tavsiye ettiğiniz doktorlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

tavsiye ettiğiniz doktorlar

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar hepimiz bu hastalığı iyi bildiğini düşündüğümüz dürüst ve iyi doktorları burada paylaşırsak,hangi doktora gideyim düşüncesi ile kafası karışan diğer arkadaşlara yardımcı olabiliriz.

benim tavsiye ettiklerim;

istanbulda avrupa yakası; Yrd.Doç.Dr.Cüneyd Sevinç,Doç.Dr.İlker AKYOL

istanbul anadolu yakası; Op.Dr.Adnan Arıcan

birde uzun süredir gitmeyi düşündüğüm iki doktor var;

1.Prof.Dr.Leon Saporta

2.Prof.Dr.Oğuz ACAR

şu an için istanbul da kendisine gelen bir çok prostatit hastasını iyileştirdiğini öğrendiğim bir doktora muayene oluyorum.(öğrediğim kişide iyileşmiş durumda)zannedersem maksimum 3 aylık bir tedavi uygulayacak.henüz 3.haftadayım.önümüzdeki hafta kontrole gideceğim.iyileşme olsun yada olmasın bu mauyene sonrasında doktorun ismini buradan paylaşacağım.
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: tavsiye ettiğiniz doktorlar

Mesaj gönderen kenanankara »

inşallah iyileşirsin hayırlı haberlerini bekliyoruz
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

iyileşmeye belki zaman var ama bu güne kadar neler değiti pozitif veya negetif etkileri neler*
ABittersweetLi

bel ağrılarım azaldı ama tamamen iyileşme sağlamak zaman alır elbette.
Synergy

Mesaj gönderen Synergy »

Sizi şuanda tedavi eden doktorun adını paylaşmanız mümkün müdür hocam_?
Volkan55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Volkan55 »

İyileştirdini duydunuz sizinde gittimiz doktorun ismi nedir sölermisiniZ
ABittersweetLi

... hastanesi ....sert mizaclıdır.adama işini öğretmeye kalkmayın,fırcayı yersiniz :) şikayetlerinizi anlatın.idrar testi istiyor.ona görede antibiyotik tedavisine başlıyor.
Synergy

Mesaj gönderen Synergy »

Abitter;
Doktor iyi mi kotu mu anlamadim. Hepsi tahlil sonrasi cipro cravit falan yazio zaten
ABittersweetLi

önemli olan yazılan ilaçların hangi düzen şeklinde yazıldığı.ve müdail ilaç olmaması.doktor bu konuya çok dikkat ediyor.eczaneci başka müdail ilaç vermesin diye bilgisayardan yazdığı ilaçların kopyasını hastaya veriyor.adam zaten devlet doktoru.sgk varsa parada vermiyorsun.maddi olarak kaybedecek bir şeyin yok yani.

ayrıca kötü doktor olsa neden tavsiye edeyim :)
Demir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Demir »

Sevgili arkadaşlar merhaba;

Bende yeni öğrendim bu hastalığımın olduğunu 10 gün önce.

Forumda deneyimli arkadaşlarım olduğunu gördüm.

Abitter bu hastalığın ilk teşhisinde tedavi çok önemli dediğin yazılarını okudum.Başlangıçtaki tedavi önemli sanırım.

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

iyigünler
Tonyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen Tonyali »

Sa arkadaşlar foruma yeni üye oldum bu kadir abinin 3 lu ilaç kombinasyonunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Erhan1976

Mesaj gönderen Erhan1976 »

ABittersweetLi yazdı:bahçelievler devlet hastanesi malik evren.sert mizaclıdır.adama işini öğretmeye kalkmayın,fırcayı yersiniz :) şikayetlerinizi anlatın.idrar testi istiyor.ona görede antibiyotik tedavisine başlıyor.
Merhaba.

Bahçelievler Devlet Hastanesi'nde yapılan testlerin sonucunu size veriyorlar mı yoksa direkt doktorun bilgisayarına mı düşüyor? Bakırköy'de öyle oluyor, sonucun ne olduğunu da göremiyorsun, mikrop var mı, varsa ismi ne, lökosit miktarı ne anlayamıyoruz ki... :) Zorla özel hastaneye göndertecekler...
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hasta hakki birimine gidip alin
secret

Mesaj gönderen secret »

Teşekkürler paylaştığın için
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

ürüologlar yaz gelince sünnetçi olmaya başladı birçoğu bizim hastalıkla neden uğraşmıyor anlaşıldı
ABittersweetLi

Erhan1976 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:bahçelievler devlet hastanesi malik evren.sert mizaclıdır.adama işini öğretmeye kalkmayın,fırcayı yersiniz :) şikayetlerinizi anlatın.idrar testi istiyor.ona görede antibiyotik tedavisine başlıyor.
Merhaba.

Bahçelievler Devlet Hastanesi'nde yapılan testlerin sonucunu size veriyorlar mı yoksa direkt doktorun bilgisayarına mı düşüyor? Bakırköy'de öyle oluyor, sonucun ne olduğunu da göremiyorsun, mikrop var mı, varsa ismi ne, lökosit miktarı ne anlayamıyoruz ki... :) Zorla özel hastaneye göndertecekler...

ben sonuç görmek istemedim.doktorun bilgisayarına düşüyor.doktor görüyor her şeyi.bakmak istersen doktorun bilgisayarından bakabilirsin sanırım.valla hocam kime söylediysem büyük bir çoğunluk burun kıvırdı.sanırım devlet doktoru diye :) millet alışmış dünya kadar paralar dökmeye,onlarda haklı.tuhaf geliyor.
Erhan1976

Bilgi için sağol ABitter, aslında Devlet hastanelerinin doktorlarıyla ilgili kalite problemi yok, zaten oradakilerin para kazanma derdi yok, neyse onu söylüyorlar. Özellerdeki çoğu doktor gibi hastaneye para kazandırma derdinde değiller. İnsanlar oradaki karambol, bekleme, işlemlerin uzaması vs. yüzünden gitmiyor çoğunlukla. Parası bol olan özelde işi bitirir ama doğru doktoru bulursa. :) Sanırım doktorunun tedavisi idrar-meni testinden sonra antibiyotik üzerine, 3 ay antibiyotik mi kullandıracak? Kolay gelsin...
ABittersweetLi

sadece idrar testi yaptırıyor.ben 1 ay kullandım.bana tavsiye eden kişi 3 ay kullanmış ve iyileşmiş.
Synergy

Mesaj gönderen Synergy »

Arkadaşlar uygun fiyatlı muayenesi olan(mümkünse sgk) bir doktor önerebilir misiniz İstanbul Avrupa yakası için?

300-400 neyse verilir ama gidipde bilinenleri söyleyen, hiç yardımcı olmayan gereksiz bir doktora o parayı ödemekte sinir bozucu bir durum oluyor takdir edersiniz ki.
ABittersweetLi

Synergy yazdı:Arkadaşlar uygun fiyatlı muayenesi olan(mümkünse sgk) bir doktor önerebilir misiniz İstanbul Avrupa yakası için?

300-400 neyse verilir ama gidipde bilinenleri söyleyen, hiç yardımcı olmayan gereksiz bir doktora o parayı ödemekte sinir bozucu bir durum oluyor takdir edersiniz ki.
uygun fiyata olanı bırak,ücretsiz kamu doktoru önerdim.gerçi para vermeden de keyfi çıkmıyor bu işin :)
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

ABittersweetLi yazdı:
Erhan1976 yazdı:
Merhaba.

ben sonuç görmek istemedim.doktorun bilgisayarına düşüyor.doktor görüyor her şeyi.bakmak istersen doktorun bilgisayarından bakabilirsin sanırım.valla hocam kime söylediysem büyük bir çoğunluk burun kıvırdı.sanırım devlet doktoru diye :) millet alışmış dünya kadar paralar dökmeye,onlarda haklı.tuhaf geliyor.
eğer devlet hastanesinde tahlil verdiysen e randevu sistemi ile gittiğin hastanenin sitesinden tahlil sonuçlarını görebiliyorsun bazı kimlik bilgilerinle doktordan istemene gerek yok ama özele gitti isen bilemiyorum
ABittersweetLi

tahlilleri görmek bir kaç şey daha istiyorlar.sadece kimlik bilgileri yetmiyor.zaten idrar tahliliydi.
Synergy

Mesaj gönderen Synergy »

Haftasonuna İlker Bey' e randevu aldım bakalım.
Umarım kendisi yardımcı olabilir. Muayene ücreti 35 TL sgk ile Özel Nisa Hastanesinde.
Erhan1976

Asosyal; idrar testi ve meni kültürünü internetten göremiyorsun, sayısal değerleri olan testleri görebiliyorsun ancak kan tahlili gibi...
Erhan1976

Synergy yazdı:Haftasonuna İlker Bey' e randevu aldım bakalım.
Umarım kendisi yardımcı olabilir. Muayene ücreti 35 TL sgk ile Özel Nisa Hastanesinde.
Ben muayene olmadım ama İlker Bey'in iyi doktor olduğunu biliyorum. Geçen hafta Nisa'da Nöroloji'ye muayene oldum Sancar Bey'e, 12.5 TL'ye(SGK), diğer bölümler farklı mıymış, enteresan. Vücudumdaki uyuşmalar için EMG, MR falan istedi, bişey çıkmadı, psikolojik dedi. Bu hastanede tahlillerin testlerin fiyatı diğer hastanelere göre çok uygun, Bahçelievler'e yakın oturan arkadaşlara tavsiye ederim.