Kronik prostatit sanki cinsellik bitti

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
radyoloji
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Kronik prostatit sanki cinsellik bitti

Mesaj gönderen radyoloji »

Merhaba arkadaşlar bende malesef bu illet hastalık mevcut geçenlerde PSA yüksekti 6 haftalık antibiyotik tedavisi ile çok şükür düşürdüm normale döndü fakat bu seferde sertleşme problemi başladı kafayı yiyecem nasıl bir yöntem izlemeliyim deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim üroloji yemin gitsem tekrar yoksa enfeksiyon ami endokrin testosteron hormonu açısından yada psikiyatri yemi ne yapacağımı şaşırdım kaldım issiz bir çölün ortasında gibiyim bir fikir verirseniz sevinirim herkese acil şifalar
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Kronik prostatit sanki cinsellik bitti

Mesaj gönderen ahmet »

sakin ol kardesim eswt tedavisi var sertlesme icin onu uygulayabilirsin gecmis olsun
radyoloji

Şok dalga tedavisi mi acaba nerelerde yapılıyor etkili bir yöntem mi bu tedavi yi görenlerden olumlu dönüşler varmı acaba
ibrahimkuleci

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

ahmet yazdı:sakin ol kardesim eswt tedavisi var sertlesme icin onu uygulayabilirsin gecmis olsun
Selamün aleyküm eswt ne demek oluyor açıklar mısınız saygilar
ibrahimkuleci

radyoloji yazdı:Merhaba arkadaşlar bende malesef bu illet hastalık mevcut geçenlerde PSA yüksekti 6 haftalık antibiyotik tedavisi ile çok şükür düşürdüm normale döndü fakat bu seferde sertleşme problemi başladı kafayı yiyecem nasıl bir yöntem izlemeliyim deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim üroloji yemin gitsem tekrar yoksa enfeksiyon ami endokrin testosteron hormonu açısından yada psikiyatri yemi ne yapacağımı şaşırdım kaldım issiz bir çölün ortasında gibiyim bir fikir verirseniz sevinirim herkese acil şifalar
Selamün aleyküm beyefendi sizdeki rahatsızlıklar neydi tam olarak anlatır mısınız saygilar
ibrahimkuleci

ahmet yazdı:sakin ol kardesim eswt tedavisi var sertlesme icin onu uygulayabilirsin gecmis olsun
Selamün aleyküm Ahmet bey çevrenizde bu eswt tedavisini yaptıran oldumu saygilar
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

cevremde olmadi fakat etkili oldugunu okumustum
radyoloji

Kronik prostatite bağlı ereksiyon olamama durumu
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostatitti »

radyoloji yazdı:Kronik prostatite bağlı ereksiyon olamama durumu
Eswt nin bizlik bir olayı yok bence . En azından penise uygulanmasinda. Çünkü penil eswt, doku damar vs onarımı sağlıyor penise uygulanmasiyla. Yeni damar oluşumu sağlıyoruz kalp hastaları topuk dikeni vs katkı sağlıyor .. Penil venöz gibi durumlara da yararı oluyormus .
Ancak bizim sorunumuz prostatta ise oraya odaklanmak gerek . Penis ne kadar sağlam olursa olsun kan akışını kesen sebepler var . O nedenle bence eswt lswt gibi yöntemler Perine bölgesine veya karina uygulanması bize yardımcı olabilir . Belki prostattaki doku onarımını sağlar . Şayet antibiyotikle Eswt mantıklı duruyor .
Uzun oldu ama penise uygulanmasında sonuç alacağımızı düşünmüyorum demek istedim
Hepsi geçecek