YENİ BİR KLİNİK ÇALIŞMA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: YENİ BİR KLİNİK ÇALIŞMA

Mesaj gönderen umudunmavisi »

kadir yazdı:
umudunmavisi yazdı:Bu ilaclarin tam olarak ismi nedir,mesela almanyadan getirtecek olursak ne demeliyiz bunlara,ale ve pae denilince biliniyirmu,kardesim.almanyada gekdiginde bende istetmeyi dusunuyorum o yuzden sordum.
Hayir o sekilde bulamassiniz.Palmitoylethanolamide ve Alpha lipoik asid olarak arayabilirsiniz.
Tesekurler.kadir abi,
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
blacklui yazdı: ingiltereden arkadaşa allicin ve bu ürünü aldırdım ama yollaması zor görünüyor .. sıkıntı ya .nasıl oluyor detaylı anlatırmısın opulenta sana zahmet nasıl alırım bunu
Allicin bana gümrüğe takılmadan geldi digeri gümrüğe takılıyor sana kagit geliyor 7 gun icinde bize reçete ve kimlik fotokopinizi gonderdikleri barkod num.mail atin teslim edelim diye yada direk reçete ile gel.elden verelim diye
Kardeşim ilaç 'ne zaman gelicek bilgin var mi
Bekliyorum ilacı hala yolda gözükuyor
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Allicin bana gümrüğe takılmadan geldi digeri gümrüğe takılıyor sana kagit geliyor 7 gun icinde bize reçete ve kimlik fotokopinizi gonderdikleri barkod num.mail atin teslim edelim diye yada direk reçete ile gel.elden verelim diye
Kullandın mi daha önce
opulentia

Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
Kullandın mi daha önce
Şuan kullanıyorum bu ikinci kutu
Emreneu1905

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Kullandın mi daha önce
'ne gibi faydası var abi ağrıları kesiyor mu
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Arkadasla benim testislerimdeki agriya iyi geldi sanirim ama idrar bozuk balik gibi kokuyor bu belirtiyi yasayan varmi ? 3 haftadir kullaniyorum.
opulentia

Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
Kullandın mi daha önce
Ağrılarımı kesti baya kardeşim yok denecek kadar az.
Emreneu1905

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Abi sözün vardı yarısını gönderecektin
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:

Senin adina sevindim opulentia umarim daha iyi olursun.
opulentia

Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
Abicim gelen ilacin gondercem o da yolda bu benim kür için gelende sorun olursa ne yapcam
opulentia

umudunmavisi yazdı:
opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:

Senin adina sevindim opulentia umarim daha iyi olursun.
Cok teşekkür ederim cümlemize inşallah
ams88
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen ams88 »

Selamun aleyküm Kadir abi araştırmalarınız için çok tşkederm...
Ben bugüne kadar hiç bir antibiyotik tedavisi dışında bir adım atmış değilim vede tükenmişlik sendromuna yakalanıp hayatım boyunca bu hastalığı kabul etmiş durumda iken sizlerin bu gibi adımları ve yalnız insanlara bununla yaşamadı gerektiği söyleyen tıpdan kurtuldum. Herkese saygım var lakin kime gitsek bu hastalıkla idrar yolu iltihabı diyip çözüme ulaşmamakta ve Hale'n insanların hayatları mutsuz.

Başlangıç olarak konu ile net ilgili olmasada sizlerden ricam ( en başında hastalık sahibi olan biti olarak)
lökosit ve benzeri testleri. Tavsiyelerinize uyarak nasıl ilerlemek gerektiğimi İstanbul Avrupa yakasında sigorta hastaneleri var sa nasıl yapacağımı sonrasında bana bu ilaçları nasıl alacağımı naçizane değerli zamanını alarak anlatmanızı uygun ise Mail yolu ile paylaşmanızı ( mesut34sahin@gmail.com )rica ederim.

Allah sizlerden razı olsun.

Kim bir Allah'ın kulunun eksiğini giderir ise Allah da onun ahirette eksiğini giderir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ams88 yazdı:Selamun aleyküm Kadir abi araştırmalarınız için çok tşkederm...
Ben bugüne kadar hiç bir antibiyotik tedavisi dışında bir adım atmış değilim vede tükenmişlik sendromuna yakalanıp hayatım boyunca bu hastalığı kabul etmiş durumda iken sizlerin bu gibi adımları ve yalnız insanlara bununla yaşamadı gerektiği söyleyen tıpdan kurtuldum. Herkese saygım var lakin kime gitsek bu hastalıkla idrar yolu iltihabı diyip çözüme ulaşmamakta ve Hale'n insanların hayatları mutsuz.

Başlangıç olarak konu ile net ilgili olmasada sizlerden ricam ( en başında hastalık sahibi olan biti olarak)
lökosit ve benzeri testleri. Tavsiyelerinize uyarak nasıl ilerlemek gerektiğimi İstanbul Avrupa yakasında sigorta hastaneleri var sa nasıl yapacağımı sonrasında bana bu ilaçları nasıl alacağımı naçizane değerli zamanını alarak anlatmanızı uygun ise Mail yolu ile paylaşmanızı ( mesut34sahin@gmail.com )rica ederim.

Kim bir Allah'ın kulunun eksiğini giderir ise Allah da onun ahirette eksiğini giderir.
A.slm kardesim.Sizlerdende Allah razi olsun.Forum daki yazilarimi biraz olsun okumanizi salık verirdim size ama neyse .Mail adresinize yarin gun icinde tedavi sekli hakkinda sizi bilgilendirmeye calisayim.Gecmis olsun.
Emreneu1905

ams88 yazdı:Selamun aleyküm Kadir abi araştırmalarınız için çok tşkederm...

Tukenmislik sendorumundn kurtuldunmu ve nasıl?
Emreneu1905

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Abicim gelen ilacin gondercem o da yolda bu benim kür için gelende sorun olursa ne yapcam
Abi geldi mi ilqc
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

Arkadaşlar Palmitoylethanolamide nerden sipariş verebiliriz?bilgisi olan var mı? Bir sitede buldum kargoyla 278 tl tutuyor
baris93

Mesaj gönderen baris93 »

Sipariş veren arkadaşlar Pae kaç günde elinize ulaşıyor ortalama?
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

merhaba arkadaslar,

Bu 2 ilaci alip kullananlar nasil hissediyorlar kendilerini, agrilari azaldi mi? Cevap yazarsaniz memnun olurum, tesekkurler
ender

Mesaj gönderen ender »

Arkadaşlar bu ilaçları bir eczane vasıtasıyla yani durumu izah edip eczacıya sipariş verdirsek kargoya takılmadan gelir mi ?
Emreneu1905

2 haftadır kullanıyorum etkisini görmedim
Leo

Mesaj gönderen Leo »

kadir yazdı:
etmen yazdı:kadir bey merhaba araştırmalarınız için teşekkürler bu ikili ayrı ayrı mı satılıyor ben bulamadım cin menşeili siteler cıkıyor hangi siteden alabiliriz bende korunma amçlı kullanmak istiyorum tşk
Etmen bey mrb,
Opulentianin verdigi linkten ikisinide aldim hatta farkli L-arginin adli bir hücre sentezleyici ve bircok immunolojik faydasi bulunan bir amino asit ceşidi ekledim siparise.
Sizinde kullanmanizi tavsiye ederim.
Durumunuz nasil?
Kadir abi merhaba,
nootropicsdepot.com sitesine baktım, PEA var ama ALA yok. Acaba NA-R-ALA dedikleri powder ve kapsul çeşidi olan bu ürün müdür?

http://nootropicsdepot.com/na-r-ala-sta ... es-narala/

yoksa bilinen marka solgar mı tercih etmek gerekir ? ya da her ikisi için daha güvenilir başka marka tavsiyeniz var mıdır?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Leo yazdı:
kadir yazdı:
etmen yazdı:kadir bey merhaba araştırmalarınız için teşekkürler bu ikili ayrı ayrı mı satılıyor ben bulamadım cin menşeili siteler cıkıyor hangi siteden alabiliriz bende korunma amçlı kullanmak istiyorum tşk
Etmen bey mrb,
Opulentianin verdigi linkten ikisinide aldim hatta farkli L-arginin adli bir hücre sentezleyici ve bircok immunolojik faydasi bulunan bir amino asit ceşidi ekledim siparise.
Sizinde kullanmanizi tavsiye ederim.
Durumunuz nasil?
Kadir abi merhaba,
nootropicsdepot.com sitesine baktım, PEA var ama ALA yok. Acaba NA-R-ALA dedikleri powder ve kapsul çeşidi olan bu ürün müdür?

http://nootropicsdepot.com/na-r-ala-sta ... es-narala/

yoksa bilinen marka solgar mı tercih etmek gerekir ? ya da her ikisi için daha güvenilir başka marka tavsiyeniz var mıdır?
Mrb leo,
Evet ben NA R ALA kapsulunu aldim.kullaniyorum.Gayet kaliteli.
waiora
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen waiora »

selamlar;
Söylenen ilaçları kıbrısta doktoruma sormustum, dediğine göre yurtdısındaki seminerlerinde bu tedavi yöntemi deneniyormus ve denemekte fayda olabılrı dedı.ancak prostata ne kullanırsanız kullanın kan ile ulaştıgından dolayı bana 3-4 ay süre boyunca xatral alfa bloker kullanmamı soyleı.Ben 5 kutu tavanıc ve xatral alfa bloker ıle tamamne ıyılesmıstım cınsellık ve hormonal durum cok guzel duzeldı ılk basta cok sıddetlıydı doktor bıle 32 yasında bu sıddette olmasına sasırdı.Ardından kullandıgım bırcok antıbıotıge karsı aslında vucudumun bu antıbıotık turlerını redddetıgını tespıt ettıler yapılan testlerle yanı antıboyıklere karsı dırencımız oldugunu kabul etmedıgını soyledı .zaten antıbıotıgı de 5 kutudan sonra artık kullanmak yok herhangı bır antıbıotıgı dedı saw palmetto mutlaka kullan dedı ve hala kullanıyorum.yasadıgım durumu ozet olarak boyle acıklayabılrıım.alfa bloker pae ve alfelıopık asıdın etkılerını daha cok arttırabılır dusuncesındeyım.Bu arada alfa blokerı gece yatmadan once kullandırttı cunku tansıyon problemı yasayanlara karsı boyle bır tedavı uygunmus .Bende herhangı bır yan etkısı olmadı aksına rahatkama oldu doktorunuza yıne sorup danısın herkese acıl sıfalar bu hastalık duzelıyor nuksetmesını engelleyebıldıkdıkten sonrası kolay moral bozmak yok .
netter

Mesaj gönderen netter »

Kıbrıs'taki arkadaşım, yazdıklarınızdan çok birşey anlamadım, xatral mı kullanmak lazımmış ? Açarmısınız?
netter

Mesaj gönderen netter »

Pea ve ala yı kullanan arkadaşlar , faydasını görüyor musunuz ?