Ereksiyona ve cinselliğe yardımcı Takviyeler

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
laedri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Ereksiyona ve cinselliğe yardımcı Takviyeler

Mesaj gönderen laedri »

Lokosit uzun zamandır stabil yalnız ereksiyon tam istediğim gibi değil yüzde 85 civarında. Lifta kullandığımda çok iyi ancak kimyasal olduğu için pek kullanma heveslisi değilim. Bundan dolayı önerebileceğiniz gıda, takviye , karışım , şifalı bitki vs var mı? Deneyip fayda görenlerden yardım bekliyorum.Bu arada solgar male multiple kullanıyorum (bugun bitti), yakı otu içiyorum. Anox23 e başladım. Çörek otu yağı rahatsız ediyor beni.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Ereksiyona ve cinselliğe yardımcı Takviyeler

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Gecmis olsun,bende bir.mudettir hic bir sikayetim yok ama.cinsellik istedigim.duzeye gelmedi hala,p sikolojik tedavi goruyom doktor.ona bagliyor,aktarlarda bitkisel.satiliyor pek.denemedim ama cok sorunluysa cinsellik onlardan kulanabilirsin,azginteke otu,cakisir falan,
laedri

Mesaj gönderen laedri »

umudunmavisi yazdı:Gecmis olsun,bende bir.mudettir hic bir sikayetim yok ama.cinsellik istedigim.duzeye gelmedi hala,p sikolojik tedavi goruyom doktor.ona bagliyor,aktarlarda bitkisel.satiliyor pek.denemedim ama cok sorunluysa cinsellik onlardan kulanabilirsin,azginteke otu,cakisir falan,
sana da geçmiş olsun umudunmavisi . şu an sorunum yok eskisi gibi .dediğim gibi yüzde85. bunu yüzde 100 e tamamlama amacı ile takviye bakıyorum. Kullanan fayda gören arkadaşlardan destek bekliyorum. ;)
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Leadri geçmiş olsun. Anox23 etkili bir takviye en az üç kadar kullanmanı tavsiye ederim. Ereksiyon ve meni miktarı için bal ve bal ürünleri, kuruyemiş özellikle fındık, kaju, ve badem. Meni miktarı ve ereksiyon için yine keçi boynunuzunu öneririm.
laedri

Mesaj gönderen laedri »

mustafa3435 yazdı:Leadri geçmiş olsun. Anox23 etkili bir takviye en az üç kadar kullanmanı tavsiye ederim. Ereksiyon ve meni miktarı için bal ve bal ürünleri, kuruyemiş özellikle fındık, kaju, ve badem. Meni miktarı ve ereksiyon için yine keçi boynunuzunu öneririm.
tavisyelerin için teşekkürler mustafa3435 . sana da geçmiş olsun. polen aldım. memleketten bal geldi. Bir de arı sütü bulup karıştırmayı düşünüyorum.
atalay4582
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen atalay4582 »

merhaba arkadaşlar
8 senedir prostatit hastasıyım sürekli cinsellik problemi yaşıyoruz farkındayım ben bu ereksiyon olayını keçi boynuzu pekmezi ve epidermiyum macun kullanarak hallettim
keçi boynuzu pekmezi her gün aç karınla bir tatlı kaşığı
epidermiyum macunuda cinsellikten 1 saat önce 1 çay kaşığı olarak kullanırsanız doğal yoldan bu problemi çözmüş olursunuz
saygılarrr
laedri

Mesaj gönderen laedri »

atalay4582 yazdı:merhaba arkadaşlar
8 senedir prostatit hastasıyım sürekli cinsellik problemi yaşıyoruz farkındayım ben bu ereksiyon olayını keçi boynuzu pekmezi ve epidermiyum macun kullanarak hallettim
epidermiyum macunuda cinsellikten 1 saat önce 1 çay kaşığı olarak kullanırsanız doğal yoldan bu problemi çözmüş olursunuz
saygılarrr
Atalay geçmiş olsun epidermiyum macun nedir?
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

laedri yazdı:
atalay4582 yazdı:merhaba arkadaşlar
saygılarrr
Atalay geçmiş olsun epidermiyum macun nedir?
Benim keçi boynuzu macununa alerjim var sorun oldugu donemlerde direk.macun kullaniyordum çözüyordu sorunu sadece baş agrisi yapiyor bende biraz
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Bismuth76 »

panax ginseng deneyin. bazen ara verip karacigeri dinlendirin....
atalay4582
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen atalay4582 »

ben therma diye bir marka dan epidermiyum macun alıyorum sürekli bende pek bir sorun yaratmadı
laedri

Mesaj gönderen laedri »

bal polen arı sütü karışımı kullanacağım memnun kalmazsam epimedium macun alacağım. bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim