Yunan Hocadan Gelen Mail

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Yunan Hocadan Gelen Mail

Mesaj gönderen Raul7 »

Bu hastalıkta bilim çaresiz herkese iyi gelen şey farklı kımı antibiyotikle, kimi enjeksiyonla,kimi çayla çorbayla iyileşiyor, şunu kesin olarak söyleyebilirim cinsellik dışı bu hastalıga yakalananlar büyük ihtimal bu mikrobu ya tuvaltten ya hijyen den kaptılar bunu kendimde çok iyi biliyorum çünkü bu amkdumun mikrobunu böyle kptım, idrar yolu enfeksiyonu sonrası kapan ilk benim galiba forumda büyük şansızlık, gittigim tüm doktolar, bir bakterinin cinsellikle geçip 6 7 ay sonra birden bire idrar yolu enfeksiyonu yapmacagı oldu, ha sunuda söyleyebilirim bazı bakteriler üretrada sıkıntı çıkartmayıp prostatta cıkartıyor, zor hastalık tamamen tedavi de cok zor görüyorsunuz 100 kişide 10 u anca iyileşiyor, nasip biyerde vardır elbet, herkese acil şifalar
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

biks yazdı:
Sabir yazdı:Cümleten selam aleyküm. Konuyu Merakla takip etmekle birlikte inşallah bir kıvılcım olması ümdindeyim. Lakin merak ettiğim iyileşen biri var mı ????
Bunu sormamda ki amaç tedaviyi eleştirmek değil asla. Her yönden zahmetli bir tedavi o yüzden teorik ile pratik birbirini ne kadar tutuyor tespit etmemiz mümkün mü acaba ?

Mesela prostat içine yapılan enjeksiyonda teorikte mükemmel ama uygulamada fiyasko. Yunan hocaya tedavi olan birinden bilgi alabilmemiz mümkün mü acaba
Şuan son durumun nedir prostatite bağlı sıkıntıların mevcut mu hala ?
Son durumum gayet iyi. 8 ayım bitti herhangi bir tedavi diyet va uygulamıyor normal yaşıyorum.
Belirti yok mu dersen her geçen gün daha iyiyim Allah'a şükür. Sıfır değilim ama sıfıra bir adım kala gibi yaşıyorum. Ne diyet var ne dikkat hiçbirşey. Asit kahve soğuk....
zafer hocaya gitmesin ama onun uyguladığı tedavi şeklini uygulamıştım ben. Prostat masajı yapan bir doktor bulup belli aralıklarla masaj yaptırıp iğne ve tablet kombinasyonu. Bu şekilde ömrümün sonuna kadar yaşamaya razıyım derim yani. Allah bu dertten şifa bekleyen herkese şifa versin rabbim.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Sabir yazdı:
biks yazdı:
Sabir yazdı:Cümleten selam aleyküm. Konuyu Merakla takip etmekle birlikte inşallah bir kıvılcım olması ümdindeyim. Lakin merak ettiğim iyileşen biri var mı ????
Bunu sormamda ki amaç tedaviyi eleştirmek değil asla. Her yönden zahmetli bir tedavi o yüzden teorik ile pratik birbirini ne kadar tutuyor tespit etmemiz mümkün mü acaba ?

Mesela prostat içine yapılan enjeksiyonda teorikte mükemmel ama uygulamada fiyasko. Yunan hocaya tedavi olan birinden bilgi alabilmemiz mümkün mü acaba
Şuan son durumun nedir prostatite bağlı sıkıntıların mevcut mu hala ?
Son durumum gayet iyi. 8 ayım bitti herhangi bir tedavi diyet va uygulamıyor normal yaşıyorum.
Belirti yok mu dersen her geçen gün daha iyiyim Allah'a şükür. Sıfır değilim ama sıfıra bir adım kala gibi yaşıyorum. Ne diyet var ne dikkat hiçbirşey. Asit kahve soğuk....
zafer hocaya gitmesin ama onun uyguladığı tedavi şeklini uygulamıştım ben. Prostat masajı yapan bir doktor bulup belli aralıklarla masaj yaptırıp iğne ve tablet kombinasyonu. Bu şekilde ömrümün sonuna kadar yaşamaya razıyım derim yani. Allah bu dertten şifa bekleyen herkese şifa versin rabbim.
Belli periyotlarda kontrole gidiyor musun?
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Kc34 yazdı: Asgari ücretin 700 euro olduğu bir ülkede masaja 50 euro istemek bana etik gelmiyor. Doğru doktoru doğru tedaviyi bulmak önemli araştıracaksın.
Bence Yunan hocanın istediği en masum fiyat prostat masajı için istediği, bizim de asgari ücret 1400 TL. Sanırım 150 TL civarı bişey istiyorlar prostat masajı için burada. İkisi de oran olarak neredeyse aynı, hatta bizdeki fiyatlar yüksek kalıyor...
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

cuneyt hocanın sayfasından alıntı..

Prostatit, tedavi edilmesi imkânsız vücuda yerleştiği zaman asla kaybolmayan bir hastalık değildir.

Özet olarak bakıldığında bizim tedavi şeklimiz, öncelikle hastayı değerlendirmek, prostatitin cinsini anlamaya çalışmaktır. Akut prostatit deki tedavi zaten problemsiz olmaktadır. Kronik prostatit çeşitlerinden bakteriyel olsun olmasın 1 ay kadar bir antibiyotik tedavisi yapıyoruz. Antibiyotik tedavisinin yanında alfa bloker adını verdiğimiz prostat rahatlatıcı ilaçlar veriyoruz. Bunlara ek olarak rektal muayene ve prostat masajı ile prostat içerisindeki enfektif sekresyonların boşaltmayı amaçlıyoruz. Oluşan sekresyonun miktarına bağlı olarak rektal muayene 15 günde ya da ayda bir tekrarlanarak hastanın iltihabil sıvılardan daha çabuk kurtulması sağlanmaya çalışıyoruz.

Hastaların çoğunluğu 4 hafta sonrasında yeterli düzelme sağlarlar ve antibiyotik tedavisine ara veriyoruz. Daha sonrasında hasta sadece prostat gevşetici ilaçlar ile izleme alıyoruz. 3 ay kadar hasta bu ilaçlarla tedavi ediyoruz. Bu tedavilere cevap vermeyen hastalarda sistoskopik inceleme yaparak ultrasonografik görüntülemelerde ve muayeneler sırasında tespit edilemeyen başka bir anormallik olup olmadığına bakıyoruz.
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

ben bu teze katılıyorum bence hastalığı devam eden herkes sistoskopi yaptırmalı kafada kalan son soru işareti bu bir sey çıkar yada çıkmaz Allah bilir ama sistoskopi bence şart
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Raul7 yazdı:Bu hastalıkta bilim çaresiz herkese iyi gelen şey farklı kımı antibiyotikle, kimi enjeksiyonla,kimi çayla çorbayla iyileşiyor, şunu kesin olarak söyleyebilirim cinsellik dışı bu hastalıga yakalananlar büyük ihtimal bu mikrobu ya tuvaltten ya hijyen den kaptılar bunu kendimde çok iyi biliyorum çünkü bu amkdumun mikrobunu böyle kptım, idrar yolu enfeksiyonu sonrası kapan ilk benim galiba forumda büyük şansızlık, gittigim tüm doktolar, bir bakterinin cinsellikle geçip 6 7 ay sonra birden bire idrar yolu enfeksiyonu yapmacagı oldu, ha sunuda söyleyebilirim bazı bakteriler üretrada sıkıntı çıkartmayıp prostatta cıkartıyor, zor hastalık tamamen tedavi de cok zor görüyorsunuz 100 kişide 10 u anca iyileşiyor, nasip biyerde vardır elbet, herkese acil şifalar
ankarada üniversitede okurken çok idrar yolu iltihabı geçirdim benimde herhalde öyle başladı ama o zamanları bu kadar ağrım yoktu mastürbasyon yapınca oluyordu bende kendi haline bırakmıştım ama 2011 yılında okul bitip memlekete gelince teşhisi koydular :(
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

bende istanbulda doktora gidicem acaba cüneyt beyemi gitsem zafer hocayami ? zafer hoca lokosit bakıyor prostat sııvısında cüneyt beyde bakıyormu ?
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Cüneyt hocaya git bence o hocanında takibınde kal
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Raul7 yazdı:Cüneyt hocaya git bence o hocanında takibınde kal
cüneyt beyin yazisi cok anlamlı tabi güzelce ilgilenirse bazı doktorlar öyle deyip cagiriyo sonra hüsrana ugruyoruz birde bende mikrop üremiyo
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

bb54 yazdı:
cüneyt beyin yazisi cok anlamlı tabi güzelce ilgilenirse bazı doktorlar öyle deyip cagiriyo sonra hüsrana ugruyoruz birde bende mikrop üremiyo
kardeş kimde ürüyo görüyon işte koca forumda 3 5 kişide anca ürüyor, maddi durumunda varsa git cüneyt hocaya zafere sadece lökosit baktırmak için gidersin anca
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Raul7 yazdı:
bb54 yazdı:
kardeş kimde ürüyo görüyon işte koca forumda 3 5 kişide anca ürüyor, maddi durumunda varsa git cüneyt hocaya zafere sadece lökosit baktırmak için gidersin anca
maddi durum önemli degilde doktor ilgilensin hastalıkla yeter
opulentia

2 3 gune cuneyd hocaya gidicem tesadüf ortağımın akrabasi çıktı sonucu burda paylasicam şuan benim sikayetlerim ilk gune gore %80 azaldı ama yinede her zaman sürprizlerle dolu bir illeti vücudumuzda taşıyoruz
ysf2323

Mesaj gönderen ysf2323 »

Opulentia sen lswt prp mi ne olmustun sanirim %90 iyiyim demistin. ? Bnde o tarz bir tedavi dusunuyorum hafta sonu bi aksilik olmazsa prf sinan ekiciye gidcm fikrin nedir
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

opulentia yazdı:2 3 gune cuneyd hocaya gidicem tesadüf ortağımın akrabasi çıktı sonucu burda paylasicam şuan benim sikayetlerim ilk gune gore %80 azaldı ama yinede her zaman sürprizlerle dolu bir illeti vücudumuzda taşıyoruz
Cok antibiyotik kullandigin icin cuneyt hoca ilac vermeyebilir ama muhakkak onun belirleyecegi periyotlarda masaji yaptir..
opulentia

ysf2323 yazdı:Opulentia sen lswt prp mi ne olmustun sanirim %90 iyiyim demistin. ? Bnde o tarz bir tedavi dusunuyorum hafta sonu bi aksilik olmazsa prf sinan ekiciye gidcm fikrin nedir
Ben prp olmadim lswt oldum iyi geldi.
ysf2323

Mesaj gönderen ysf2323 »

Idrar proplemine iyi geliormu ? Eger senin idrar sorununa cozum olduysa beni yonlendrsene nerde nasil yptin
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

opulentia yazdı:
ysf2323 yazdı:Opulentia sen lswt prp mi ne olmustun sanirim %90 iyiyim demistin. ? Bnde o tarz bir tedavi dusunuyorum hafta sonu bi aksilik olmazsa prf sinan ekiciye gidcm fikrin nedir
ne kadar verdin hocam lswt için ? 4 seans sanırım doğrumudur ?
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

[/quote]
Belli periyotlarda kontrole gidiyor musun?[/quote]
Hayır en son gittiğimde nüks olmuştu. Sanırım ona da Lifta sebep oldu. Lifta kullandıktan sonra nüks yaşadım. Tekrar prostat sıvısı kontrolü yapıp iğne + tablet kullandım. Çok şükür 9. Aydayım iyiyim. Aslında kontrole gitsem iyi olur ama hep aynı stabil olduğum için boşver diyorum inşallah nüks olmaz.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
opulentia

blacklui yazdı:
opulentia yazdı:
1200tl hocam 4 seans
opulentia

blacklui yazdı:
opulentia yazdı:
kismen iyi geldi ama enfeksiyon arttığı zaman ne yaptirsan boş emselex kullan bana cok iyi geliyor
Tarikadnan

Mesaj gönderen Tarikadnan »

Ben prostatitin başladığı yıl olan 2015 Şubat'ta Beylikdüzü Medicane'ye gitmiştim, Prof. Temel Karadeniz ve yanında Cüneyt Bey vardı bana prostatit teşhisi koymuşlardı, ağır bir antibiyotik verdiler geçmedi, Damla Kliniğine beni prostata şok tedavisine göndermişlerdi oraya da gitmemiştim.
ysf2323

Mesaj gönderen ysf2323 »

Anladigim kadaryla lswt cok ise yaramamis pek onermion
opulentia

ysf2323 yazdı:Anladigim kadaryla lswt cok ise yaramamis pek onermion
cinsellikle ilgili sikayetlerin varsa baya ise yariyor ve agri içinde
ysf2323