PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Mesaj gönderen Kc34 »

prostagod yazdı:Ya bakteri yoksa
Ya bakterilerin tahrip ettigi bi prostat kaldiysa
Çekilmeyen çuruk dis gibi surekli enfeksiyona yatkin dokular kaldıysa
Enfeksiyonu yapan gene bakterilerdir. Distede oyle prostattada. Prostat kolay enfekte olacak organ degildir kapali bir organdir. Dis agiz icinde insanlarin agiz ici hijyenik degildir en ufak yara enfeksiyona aciktir. Deride oyledir. Madem tumt un faydali oldugunu savunuyorsun once kendin dene faydasini gorursen insanlara oner. Burda insanlar fayda gordugu tedaviyi anlatiyor tavsiye ediyor. Sagda solda duydugu seyleri degil. Daha gecen turp dedin simdi tumt diyosun. Bu kadar caresiz insan varken yapma etme rica ediyorum..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

prostagod yazdı:Kizma kardesim ama surekli bünyeye cok agir gelen ilacları tafsiye etmekten daha masum benim yaptığim
Ben kimseye burda agir ilac tavsiye etmiyorum uyguladigim tedaviyi aldigim ilac ve takviyeleri fayda gorursem yaziyorum. Anlatabildim mi?
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Anladim
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Kullandığınız tetrasiklinlerin kutu kutu ictiginiz tetradox un ph i 1.8-3.3 onu napicaz o zarar vermiyor mu kutu kutu ictiginiz ciprolar tavanicler kikirdaklarinizi mahvetti onu napicaz direncli enterekok dirençli staf bunları nasıl oldurucez o zaman insanlar keyiflerinden bu işlemi yaptirmiyorlar kontrollü hücre ölümü vs hanginizin prostati sağlam gidin bir patoloji numunesi verin bakalım çoğumuzun prostati bağ dokusuna dönüşmüş zaten organ esnemiyor,sert.Bu işin zaten özü bu mikrop var yok bilinmez ama prostatiniz öyle ya da böyle eski kıvamında değil azıcık şişliği indirin azıcık yumusatin zaten çözülecek sorunlar
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Lbrl34 yazdı:Kullandığınız tetrasiklinlerin kutu kutu ictiginiz tetradox un ph i 1.8-3.3 onu napicaz o zarar vermiyor mu kutu kutu ictiginiz ciprolar tavanicler kikirdaklarinizi mahvetti onu napicaz direncli enterekok dirençli staf bunları nasıl oldurucez o zaman insanlar keyiflerinden bu işlemi yaptirmiyorlar kontrollü hücre ölümü vs hanginizin prostati sağlam gidin bir patoloji numunesi verin bakalım çoğumuzun prostati bağ dokusuna dönüşmüş zaten organ esnemiyor,sert.Bu işin zaten özü bu mikrop var yok bilinmez ama prostatiniz öyle ya da böyle eski kıvamında değil azıcık şişliği indirin azıcık yumusatin zaten çözülecek sorunlar
Tıp ogrencisisin herseyi bizden iyide biliyorsun madem enjeksiyonda senin icin müthiiis bir cozumdu ne oldu iyilestin mi bari? Birde tetradoxu agizdan aliyoruz diye biliyorum ki mide asidinin phi 1 -2 arasi diye biliyorum tetradox mide asidinin yaninda biraz bazik kaliyor :)
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Kc34 yazdı:
Lbrl34 yazdı:Kullandığınız tetrasiklinlerin kutu kutu ictiginiz tetradox un ph i 1.8-3.3 onu napicaz o zarar vermiyor mu kutu kutu ictiginiz ciprolar tavanicler kikirdaklarinizi mahvetti onu napicaz direncli enterekok dirençli staf bunları nasıl oldurucez o zaman insanlar keyiflerinden bu işlemi yaptirmiyorlar kontrollü hücre ölümü vs hanginizin prostati sağlam gidin bir patoloji numunesi verin bakalım çoğumuzun prostati bağ dokusuna dönüşmüş zaten organ esnemiyor,sert.Bu işin zaten özü bu mikrop var yok bilinmez ama prostatiniz öyle ya da böyle eski kıvamında değil azıcık şişliği indirin azıcık yumusatin zaten çözülecek sorunlar
Tıp ogrencisisin herseyi bizden iyide biliyorsun madem enjeksiyonda senin icin müthiiis bir cozumdu ne oldu iyilestin mi bari? Birde tetradoxu agizdan aliyoruz diye biliyorum ki mide asidinin phi 1 -2 arasi diye biliyorum tetradox mide asidinin yaninda biraz bazik kaliyor :)
Tetradox kapsül midede açılmaz ki benim ereksiyon hariç her şeyim düzeldi ben müthiş bir çözüm demedim ki hiçbir şeye dünyada uygulanıyor bu anasını satiyim boş boş konuşuyorsunuz ben kendime rifampisin enjeksiyonu yaptırdım günde 3-4 kere çise çıkıyorum ağrım sızım kalmadı vs sen burada asagilik kompleksine girmişsin ona buna bok atıyorsun sallıyorsun herkes oral ya da parenteral ilacını alacak klavuzda belli bunun tedavisi 6-8 hafta ondan sonra a bloker devam kontrollü ölüm falanmis e burada bir sürü insan proscar avodart falan kullanıyordu onlar ne yapıyor kontrollü büyüme mı onlar da öldürüyor tumt turp vs bunlarda hastalıklı yeri öldürüyor çünkü senin zaten hastalıkli yerin olmuş bağ dokusu olmuş.Bu ise girerken bir arkadaşım Eskişehir'de oldu hatta ilaçlarını oturdum ben konuştum doktoruyla adam şu an yüzde yüz öteki Kıbrıs'ta bir arkadasim vardı doktor imkanı yoktu ağızdan ilaç sordu birkaç ilaç denedik çoğu sorunu daha iyi oldu ve bunlari hep kontrollü yaptık doktorlarla danışıklı.Kimse bu ise keyfinden girmiyor sizin onerdiginiz çoğu yöntem de bir boka yaramıyor bu forumda adı geçen çoğu doktor da şarlatan paragöz hastası hadi iyi günler moderatör de atarsa atar gruptan bu grupta penisine çörek otu basan var lan
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

hakkaten noldu o arkadas iylestimi acaba bi kactanede deneyen vardi onlar nasil oldu acaba
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

Ortamı germenin bir anlamı yok:) Birgün herkez iyileşecek..Bende enjeksiyon oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum..Dr un insanlığı süper ama bilgi konusunda sınıfta kaldı..Formdaki birçok dr da kimine yarar sağladı kimine boş geldi..Burda bizbizeyiz dr ların yüzde 90 ının yatacak yeri yok..Son olarak insan çaresizken keçi boku bile yer onu biliyorum.Ayrıca kc34 de lbrl de çok çok iyi insanlar.Kimse tartışmayı körüklemesin arada ufak bir yanlış anlaşılma var..Ben baya kötüyüm tüm gün karnım şiş geziyorum,ama pes etmek yok.
Komik mi kc34, lbrl ;)
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Ya aynen öyle kimse zevkinden gotunu deldirmiyor organı aldırmıyor zehir gibi ilaç içmiyor insanları şunu yapan salak vs diye tedavi yönünden sınıflandırmak yanlış asidik ilaç kullanılmaması doğru bir bilgi yaptıran ona göre yaptirsin iyi bir tavsiye.Kimseye büyüklük tasladigimiz falan da yok yalnız herkes kendi derdinde herkesin sorunu kendine sıradan tedaviden yarar gormeyen saldırıyor işte steril doğru enjeksiyon damardan antibiyotik ne biliyim ileri yaşta ameliyat falan bunlari yaptıranlar da durumundan yaptırıyor arkadaşlar kesin
Nedensiz

Sonuç olarak kimse zevkinden yaptırmıyor ama enjeksiyon da doğru bir tercih değil kc34 ün dediği gibi..Konya sokaklarında orangutanın tecavüzüne ugrayan penguen gibi gezdik birde amk:)
Nedensiz

Birde grupta enjeksiyonu öven kesinlikle dr un adamı olan arada yazan 2 kişi var..Bu adamlara kesinlikle itibar etmeyiniz.Araştırmalarıma göre bu iki adam dr ve kimyacı şarlatanın adamları ve komisyon alıyorlar..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Nedensiz yazdı:Birde grupta enjeksiyonu öven kesinlikle dr un adamı olan arada yazan 2 kişi var..Bu adamlara kesinlikle itibar etmeyiniz.Araştırmalarıma göre bu iki adam dr ve kimyacı şarlatanın adamları ve komisyon alıyorlar..
Biri facebookta ozel grup acmis ismi lazim degil kim oldugunu biliyorum..
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

Kc34 yazdı:
Nedensiz yazdı:Birde grupta enjeksiyonu öven kesinlikle dr un adamı olan arada yazan 2 kişi var..Bu adamlara kesinlikle itibar etmeyiniz.Araştırmalarıma göre bu iki adam dr ve kimyacı şarlatanın adamları ve komisyon alıyorlar..
Biri facebookta ozel grup acmis ismi lazim degil kim oldugunu biliyorum..
kc34 size mj atmistim ama cvp vermediniz
prostagod

Ne zamandir bunu anlatmak istiyorum
Prostat artık eski prostat degil adam abakteriyel teşhisi koyuyor biz antibiyotik e abanıyoruz
laedri

Mesaj gönderen laedri »

Nedensiz yazdı:Sonuç olarak kimse zevkinden yaptırmıyor ama enjeksiyon da doğru bir tercih değil kc34 ün dediği gibi..Konya sokaklarında orangutanın tecavüzüne ugrayan penguen gibi gezdik birde amk:)
Hocam süper benzetme oldu. :lol: :lol: :lol:
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Aslında bu hastalık bize şunu öğretti çoğu doktor bilgisiz bu konularda. İnsanların bu durumundan fayda sağlayıp bizi denek gibi kullanan paraları cukkalayan doktor çok. Benim size tavsiyem her doktoru ve tedavi yöntemini sorgulayın. Başarılı olmuş tedaviler dururken gidip macera peşinde koşmayın. Bir görün sonuç alan olmuş mu olmamış mı negatif etkileri var mı diye. Antibiyotiklerin yan etkisi var mı evet var iyileşmek için onları kullanmaya mecburuz. Ufak bir soğuk algınlığına bir hafta antibiyotik igne yazan veya 4. kuşak kinolon yazan doktor bilirim. Daha da öleni duymadım açıkçası. Antibiyotiğin vereceği zararları minimuma indirmek bizim elimizde ve mümkün..
prostagod

Yoğun antibiyotik yüklenen biri olarak
Barsak florası coktü
Iki perianal apse
Bir fistul ameliyatı
Dis etlerinde yaptığı tahribat yüzünden
11 dis cektirdim 6sı çüruktu
3 implant
Göz yasi bezi kurulugu tedavisi görüyorum
Reflu oldum artik her ilaci kullanamiyorum
Daha yazardim yoruldum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

prostagod yazdı:Yoğun antibiyotik yüklenen biri olarak
Barsak florası coktü
Iki perianal apse
Bir fistul ameliyatı
Dis etlerinde yaptığı tahribat yüzünden
11 dis cektirdim 6sı çüruktu
3 implant
Göz yasi bezi kurulugu tedavisi görüyorum
Reflu oldum artik her ilaci kullanamiyorum
Daha yazardim yoruldum
Kaç yıldır rahatsızlığınız mevcut ve nasıl bir tedavi uyguladınız?
prostagod

Ankara
Izak dalva
Imir
Necmettin cikilli
Istanbul
Doc suleyman kilic
Ankara
Prof yaman hoca (soyadini hatirlamiyorum)
Ve sayisini hatirlamadigim uzman urolok

Kullandiklarim
Rulid
Sipro
Cefax
Tavanic
Tetradoks
Biteral
Nidazol
Taravid
Amoklavin
Genta vb
En son vankomisin
Flomaks xatral cardura
Yine yoruldum
prostagod

20 yildir cekiyorum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Suan ne sikayetler var ?
prostagod

Artik alistigim sizi var
Cehenemim bu dunyada ve ben onu hala tasiyorum
Sogta alevlenir yanma artar idtari son anda yapapacmis gibi tuvalete kosarim yine apista yanma penis ucunda batma 3 4 ay devam eder yine antibiyotik ve durulur ama o sizi hep var
Libido hic yok
Ve penisi kanatircasina masturbasyon bosalmak iyiymis
Ve yine agri yine sizi
prostagod

Bana ben bunu ilacla yendim diyenin bastigi yere gul dikerim
Eline yuzune kurdale baglar dilek dilerim
Kc34