Basit SORU; Basit Cevap alabilir miyim?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Basit SORU; Basit Cevap alabilir miyim?

Mesaj gönderen muharremmer »

Kişiden kişiye değişen sebebler olduğu için kafa karışıklığım var. Çok fazla kişinin birbiriyle değişen sebebleri var. Ayrıntıya girmiyorum.

SORUM ŞU:

1- Prostattaysa bir kişinin sıkıntısı -KESİN OLARAK PROSTAT DİYELİM- Sertleşmede sorun deyince şunu mu anlamalıyız. Hiç mi sertleşmiyor sertleştikten sonraki gidişatta mı sıkıntı var?

Şunu anlamak istiyorum bana yıllar önce ağrılı mesane sendromu teşhisi konuldu. Az idrar için çok WC muhabbeti.

Sertleşmede sıkıntı yok sapına kadar (İLK BAŞTA) Ama sonra gelen idrar hissiyle yumuşama başlıyor.

Prostatta sorun olsa HİÇ Mİ SERTLEŞMEZDİ. Böyle mi kabul etmeliyim. Mesane yüzünden mi prostat mağdur? Prostat yüzünden mi Mesane mağdur?

Umarım sormak istediğimi anlatabilmişimdir. Saygılar. :?: :) :?:
Galip

Re: Basit SORU; Basit Cevap alabilir miyim?

Mesaj gönderen Galip »

muharremmer yazdı:Kişiden kişiye değişen sebebler olduğu için kafa karışıklığım var. Çok fazla kişinin birbiriyle değişen sebebleri var. Ayrıntıya girmiyorum.

SORUM ŞU:

1- Prostattaysa bir kişinin sıkıntısı -KESİN OLARAK PROSTAT DİYELİM- Sertleşmede sorun deyince şunu mu anlamalıyız. Hiç mi sertleşmiyor sertleştikten sonraki gidişatta mı sıkıntı var?

Şunu anlamak istiyorum bana yıllar önce ağrılı mesane sendromu teşhisi konuldu. Az idrar için çok WC muhabbeti.

Sertleşmede sıkıntı yok sapına kadar (İLK BAŞTA) Ama sonra gelen idrar hissiyle yumuşama başlıyor.

Prostatta sorun olsa HİÇ Mİ SERTLEŞMEZDİ. Böyle mi kabul etmeliyim. Mesane yüzünden mi prostat mağdur? Prostat yüzünden mi Mesane mağdur?

Umarım sormak istediğimi anlatabilmişimdir. Saygılar. :?: :) :?:
Mesane yuzunden prostat ta etkılenebılır
Prostatıt ın kısıden kısıye degısme sebebı,herkezde farklı noktalarda doku hasarı yada enfeksıyon olması kısaca tum sorunun cevabı bu.