Üniversite Hastaneleri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Üniversite Hastaneleri

Mesaj gönderen tornografi »

arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu. asker olmam sebebiyle durumum malum. bulunduğum yer itibariyle de imkan bakımından çok kısıtlı bir yerdeyim. kıbrıstayım bu arada. askerlik zor diyorlar. nesi zor allah aşkına. benden hakiki askerlik yapan var mı burada.

malumumuz askerlik bittikten sonra pcr testi düşünüyorum. çok çizdim çok araştırdım. bende şikayetlere neden olan bakteri klamidya gibi duruyor. tabi rastgele iş yapamayız artık. gittiğim tüm devlet hastaneleri idrar meni testi sonrasında yaz antibiyotiği sonra bas tekmeyi sıradaki..

özel laba gücüm yeteceğini pek düşünmüyorum. üniversite hastanelerinde böyle imkanlar var mıdır? yoksa yemeden içmeden kesip para biriktireceğim. savaşmak istiyorum artık. gücüm yok ama. yettiği kadar. teşekkürler.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Üniversite Hastaneleri

Mesaj gönderen Raul7 »

tornografi yazdı:arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu. asker olmam sebebiyle durumum malum. bulunduğum yer itibariyle de imkan bakımından çok kısıtlı bir yerdeyim. kıbrıstayım bu arada. askerlik zor diyorlar. nesi zor allah aşkına. benden hakiki askerlik yapan var mı burada.

malumumuz askerlik bittikten sonra pcr testi düşünüyorum. çok çizdim çok araştırdım. bende şikayetlere neden olan bakteri klamidya gibi duruyor. tabi rastgele iş yapamayız artık. gittiğim tüm devlet hastaneleri idrar meni testi sonrasında yaz antibiyotiği sonra bas tekmeyi sıradaki..

özel laba gücüm yeteceğini pek düşünmüyorum. üniversite hastanelerinde böyle imkanlar var mıdır? yoksa yemeden içmeden kesip para biriktireceğim. savaşmak istiyorum artık. gücüm yok ama. yettiği kadar. teşekkürler.
Kardeşim öncelikle Allah yardımcın olsun askersin, benimde aklımın köşesinde üni hastanelerinde sonucta her imkan var orda, denenebilir, bende calısıyorum en kısa zamanda pcr yaptıracam
freeman

Mesaj gönderen freeman »

tornografi yazdı:arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu. asker olmam sebebiyle durumum malum. bulunduğum yer itibariyle de imkan bakımından çok kısıtlı bir yerdeyim. kıbrıstayım bu arada. askerlik zor diyorlar. nesi zor allah aşkına. benden hakiki askerlik yapan var mı burada.

Senin ne gibi şikayetlerin var ? Ben istanbul çapa üniversite hastanesine gittim daha önce ,ilk gittiğimde idrar, meni testi,tüberküloz testi yaptılar,sonra tekrar gittim sadece idrar testi .oradaki dr a kalmış hangi test yapılacağına ,daha önceden penisten sürüntü örneği alınıyordu ,gerek duymuyorlar herhalde..
tornografi

freeman yazdı:

Senin ne gibi şikayetlerin var ? Ben istanbul çapa üniversite hastanesine gittim daha önce ,ilk gittiğimde idrar, meni testi,tüberküloz testi yaptılar,sonra tekrar gittim sadece idrar testi .oradaki dr a kalmış hangi test yapılacağına ,daha önceden penisten sürüntü örneği alınıyordu ,gerek duymuyorlar herhalde..
ben de ilk basta seffaf akinti icten kasinti problemi vardi. bakteri prostata yerlesince belirtiler degisti. su an makatta kasinti ve penis ucu batma mevcut
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Makattaki kasıntı için bi genel cerrahi görün derim
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Cerrahpasaya gecen yil eylul ekim aylariydi zannederim gittim. İdrar kan testi birde idrar akim testmiydi onu yaptilar ultrasonada 2017 de gel dediler bende disarda yaptirdim. Testlerde bir halt gozukmuyor. Prostatite benziyor kendini korumalisin. Gule gule dediler agri kesici bile yazmadilar. Bununla yasamayi ogren kaderine razi ol olaganustu bilimsel tedavi yontemleri uyguluyorlar yani !!!
Diger universite hastanelerindede farkli bir durum yok anlasilan. Bu hastaliga asil cozum bulmasi gereken kurumlar uykuda ya da uyusmus !!!!
tornografi

osmankul yazdı:Cerrahpasaya gecen yil eylul ekim aylariydi zannederim gittim. İdrar kan testi birde idrar akim testmiydi onu yaptilar ultrasonada 2017 de gel dediler bende disarda yaptirdim. Testlerde bir halt gozukmuyor. Prostatite benziyor kendini korumalisin. Gule gule dediler agri kesici bile yazmadilar. Bununla yasamayi ogren kaderine razi ol olaganustu bilimsel tedavi yontemleri uyguluyorlar yani !!!
Diger universite hastanelerindede farkli bir durum yok anlasilan. Bu hastaliga asil cozum bulmasi gereken kurumlar uykuda ya da uyusmus !!!!
bazen para, insan saglini bile satin alabiliyormus demek ki kardesim.