Umumi tuvalet sorunu

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
secret

Umumi tuvalet sorunu

Mesaj gönderen secret »

Selam arkadaslar bayadir yoktum. Nedeni ise durumumun cok sukur oldukca iyi olmasiydi. 2 gun once bir restauranttin wc sini kullandim buyuk tuvaletim icin. Temiz gorunumluydu , hic bir yerle penisimi temas ettirmedim ancak bugun penisimde aylardir olmayan hafif bir yanma gibi hissiyat olustu gene. Daha once de basima gelmisti. Ne zaman boyle bir wc yi oturarak kullana.sikinti yasiorum. Penis degmedigi halde nasil bakteri kapiliyor? Acaba taharet sirasinda penis ucuna su mu sicriyor.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Umumi tuvalet sorunu

Mesaj gönderen Raul7 »

secret yazdı:Selam arkadaslar bayadir yoktum. Nedeni ise durumumun cok sukur oldukca iyi olmasiydi. 2 gun once bir restauranttin wc sini kullandim buyuk tuvaletim icin. Temiz gorunumluydu , hic bir yerle penisimi temas ettirmedim ancak bugun penisimde aylardir olmayan hafif bir yanma gibi hissiyat olustu gene. Daha once de basima gelmisti. Ne zaman boyle bir wc yi oturarak kullana.sikinti yasiorum. Penis degmedigi halde nasil bakteri kapiliyor? Acaba taharet sirasinda penis ucuna su mu sicriyor.
hocam muhtemelen olabilir bende hastalığı böyle kaptığımı düşünüyorum doktorum bu bakteriyi lavabodan felan kapmışsındır demişti çünkü dikkat etmek lazım acil şifalar