Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Galip

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Galip »

turbokenan yazdı:Sence idrar yolu bu yagla iltihap olurmu siteril demek maksadın tamam eyv şuan adam yaza dügünüm var yazmis bana erkeklik nasil diyom yok diyo peki karin erkeklik olmadini anlarsa napcan diyom bilmiyom abi diyo ?bakin hepinize söylüyorum haftada birde olsa yapin kurtulun caniniza yazik birgun muhtac kalip illaki yapacaksiniz bu tedaviye çamur atip milleti antibiyotige bogup kabizlik ve ardindan bagsur ve hemoroid milleti mahkum etmek insanda nasil bir vicdan olup olmadina kafa karistiriyo bunu yapin bakin nasil sertlesiyo penis biraz zaman verin kendinize videoda kendime enjekte ettim evet bunu yillarca yaptim hic zarar görmedim 24 saatte 45 kez idrar cikardim şuan gece bazen bir kez gündüz 4 .5 kere cikiyom idrara buda motosikletli kurye olmamdan haftada 2 kez cok rahat iliskiye girebiliyorum bunu bugün yapmasanizda bigün mecbur kaldiginizdan yapacaksiniz ve ozaman gec kalinmis olabilir!!!!!!!!
Bu uygulamadan kesın sonuc alamadınızmı?
Yıllarca yaptım dedıgınız kesın sonuc alamadınızmı?
4-6 ay haftada 1-2 kez yapılsa daha sonra tekrarlıyor galıba.
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen turbokenan »

Normal bir insan benim kadar soguk almaz karda bile motor kullaniyorum kuryeyim ben kurtulali 9 sene oldu demem şu ayaklari üsuyunce idrar tabi sayi olarak bazen artabiliyor bu her insanda aynidir gunde 45 kere idrar cikardim ama damla damla gelirdi şimdi pazar evde oldugimda sicak odamda evimde sadece 24 saatte 4 kere gidiyorum idrara penisim uyuşuktu ozamanlar ve erkeklik yoktu ! Hic yoktu tedaviyi yaptim hepsi duzene girdi kendinizi sicak tutun baksiriniza koyun yünü diktirin penise gelicek sekilde kabizsaniz kuru kaysiyi tencerede kaynatin hersabah icin iki su bardagi aç karnina ! Antibiyotik icmyin kabizlik hemoroid bu ilactan olur ! Video alanlar biliyo zaten uygulayin abartmayiz ah cisim yandi diyo adam sen yapma birak ameliyat ol sonra yetiskin beziyle altina işe dur bilen biliyo beni yapan yapar kimseye zorla mal satmiyom tuccar degilim para istemiyom ama tabiki doktor para alip bide sen doktora deki hocam ameliyat oldum gecmedi alacagin cevap piskolojik aslanim piskolojik hemen lustral başla kobayizya amk oynayin insanlarla
just
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen just »

turbokenan yazdı:Riskleri olsaydı ben bunu yüzlerce kez yaptım hayatta olmazdım emin ol kimsenin günahinada giremem ameliyat çare degil daha beter olur insan beni elestirmenize bise demem ben buraya gerekeni yazdim keyfi isteyen yapar yapmaz ben mal satmiyom pazarlamiyomda menfaatimde yok!!!!!!! Sabir ve cesaret isteyen bir iş evet ama inanin ilk kez agriyo sonra alisiyosunuz sabir etmeyen dializ mahkum kalir
Bu kardeşim, tecrübe ettiği bir şeyi paylaşıyor , şifa bulduğunu söylüyor, Herkes kendi bedeninden meshuldür. Bu derdi çeken anlar. o sebeple şüpheli yaklaşımlardan ziyade tecrübelerini daha detaylı anlatmasını rica edelim.
Kenan kardeşim benim senden öğrenmek istediğim sorunların tam olarak neydi ,
Bu tedaviyi ne kadar süre ile tekrar ettin, arada mola verdin mi ?
Tedavi süresinde başka organlarında veya uzuvlarinda başka sempton oluştumu,
Şu anki sağlık durumun nedir tam oalrak aydınlatırsan makbule geçer,
Saygılar
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Ve rica etsek kenan bey hastalık geçmişinizi ve nasıl başladığını anlatırsanız çok daha iyi olur. Sağlıcakla kalın
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Benım sahsı dusuncem bu uygulamadan sonra yuksek ıhtımal yarar gorulebılır,sonucta -turbokenan-kanlı canlı vıdeoda uygulama gosterdı.Bu sebeble paylasımı ve cesaretınden dolayı ona burdan tesekkur edıyorum.

Suan ıcın referans alınabılır gıbı goruluyor,bazı arkadaslar haklı olarak"belkı prostatıt degıldır sıstıt yada ıdrar yolları enfeksıyon olabılır"ondan ıyı gelmıs olabılır dıye dusunuyor, sonucta formda bır cok arkadas prostatıt,bence yarar saglıyorsa prostatıt e ıyı gelır (prostatıt genelde supelı ılıskıden kapılır yanı"ıdrar yollarından")(corek otunu enjekte etmek aynı yoldan)yıllardır bunu uyguladıgını ve herhangı bır yan etkı gormedıgını soyluyor tabı ılerıde ınsallah herhangı bır sorun yasamaz.
Katılmayan arkadaslar olabılır malum bu hastalık maddı ve manevı olarak ınsanı yıpratıyor ıkıncı olarak 1 sefer sıstoskopı yaptırmaktansa 10 sefer corek otu yagını enjekte etmeyı yeglerım.

Tabı Kımseye yapın dıyemem bununla ılgılı dusuncelerımı paylasmak ıstedım.
Bu yada baska vesıle ıle Insallah yakında baska arkadasların da ıyılestıgını duymak dılegıyle.
HAMDYALNIZSANADIR

Galip yazdı:Benım sahsı dusuncem bu uygulamadan sonra yuksek ıhtımal yarar gorulebılır,sonucta -turbokenan-kanlı canlı vıdeoda uygulama gosterdı.Bu sebeble paylasımı ve cesaretınden dolayı ona burdan tesekkur edıyorum.

Suan ıcın referans alınabılır gıbı goruluyor,bazı arkadaslar haklı olarak"belkı prostatıt degıldır sıstıt yada ıdrar yolları enfeksıyon olabılır"ondan ıyı gelmıs olabılır dıye dusunuyor, sonucta formda bır cok arkadas prostatıt,bence yarar saglıyorsa prostatıt e ıyı gelır (prostatıt genelde supelı ılıskıden kapılır yanı"ıdrar yollarından")(corek otunu enjekte etmek aynı yoldan)yıllardır bunu uyguladıgını ve herhangı bır yan etkı gormedıgını soyluyor tabı ılerıde ınsallah herhangı bır sorun yasamaz.
Katılmayan arkadaslar olabılır malum bu hastalık maddı ve manevı olarak ınsanı yıpratıyor ıkıncı olarak 1 sefer sıstoskopı yaptırmaktansa 10 sefer corek otu yagını enjekte etmeyı yeglerım.

Tabı Kımseye yapın dıyemem bununla ılgılı dusuncelerımı paylasmak ıstedım.
Bu yada baska vesıle ıle Insallah yakında baska arkadasların da ıyılestıgını duymak dılegıyle.
Sistoskopiden bu denli çekinmenizin sebebi nedir galip bey ? Ağrısız sancısız bir işlemm diye biliyorum
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Formda suan ısmını hatırlamadıgım bır arkadas herhangı bır anestezı uygulanmadan sıstoskopı yaptırdıgını soylemıstı,sıstoskopı de genelde anestezı uygulanır.
Belkı katılmazsınız cekınmeden daha cok sıstoskopıyı corek otu yagını zerk etmek ıcın referans alıyorum.
Kaldıkı sıstoskopı genelde teshıs amacı ıle kullanılan bır alet prostatıt tedavısınde cok yerı olmadıgı bılınıyor.
HAMDYALNIZSANADIR

Evet hakkısın prostatit tedavisin çok yeri yok fakat prostatit ve boşalma sonrası peniste kalan meni ile birleşince darlığa sebep olabiliyormuş bi makalede okudum aslında çörekotu yağı bna da mantıklı geliyor kenan abinin yalan söylediğini ve kar amacı güttüğünü düşünmüyorum kendisiyle konuşmuşluğum var iyileşen biri Allah razı olsun bna yeter diyor çok zor bir hastslık sabır ve para bu hastalığın en büyük ilacı tabi Rabbim ol derse hepsi bahane şu ana kadar yaklaşık 6 farklı ilde 8 doktora muayene oldum 5000-6000 tl param gitti çok şükür ağrım sızım yok sadece idrar sorunlarım kaldı bu forumdaki herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Iyilesecegimi bilsem vallahide yaparim hic durmama ama korkuyom baska biseyde oluursa diye
turbokenan

Selamun aleyküm abiler bu hasralık şöyle oldu ben yanlız yasayan biriydim 24 şaşındaydim bendeki olay bi kadından geçti bu hastalık bana yabancı uyruklu gürcistanlıydi bigün çişim geldi yapamadım hastaneye doktora gittim stroskopi nedir tabi bilmiyom allah kimseye göstermesin acısı çocuk dogurmak gibi bişey okadar bagırtıyo insanı neyse doktor soktu demirı önden hayatım bitti dedim 3 gün sonra daha beter oldum neyse cerrah pasa hastanesine gittim doktora prostat yolunda enfeksiyon var dedim piskolojiktir oglum dedi yolladi lustral antibiyotik yazdi yolladi ve bu arada kabızda oldum antibiyotikten midem mahvoldu ve 24 saatte 45 kere tuvalete gittimi biliyorum ve erkeklik 4 sene hiç yoktu ! O doktor bu doktor gezmedigim yer icmedigim bitkisede dahil ilac kalmadi ! Bigün odadayim canimdan bezdim ALLAH ım dedim ben napicam canim sıkıldı bana doktorlarin yazdigi ilaclari sayayim dedim 7 hastane 150 kutu ilaç. !!!! Bigün çok iyi bir abim var mevzuyu actik dediki mikrop kapmisin bu isfeç şurubu var google yazin çikar yurt dışından geliyo bundan sana getiriyim dedi saol abi dedim ama aklim hep ikimde kafayi yicem neyse ilac geldi bu ara iciyim dedim 500 g 70 tl ozaman şun baya paradir içtim cisimide bidona yaptim 15 gün sonra baktım ufak ufak parçalar geliyo mesaneden ulan dedim burda yosun kirec karisimi bise var sonra parasal durumum ozaman kötü oldugundan para yetiremedim ve arastirinca daha ucuz daha yararli ÇÖREKOTU yagını keşvettim kafamda ve kendime enjekte etmeye karar verdim ayni 5 litre bidona idrarimi gene biriktirdimenjekte ettikten sonra ve içimden bildigin kan pirtilari beyaz yeşil yosunlar bidona doldu 15 günde öyle böyle degil 5 litrede 200 gram nerdeyse fazlada olabilir sonra bigün yatakta uyuyom aşagida bi hareketler oldu aglayarak uyandım sertleşme olmuş bide rüyalanmıştım vay be dedim ALLAH cc boşa yaratmamış beynide boşa vermemiş insana dedim kendimle gurur duydum ve bu video paylastim sizlere bu hastalık pis hastalik doktora gidersin anlatırsın sana ya viyagra yazar ya( antibiyotik kabiz olursun)yada daha gencsin der yada sonda takar bunlar bu hastaligi bilerek halletmiyolar bu hastalikta benim suan evliyim 3 yil oldu mutluyum hiç sorunum yok bazen gece didrara bir kez kalkarim gündüz 3 yada 4 kere okadar ha video çektim diye bana sapik diyenler olmuş ALLAH a havale ediyorum onlari siz kendini beni asa yukari 30 kişi arayip watsap mesaj atip video aldiniz siz nekadarda yapsaniz bu uygulamayı bacak aranizdaki baksir a kilot akoyun yünü diktirin herangi bir yorgancida bulursunuz 5 tl ayaklariniz terliyor üşüyorsa gaste katlayip koyun tabana kabizsanız kuru kaysi alip kaynatip icin her sabah ac karnina 3 güne gecer 5:6 ay devam esin gazda prostat baski yaptigindan idrar geliyo hissi oluyo insanda ilac icmeyi. Bosa hic bi halta yaramaz sabece böbreklere zarar saglıkla kalin evlenin ! evli olsaniz bile iliskiden sonra hemen banyo yapin ve çöreotu yagini penisinizede sürün bu uyuşma ve serlesmeye iyi gelecektir içebilirsinizde faydalari yazmakla bitmez nediyim her kisi kendi kendisinin doktorudur milletten medet uman yolda kalır
turbokenan

Abicim bak 4 sene erkeklik yoktu ! Bu 4 senede 24 saatte 40;;;;45 kere idrara çikardim damla damla gelirdiki idrar ta terimden atmaya baslar ve sidik kokardim ! Belirtilerim serlesme olmayisı dugme misali penis kafasinda donmuş gibi sogukluk hissi sonrasinda 3 ay yapti. Baya fark etti uygulama idrar yapmam 20 lere düstü 3 ay sonra penis kendine gelsi rahatladim çünki artik sertlesiyodu ve erkeklik geri gelmisti mutluydum 6 ay sonra normale söndüm ama genede birakmadim her ayda 1 kere gene yapip kendimi kontrole aldim 2 sene pesini birakmadim yazlari sıfır sıkıntı kislari biraz ayaktan usüdümu idrar fazla gelebiliyo soguktan ! 4 yada 5 kere valla kardesim nediyim zamanla yayilir inşallah hepiniz kurtulursunuztüm türkiyeden ariyolar hatta yurt dışından ALLAH herkese savaşında güç cesaret versin
turbokenan

Bazilari benle dalga geciyo ordan bakinca insana ilginç geliyo dimi bu adam niye yapiyo bunu bukadar ilgi bukadar ariyo kontürü olmayanı sayfalarca yaziyo mal pazarlamiyo para almıyo diye insan şaşırıyo ben 1990 adamiyom beyfendi abilerime kardeslerime yardim ediyorum menfaatsiz ! Sebep soranlara şukadar diyim siz bu topraklarda hala nefes alıyorsanı buda iyi insanlar ve iman eden insanlar var diye sen bu hastaligi yenip fuuşa zinaya devam edersen daha beter olursun unutma ALLAH hiçbir hastalıgı insana boşa yazmaz kul azar allah ya bela yazar yada hastalık verir laflarimi lütfen ciddiye alın bu hastalikta ameliyat olanlarin allah yardimcisi olsun hele lazerle olanlar hic sansi yok hastaneden uzak durun organik yiyin adamlar doguda ne firmalar var organik peynir zeytin helva findik yolluyo burdan ucuz bide temiz su için bünyeyi biraz şımartın ayaga kalksın temizlenin haftada enaz iki kez banyo yapin kısaca kendinize dikkat edin ekmek mümkünse yemeyin sulu yemek yiyin suyu fazla içmeyin soguk aci sıcak uzak durun
freeman

Mesaj gönderen freeman »

turbokenan yazdı:Selamun aleyküm abiler bu hasralık şöyle oldu ben yanlız yasayan biriydim 24 şaşındaydim bendeki olay bi kadından geçti bu hastalık bana yabancı uyruklu gürcistanlıydi bigün çişim geldi yapamadım hastaneye doktora gittim stroskopi nedir tabi bilmiyom allah kimseye göstermesin acısı çocuk dogurmak gibi bişey okadar bagırtıyo insanı neyse doktor soktu demirı önden hayatım bitti dedim 3 gün sonra daha beter oldum neyse cerrah pasa hastanesine gittim doktora prostat yolunda enfeksiyon var dedim piskolojiktir oglum dedi yolladi lustral antibiyotik yazdi yolladi ve bu arada kabızda oldum antibiyotikten midem mahvoldu ve 24 saatte 45 kere tuvalete gittimi biliyorum ve erkeklik 4 sene hiç yoktu ! O doktor bu doktor gezmedigim yer icmedigim bitkisede dahil ilac kalmadi ! Bigün odadayim canimdan bezdim ALLAH ım dedim ben napicam canim sıkıldı bana doktorlarin yazdigi ilaclari sayayim dedim 7 hastane 150 kutu ilaç. !!!! Bigün çok iyi bir abim var mevzuyu actik dediki mikrop kapmisin bu isfeç şurubu var google yazin çikar yurt dışından geliyo bundan sana getiriyim dedi saol abi dedim ama aklim hep ikimde kafayi yicem neyse ilac geldi bu ara iciyim dedim 500 g 70 tl ozaman şun baya paradir içtim cisimide bidona yaptim 15 gün sonra baktım ufak ufak parçalar geliyo mesaneden ulan dedim burda yosun kirec karisimi bise var sonra parasal durumum ozaman kötü oldugundan para yetiremedim ve arastirinca daha ucuz daha yararli ÇÖREKOTU yagını keşvettim kafamda ve kendime enjekte etmeye karar verdim ayni 5 litre bidona idrarimi gene biriktirdimenjekte ettikten sonra ve içimden bildigin kan pirtilari beyaz yeşil yosunlar bidona doldu 15 günde öyle böyle degil 5 litrede 200 gram nerdeyse fazlada olabilir sonra bigün yatakta uyuyom aşagida bi hareketler oldu aglayarak uyandım sertleşme olmuş bide rüyalanmıştım vay be dedim ALLAH cc boşa yaratmamış beynide boşa vermemiş insana dedim kendimle gurur duydum ve bu video paylastim sizlere bu hastalık pis hastalik doktora gidersin anlatırsın sana ya viyagra yazar ya( antibiyotik kabiz olursun)yada daha gencsin der yada sonda takar bunlar bu hastaligi bilerek halletmiyolar bu hastalikta benim suan evliyim 3 yil oldu mutluyum hiç sorunum yok bazen gece didrara bir kez kalkarim gündüz 3 yada 4 kere okadar ha video çektim diye bana sapik diyenler olmuş ALLAH a havale ediyorum onlari siz kendini beni asa yukari 30 kişi arayip watsap mesaj atip video aldiniz siz nekadarda yapsaniz bu uygulamayı bacak aranizdaki baksir a kilot akoyun yünü diktirin herangi bir yorgancida bulursunuz 5 tl ayaklariniz terliyor üşüyorsa gaste katlayip koyun tabana kabizsanız kuru kaysi alip kaynatip icin her sabah ac karnina 3 güne gecer 5:6 ay devam esin gazda prostat baski yaptigindan idrar geliyo hissi oluyo insanda ilac icmeyi. Bosa hic bi halta yaramaz sabece böbreklere zarar saglıkla kalin evlenin ! evli olsaniz bile iliskiden sonra hemen banyo yapin ve çöreotu yagini penisinizede sürün bu uyuşma ve serlesmeye iyi gelecektir içebilirsinizde faydalari yazmakla bitmez nediyim her kisi kendi kendisinin doktorudur milletten medet uman yolda kalır
sen hiç tahlil yaptirmadin mi ? yaptirdiysan Birsey cikti mi ?
just

Mesaj gönderen just »

turbokenan yazdı:Bazilari benle dalga geciyo ordan bakinca insana ilginç geliyo dimi bu adam niye yapiyo bunu bukadar ilgi bukadar ariyo kontürü olmayanı sayfalarca yaziyo mal pazarlamiyo para almıyo diye insan şaşırıyo ben 1990 adamiyom beyfendi abilerime kardeslerime yardim ediyorum menfaatsiz ! Sebep soranlara şukadar diyim siz bu topraklarda hala nefes alıyorsanı buda iyi insanlar ve iman eden insanlar var diye sen bu hastaligi yenip fuuşa zinaya devam edersen daha beter olursun unutma ALLAH hiçbir hastalıgı insana boşa yazmaz kul azar allah ya bela yazar yada hastalık verir laflarimi lütfen ciddiye alın bu hastalikta ameliyat olanlarin allah yardimcisi olsun hele lazerle olanlar hic sansi yok hastaneden uzak durun organik yiyin adamlar doguda ne firmalar var organik peynir zeytin helva findik yolluyo burdan ucuz bide temiz su için bünyeyi biraz şımartın ayaga kalksın temizlenin haftada enaz iki kez banyo yapin kısaca kendinize dikkat edin ekmek mümkünse yemeyin sulu yemek yiyin suyu fazla içmeyin soguk aci sıcak uzak durun
kardeş tecrübeni paylaştığın için teşekkür ederim, şahsi görüşüm denemekte zarar olmaz gibime geliyor, tetrodox ilacını kullandıysanız yan etkilerini saymak bile istemiyorum.
turbokenan

Tahlil 5 kez yaptirdim temiz diyolar mal oglu mallar ozamanki tarihte adama anlatiyom piskolojik oglum diyodu gulermisin aglarmisin :)
turbokenan

Bunu uygulayan abilerim neler yapiyosunuz neler yaşıyosunuz buraya yazınki bilgiler birbirinize ışık olsun burada bilgi alıs verişi yapınki ricamdir insanlarda uygulasın
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Kenan Abi sende de testislerde, apış arasında, baldırlarda ağrı oluyor muydu? Menide katı parçacıklar var mıydı? Sadece işeme ve cinsellik sorunun mu vardı? Cevaplarsan sevinirim. Teşekkürler.
turbokenan

05382809262 arayabilirsiniz arayın kardeşim tam anlamam lazım mevzuyu her hastalık aynı degil ! Ayni yola çiksada farkli farkli olaylarla ayni hastaligi yaşıyorsunuz !
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Tuhraser yazdı:Kenan Abi sende de testislerde, apış arasında, baldırlarda ağrı oluyor muydu? Menide katı parçacıklar var mıydı? Sadece işeme ve cinsellik sorunun mu vardı? Cevaplarsan sevinirim. Teşekkürler.
Kardeşim senin sıkıntıların aynısı yaşıyorum testis agrısı hariç
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Kenan Abi ben seni aradım. Sağol uzun uzun anlattın. Ama ben sana testisinde ağrı var mıydı, meni de karı parçalar var mıydı bunları sordummu hatırlayamadım. O belietiler vardı ve geçtiyse bu benim için önemli.
turbokenan

Kardeşim var tabi agrıda okadar çok agri vardiki belden aşagım berbattı benim siperm benim ozaman cinsellik olmadigindan bilemiycem sen bir iki kez uygula bidon idrarini yap bakalim ne olcak yakinda millet yâşadiklarini yazar burdan
turbokenan

turbokenan yazdı:Kardeşim var tabi agrıda okadar çok agri vardiki belden aşagım berbattı benim siperm benim ozaman cinsellik olmadigindan bilemiycem sen bir iki kez uygula bidon idrarini yap bakalim ne olcak yakinda millet yâşadiklarini yazar burdan
şunu anlamıyosunuz hepinizdeki hastalık aynı idrar yolu enfeksiyonu iltihap yosunlanma darlık siperm azligi siperm çıkış acısı işeme hissi gelmesi tuvalet yapamamak geceleri tuvalete çok kalkmak agrı sancı sertlesme sorunu bacak aranda kaşıntı altına idrar damlatma bunlar česit ceşit belirtiler
just

Mesaj gönderen just »

dostum numarandan ulaşabilirimiyiz sana ?
turbokenan

Tabi kardeşim buyur ara
just

Mesaj gönderen just »

turbokenan yazdı:Tabi kardeşim buyur ara
tşk ederim.