Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Tuhraser

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Tuhraser »

Kenan Beyle konuştum 10 ml olan şırıngadan alın dedi. Ucunun hepsini sokuyoruz, hızla ilacı basıp, penis ucunu sıkıyoruz. Sonra bir daha şırıngayı doldurup yine hızlı bir şekilde basıyoruz.
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen turbokenan »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Abi bir de bu şırınganın ucunu penise ne kadarını geçirmek gerekiyo ? Saçma olduysa affola :D
Yok be abi 10 luk enj doldur enjektörün ucundaki çıkıtyı bastir hizlica bas sol elinle penis kafasinı sık ilaci enj doldur hafif tepeyi yavas birak bidaha hizlica bas tepeyi sık ve hayaların altindan makata dogru ittir aldigi kadar bas 15 dakka bekle sal ilaci abi
turbokenan

Tuhraser yazdı:Kenan Beyle konuştum 10 ml olan şırıngadan alın dedi. Ucunun hepsini sokuyoruz, hızla ilacı basıp, penis ucunu sıkıyoruz. Sonra bir daha şırıngayı doldurup yine hızlı bir şekilde basıyoruz.
Aynen kardesim sonra 15 dakka bekleyip ilaci birakiyoruz
turbokenan

DİKKAT

Arkadaslar lütfen çeşme suyu dere suyu şifalı su vs idrar yoluna basmayın yapılacak ilaçtaki su ya pet yada şişe olacak bide(((( makat tedavisi ))))))ve ((((idrar yolu )))))tedavisinde kullanılacak enjektörler bardaklar ayrı ayrı olacak ellerinızi iyi yıkayın sakın sakin penis yolu uygulamasında enj sakina enjeksiyon anında lavabo tuvelet banyodaki herhangi biyere birakmayın ve bardakta dursun enjektör DİKKAT
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Abi ben buna nasil ceserat edicem bilemiyorum yaa halen.
Bu yontemle eyilesen baska kimse oldumu yaa
turbokenan

menemen yazdı:Abi ben buna nasil ceserat edicem bilemiyorum yaa halen.
Bu yontemle eyilesen baska kimse oldumu yaa
Dün yazılanları oku yorumlarda kardeşim hic sorun yok 10 kişinin onuda mutlu olumlu bekliyoruz yakında haberleri gelicek insallah
Tuhraser

Bir şey yok.Basit bir işlem. Valla oramıza buramıza iğne sokturduk, enjeksiyon yaptırdım makattan ultrasonu aradan koca iğneyi bastılar. Sistoskopi, kolonoskopi yaptırdım. Algolojide sinirlere iğne yaptırdım, yumurtalara kasığa sülük yapıştırdım, bir sürü ilaç içtim vb... Bu onun yanında sivrisinek ısırığı. Olumlu dönüşlerin olmasını bekleyin. Ben de bekledim, dün ilk defa denedim. Deneyimlerimi burada yazacağım. İnşallah hepimiz iyileşiriz.
turbokenan

Tuhraser yazdı:Bir şey yok.Basit bir işlem. Valla oramıza buramıza iğne sokturduk, enjeksiyon yaptırdım makattan ultrasonu aradan koca iğneyi bastılar. Sistoskopi, kolonoskopi yaptırdım. Algolojide sinirlere iğne yaptırdım, yumurtalara kasığa sülük yapıştırdım, bir sürü ilaç içtim vb... Bu onun yanında sivrisinek ısırığı. Olumlu dönüşlerin olmasını bekleyin. Ben de bekledim, dün ilk defa denedim. Deneyimlerimi burada yazacağım. İnşallah hepimiz iyileşiriz.
Büyük abdest yaparken dışkına bak kardeşim kantoron basmıştın unutma mutlaka birseyler çikacak içinden dün bi arkadaşın kantaron basma sonucu makatında kurtcuklar çıkmış kendiside burada dışkılarınıza mutlaka bakın kontrol edin !
Tuhraser

Ben de bir şey çıkmadı. Yağ çıktı. Denemeye devam, iyi olacağını ümit ediyorum.
turbokenan

Tuhraser yazdı:Ben de bir şey çıkmadı. Yağ çıktı. Denemeye devam, iyi olacağını ümit ediyorum.
sende bu bendeki gibi takıntılık varken elinden bu hastalıgın kurtulması mümkün degil :)
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Kardeslerim bu tedavisi deneyen sonucunu buraya yazsin lutfen.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Kenan abi bende sürekli peniste sızlama idrar hissi ve yanma var ama ağrı hiç yok prostatta iltihapta yok lökosit sıfır ne tavsiye edersin
turbokenan

Armegeddon yazdı:Kenan abi bende sürekli peniste sızlama idrar hissi ve yanma var ama ağrı hiç yok prostatta iltihapta yok lökosit sıfır ne tavsiye edersin
Buyur ara kardeşim 05382809262
turbokenan

turbokenan yazdı:
Armegeddon yazdı:Kenan abi bende sürekli peniste sızlama idrar hissi ve yanma var ama ağrı hiç yok prostatta iltihapta yok lökosit sıfır ne tavsiye edersin
. Doktor sana dediki lökosit sıfır prostat iltihapta yok dedi 20 kere idrara neden gidiyon şu sayın hocamız açıklasın bunları ben sonuçta deliyim sapıgım ya bende doktora gittim idrar yolunda enfeksiyon var 45 kez idrar a gider yarım cay bardagi idrar gelmezdi benden ya piskolojik derlerdi yada oglum iç antibiyotik gecer diyolardi yıllarca ugraştım koca bir hiç
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

kenan beyin formülü ben bir aya yakın uyguluyorum ben bıraktım bütün ilaçları hiç bir ilaç takviye kullanmıyorum en son doktor bana prostagood vermişti bide advil vermişti bide takviyeler vardı ondan öncesinde enaz 60-70 tane iğne yedim içtiğim hapında hesabını yapamıyorum şimdi hiç biri yok ama daha iyiyim git gide farkediyo bu tedaviye devam uygulamak zor deil başalayın ilaç içmekten iyidir biz okadar antibiyotik aldıkta noldu yazıkettik vucuda.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar nasil yaocam bn bunu hergun mu yapcam peki
turbokenan

mehmet75 yazdı:kenan beyin formülü ben bir aya yakın uyguluyorum ben bıraktım bütün ilaçları hiç bir ilaç takviye kullanmıyorum en son doktor bana prostagood vermişti bide advil vermişti bide takviyeler vardı ondan öncesinde enaz 60-70 tane iğne yedim içtiğim hapında hesabını yapamıyorum şimdi hiç biri yok ama daha iyiyim git gide farkediyo bu tedaviye devam uygulamak zor deil başalayın ilaç içmekten iyidir biz okadar antibiyotik aldıkta noldu yazıkettik vucuda.
Mehmet kardesim dedimya dünyayı gezsenizde sonunda sizi bu yöntem kurtarır gecmis olsun kardesim benim daha iyi olacaksin emin ol
turbokenan

menemen yazdı:Arkadaslar nasil yaocam bn bunu hergun mu yapcam peki
haftada bir yada iki kere hastalik durumuna göre yazilanlari okuyun biraz
LuBu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen LuBu »

turbokenan yazdı:
Turbokenan Hocam bulmuş olduğunuz bu tedavi yöntemi hakkında bir ana konu açsanız iyi olur bence. Sıra sıra kademe kademe uygulamanın nasıl yapıldığını anlatsanız yüzlerce belki binlerce kişi bu bilgilere ulaşıp dua edecektir size. Yazıları tamamen okudum ama uygulamada ister istemez bazı yerleri anlayamadım. :cry:
turbokenan

LuBu yazdı:
turbokenan yazdı:
Turbokenan Hocam bulmuş olduğunuz bu tedavi yöntemi hakkında bir ana konu açsanız iyi olur bence. Sıra sıra kademe kademe uygulamanın nasıl yapıldığını anlatsanız yüzlerce belki binlerce kişi bu bilgilere ulaşıp dua edecektir size. Yazıları tamamen okudum ama uygulamada ister istemez bazı yerleri anlayamadım. :cry:
hocam teşekkürler haklıaınız ama uygulama pek burda anlatılamıyo Zor anlamak evet incelikleri var yarın ararsanız Yardımcı olurum numaram var burda abi
turbokenan

Yarın tam baştan sona tedavi sürecini gerekeni anlatmaya çalışcam sayı iyce kalabalıklaştı abi haklı biyandan
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Aynen kenan abi en ince ayrıntısana kadar anlatırsan çok iyi olur saygılar
hakan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen hakan »

Kenan makamda Kantaron bastıktan sonra ertesi gün elli kere idrara çıktım baya karnını altında sancı var bu hastalık zaten hemoroid le başlamıştı bende ya iyiye işaret ya kötüye hala ayni iki gündür idrar bitdi ten sonra hiç yapmamisim gibi ağrı oluyor ne dersin bu işe
turbokenan

hakan yazdı:Kenan makamda Kantaron bastıktan sonra ertesi gün elli kere idrara çıktım baya karnını altında sancı var bu hastalık zaten hemoroid le başlamıştı bende ya iyiye işaret ya kötüye hala ayni iki gündür idrar bitdi ten sonra hiç yapmamisim gibi ağrı oluyor ne dersin bu işe
Acil ara beni05382809262
turbokenan

hakan yazdı:Kenan makamda Kantaron bastıktan sonra ertesi gün elli kere idrara çıktım baya karnını altında sancı var bu hastalık zaten hemoroid le başlamıştı bende ya iyiye işaret ya kötüye hala ayni iki gündür idrar bitdi ten sonra hiç yapmamisim gibi ağrı oluyor ne dersin bu işe
Penis uygulamanı yaptınmı peki kantoron normalde idrar sayısını azaltır hakanım çogaltmaz biraz sakin olun be abi şu panikler niye anlamıyom agrı normal hertarafın iltihap makattada sancı olur normal kaç senedir hastasın sonuçta hepinizde farklı reaksiyonlar verebilir ama 50 kere idrar çıkmak nedir her çiktiginda kac grm yapiyosun idrar biraz sakin olun rahatsız ediyosa uygulama ara beni ilk böyle bişe duydum okadar yapan var hastalıgı çok uzun yıllar olanlarda sacma sapan reaksiyonlar verebilir ilk hamlede olabilir idrar hic gelmez cok gelir penis kalkmaz agrı sancı vücuda çok geldiyse az uygula mutlaka beni ara her hastadan farklı şikayetler var kurtulup şikayet etmeyenlerde var !