Dr. PAVLOS GEORGIADIS

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Dr. PAVLOS GEORGIADIS

Mesaj gönderen Kc34 »

Ayrıca çoğunuz indirime giren reyonlara koşan müşteriler gibisiniz önce arkadaşlar bir tedavi olsunlar fayda görsünler ondan sonra kendinize bir yol çizin. Ondan sonra karar verin kime gidip kime tedavi olucaksınız diye Bu arada kimse benim yazıp çizdiklerime muhalefet etmesin. Türkiye nin saygın bir okulundan mezun olmuş iki dil bilen kariyerinde iyi bir yere gelmiş biriyim. Beni sakın çörekotçu kenanla karıştırmayın. Yazıp çizdiklerimi uygular veya uygulamazsınız o sizin kararınız..
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Kc34 doğru tespitte bulunmuşsun. Gerçekten burada indirim reyonlarındaki müşterilerin aceleciliği mevcut. Biliyorum bu illet, eğer şifası varsa insanı dünyanın öbür ucuna bile götürür. Fakat biraz uzun süreye yaymak lazım bu gözlemleri. Ayrıca bu forumda resmen örgün biçimde ilim tahsil ediliyor. Tıbbi terimler, tavsiyeler, ilaç-tdavi-metot isimleri vs...Burada dikkat edilmesi gereken şey, her yöntemi deneyim derken, elde olanı da kaybetmemeye dikkat etmek.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben burda iyileşen veya durumu düzelen insanları gördükçe emin ol çok mutlu oluyorum ve insanlara yardım etmeye çalışıyorum şuan telefonda bizzat görüştüğüm en az 20 kişi vardır fikirlerimizi paylaştığımız birbirimizi yönlendirdiğimiz. Ben ilaç mümessili yada üreticiside değilim sadece genel prosedürü söylüyorum. Doktorların ne kadar bilgisiz olduğunu bu hastalığa yakalanınca öğrendik. Ben kendi doktorumu bile sorgularım onunda eksikleri fazla. Yabancı dil biliyorum dememin sebebi çok fazla yabancı kaynak araştırabiliyorum çünkü yeterli yerli kaynak yok hepsi copy paste. Birazda kenidimi anlatmamın sebebi boş şeyler veya insanları yanlış yönlendirecek şeyler yazmamam. Daha önce doktor kontrolünde olmadan aspirin dahi almayın yazdım. Ben okuduklarımı ve uyguladıklarımı sizle paylaşıyorum. Uygulayıp uygulamamak size kalmış..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Yunanli doktorun tedavisini mantikli buluyorum ancak hicbir yerde yunanli doktora gittim iyilestim diyeni gormedim. Suan tedavi goren arkadaslar var biri kadir digeri eyup. Bekleyip gormekte fayda var. Kesin iyilesen birini gormus olsaydim hepinizden once ben giderdim orda yasayan arkadasim var hem kalicak yerim var hemde vakit gecirecegim biri var. Avrupa birliginde olmasina ragmen hayat cok pahali degil yunanistanda defalarca gittigim bir yer. Ama doktor ucmus fiyatlarda goren ingilterede tedavi falan uyguluyor sanir. Adam rant pesinde mi yoksa tedavi pesinde mi bekleyip gorelim derim bence..
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Kc34 kardeş bilgilerine karşı saygı duyuyorum yalnız bunların yanında senden küçükte olsa geçmiş olsun tarzında bir cümle beklerdim senin yazdıklarını tekrar gözden geçirip bakınca sanki bu iş olmaz boşa gitmişsin der gibisin başından beri önce 10 gün yeter mi dedin sonra
Kağıt üstünde iyileşme gösterior sonra antibiotikleri beğenmedin burda ben yalnız başıma bir tedavi görüyorum herif hergün g.. kan alıyor resmen yani bilmiyorum seni ekeştirmek gibi değil ama bu hastalığı yaşayan birisin sende madem halden anla be kardeşim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben burda insanların şevkini kıracak en son kişiyimdir elimden geldiğincede destek olmaya çalışıyorum. Bu hastalığı anca yaşayan bilir anlar. Burda boş yere boş tedavilerle insanların zar zor kazandığı binlerce liraları gitti. Tabiki her tedaviyi süreci irdelemek gerekir. Ben 10 gün yeter mi sorusuna kadir in gördüğü tedavi süresine değinerek sordum çünkü onun tedaviside yarım kaldı ne yazıkki keşke doktor bir süre daha tedavisine devam ettirebilseydi çünkü tedavide son düzlükteydi. Ben burda sadece doktorun yaptığı şeyleri sorgulamanızı istiyorum buraya gelip yazıyorsunuz tartışıyoruz. Bundan sonra bu foruma nokta dahi koymamaya karar verdim allah hepimize şifa versin sağlıcakla kalın..
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Burada İlaç tavsiyesine bende karşıyım. Bitkisel takviye tavsiyesinde bulunulabilir.birilerine çok iyi gelen ilaç,bir başkasına kötü gelebilir. Buda yarardan çok zarara neden olur. Hepimiz sonuçta çoğu doktoru eleştirsekte, bir doktor kadar bilgili değiliz. İşin tedavisini doktorlara bırakalım.Yoksa bir zamanlar eleştirdiğimiz kenan arkadaşımızdan farkımız kalmaz. Kaldıki onun tedavi şekli bile ilaç tavsiye tedavisi yanında melek kalır.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Eyüp kardesim geçmiş olsun öncelikle,
İnşallah tedaviden fayda görürsun.Emdirme yönteminin fayda edecegini düsünüyorum.
Arkadaşlar yanliz kadir25 rumuzlu arkadaştan bahsederken kadir diye bahsetmeyiniz, zira isimler karısiyor.Kadir rumuzu bana ait.
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

kadir yazdı:Eyüp kardesim geçmiş olsun öncelikle,
İnşallah tedaviden fayda görürsun.Emdirme yönteminin fayda edecegini düsünüyorum.
Arkadaşlar yanliz kadir25 rumuzlu arkadaştan bahsederken kadir diye bahsetmeyiniz, zira isimler karısiyor.Kadir rumuzu bana ait.

Teşekkür ederim kadir abi senden faydalı olabileceğini duymak güzel saol.
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Yanılmıyorsam
1990 lı yıllarda filipinli doktirların geliştirdiği
Adına MANİLA PROTOKOLU dedikleri yöntemi kullanıyor
Sürekli masaj asınüslerdeki sıkışmıs bakterileri ortaya çıkarmak
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben fayda gördüğüm doktoru önerdim insanlara benim gibi bir kaç kişi daha var ondan fayda görüp tavsiye eden. Bizzat görüştüğüm iki kişi var o bahsettiğin doktora gidip şuan sıfır şikayetle yaşayanlar. İlerde nüks olur mu bilemem inşallah olmaz. Bu bahsettiğim kişilere bir değil birden fazla doktor prostatit teşhisi koymuş. Ne yazıkki bu forumda doktorlar en başta el üstünde tutulurken yeri geliyor yerin dibine sokuluyor. Bu levent hoca içinde geçerli mehmet hoca içinde za hoca içinde geçerli. Bir dönem konyada enjeksiyon çok övülüyordu mehmet hoca aslandır kaplandır iyileştiriyor diye ne oldu peki? bütün enjeksiyon yaptıranlar ya fayda görmediler ya da nüks yaşadılar hepsi nüks yaşadı bunları kaçınız billiyorsunuz? Şimdi mehmet hoca direk gel enjeksiyon yapalım diyen fiyatları yükselten bir doktor oldu. İyiydi hoştu başarılıydı kendini hastalara adamıştı ne değişti paraları cukkaladı hiç kimse tedavi sonuçlarını görmeden koşa koşa gitti. Benim bahsetmek istediğim şeyler hep bunlar. Ben yunan hocanın tedavi şeklini hiçbir zaman sorgulamadım sadece yazdığı ilaçları sorguladım. Çünkü hiçbir ürolog enfeksiyonlar konusunda yüzde yüz bilgili değiller malesef. Kültür ve pcr raporlarını alıp enfeksiyoncuyla tedavi görüp fayda gören insanlarda var bu forumda kimse yazmıyor ben bizzat görüşüyorum o insanlarla. Gittiğin doktoru savunuyorsun diyorsun ben eksik bulduğum noktalarınıda anlattım burda kültür yaptırmaması pcr sonuçlarını umursamaması gibi. Ayrıca eyüp arkdaşımızın burdaki laboratuvarda çıkmayıp orda çıkan bir mikropta söz konusu. Hiçbiriniz laboratuvarları sorgulamıyor burda ben sorguluyorum şuan. Çünkü çoğumuz o laboratuvara gidip çuvalla para döküyoruz testler için kim doğru kim yanlış zamanla hepimiz görücez.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Atinaya gitme imkanı olmayan istanbulda oturan arkadaşlar sert masaj yaptırmak istiyorsanız cüneyd hoca ya gidebilirsiniz. Yanlış anlaşılmasın akrabam da değil arkadaşımda sert masaj yaptığını ve fayda görenlerin olduğunu biliyorum..
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

arkadaslar gerginliğin luzumu yok mübarak ramazan ayındayız..Bayram yaklaşıyor..herkesin derdi var herkes birseyleri iyi etmek için çaba sarfediyor..ben sahsen kc34 un iyi niyetli bir çaba gösterdiğine inanıyorum ..sonucta burda herkes bildiğini duyguğuu TAVSİYE ediyor kimse kimseyi zorla atinaya da götüremez zorla kinolon grubu ilaç da kullandıramaz zorla zafer hocaya da muayeen edemez..bu forumda yazılanlar kısısel gorusler ve tavsiyelerdir diye düşünüyorum..Allah herkese şifasını versin.Amin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Canlı görüştüğüm insanlar bunlar. Üzerinden 9 sene geçmiş dostum tabiki kenidini geliştirdi her gittiğimde yani şeyler uygulatıp kullandırtıyor bizlere bilirsin ki zafer hocanın tedavisi uzun sürer çünkü uzun süreli antibiyotik tedavisi uygulatmaz. Kadir25 e yazdığım mesajlarımı okumamışsın belliki ben ona doğru tedavi olduğunu söyledim ilaçları sorduğumda onda mevcut olan patojenlere karşı etkili antibiyotikler verdiğinide öğrendim. Benim hiçbir mesajımda bu doktorun tedavisi yanlıştır doğru değildir diye bir ibare yok. Varsa gel göster konuşalım hatta buna benzer tedaviyi cüneyd hoca uyguluyor imkanı olmayan ona gidebilir de dedim. Eyüp kardeşime 10 günün kısa olduğunu söyledim doğrudur peki sen bu yunanlı hocanın yazılarını okudun mu röportajını dinledin mi ? Adam en az 30 günden bahsediyor uzun süreli hastaysan bu süre uzar diyor. Ben o yüzden yetmeyebilir dedim ne yazıkki bu hastalık sürekli tedavi isteyen bir hastalık. Ortada bıraktığın zaman tekrar başa dönersin ne yazıkki. Doktor reçetesini beğenmiyorsun diyorsun acaba benim kadar enfeksiyoncuyla konuşmamışsındır her patojenin üç aşağı beş yukarı ilaçları bellidir. Ueaplasma içinde öyle enterekok içinde öyle.. Benim tanıdığım 5 6 kişi var ureaplasma çıkmış hangi tedaviyi görmüş hangi ilacı kullanmış isim isim değil kutu kutu bilirim hepsini. Benim günümün 2 3 saati bu arkadaşlarla konuşarak geçiyor. Ben eyüp kardeşime doksisiklinden bahsettim git al kullan demedim. Doktora danışabilir bunu. Eyüp kardeşimle akşam mesajlaştıktan sonra oturup yarım saat araştırdım ilaçlarını etkilerini yabancı kaynağın birinde ureaplasma tedavisinde plurofloksasin ile doksisiklin mukayesesi yapılmştı prostatit tedavisinde. Doksisiklinin çok daha başarılı olduğunu yazıyordu. Ben bu makaleye değinerek yazdım o mesajı. Niye ben zamanımı harcadım bunlar için kardeşim değil arkadaşımda değil ama aynı geminin yolcusuyuz. Ben başkaları gibi bencillik yapmam tarzım değil. Burda maddi durumu olmayan arkadaşlara tedavilerinde maddi destek sağlayan bir çok insan tanıdım duydum. Bu hastalığı ancak birbirimize destek olarak üstesinden geliriz. Sen öyle dedin böyle dedinlerle gram yol alamayız. Ayrıca çinko gıdalarla alındığında emilimi azaltır yanlız bulantı yapar aç karna alındığında tek yan etkisi budur. Sen hiç incelememişsin forumu hiç araştırmamışsın. Bunlar defalarca konuşuldu anlatıldı. Konuyu kapatalım dostum sen haklısın her konuda biraz da sen bizi yönlendir madem..
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Kimse senin niyetinin kotu oldugunu yada bılgısız oldugunu iddaa etmiyo zaten ama antıbıotik vucuda cok zararı olan bir ilaçtır ve altın günü sohbeti gibi eşe dosta tavsiye edilmez iki üniversite bitirmiş bir insanın daha akılcı davranmasını beklerim derdim seni eleştirmek yada kotulemek degıl ama seni okuyan ınsanların gidip bu antıbıotikleri stresli bir anlarında kafalarına gore kullanma ihtimallerinide dusunmek gerekir diye dusunuyorum ben o kadar cok antıbıotik ictim ki hastalık ilk basladıgında olmayan seyler ortaya coçıktı bagırsaklarımda birşey var kolonoskopi randevusu aldım ona gidicem leblebi gibi antibotik ıcılmez arkadaslar bi yeri düzelticem diye baska yerlere talan etmeyin güvendiğiniz bir doktor bulun ve sozunden cıkmayın
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben antibiyotik kullanmayan bir kisiye kafama gore git kullan demedim bu bir kullandigi bir antibiyotik yerine daha etkili olan baska bir antibiyotik verebilir dedim bu iki bu hastaligin ilk asamasinda yan etkisi olsada antibiyotik sart bu uc daha sonra da takviyeler ve koruma kollama seklinde devam edilmeli bu dort tuberkuloz da 6 ay ile 1 sene antibiyotik kullandirilirken sadece fikrime bu kadar savunma yapmaniz komik bu da bes. Antibiyotiksiz iyilesiliyorsa bize yol gosterin burda herkes fikirlerinizden faydalansin..
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

sen bu kadar tavsiye vermişssin biliyosun olayları sende durumlar nedir iyileştinmi ?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben çok iyiyim bazen prostatit olduğumu unutuyorum bile..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ne diet yapıyorum ne de cinsel perhiz sorunum yok sen karar ver iyimiyim kötü mü. Ben burda fayda gördüğüm şeyleri yazarım rahatsız olan arkadaş uygulamaz keyfi bilir. Çokta umrumda değil kim ne düşünüyor hakkımda yazdıklarımda yanlız uygulayıp fayda görenler olunca hepinizden daha çok mutlu oluyorum. Herşeyden önce piskoloji çok önemli bu hastalıkla sağlıcakla kalın.. Eyüp arkadaşımızın başlığını boş yere kirletmenin anlamı yok daha fazla. Eyüp kardeşim bu yazdığım sana gelsin orda birşeye ihtiyacın olursa arkadaşım sana yardımcı olur bir mesaj atman yeterli inşallah faydasını görürsün tedavinin güzel haberllerini bekliyoruz kusura bakma konunla alakasız şeyler yazıldı çizildi..
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Kc34 kardeşim düşünmen yeterli çok sağol bugün felaket ishal oldum doktor zitromaxtan şüphelendi sanırım Rulid diye bir ilaçla değiştirdi çok kötü ishal ve masaj aynızamanda daha önce basür amelyatı olunca ağrı katladı heran atinadan kaçabilirim ama bugün az biraz prostat sıvısı geldi penisten
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Ne istiyorsunuz şu zafer hocadan anlamıyorum eksikleri elbet var ya en unlu proflar beni dolandırdi bolum başkanları vs ben adam eczanesinden ilac aldırıyor diye kiziyorsunuz ya zaten o ilac alinacak sanki kendi eczanesinden pahaliyami aldırıyor aksine daha ucuza veriyor.bir mucize yaratamaz zaten kimse yaratmiyor.ama ben baska hocaya antibiyotik bile yazdiramiyorum adama diyorum ki antibiyotik alinca agrilarim azaliyor o bana psikolojik diyor resmen dalga geciyor benimle.prostat masaji bile yapmiyorlar.zafer hocayi aksam 11 de ariyorum benimle konusuyor asla ticari yaklaşmıyor.tedavi eder edemez bilemem beni %70 iyilestirdi.cok sık gittigim ve masaj yaptırdığım icin cogu zaman muayene parası bile almıyor.ben zübeyr talat a gittim adam bölüm başkanı bana boyle bir hastalik yok dedi ama o gereksiz muayene parasini bu sozu soylemek için o astronomik muayene parasini almayı ihmat etmedi.ustelik fatura bile kesmiyor bende sikayet ettim bimere
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eyup yazdı:Kc34 kardeşim düşünmen yeterli çok sağol bugün felaket ishal oldum doktor zitromaxtan şüphelendi sanırım Rulid diye bir ilaçla değiştirdi çok kötü ishal ve masaj aynızamanda daha önce basür amelyatı olunca ağrı katladı heran atinadan kaçabilirim ama bugün az biraz prostat sıvısı geldi penisten
Rulid te etkilidir. Probiyotik miktarini arttir biraz istersen..
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Doktorun sekreteride aynı şeyi önerdi lamberts acidıphilus extra 10 ismi artık kadıncağız orda dura dura hastalarla kardeş gibi olmuş dietine dikkat et şeker yeme fln dior
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ordaki tedavin bitince ilaclarina devam et sakın yarida kesme biliyorsun antibiyotik tedavisi 4 ila 6 hafta arasi surmeli en az. Nedensiz nikli arkadasimiza mesaj at onun adanada masaj yaptirdigi bir hoca var gayet memnun ondan haftada bir gidip masajini yaptir. Moralini yüksek tut stres yapma iyilesiceksin thissio cafe ye git hem kendin icin hem benim icin acropolis manzarali kahveni yudumla :)
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cok gec saatlerde atinanin ara sokaklarina fazla girme sana tavsiyem. Guzel sehir guzel kafeler restoranlar tavernalar mevcut tedavini oluyorsun biraz kafa dagit orda bol bol yuruyus yap. Avrupa standartlarinin altindadir fiyatlar. Plaka denen bolgesi var aksamlari canli olur..