abartarak tehlikeli olduğunu ileride çocuğun olamaz gibi söyleyince bende tedavi olmayı kabul ettim tedavi şu şekilde ilerledi öncelikle ilk gün olarak penisten bir hortum soktular küçük ve çok ağrılı bir hortum oldu daha sonra popodan bir hortum soktular ve makinaya bağlı bir hortumdu içerisinden anladığım kadarıyla sürekli su atıp içerisini temizlemeye çalışıyordu yani onun gibi birşey hergün 40 50 dakika arası ayrıca günde 3 şişe ilaçlarla damardan serum verdiler ilk günün sonunda penisten hortum sokmayı bitirdiler sırf onunla ilgili3 gün boyunca aşırı ağrılı ve kanlı işeme yaşadım.Serumlarda hergün aşırı güçlü geldiler bana bir sürü baş dönmesi halsizlik ve iştahsızlık yaşandı.İlk hafta sonunda 30-40 civarında olan akyuvarlarım yani çincesinden direk çevrilişi böyle oluyor Türkçesi lökosit oluyormus galiba düşmeye başladı yavaş yavaş sürekli azaldı yaklaşık 1 ay gibi bir süre belirli aralıklarla bu tedaviye devam ettim haftalık olarak prostatı ultrasonla kontrol ettiler ve yavaş yavaş düşürdüler daha önceki sertleşme problemim ortadan kalktı hatta hiç kalmadı diyebiliriz tedaviyle birlikte tuvalete çıktıktan sonra koltuğa oturduğumda hala ucunda idrar var hissi uyandırırdı bu problemde lökosit 10un altına düşünce ortadan kalktı çindeki bütün doktorların ortak kararı lökosit 10'un altındaysa sağlıklı sayılabilir tedaviye gerek yoktur tabi dikkat etme şartıyla ben şuan lökositi 6ya kadar düşürdüm ve hiçbir problemim yok doktorun dediğine göre hala lökosit yükselebilir doktorun önerisi 2 3 e kadar düşürmek bundan sonra alkol içip acı yesende bir problem olmaz dedi ama genel doktorların düşüncesi şuan tedaviye gerek yok ama ben yinede sonuna kadar düşürmeyi planlıyorum sıfırlanıncaya kadar Türkiyede bu şekilde bir tedavi olup olmadığını bilmiyorum bu hastalığa çinde yakalandım tedaviye çinde başladım umarım kısa sürede kesin tedaviye ulaşırım.Cebimden bu dönem içerisinde ortalama olarak 10 bin tl gibi bir tedavi ücreti çıktı devletteki doktorlar sadece antibiyotik hapları ile tedaviyi verdikleri için özel hastaneye başvurdum ve bu şekilde ilerledi tedavim bu arada benim sertleşme ve sık tuvalete çıkma dışında başından beri hiçbir problemim yoktu tedaviylede bu durum devam etti ve şuan lökosit 6dayken bu problemlerin ikiside kalmadı.Bunun dışında vücut geliştirme sporu yapıyorum bununda birazcık olsun etkisi olduğu kanaatindeyim yorumlarınız sorularınızı paylaşırsanız yardımcı olabilirim arkadaşlar.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Çinde Tedavimin %80i sona erdi.(Düşüncelerim)

Mesaj gönderen murat222 »

Kardeşim lökasit teki kastın nedir? Prostat sıvısının mikroskobik incelenmesi sonucu mu lökasit 6 çıkıyor Yoksa idrarda mı lökasit 6 çıkıyor
Geçmiş olsun
djcyberkral

Merhabalar prostat masajı sonrası çıkan prostat sıvısının test sonuçları olarak bu şekilde çıktı.
gecmedigitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen gecmedigitti »

Normal prostat sivisinin rengi ile prostatitken cikan sivinin rengi aynı mi?
djcyberkral

Neredeyse aynıydı çok çok farklı bir renk yoktu.
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

bu lökosit olayı çok garip bişey bende ilk başlarda 25-30 lökosit vardı dün baktık hocayla 3 seferdir geçmişe dönük 1-2 lökositin var sadece 4. 6-7 lökosit son5.si yine 1-2 lökosit çıktı.20-25 ken normal hissediyordum sertleşme problemi ve isteksizlik vardı arada yanma.aynı sorunlar hala var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

emrasn yazdı:bu lökosit olayı çok garip bişey bende ilk başlarda 25-30 lökosit vardı dün baktık hocayla 3 seferdir geçmişe dönük 1-2 lökositin var sadece 4. 6-7 lökosit son5.si yine 1-2 lökosit çıktı.20-25 ken normal hissediyordum sertleşme problemi ve isteksizlik vardı arada yanma.aynı sorunlar hala var.
Lokositin uzun bir sure stabilde kalmasi gerekiyor.Takriben 1yil gibi.Zira doku hasari hemen gecmiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Semptomlar hemen sıfirlanmiyor, lokosit sifirlansada.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Neticede doku hasar görmüs..enflamasyon var.Mikroplarin tekrar cogalmasina firsat verilmeden lokositi stabilde tutmak lazim.Dokunun iyileşmesi zaman aliyor.Dolayisi ile semptomlarin azalmasi iyileşme surecine bağli.
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

Teşekkürler abi sağolasın.şu an vemax ligone çinko sarımsak yagı ve antidepresan iki ilacım var onları kullanıyorum.tavsiyen var mı şu durumda bana
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

emrasn yazdı:Teşekkürler abi sağolasın.şu an vemax ligone çinko sarımsak yagı ve antidepresan iki ilacım var onları kullanıyorum.tavsiyen var mı şu durumda bana
Birde probiyotik takviye kullanirsan iyi olur.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Çinde hangi klinige gittiniz ?(ismi ?) iyileşecegimi bilsem bi dk düşünmeden giderim ama garanti yok :(