Varikoselll

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Varikoselll

Mesaj gönderen Lbrl34 »

arkadaşlar konu dışı biliyorum ama bunu da buranın harici bir yerde ögrenemem.İstanbulda varikosel için bildiğiniz ameliyat olduğunuz iyi bir operatör var mı tecrubeleri olan arkadaşlar paylaşabilirse çok iyi olur
emrasn

Re: Varikoselll

Mesaj gönderen emrasn »

Kardeşim başta varikoselden şüphelendigim için araştırmıştım biraz. Şişli memorialde prof. Oğuz acar ve nişantaşında özel bi klinikte op.dr murad çeltik iyi oldugunu görmüştüm ancak bunlar maliyetlidirler yine de derinlemesine bir araştırma yapman da fayda var.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Oguz acar iyidir platonik aşkım :) cuneyd sevinc ide onerebilirim beylikduzu medicana hastanesinde..
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

Prf murat çeltik tek taraflı varikozel amaliyati sekiz bin TL bende varikozel hastasıyım aynı zamanda 2012 yılında bir sefer oldum ancak tekrar nuksetti
ibrahimkuleci

Lbrl34 yazdı:arkadaşlar konu dışı biliyorum ama bunu da buranın harici bir yerde ögrenemem.İstanbulda varikosel için bildiğiniz ameliyat olduğunuz iyi bir operatör var mı tecrubeleri olan arkadaşlar paylaşabilirse çok iyi olur
iyi bir doktora amaliyat olmanı öneririm ben 2012 yılında sıradan bir klinikte oldum varikozelAmaliyatdan tekrarladı şuan hafifçe olsa kısaca tekrar amaliyati yatacağım Allah yardımcımız olsun
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Varikosel tekrarlayabilen bir rahatsizliktir..
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

Lbrl34 yazdı:arkadaşlar konu dışı biliyorum ama bunu da buranın harici bir yerde ögrenemem.İstanbulda varikosel için bildiğiniz ameliyat olduğunuz iyi bir operatör var mı tecrubeleri olan arkadaşlar paylaşabilirse çok iyi olur
bendede var varikosel ama simdiye kadar bakan doktorlarin hepsi onemsemedi cocuk varmi diyor var diyor ok ozman diyor..lbrl34 sen varikoselin suanki raahatsizligina sebep olabilecegini mi dusunuyorsun ?
ibrahimkuleci

Varikozel çok nadirde olsa bazı hastalarda testosteron seviyesinin düşmesine buda sertleşme sorununa yol açmaktadır ancak çoğu üroloji uzmanları varikozelin sertleşmeyle bir bağlantısının olmadığını İddaa ediyorlar kesinlikle yanlış bal gibi bağlantısı var...
just

Mesaj gönderen just »

varikosel ataklarında sertleşme artışı oluyor , aşırı şekilde sertleşme yaşadıktan sonra varikosel agrıları yaşıyorum, artık bilincine vardım ne zaman aşırı sertlik yaşasam , gerisi ağrı ile son buluyor .