Dr mehmet ardıç

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Cino

Re: Dr mehmet ardıç

Mesaj gönderen Cino »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Cino dostum öncelikle geçmiş olsun. Konyadaki mehmet hocaya 1 kez enjeksiyon oldum hoca anlayışlı ve ilgili prostat sıvısını alıp tahlil yapar fakat lokosite hiç bakmaz prostat sıvısını da sürüntü şeklinde alır zafer oyman gbi lama damlatıp lokosit ölçümü yapmaz mehmet hoca için paragöz değil vs diyolardı ama o da paragöz ben 1 sene önce gittiğimde enjeksiyon için 200 tl ödemiştim sonra 400 tl ye çıkardığını duydum şimdi ise 500 tl ye enjeksiyon yapıldığını öğrendim sana tavsiye kardeş maddi durumunda elverişli ise istanbul gelişim laba gdip prostat sıvısı ve meni için pcr yaptırman zafer oymana gidip prostat sıvısını aldırabilir sıvıyı da gelişim labaratuara bırakırsın çıkan bakteriye göre mehmet hocaya gidip bulunan bakteriye uygun enjeksiyon yaptırırsın bu bana göre bu hastslıkta altın vuruş faydasını göre bu hastalıktan kurtulan arkadaşlarla da görüştüm kısmen iyi geldi diyene de denk geldim kadir ağabey hariç daha kötü oldum diyene denk gelmedim kadir ağabeyde enjeksiyonu istanbuldaki malum doktora enjeksiyon olmuştu. İmkanın varsa 2 enjeksiyon arasında kaplıcada kalmanı öneririm.
Hocam değerli bilgi paylaşımın ve tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Dr mehmet ardıç

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Rica ederim kardeş