Sonunda Zafer Hocaya Muayne Oldum ve Pcr yaptırdım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Sonunda Zafer Hocaya Muayne Oldum ve Pcr yaptırdım

Mesaj gönderen Sabir »

ozkan5418 yazdı:arkdaşlar merhaba bende eylül 2016 dan beri yakalandım bur ahtsızlığa,ilk başlarda nromel soğuktan kaynaklı iltihap zannettim,ağrılarım ara ara oldu sonra sıklaşmaya başladı özel bir hastaneye gittim prostat bezi iltihaplanması dedi antibiyotik verdi 15 gün ağrılar ksildi ilaçlar bitince yine başladı sonra daha iyi bir haocaya gittim prof.abdullah armağan,oda prostattan sıvı aldı ve dirençli bri bakterinin ürediğini söyledi,kronik prostatik teşhisi koydular.
şimdi antibakteriyel bir ilaç verdi ve onu kullanıyorum ve yine tahlil yapıp bakacaklar.
Geçmiş olsun allah şifa versin öncelikle. Sitedeki eski mesajları fırsat buldukça incelerseniz faydanıza olur. enjeksiyon olup iyileşen duymadım aksine daha kötü olanları biliyorum. Zaten enjeksiyon işi net ve kesin sonuç veren bir yöntem değil. Yinede düşünürsen Konya da Mehmet Ardıç hoca var. Ona enjeksiyon olup olumu dönüş yapan arkadaş sayısı daha fazla. Fiyat açısından da daha uygun. Ama sana tavsiyem enjeksiyondan önce tedavi dene son çare tedavi denemelerine cevap alamazsan denersin olmazsa
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozkan5418 »

''Ureyen bakterinin ismi cismi nedir?''

herhangi bri isim söylemdi ama sonuçlar elimde hemen bakıyorum bakteri kısmında
kültür sonuç:
(MATERYAL):Üretkal akıntı
(BOYAMA)Bakteri ve lokosit görülmedi
(BAKTER):
Enterococcus faecalis
(ÜRE.DÜZ)VRE
(ANTIBIO):
Benzylpenicillin
Direncli 32
Ciprofloxacin=Dirençli
=8 clibdamycin=
Dirençli=4
Daptomycin:Duyarlı 2
Erythromycin=Direncli
=8 Levofloxacin=
Direncli=8 linezolid=
Duyarlı 2 Nitrofurantoin
Duyarlı=16
Teicoplanin=Dirençli
16 Tetracycline=
Dirençli=16
Trimethoprim/Sulfamet
hoxazole=Dirençli 80
Vancomvcin=Dirençli
2
çıkan sonuçlar bunlar anladığım kadarıyle bir çok antibiyatiğe dirençli
ozkan5418

Sabir yazdı:
ozkan5418 yazdı:arkdaşlar merhaba bende eylül 2016 dan beri yakalandım bur ahtsızlığa,ilk başlarda nromel soğuktan kaynaklı iltihap zannettim,ağrılarım ara ara oldu sonra sıklaşmaya başladı özel bir hastaneye gittim prostat bezi iltihaplanması dedi antibiyotik verdi 15 gün ağrılar ksildi ilaçlar bitince yine başladı sonra daha iyi bir haocaya gittim prof.abdullah armağan,oda prostattan sıvı aldı ve dirençli bri bakterinin ürediğini söyledi,kronik prostatik teşhisi koydular.
şimdi antibakteriyel bir ilaç verdi ve onu kullanıyorum ve yine tahlil yapıp bakacaklar.
Geçmiş olsun allah şifa versin öncelikle. Sitedeki eski mesajları fırsat buldukça incelerseniz faydanıza olur.enjeksiyon olup iyileşen duymadım aksine daha kötü olanları biliyorum. Zaten enjeksiyon işi net ve kesin sonuç veren bir yöntem değil. Yinede düşünürsen Konya da Mehmet Ardıç hoca var. Ona enjeksiyon olup olumu dönüş yapan arkadaş sayısı daha fazla. Fiyat açısından da daha uygun. Ama sana tavsiyem enjeksiyondan önce tedavi dene son çare tedavi denemelerine cevap alamazsan denersin olmazsa
teşekkür ederim,endişem bu hastalığın daha sonra farklı bir hastalığa çevirmesi inanın ilk defa başıma böyle bişey geldiği için prostatitle insan bir ömür boyu yaşar ı yaşamaz mı bilmiyorum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Dostum oncelikle gecmis olsun. Bu hastalik iliskiyle mi bulasti? Hastaliktan once ameliyat oldun mu? Vankomisine direncli enterecoccus genellikle hastane kokenlidir. Kultur ortaminda bulasida olmus olabilir benden sana tavsiye kulturu başka yerde yaptirip teyit et. Tedavi seklin nasil ?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Enjeksiyonu son care olarak dusun derim ciddi sonuclar olabilir. Yakin bir zamanda doktorlardan enjeksiyon yaptirip sepsis yasayan insanlarin oldugunu duydum. Hatta biri vefat etmis kurtaramamislar..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu mikrop zafer hocanin klasik iesef oral tablet şeklinde tedavisinde bitecek gibi degil. Zafer hocayi aşar bu durum. Linezolid iv seklinde kullandirirlarsa basarili olur. Yalniz medicalparkta tuzluya patlayabilir bu tedavi..
ozkan5418

Kc34 yazdı:Dostum oncelikle gecmis olsun. Bu hastalik iliskiyle mi bulasti? Hastaliktan once ameliyat oldun mu? Vankomisine direncli enterecoccus genellikle hastane kokenlidir. Kultur ortaminda bulasida olmus olabilir benden sana tavsiye kulturu başka yerde yaptirip teyit et. Tedavi seklin nasil ?
hayır hiçbir ameliyatım olmadı,geçen sene sadece 3- yada 4 gün peniste ağrılarım ve bidaha hiç tekrarlanmadı,eylülde eski kız arkadşımla korunmasız ilişkim oldu bir ay sonra agrılarım başladı ve ve çoğaldı,şimdi antibakteriyel ilaşçlar verdi doktor,onları kullanıyorum şuanda bile pensimde hafif ağrı var ve ara ara sanki ucunda bir damla varmış gibi hissediyorum,ereoksiyon durumu iyi,cinsel istekler iyi bunlarda bir değişiklik yok
ozkan5418

Kc34 yazdı:Bu mikrop zafer hocanin klasik iesef oral tablet şeklinde tedavisinde bitecek gibi degil. Zafer hocayi aşar bu durum. Linezolid iv seklinde kullandirirlarsa basarili olur. Yalniz medicalparkta tuzluya patlayabilir bu tedavi..
geçen sene sanırım penisimi incittim bu yüzden 3 -4 gün hafif agrı oldu ve bidaha hiç tekrarlanmadı ve gayet sağlıklı bir şkilde hiçbir şikayetimm olmadan haaytıma devam ettim,işte eylülde yaşadığım korunmasız ilşkiden 1 ay sonra ilk başta penis ve penis kökünde ağrılarım başladı sonra sadece penisimde hissetmeye başladım penisin ortasında
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Şikayetin çok yok gibi duruyor. Doktorunun takibinde kal. Hangi ilaçları yazdı sana kullanman için? Ayrıca tedavi bitse bile bir süre daha şikayetler devam eder hemen geçmesini bekleme bu süre içerisindede yediğine içtiğine yaşam tarzına dikkat et. Bu sitede tecrubeli insanlar var onların paylaşımlarını dikkate al.. (Kadir, abittersweetli, nevergiveup,.. gibi)
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ayrıca imkanın varsa pcr yaptır prostat sıvısından sende bulunan patojen haricinde başka patojenlerde bulunabilir..
ozkan5418

Kc34 yazdı:Ayrıca imkanın varsa pcr yaptır prostat sıvısından sende bulunan patojen haricinde başka patojenlerde bulunabilir..
valla parasında değilim artık,sağılığım herşeyden önemli,sizce cinsel yoldan mı bulaşmış derisniz?mr çektiler prostat sıvınsından kültür yaptılar pcr de yaptırırım gerekirse
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

ozkan5418 yazdı:
Kc34 yazdı:Dostum oncelikle gecmis olsun. Bu hastalik iliskiyle mi bulasti? Hastaliktan once ameliyat oldun mu? Vankomisine direncli enterecoccus genellikle hastane kokenlidir. Kultur ortaminda bulasida olmus olabilir benden sana tavsiye kulturu başka yerde yaptirip teyit et. Tedavi seklin nasil ?
hayır hiçbir ameliyatım olmadı,geçen sene sadece 3- yada 4 gün peniste ağrılarım ve bidaha hiç tekrarlanmadı,eylülde eski kız arkadşımla korunmasız ilişkim oldu bir ay sonra agrılarım başladı ve ve çoğaldı,şimdi antibakteriyel ilaşçlar verdi doktor,onları kullanıyorum şuanda bile pensimde hafif ağrı var ve ara ara sanki ucunda bir damla varmış gibi hissediyorum,ereoksiyon durumu iyi,cinsel istekler iyi bunlarda bir değişiklik yok
Hangi ilaçları kullanıyorsun şuan? Valla sende bulunan patojen için illa cinsel yolla bulaştı diyemeyiz girdiğin havuzdan bile geçmiş olabilir..
ozkan5418

Kc34 yazdı:
ozkan5418 yazdı:
Hangi ilaçları kullanıyorsun şuan? Valla sende bulunan patojen için illa cinsel yolla bulaştı diyemeyiz girdiğin havuzdan bile geçmiş olabilir..
şuanda monodoks 100 mg kapsül ve üniter antibakteriyel piyeloseptyl 50mg kapsül
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

O prof bunu yazdiysa diplomasini cope atsin.. Bilmiyo mu piyeloseptyl in prostata iyi gecmedigini? Linezolid iyi gecer prostat dokusuna onun oral versiyonunu kullan git bir enfeksiyoncuya sonuclarini goster uygun olan bu antibiyotigi yazsin sana..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Doktor prostatiti sistitle karistirdi galiba..
ozkan5418

Kc34 yazdı:Doktor prostatiti sistitle karistirdi galiba..
şimdi yarın yine tahlil yapacak ne drumda diye şimdi ben bu prof a nedesemki abdullah armağan ismi medikalparkta ansıl bir doktor acaba bilginiz var mı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Kotu bir doktor oldugunu dusunmuyorum ama urologlarin geneli enfeksiyon hastaliklarinda yetersiz..
ozkan5418

Kc34 yazdı:Kotu bir doktor oldugunu dusunmuyorum ama urologlarin geneli enfeksiyon hastaliklarinda yetersiz..
sizce bu doktor işe yaramazsa araştırma ya gitmeli miyim kc34 bey?yoksa ilaçla düzelebilir miyim?baharatlı şeyleri çayı kahveyi çıkardım hayatımdan
karabaş otu,meslai karışımı çay ve maydanoz suyu içiyorum devamlı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Kardesim yapicagin sey iyi bir enfeksiyoncu bulman cogu antibiyotik prostata nufuz etmez. Kullandigin ilac sistite faydasi olur ama prostatite olmaz. Cunku prostata nufuz etmeyen bir ilac kullaniyorsun. Sen gene urologunun takibinde kal. Yarin raporlarini alip ayni hastanenin enfeksiyoncusuna gorun. Bagisiklik sistemini guclu tut burda tavsiye edilen takviyeleri kullanip probiyotik beslen..
seder

Mesaj gönderen seder »

Arkadaşlar Zafer Hoca nın soy adı nedir hangi hastanede ?
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Zafer oyman bahçelievler mediicana hastanesi
seder

Mesaj gönderen seder »

teşekkürler
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Arkadaşlar tedavi çok bir fayda sağlamadı yada ben çok üstüne gitmedim ama kesinlikle Zafer Hoca çok değerli bir doktor asla atlamadan ilk etapta ona muayne olmak en akıllıca yapılmış iş olacaktır. Yunanistan Atinada bir doktora muayne oldum ultrasound ile prostat , seminal vesicual, testisler ve böbrekleri ayrıntılı olarak inceledi oraya forumdan bir arkadaşla gittik onun ilk ultrasoun ve 17 gün sonrası ultrasoundunu ben gözlerimle gördüm prostat volümünü ciddi oranda azalttığına şahit oldum 26 mayıs ablamın düğünü sonrası tekrar atinaya gidip tedavi olacam burdan paylaşırım herkese acil şifalar...
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Bu iki fotoğrafın özeti kırmızı kızamık gibi olan yerler ciddi enfekte alanlar siyah bölgeler az daha zararsız enfekte alanlar gri bölgeler olması gereken yerler
Ereksion problemi için doktorun bana söylediği seminal vesicual denilen bölge orası bile iltihaplanmış tedavi çok zor çok canınız yanıyor ve çok pahalı bilginize ama ben deneyecem artı arkadaşımı ikna edebilirsem sizinde öncesi ve sonrası ultrasoundunu görmenizi çok istiyorum.