Kabul edelim geçmeyecek

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Kabul edelim geçmeyecek

Mesaj gönderen Kc34 »

ABittersweetLi yazdı:tedavide enfeksiyon doktoru olması gerektiğini bu forumda ilk söyleyen kişi benim.candida filan boş işler.prostatitte etkili değil.sen b12 al kullan bir ay.tabi doktor kontrolünde.çünkü antibiyotik vücuttaki b vitaminini yok eder.gıdalar ile de bu vitamini yerine koyman 2-3 seneyi bulur.kısa yolda benoxal tarzı ilaç almak en mantıklısı..b vitamini eksikliğinin en büyük belirtisi depresyon halidir.bu forumda bir çok kişinin mutsuz olmasının nedeni antibiyotik kullandıktan sonra vücutlarında biten b vitaminidir.
Tesekkurler abitter tavsiyelerini dikkate alicam..
laedri

Mesaj gönderen laedri »

Kc34 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:tedavide enfeksiyon doktoru olması gerektiğini bu forumda ilk söyleyen kişi benim.candida filan boş işler.prostatitte etkili değil.sen b12 al kullan bir ay.tabi doktor kontrolünde.çünkü antibiyotik vücuttaki b vitaminini yok eder.gıdalar ile de bu vitamini yerine koyman 2-3 seneyi bulur.kısa yolda benoxal tarzı ilaç almak en mantıklısı..b vitamini eksikliğinin en büyük belirtisi depresyon halidir.bu forumda bir çok kişinin mutsuz olmasının nedeni antibiyotik kullandıktan sonra vücutlarında biten b vitaminidir.
Tesekkurler abitter tavsiyelerini dikkate alicam..
Zafer Hoca veriyor ben 2 aydır benexol kullanıyorum. Ağrılı günlerimde baya azalma oldu. Tabi bunu benexol mu sağladı tam emin değilim.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

HASTalığım iyileşmedi ama hep diyorum. 6 Aydır hastalığım yokmuş gibi yaşıyorum. Zafer hocanın tedavi şekli bende fayda verdi. O tedavi şekli sayesinde tabi önce Allah'ın izniyle çok yol katettim.

Diyeceksiniz ki 6 Aydır nasıl yaşıyorsun???
12 saatlik yolculukta hiç sorun yok. Çok hafif Dolgunluk var basende sızı okadar. Ama hep bir önceki gündem daha iyi oldum. Yiyip içmediğim hiçbirşey yok. Alkol hariç onu kullanmıyorum zaten. Soğuk desen alasına maruz kalıyorum ama çok şükür. Size demem o ki yüzde yüz tedaviye şartlanmayın. Moralinizi yüksek tutup sizde bu şekilde bir rahatlığa kavuşabilirsiniz. İnancınızı yitirmeyin
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
amecan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen amecan »

zafer hoca kim hangi hastanede hangi şehirde yada izmir-manisa bölgesinde fayda gördüğünüz önerebileceğiniz doktor var mı ?
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Birazcık araştır bulursun zafer oymanı
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

zafer oyman istanbulda kardesim
benyusuf

Mesaj gönderen benyusuf »

9 aydır prostatitim hastalığımın ilk günlerinde yaşadığım idrardan sonra yanma ve oturduğumda yaşadığım makat yanmasından eser kalmadı.diyete aman da aman uyan biri değilim ama beslenme alışkanlığım değişti,kola hastasıydım şimdi haftada 1 bardak içiyorum.eskiden 3-4 bardak neskafe içerdim şimdi bu sayıya günde 2ye daha light ve daha az şekerliye indirdim.kendimi hiçbir şeyden mahrum etmiyorum.sadece cinsellikte çok az bir sıkıntım var onun da zamanla tam randıman vereceğini düşünüyorum.ödem indikten sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum bunun en büyük faktörü de kadir abinin dediği gibi probiyotikler.yoğurt,turşu,yeşillik ve takviyeler.
Ersen

Mesaj gönderen Ersen »

Beyler geçenlerde abimle konuşuyorduk kendisi veterinerdir, nasıl olduğumu sorunca şikayetlerimin azaldığını ama tam olarak geçmediğini özellikle idrar yaparken yanmam olduğunu aslında bu hastalığın tam olarak geçmediğinden ama baskılabildiğinden bahsettim, oda bana theranekron adlı bir ilaçtan bahsetti hayvan sağlığında tümör ve geçmeyen yaralarda kullanıldığını tarantula örümceğinin alkol içinde bekletilerek oluşan bir sıvı olduğunu vücutta nerde hastalık varsa oraya giden ama yan etkisi nerdeyse olmayan bir ilaç olduğundan enflamasyon ve ödem giderici etkisinden bahsetti, insanlarda özellikle kanserde kullanıyorlarmış çevresinde bir çok insanın kullandığını söyledi sanırım göbek deliğinin çevresine enjekte ediliyormuş, bir araştır diyince bende buraya yazayım diye düşündüm sizce prostatite fayda edebilirmi sonuçta kimyasal bir ilaç değil bir tür sıvılaştırılmış örümcek çözeltisi denemeye değermi bilemedim..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ersen yazdı:Beyler geçenlerde abimle konuşuyorduk kendisi veterinerdir, nasıl olduğumu sorunca şikayetlerimin azaldığını ama tam olarak geçmediğini özellikle idrar yaparken yanmam olduğunu aslında bu hastalığın tam olarak geçmediğinden ama baskılabildiğinden bahsettim, oda bana theranekron adlı bir ilaçtan bahsetti hayvan sağlığında tümör ve geçmeyen yaralarda kullanıldığını tarantula örümceğinin alkol içinde bekletilerek oluşan bir sıvı olduğunu vücutta nerde hastalık varsa oraya giden ama yan etkisi nerdeyse olmayan bir ilaç olduğundan enflamasyon ve ödem giderici etkisinden bahsetti, insanlarda özellikle kanserde kullanıyorlarmış çevresinde bir çok insanın kullandığını söyledi sanırım göbek deliğinin çevresine enjekte ediliyormuş, bir araştır diyince bende buraya yazayım diye düşündüm sizce prostatite fayda edebilirmi sonuçta kimyasal bir ilaç değil bir tür sıvılaştırılmış örümcek çözeltisi denemeye değermi bilemedim..
Biraz arastirdim sigil tedavisinde kullanan olmus gayet basariliymis. Insanlar kanser tedavisinde kullaniyormus deneyip gormek lazim :)
aheste
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen aheste »

Asıl pppppppppppppppppppprstatt hastaları vefatvedince otopsi yapılıp arastirilsa tabi yakinlarinin izni gerek
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Arkadaşlar çok garip mantar vardi ondan sonra geçti bu daha beteri geldi. Ne edersin . Makatta kaşıntı da yapiyo mu bu hastalık yeniyim. Penis şişliği batma idrar hisdi kabızlık yapıyor onu okudum
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Insallah herkes iyilesir ama bn cok umutsuzum inancim kalmadi gibi birsey.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Hastalığın başında herkese öyle oluyor bir iki seneyi devir normale dönersin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu baslik niye hortlatilir anlamis degilim cevremde onca sifir semptom yasayan insan varken iyilesemeyen ya birseyleri eksik yapiyor yada uzerine cok dusmuyor o kadar yaziyoruz anlatiyoruz ama uygulama yok
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Kuduz aşısı bulunana kadar kuduzdan kaç gariban öldü
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Çok gereksiz bir başlık hakikaten. Bu başlık iyi olacak insanlarıda psikolojik olarak etkileyebilir. Buda işin içinden çıkılmaz bir döngüye sokabilir. Eleştirilere herzaman açık bir insanım, ancak bu başlığın burada olması bu başlık altında yorum yapılması bile, bu hastalığın iyileşme aşamasını gecirmektedir. Bu başlığı açan arkadaş belki çok buhranlı bir döneminde yazmış olabilir. Onada sonsuz saygım var. Ama lütfen kimse kimsenin iyileşme şevkini kırmasın. Burada defalarca buna benzer çok şeyler yazılıp çizildi. İyileşmeyeceği varsada herkesin fikri kendine kalsın. Burada lütfen kimse paylaşmasın. Hatta yapıla biliyorsa site sahibi bu başlığı buradan kaldırsın.
aheste

Re: Kabul edelim geçmegecmeyecek şey ddeğil

Mesaj gönderen aheste »

Muaffak olamiyiz sadece ümitsizlikten bilim ilim kaç tane bilim ilim insanı suikaste kurban gitti . Kanserle etkili tedavi yönünden çalışan da dahi. Tarihte farklı anlatilsada gercekten atom gibi saldırı nitelikli tıpta da nobel alan olsada bi organ bağışi bile yeni yeni oturuyo ha oturacak. Iki avuntu kaliyor bir geçmişte ki halini özleriz yahut sabrı kalkann yapıp hep birden tam hüküm ve Hikmet sahibi yaradana yönelip ilmide niyazida oraya yonlendirmeli. Hz. Lokmana hikmet niçin verildi. Öğüt ve ibretler ve güzel örnekler vardr buyuruyor. Yoksa imkanım olsa Tıpta Beyin Ölümü gerçeklesen bi sağlıklı prostatt olan ve enfeksiyonlu prostati olan hastaların illmi çalışma yönünden otopsiyle Alımı olsa ve üzerinde Bilim adamları çalışabilir bnde böyle desemde brlki yabancı bilim adamları düşünmstr. Sonuçta adım biran önce atılmasi icin ne bekleniyor. ama yakalanan dr.da oluyor bazen sadece en azindan her bir ülke kendi içinde el ele verse bi adım atılabilir. Net olarak. Şifalar ve sabrlar dilerim. En iyi denildiği gibi her ayrı derdi çeken bilir ve Derdi veren dermanida eyler ins.
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Bu arada insanın en iyi doktoruda kendisidir demişler
Kendimze emanete iyi bakamdk kabuk edelim yada etmeyelim. Er yada geç herşey geçer daimi elemden Rabimm sakınsn bizi . Afiyetler dilrm
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Burda ki birbrmize destek ve bikgi formu cok iyi olmuş. Kurandan Allh raxi ola ınş.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Arkadaslar burda tartismanin bir anlami yok hepiniz saolun cok yardimci oluyorsunuz ben cogu swyi burda ogrendim.Herkez gibi bendede bir suru hastalik var boyun fitigi ,sirt fitigi ,bwl firigi ,kronik gastrit, reflu ,iki bacakta menuskus ,birinden ameliyat oldum hemoroid, sinuzit bide bu bela cikti ama burda biribirimizi kirmaktansa tecrubeli arkadaslardan faydanalaim ilimli ve olumlu yorumlarda bulunalim sonucta bu grupta olan herkezin pisikolojiside bozuk he ayriyetten ankisitiye bizukluguda var bende ama mecburen iylesmeye calisacagiz ve bunla yasmaya alisacagiz
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Ya arkadaslar su idrarda yanma olayini nasil gecirebiliriz yaa bilen varmi hecc
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:Ya arkadaslar su idrarda yanma olayini nasil gecirebiliriz yaa bilen varmi hecc
Menemen kardesim,
İdrarda yanma olayinida,uygun ve yeterli dozda kullanabilecegin ve periyodik takip edebildigin bir antibiyotik tedavisi sürecine girmen ile yok edebilirsin.Tabi prostatit tanisi sana koyulduysa.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

kadir yazdı:
menemen yazdı:Ya arkadaslar su idrarda yanma olayini nasil gecirebiliriz yaa bilen varmi hecc
Menemen kardesim,
İdrarda yanma olayinida,uygun ve yeterli dozda kullanabilecegin ve periyodik takip edebildigin bir antibiyotik tedavisi sürecine girmen ile yok edebilirsin.Tabi prostatit tanisi sana koyulduysa.
Kadir abi doktorun biri bana ptostat masaji yapti ve bana sikayetlerin prostat kaynakli dedi.
Ve o masaji yaparken canim cok yanmisti eger prostatim iltihapli olmasaydi yine o agri olurmuydu acaba onu cok merak ediyorum. Bana bu konudaki dusunceni soylermisin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:
Kadir abi doktorun biri bana ptostat masaji yapti ve bana sikayetlerin prostat kaynakli dedi.
Ve o masaji yaparken canim cok yanmisti eger prostatim iltihapli olmasaydi yine o agri olurmuydu acaba onu cok merak ediyorum. Bana bu konudaki dusunceni soylermisin
masajı yedikten sonra canı yanan tek sen değilsin kardeşim parmak sonrası bir rahatlama geliyor adama
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostat iltihabi devam ettigi surece o yanma olur bu hepimizde oldu. Tedavide masaj sart acisada agrisada. Bunu sivilce gibi dusun sikmazsan kolay kolay gecmez.