ANKARA TAVSİYENİZ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: ANKARA TAVSİYENİZ

Mesaj gönderen Kc34 »

just yazdı:
sharingdvb yazdı:Just gittiğinde sana bilindik ilaçlar verebilir ilk 15 gün.(Cipro vs) Hiç canını sıkma.İyileştirmesse gidersin olmadı hocam faydası yok dersin.
(Ki ilk gittiğimde cipro ile Azitro yazmıştı bana.Bende Cipro kullanmıştım zaten ama hiç faydası olmuyordu.Ha bunu demedim hocaya.Acaba Azitro ile beraber kullanırsam faydası olurmu ki diye düşünmüştüm.)
Zaten ondan sonra yeni ilaçlara geçiyor.
Birde ince ayrıntılara kadar anlatman çık önemli.Hoca çok sakin dinliyor ve not alıyor.Ben 1,5 ayın sonunda ancak bayağı bir rahatlamıştım.
Allah şifa versin...
Evet beyler sharingdvb kardeşimin vasıtası ve selamı ile bu haftasonu İzak beyle görüştüm, Desteğinden ötürü öncelikle tşk ederim.

izak bey ilgili bir doktor , ve özellikle sakin sakin dinleyen sizi gerçekten hasta yerine koyan bir hekim, daha öncene ünlü doktorlara gittim ne uzmanlara göründüm , ama hiç birisi İzak bey ile rahat ve alakalı değildiler,
Bu forumdan öğrendiklerim ve tecrübeler ışığında izak bey gerekli testleri yaptı , ağır ve güçlü bir antibiyotik tedavisi önerdi , tedaviyi başladım, ama bu sefer umutluyum , hiç yoksa bile bu hastalıkla savaşırken yanımda birinin olduğunu hissetmiş durumdayım. bence ankaradaki arkadaşlar gözü kapalı bu hekim ile görüşmeliler, uzun ve yorucu bir yolculukta yanınızda bir destekçiniz olacak karakterde ve ilgide bir insan kendisi.

Ayrıca ilave olarak biz bu hastalığa yakalanmadık biz bu hastalığa resmen ilgisiz ve bilgisiz doktorlar tarafından itildik,
çünkü en son görüştüğüm doktorla resmen kavga etme noktasına vardım. bana harcattığı zaman , para ve birkinlik cabası .
basit bir bakteri için gerekli tedavi verilmediğinden ötürü bu hallere düştüğümü düşünüyorum .
Hangi testleri yaptirdi hangi ilaclarla tedaviye basladi ?
just

Mesaj gönderen just »

ibrahimkuleci yazdı:
just yazdı:
sharingdvb yazdı:Just gittiğinde sana bilindik ilaçlar verebilir ilk 15 gün.(Cipro vs) Hiç canını sıkma.İyileştirmesse gidersin olmadı hocam faydası yok dersin.
(Ki ilk gittiğimde cipro ile Azitro yazmıştı bana.Bende Cipro kullanmıştım zaten ama hiç faydası olmuyordu.Ha bunu demedim hocaya.Acaba Azitro ile beraber kullanırsam faydası olurmu ki diye düşünmüştüm.)
Birde ince ayrıntılara kadar anlatman çık önemli.Hoca çok sakin dinliyor ve not alıyor.Ben 1,5 ayın sonunda ancak bayağı bir rahatlamıştım.
Allah şifa versin...
Evet beyler sharingdvb kardeşimin vasıtası ve selamı ile bu haftasonu İzak beyle görüştüm, Desteğinden ötürü öncelikle tşk ederim.

izak bey ilgili bir doktor , ve özellikle sakin sakin dinleyen sizi gerçekten hasta yerine koyan bir hekim, daha öncene ünlü doktorlara gittim ne uzmanlara göründüm , ama hiç birisi İzak bey ile rahat ve alakalı değildiler,
Bu forumdan öğrendiklerim ve tecrübeler ışığında izak bey gerekli testleri yaptı , ağır ve güçlü bir antibiyotik tedavisi önerdi , tedaviyi başladım, ama bu sefer umutluyum , hiç yoksa bile bu hastalıkla savaşırken yanımda birinin olduğunu hissetmiş durumdayım. bence ankaradaki arkadaşlar gözü kapalı bu hekim ile görüşmeliler, uzun ve yorucu bir yolculukta yanınızda bir destekçiniz olacak karakterde ve ilgide bir insan kendisi.

Ayrıca ilave olarak biz bu hastalığa yakalanmadık biz bu hastalığa resmen ilgisiz ve bilgisiz doktorlar tarafından itildik,
çünkü en son görüştüğüm doktorla resmen kavga etme noktasına vardım. bana harcattığı zaman , para ve birkinlik cabası .
basit bir bakteri için gerekli tedavi verilmediğinden ötürü bu hallere düştüğümü düşünüyorum .
selamün aleyküm beyefendi uşak bey prostat kontrolü yapuyormu? Teşekkürler

yapıyor , masaj sonrası oluşan akıntıdan sonra idrar testi de aldı .
just

Mesaj gönderen just »

Kc34 yazdı:
just yazdı:
Allah şifa versin...

Hangi testleri yaptirdi hangi ilaclarla tedaviye basladi ?

pcr dahil hepsini yaptık , valla bana biraz ağır bir giriş yaptı , şikayetlerime dayalı olaraktan... floxilevo , cefaks iğne ve azitro ile başladı bunun dışında başka bir şey yazmadı ,

yalnız kc34 kardeşim ben bi yandan quercetin alıyorum ve kefir içiyorum antibiyotikleri alırken bu takviyeler negatif bir etki yaparmı ?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Antibiyotik kullanirken quercetin kullanma emilimi azaltir..
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Abi pcr ne kadar tuttu tahlil ücretleri felan ne kadara öak oldu toplam bende gitmek istiyorum bilgilendirirsen çok memnun olurum Allah şifa versin
just

Mesaj gönderen just »

kardeş benim bi kurumla anlaşmalı özel sağlık sigortam var, yeni benim fiyatım yanıltırıcı olur , ama tahminimce 700-800 civarı bi rakama tekabül ediyor, sgk ile anlaşmaları var
just

Mesaj gönderen just »

bilgi olsun diye yazıyorum , şu an izak beyin uyguladığı 1 aylık tedavinin sonunda kendimi harika hissediyorum , tabii tedbiri elden bırakmayacağım , kontrole gideceğim, takviyemi alacağım , gelişmeleri bildiririm buradan ...
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

just yazdı:bilgi olsun diye yazıyorum , şu an izak beyin uyguladığı 1 aylık tedavinin sonunda kendimi harika hissediyorum , tabii tedbiri elden bırakmayacağım , kontrole gideceğim, takviyemi alacağım , gelişmeleri bildiririm buradan ...
Abi adına sevindim aman bırakma kendine dikkat et üşütme inş bende izal beyin kapısını çalacağım yakında. Acil şifalar
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Raul7 yazdı:
just yazdı:bilgi olsun diye yazıyorum , şu an izak beyin uyguladığı 1 aylık tedavinin sonunda kendimi harika hissediyorum , tabii tedbiri elden bırakmayacağım , kontrole gideceğim, takviyemi alacağım , gelişmeleri bildiririm buradan ...
Abi adına sevindim aman bırakma kendine dikkat et üşütme inş bende izal beyin kapısını çalacağım yakında. Acil şifalar
Kardesim sende bi kapiyi calamadin gecikme bence daha fazla senin yerine ben calicam o kapiyi :)
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Kc34 yazdı:
Raul7 yazdı:
Kardesim sende bi kapiyi calamadin gecikme bence daha fazla senin yerine ben calicam o kapiyi :)
Abi meret fazla dürtmüyo beni dürtse anında gidecem, vizelerdn sonra kesin abi :)
Cino

Mesaj gönderen Cino »

Beyler, Ankara'da masajla prostat sıvısı alıp pcr testi yapan hangi hoca var?
Yukarıdaki mesajlardan İzak hoca yapıyor gibi anladım, ama emin olamadım, bilgi verebilirseniz sevinirim.

Ben zaten antibiyorik tedavisi gördüm, artık sperm kültürümde bakteri çıkmıyor, sadece idrar testinde kan hücresi çıkıyor. Ancak daha önemlisi, alt karnımdaki ve testislerde ağrılarım azalmakla beraber tam geçmedi.
İstiyorum ki, ilk etapta şehir dışına gitmeden, Ankarada masajla prostat sıvısı alıp pcr testi yapan bir yere gideyim, oradan alacağım sonuca göre ya yeni bir ilaç tedavisine başlıyayım ya da gerekiyorsa enjeksiyon yapan bir yere atlayıp gideyim.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Cino hocayı bilmem ama numunede sıvıyı aldırabilirsin geçmiş olsun
Cino

Mesaj gönderen Cino »

İzak hocadan randevu aldım, yalnız 2 hafta sonraya alabildim randevuyu, programı hep dolu o zamana kadar. Randevu sonrası izlenimlerimi aktarırım.
just

Mesaj gönderen just »

Raul7 yazdı:

kardeşim oyalanma , ben sağlıklı iken gittim, yani çok fazla şikayeim yoktu , öldürüc darbeyi vurma amaçlı , 9 aydır ilk kez tam randımana ulaştım. ayrıca malum mevsim geçişi ve havalar çok ters köşe yaptığı dönemdeyiz..
just

Mesaj gönderen just »

Cino yazdı:İzak hocadan randevu aldım, yalnız 2 hafta sonraya alabildim randevuyu, programı hep dolu o zamana kadar. Randevu sonrası izlenimlerimi aktarırım.
valla kardeş , sen bence boşsan git kızlar aradn alıyor , randevuyu iptal eden çok oluyor , ben 1.5 saat bekledim ama aradan aldılar ...
just

Mesaj gönderen just »

Cino yazdı:Beyler, Ankara'da masajla prostat sıvısı alıp pcr testi yapan hangi hoca var?
Yukarıdaki mesajlardan İzak hoca yapıyor gibi anladım, ama emin olamadım, bilgi verebilirseniz sevinirim.

Ben zaten antibiyorik tedavisi gördüm, artık sperm kültürümde bakteri çıkmıyor, sadece idrar testinde kan hücresi çıkıyor. Ancak daha önemlisi, alt karnımdaki ve testislerde ağrılarım azalmakla beraber tam geçmedi.
İstiyorum ki, ilk etapta şehir dışına gitmeden, Ankarada masajla prostat sıvısı alıp pcr testi yapan bir yere gideyim, oradan alacağım sonuca göre ya yeni bir ilaç tedavisine başlıyayım ya da gerekiyorsa enjeksiyon yapan bir yere atlayıp gideyim.

enjeksiyon konusu hala muğlak , yaptırdım da iyileştim diyen biri yok grupta... varsa allah için yazsın bende merak ediyorum..
Cino

Mesaj gönderen Cino »

İzak Hocaya bugün muayene oldum. Hocayı çok beğendim. Hem hasta ile iletişimi hem de konusunda uzmanlığı çok iyi. İdrar ve kan numunesi istedi, verdim. Kanda daha önce gittiğim doktorların bakmadığı PSA'ya bakılacakmış.
Daha önce yaptırdığım sperm kültür ve idrar kültür sonuçlarını yanımda götürmüştüm, prostat sıvısına bakmadı.

Yaptığı ön muayene ile, daha önce gördüğüm Bactrim tedavisinin tam çözüm yapamadığını, zayıflamış şekilde prostatitimin devam ettiğini söyledi. 2-3 tane ilaç yazdı, onları kullanıp 15 gün sonra kontrole gideceğim.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cino yazdı:İzak Hocaya bugün muayene oldum. Hocayı çok beğendim. Hem hasta ile iletişimi hem de konusunda uzmanlığı çok iyi. İdrar ve kan numunesi istedi, verdim. Kanda daha önce gittiğim doktorların bakmadığı PSA'ya bakılacakmış.
Daha önce yaptırdığım sperm kültür ve idrar kültür sonuçlarını yanımda götürmüştüm, prostat sıvısına bakmadı.

Yaptığı ön muayene ile, daha önce gördüğüm Bactrim tedavisinin tam çözüm yapamadığını, zayıflamış şekilde prostatitimin devam ettiğini söyledi. 2-3 tane ilaç yazdı, onları kullanıp 15 gün sonra kontrole gideceğim.
Guzel haberlerini bekliyoruz..
ysf2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ysf2323 »

Ilac ne yazdi
Cino

Mesaj gönderen Cino »

@kc34 , teşekkürler, inşallah

@ysf2323, ilaç olarak Xantral, Azitro bi de Cravit yazdı hoca. Her birinden günlük 1 adet kullanıcam.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Igne vermemis galiba..
Cino

Mesaj gönderen Cino »

Kc34 yazdı:Igne vermemis galiba..
Aynen kardeşim, iğne vermedi.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Belki ikinci kurde verir izak hocanin iyilestirdigi iki kisi var suan takibinde kal doktorun..
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Allah nasip ederse yarına randevum var izak hocadan gelişmeleri yazarım
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Raul7 yazdı:Allah nasip ederse yarına randevum var izak hocadan gelişmeleri yazarım
Senin bugun degil miydi ?