Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen cihanbey »

kadir yazdı:
cihanbey yazdı:başlangıçtan beri hatırlayabildiklerim biteral 3 hafta lebel 750 mg 3 hafta, azitro 3 gün menefloks 10 gün cardura 1 ay roxin 4 gün çok fazla yan etki dolayısıyla bırakmak zorunda kaldım
flexileva 2 hafta, monodoks 7 gün fixex 10 gün bactrin forte 35 gün
hatırladıklarım bunlar

bu arada forumun faydaları forum sayesinde hikayem bölümünde ilaçları kayda geçirmişim yoksa hatırlamak çok zor.

benim idrara sık çıkma sorunum yok ama sürekli peniste ağrı ve sızlama idrar sonrasında sızının artması ve ilişki sırasında ve boşalırken ve sonrası acı ve ağrı ile spermin azalması ve jöle kıcamında katı olması sorunlarım var.
Bunlar oral yoldan alinan tabletler, faydasi var ama yetersiz kaliyor igne daha etkili.
kadir bey bana hiçbir doktor ,üne yazmadı hatta en son gittiğime ben kendim dedim gerek yok bu tedavi daha uygun deyince ısrar etme şansım kalmadı. malum dr yazmadan almak zor alsa yaptırmak imkansız çünkü reçetesiz iğne yapmıyorlar

siz de bakteri varmıydı tespit edilen?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet bende prostat sivısında lokosit, meni kültüründe bakteri vardi.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

sanırım şuanda tedavinizden sonra lokositi sıfırladınız bakteri de çıkmıyor. Peki hiç şikayetiniz kaldı mı prostatite dair?
ysn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ysn58 »

ysn58 yazdı:Sağol kadir abi ağrı semptomları 2 ay oldu yaklaşık idrar akım hızı ve rektal tusdan prostat sıvısı baktı doktor enfeksiyon gözüküyor dedi ama lökosit i felan bilmediğim için aklıma gelire ssormadım Flexilove yazdı iğne daha etkili olmazdı diye sordum tablet kullanımının doğru tedavi yöntemi olduğunu söyledi kadir abi bu ttestis segirmesi neden kaynaklanıyor acaba şimdi bu takıldı kafama. Benzer durumları yaşayan oldumu. geçmiş olsun cumleten
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ysn 58 testis segirmeside prostatit semptomlarindan bitanesi.igneler daha etkli haplar yetrsiz kaliyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cihanbey yazdı:sanırım şuanda tedavinizden sonra lokositi sıfırladınız bakteri de çıkmıyor. Peki hiç şikayetiniz kaldı mı prostatite dair?
Evet cihanbey, lokositiim su an 3-4 normal, sikayetim y ok cok sukur.
ysn58

Mesaj gönderen ysn58 »

kadir yazdı:Ysn 58 testis segirmeside prostatit semptomlarindan bitanesi.igneler daha etkli haplar yetrsiz kaliyor.
Sağol kadir abi Allah razi olsun antibiyotik yanında takviye ilaç kullanmayı öneriyomusun abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ysn58 yazdı:
kadir yazdı:Ysn 58 testis segirmeside prostatit semptomlarindan bitanesi.igneler daha etkli haplar yetrsiz kaliyor.
Sağol kadir abi Allah razi olsun antibiyotik yanında takviye ilaç kullanmayı öneriyomusun abi
Kesinlikle antb kadar takviye ilaclarda cok onemli.Cunku antb zararlarini berataraf etme adina ve bagisiklik sistemini guclendirme acisindan kullanmani onerirm.
merter1510

Mesaj gönderen merter1510 »

Kadir bey siz enjeksiyon tedavisinden once %80 iyilestiginizden ondan sonra enjeksiyonla tekrar sikayetlerin artigindan bahsetmistiniz. Enjeksiyon obceki donemde sikayetlerin %80lere inmesini yine bahsettiginiz igne+tablet+vitanmin+enzim kürü ilemi saglamistiniz yoksa baska bir yontemmi uygulamistiniz?
Ayrica benim penis icindeki agrilarim artigi zaman buna paralel olarak makat icerisinde agri midede yanma cigerlerde agri dilde uyusma agiz icinde salya saliniminda artis meydana gelemekte. Sizce bu normalmi? Prostatla ne alakasi var midenin cigerlerin anlayamadim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet merter1510 daha oncede iyi olmamin nedeni uyguladigim tedavidir.Sizin mide ve ciger sikayetiniz farkli birsey prostatla alakali deil.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

merter sende reflü olabilir
baran

Mesaj gönderen baran »

garip
merter1510 bende aynı şikayetler oldu
baran

Mesaj gönderen baran »

bende ağız ile ilgili sorun olmadı
yalnız karaciğer im yanıyordu
antibiyotik kullanımı ile ilgili olabilir diye
antibiyotiği kestim
karaciğer testlerini yaptım testler normal çıkmıştı
merter1510

1 ay quercetin kullandim ozmn bu sikayetler yoktu. 2 hafta once quercetini biraktim bromelain ile kereviz bitki cayina basladim mide problemim basladi. Suan sadece nbl probiotic gold kullaniyor ev yapimi yogurtla ama daha pek bir faydasini gormedim acikcasi. Tuberkuloz veya e.coli bakterilerisi yaparmi boyle seyler arastiriyorum ama pek bir cvp bulamadim acikcasi.
merter1510

@boyturk bende refluden supeleniyorum. Genel cerrahimi gastroentrolojimi ilgilenir acaba bu sikayetlerler.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ben reflüden dolayı nerdeyse anjiyo olacaktım,mide asidi genzimi ve cigerlerimi yakıyordu agzıma salya geliyordu ..dostum git hemen bir gastroentolog baksın korkma geçer
merter1510

Eyvallah boyturk
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

merhabalar ben yeni üye oldum bu forma 2011 yılından beri çekiyorum bu illeti bu hastalığın tedavisi olduğunu söyleyen doktor bulamadım yaşım 28 olduğu için evlenmemi söyleyip duruyorlar ağrım olduğunda roxin 750,tetradox100,surgam 300mg kullanarak tedavi oldum ama gene tekrarlıyor bu zalım velet var mı bunun tedavisi bıktırdı bu hastalık beni en çokta ağrı ile beraber mide bulantısı çok yapıyor :/
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

formu takip et dostum detaylı oku yardımcı oluruz iyibir dr git
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

zaten teşhisi koydurana kadar akla karayı seçtim 15. üroloj koydu teşhisi ağrılarım olduğunda doktora bile gitmeye gerek kalmadn eczaneden roxin ve tetradox alıp 1 hafta kullanınca sıkıntı olmuyordu şimdi reçetesiz satılmadığından doktora gidiyorum bana sende prostatit yok yaşlı idrar tutamayan kadın hastalığı var diyen bile oldu son çare samsunda özel bir hastane doktoru rektal muayene ile teşhisi koydu şükürler olsun ama stresli zamanlarda inletiyor adamı özellikled e mide bulantısı
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

asosyal, ne kadar aralılarla nuksediyor senin durumun?
ne olunca nuksediyor?
Bunu geciktirmek için herhangi bir bitkisel takviye yada vitamin kullanıyor musun?
Ağrıların nerede oluyor?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

sınav zamanı veya elimde olmayan bir stres anında yavaştan ön tarafta ve belde ağrı, mide bulantısı sonra çatal işeme hatta gece neredeyse 4 defa tuvalet nöbeti başlıyor ben hiç bitkisel takviye destek kullanmadım internette takviye kür felan hikaye olduğunu düşünüyorum çünkü bu hastalık üniversite yıllarında ankarada iken(2008) hafif vardı arkadaşımın amcası prof bir üroloj tu. evlenince geçer demişti ilaç bile vermemişti 2011 yılında ani ateş ve idrar yapamamaya varınca 15. doktor rektal muayene ile bulabildi sonunda oda samsunda tabii ki 2014 yılında3-4 kere olmuştu ama evvelinde neredeyse her ay çekiyordum doktorum bana haftada 1 boşalmam gerektiğini söyledi hee tahlillerimde hiç bakteri çıkmadı sprem kültüründe bile 2011 den beri yaptırdığım tüm tahlillerimde hiçbir cinsel ilişkimde olmadı paralı veya sevgilim ile doktorum evlen cinsel yaşamın düzene girince düzelir dedi 28 yaşındyım genelde bu hastalık babamın arkadaşlarında var konuşacak birini bulamıyordum bu site iyi oldu
ysn58

Mesaj gönderen ysn58 »

kadir yazdı:
ysn58 yazdı:
Kesinlikle antb kadar takviye ilaclarda cok onemli.Cunku antb zararlarini berataraf etme adina ve bagisiklik sistemini guclendirme acisindan kullanmani onerirm.
Kadir abi hangi takviye ilaçları kullanmayı öneriyosun bitkisel kur felan hangileri fayda oluyormuş olsun
ysn58

Mesaj gönderen ysn58 »

Geçmiş olsun cumletn
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sağol kadir abi Allah razi olsun antibiyotik yanında takviye ilaç kullanmayı öneriyomusun abi[/quote]
Kesinlikle antb kadar takviye ilaclarda cok onemli.Cunku antb zararlarini berataraf etme adina ve bagisiklik sistemini guclendirme acisindan kullanmani onerirm.[/quote]
Kadir abi hangi takviye ilaçları kullanmayı öneriyosun bitkisel kur felan hangileri fayda oluyormuş olsun[/quote]

Ligone kullanmani tavsiye ederim complex bir takviye probiyotik ozellikli.