MAKATTA KASİNTİ SİYAH DİSKİ

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

MAKATTA KASİNTİ SİYAH DİSKİ

Mesaj gönderen Lbrl34 »

arkadaşlar bu makatta kaşıntı neden yahu gün içinde devamlı devamlı oluyor en son spermiyogram verdim lökosit 0 çıktı ağrım sizim yok prostatda sorun olunca artıyor daha da ama iyi olduğum günler de var diski rengi de değişiyor bazen kuru kalın ,bazen yağlı siyah bundan mı kaynaklanıyor var mı aranızda bu sorunu yaşayan çözen ?
Kc34

Re: MAKATTA KASİNTİ SİYAH DİSKİ

Mesaj gönderen Kc34 »

Fazla demir alımı siyah diskiya sebep olabilir..
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

mrb akadaşalar bu vigamaxx sitesi yabancı bu hapı nasıl getircem türkiyede yok sanırım cinsel isteksizlik sorunu var hormonlar normal kadir bey bu hapı önerdi sitede getirenler varmış yardımcı olurmusunuz
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Dostum kabızlık sorunun varsa makat çatlağı olmuş olabilir genel cerrahiye görünmende yarar var
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

göründüm genel cerrahiye görünür de bir şey yok dedi kanamam acım falan yok benım genel gundelık hayatta genel lavaboda sadece kasınıyor.Prostat şikayetlerim artınca deli gibi kasınıyor
laedri

Mesaj gönderen laedri »

kenan yazdı:mrb akadaşalar bu vigamaxx sitesi yabancı bu hapı nasıl getircem türkiyede yok sanırım cinsel isteksizlik sorunu var hormonlar normal kadir bey bu hapı önerdi sitede getirenler varmış yardımcı olurmusunuz
Evet ben de düşünüyorum bu hapı. Nereden temin edebiliriz? Yok mu getirten?
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

Lbrl34 yazdı:göründüm genel cerrahiye görünür de bir şey yok dedi kanamam acım falan yok benım genel gundelık hayatta genel lavaboda sadece kasınıyor.Prostat şikayetlerim artınca deli gibi kasınıyor
bendede son iki aydr var bu sorun zafer hocaya soyledim mercekle bakti anuse)) birsey yok dedi,mantar ilaci falan da kullandim probiyotikte basladim sonra biraz kesilir gbi oldu ama mesela dun buyuk abdeste ciktim kabiz da degldim hatta ishaldim fakat deli gbi kasindi saduce anusun orda oluyor bu buarada ...bazen cok kasininca peceteyle kontrol ediyorum sanki ishal akmis gbi islaklikta oluyordu..bu arada lbrl34 son sikayetin neydi suan nasilsin ? iyi gbi bahsediyorsun iyi olmana sevindim ...
ysf2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ysf2323 »

Vitaprost diye bi ilac varmis yurtdisindan siparis verdim bklm ??
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Murtaza75 yazdı:
Lbrl34 yazdı:göründüm genel cerrahiye görünür de bir şey yok dedi kanamam acım falan yok benım genel gundelık hayatta genel lavaboda sadece kasınıyor.Prostat şikayetlerim artınca deli gibi kasınıyor
bendede son iki aydr var bu sorun zafer hocaya soyledim mercekle bakti anuse)) birsey yok dedi,mantar ilaci falan da kullandim probiyotikte basladim sonra biraz kesilir gbi oldu ama mesela dun buyuk abdeste ciktim kabiz da degldim hatta ishaldim fakat deli gbi kasindi saduce anusun orda oluyor bu buarada ...bazen cok kasininca peceteyle kontrol ediyorum sanki ishal akmis gbi islaklikta oluyordu..bu arada lbrl34 son sikayetin neydi suan nasilsin ? iyi gbi bahsediyorsun iyi olmana sevindim ...
ya mayasıl olabilir mi acaba akıntı falan bende de kasıntı var sogukta artıyor cok agrım sızım yok en son varıkosel ıcın sperm testi verdim lokosit 1 bile cıkmadı ıdrarımda sacaklanma var bazen de tam bosaltamıyorum mesaneyi ama buna da sukur napalım sanırım nasırlastı bıraz prostat ondan bu sıkayetler ama yapabilcegim başka bir şey yok enjeksiyonundan zafer hocanın tedavisine kadar her seyi denedim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Lbrl34 yazdı:
Murtaza75 yazdı:
ya mayasıl olabilir mi acaba akıntı falan bende de kasıntı var sogukta artıyor cok agrım sızım yok en son varıkosel ıcın sperm testi verdim lokosit 1 bile cıkmadı ıdrarımda sacaklanma var bazen de tam bosaltamıyorum mesaneyi ama buna da sukur napalım sanırım nasırlastı bıraz prostat ondan bu sıkayetler ama yapabilcegim başka bir şey yok enjeksiyonundan zafer hocanın tedavisine kadar her seyi denedim.
En son ne zaman rektal tuse yaptirdin kardesim? Lokosit kacti? Spermdeki degil,prostat sivisindaki lokosit?