Kadir ağabey,Optulentia

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Kadir ağabey,Optulentia

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Abiler elinizde varsa 1 kutu bu ilacı denim ağrı sizdan duramıyorum verdiğiniz linkte kalmamış diğer sitelerde turkiyeye nakliyat yok bir de gelmesi 1 ayı bulur 30 dolar bişey satın abi bana gönderin bu ilacı 1 kutu varsa denim ağrı sizdan duramıyorum yardım edin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir ağabey,Optulentia

Mesaj gönderen kadir »

Emreneu1905 yazdı:Abiler elinizde varsa 1 kutu bu ilacı denim ağrı sizdan duramıyorum verdiğiniz linkte kalmamış diğer sitelerde turkiyeye nakliyat yok bir de gelmesi 1 ayı bulur 30 dolar bişey satın abi bana gönderin bu ilacı 1 kutu varsa denim ağrı sizdan duramıyorum yardım edin
Emre benim ilacim henuz gelmedi? Prostat svisi lokositin kac? Bu kadar agri ciddi enfeksiyon oldugunu gosterir.Eger prostatitsen.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Kadir ağabey,Optulentia

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Benim ki pelvik ağrı abi nöropatik ağrı büyük ihtimal prostatitte olabilir sinirsel birşey dediler kimide prostatit nöropatik ağrı kasık fıtığı ameliyatı olmuştum yıllar önce ondan olabilir deriler bu ilacı elinde fazla varsa bana sat abi doktorda önermişti yurt dışında olduğu için alamamıştım telefon numaranı özelden yazarsan sevirinim