Dr Georgiadis ve yontemi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Dr Georgiadis ve yontemi

Mesaj gönderen kadir25 »

3.5 yil oluyo prostatit olali. En sonunda bu sabah yunan doktor pavlos georgiadise gorundum.Uroflow testi full genital ultrasound testi hepsini yapti.Adam ne tur sikayetlerin var diye sormuyo zaten kendisi soyluyo yaptiktan sonra. Ben bayaa bi sanssizim bu konuda sonuclari gordukten sonra iptalim zaten. Benim durumum soyle ; ultrasound da bakteriler acik bi sekilde gorunuyo hertarafindalar prostatin. Resim yukleyebilseydim hepsini atardim. Bir digeri 2 testisimde de varikosel var. Solda oldugunu biliyodum ama sagdakinde de varmis. Prostat boyutu normal 20.5 mm. Ereksiyon bezide zarar gormeye baslamis.ne kadar erken baslarsan tedaviye o kadar iyi dedi .Spermiyogram testi yaptirdim 1 hafta icinde belli olacak sonuclar hangi bakteri oldugu ve sperm sayisindaki azalmalari ogrenicez. En sonda yaptigi prostat masaji cok cok cok kotuydu. Daha oncede prostat masaji yaptirmistim bikac kere ama boyle bi agri yok arkadas kolumu isirmaktan kanattim.
Onerdigi sey ise 4-6 hafta arasi orda kalmam hergun bir sabah bir aksam ayni sekilde prostat masaji yapicak antibiyotigi yedirebilmek icin en sondada enjeksiyon yapiyor eger gerekirse. Bu surenin sonunda ortalama %70 iyilesirsin farki kendinde goreceksin dedi ondan sonrada 1 veya 3 ay sonra kisa sureligine cagiriyor kalan bakterileri yoketmek icin ama kac defa gidecegin belli degil 1 de olabilir 2 de o senin durumuna bagli.
Fiyati ucuz degil ama insanin sagligi kadar onemli bisey yok gozum karardi elimde avucumda nevarsa verip biseylere baslamak istiyorum artik.sizin onerileriniz nedir bu konuda ? BU HASTALIGA YENI BULASAN ARKADASLAR 3 AY 5 AY 1 SENE ARTIK NEYSE LUTFEN ERKENKEN BISEYLER YAPIN GUN GECTIKCE DAHADAZORLASIYOR TEDAVI OLMAK .
biks
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Dr Georgiadis ve yontemi

Mesaj gönderen biks »

Fiyat nedir? Toplam maliyet son çare bizde gidicez artık birde güncel olarak iyileşme sürecinizi paylaşırsanız olumlu sonuç alırsanız burdan birçok kişi değerlendirebilir ayrıca bakterleri gösterebilecek nasıl bir ultrason çeşidi bu biraz açar mısın?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cok gecmis olsun kardesim insallah iyi olursun. Bir kac sorum olucak sana. Ultrasonda bakteri nasil goruldu ki bunlar ancak ciddi mikroskoplar altinda görülebilecek canlilar. Acaba enfeksiyonlu alanla mi karistirdin. Ikincisi sperm kulturu haricinde prostat sivisindan pcr yapma ihtiyaci duymadi mi? Burda hepimiz biliyoruz ki her bakteri kulturde uremeyebilir bir veya daha fazla bakteri yada patojen diyim ( bakteri mantar virus protozoa ) prostatinda bulunabilir. Doktorun sana attigi mailde bana sanki daha yuksek iyilestirme oranlari var gibi gelmisti niye suanda %70 lerden bahsediyor. Son olarak ereksiyon bezi nedir hic duymadim cowper bezi olmasin o?
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Kc34 yazdı:Cok gecmis olsun kardesim insallah iyi olursun. Bir kac sorum olucak sana. Ultrasonda bakteri nasil goruldu ki bunlar ancak ciddi mikroskoplar altinda görülebilecek canlilar. Acaba enfeksiyonlu alanla mi karistirdin. Ikincisi sperm kulturu haricinde prostat sivisindan pcr yapma ihtiyaci duymadi mi? Burda hepimiz biliyoruz ki her bakteri kulturde uremeyebilir bir veya daha fazla bakteri yada patojen diyim ( bakteri mantar virus protozoa ) prostatinda bulunabilir. Doktorun sana attigi mailde bana sanki daha yuksek iyilestirme oranlari var gibi gelmisti niye suanda %70 lerden bahsediyor. Son olarak ereksiyon bezi nedir hic duymadim cowper bezi olmasin o?
Dedigin gibi enfeksiyonlu alanla karistirdim sanirim. Enfeksiyonlu alanlari gosterdi kirmizi noktalar seklinde prostatin butun alanina yayilmisti. Prostat sivisinda pcr testi icin masajdan sonra siviyi bir kutuya koyduk laboratuvara goturdum ancak penisten cikan sivi cok cok azdi laboratuvardaki bayan pek gerek duymadi sperm kulturunde cok daha ayrintili bir sekilde cikacagini soyledi yinede verdim prostat masajindan sonra sperm kulturunu vermeye gittim zaten.evet doktor yuksek iyilestirme oranini soyledi ama o tedavinin toplamindaki ihtimal benim ilk basta gidecegim sure icin %70 ihtimali verdi ama daha sonrada tedaviye devam etmem gerekecek 1 aysonra veya 3 ay sonra daha kisa sureligine gitmem gerekecek 10 gun mesela oda kisiden kisiye degisiyo senin iyilesme durumuna bagli.
Bende ereksiyon bezini ilk defa duydum ingilizce erection tissue dedi sanirim benim anlamam icin oyle dedi tam emin degilim
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

biks yazdı:Fiyat nedir? Toplam maliyet son çare bizde gidicez artık birde güncel olarak iyileşme sürecinizi paylaşırsanız olumlu sonuç alırsanız burdan birçok kişi değerlendirebilir ayrıca bakterleri gösterebilecek nasıl bir ultrason çeşidi bu biraz açar mısın?
Kendi yaptigi testler ve laboratuvar testleri icin 500 euroyu gozden cikartiyosun bir sabah bir aksam prostat masaji yapiyor her yaptigi prostat masaj basina 50 euro.
Eger prostata enjeksiyon gerekiyosa onun fiyatida 1300 euro onun disinda ilac ve kalacak yer ucretleri var.
Basladigimda guncel olarak paylasicam kardesim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Kardesim sakin beni yanlış anlama ben yunanistani iyi bilirim sık sık giderim ordaki arkadasimi ziyarete. Aylik asgari ucretin 500 euro oldugu bir ulkede ben soyle iyilestirir boyle yaparım diyen doktor 6 bin kusur yani asgari ucretlinin bir senede kazanamadigi parayı istiyosa her dedigini her yaptigini sorgularim. Ereksiyon mekanizmasi beyin sinir ve damarlardan olusur. Ben ilk defa duydum acikcasi ereksiyon dokusu diye birseyi. Her patojenin besi yeri saklama kosullari bekleme suresi farklidir. Hepsini tek tek yapicaklar mi? Pcr kesin sonucu verir bakteri tespit edilir ona uygun kultur ve antibiyogram yapilir. Pcr a gerek yok demesi bende soru isareti olusturdu. Acaba oyle bir cihazlari mi yok. Kardesim iyilesmeni biz senden daha cok istiyoruz. Para veriyosun öpücük degil. Herseylerini sorgula. Suan deplasmandasin sonra sana tedaviye yanit vermedin deyip yollarlar. Buna izin verme!
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Kardeş geçmiş olsun bu pavlos georgiadise denen doktoru nasıl buldun kim tavsiye etti birde çok merak ettim şu ultrasoundun fotoğrafını birşekil foto at lütfen olmadı özelden numaramı verim whatsapp tan at lütfen birde orada kalıp tedavi olmayı düşünüyormusun geçmiş olsun
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eyup yazdı:Kardeş geçmiş olsun bu pavlos georgiadise denen doktoru nasıl buldun kim tavsiye etti birde çok merak ettim şu ultrasoundun fotoğrafını birşekil foto at lütfen olmadı özelden numaramı verim whatsapp tan at lütfen birde orada kalıp tedavi olmayı düşünüyormusun geçmiş olsun
Iyi bir hastaneye gidip orda trus yaptirirsan sende gorebirsin enfeksiyon ve kalsifikasyon olup olmadığını. Yunanli doktorda farklı birsey yapmamis. Google a yazarsan trus diye ornek resimler gorebilirsin.
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Kc34 yazdı:
Eyup yazdı:Kardeş geçmiş olsun bu pavlos georgiadise denen doktoru nasıl buldun kim tavsiye etti birde çok merak ettim şu ultrasoundun fotoğrafını birşekil foto at lütfen olmadı özelden numaramı verim whatsapp tan at lütfen birde orada kalıp tedavi olmayı düşünüyormusun geçmiş olsun
Iyi bir hastaneye gidip orda trus yaptirirsan sende gorebirsin enfeksiyon ve kalsifikasyon olup olmadığını. Yunanli doktorda farklı birsey yapmamis. Google a yazarsan trus diye ornek resimler gorebilirsin.

Aynen öyle yapıyordum kardeş dediğin gibi gördüm ultrasound kulağa tanıdık gelmedi sadece hemen gaza geliyoruz bir umut ışığı görünce gözümüz kamaşır oldu :roll:
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

bir masaj 50 euro 30 gun kalsa sabah aksam 60 masaj eder 60 carpi 50 3000 euro yani 12bin tl arti testler tedavi masraflari konaklama cart curt en az 25-30 bin tl bunu iyice bir dusunmek gerek
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

bu hastalikla ugrasmaya ne para ne zaman ne enerji ne psikoloji hicbir sey yetmez bak simdi morallerim bozuldu iyice
Galip

Mesaj gönderen Galip »

#kadır25
Masajı kac dakıka uyguluyor ve normalden dahamı sert masaj uyguluyor.
Gecmısolsun
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Galip yazdı:#kadır25
Masajı kac dakıka uyguluyor ve normalden dahamı sert masaj uyguluyor.
Gecmısolsun
Bir seans " 30 saniye arayla bir dakikalik ve dort tekrar" dan oluyor digerlerinden cok daha agir yapiyo oyleki agridan kolumu isiriyordum hala iz var kolumda.
Ilk basta boyle fazla agri olur bi sure sonra daha az agri yapar dedi.
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

ahmet yazdı:bir masaj 50 euro 30 gun kalsa sabah aksam 60 masaj eder 60 carpi 50 3000 euro yani 12bin tl arti testler tedavi masraflari konaklama cart curt en az 25-30 bin tl bunu iyice bir dusunmek gerek
Dedigin gibi o civara geliyo para ama simdi aklima bi fikir geldi istersen 10 gun gel 1 ay da falan dedi yani zamana bolebiliyoruz ilk basta 2 hafta gidip denesek baktik faydasini gorduk gidip kaliriz. Diger turlu olmadi birakiriz nediyosunuz ?
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Kc34 yazdı:Kardesim sakin beni yanlış anlama ben yunanistani iyi bilirim sık sık giderim ordaki arkadasimi ziyarete. Aylik asgari ucretin 500 euro oldugu bir ulkede ben soyle iyilestirir boyle yaparım diyen doktor 6 bin kusur yani asgari ucretlinin bir senede kazanamadigi parayı istiyosa her dedigini her yaptigini sorgularim. Ereksiyon mekanizmasi beyin sinir ve damarlardan olusur. Ben ilk defa duydum acikcasi ereksiyon dokusu diye birseyi. Her patojenin besi yeri saklama kosullari bekleme suresi farklidir. Hepsini tek tek yapicaklar mi? Pcr kesin sonucu verir bakteri tespit edilir ona uygun kultur ve antibiyogram yapilir. Pcr a gerek yok demesi bende soru isareti olusturdu. Acaba oyle bir cihazlari mi yok. Kardesim iyilesmeni biz senden daha cok istiyoruz. Para veriyosun öpücük degil. Herseylerini sorgula. Suan deplasmandasin sonra sana tedaviye yanit vermedin deyip yollarlar. Buna izin verme!
Oyle diyosunda simdi dusundugun zaman adam kendine ozel bi teknik gelistirmis baskasi onun gibi tedavi vermiyor o yuzden yuksek fiyat ister nasil olsa seve seve gidicez diye. Pcr konusundada doktor verdi siviyi ama laboratuvar baska biyerde oraya gittim ordaki bayan soyledi spermde hepsi cikar diye. Sorgulayimda kardesim nasil sorgulayim yapabildigim teksey internetteki yorumlari okumak.ne bi hasta tanirim ne bisey ama mekandan ciktigimda 4-5 hasta sirada bekliyodu mesela nebilim kafam karisiyo yardiminiza ihtiyacim var
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

ahmet yazdı:bu hastalikla ugrasmaya ne para ne zaman ne enerji ne psikoloji hicbir sey yetmez bak simdi morallerim bozuldu iyice
Hicbisey sagligin yerini tutmuyo imkanin varsa durma ben hazirlanip bikac ay icinde baslamayi dusunuyorum.
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Internetten buldum arastirip bi onu oneriyolar bide italyada guercini diye bir doktor var onu.
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

kadir25 yazdı:
Internetten buldum arastirip bi onu oneriyolar bide italyada guercini diye bir doktor var onu.

Evet daha öncede bahsedilmiş biraz bu doktordan ciddi pahalı ama çözüm olursa prostat kredisi çekecez artık
http://www.kronikprostatit.org/viewtopi ... adis#p2633

Birde abd dr shoskee den bahsetmiş prostatiniseveyim

Siz İtalyan doktoru https://www.sexualhealthclinics.org/pro ... inics.html burdan mı buldunuz ?

İlginç bu forum derya deniz hergün birşey öğreniyorum.
Rektal yoldan antibiyotik emdirme konu başlığındada böyle birşey var biraz alakasız ama işe yarayabilir
http://www.dunyasaglik.org/Delwa-Star-H ... 405.html#0