La oglum bi gidin la

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatiniseveyim

La oglum bi gidin la

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Uzun zamandir yoktum cunku iyiyim forumda hep aynı muhabbet hastalığa da alısıyor insan en azindan agrılar cekilir duzeyde ise soyle bi toplu ozet geceyim detay isteyen bnm yazdığım eski seylere baksın ne yasadıysam hangi dra gittiysem yazdim ki herkes faydalansın

Lakin çareyi dr dan gormedim

Propolis ve kaloriferden gordum

Gencler diorum neden derseniz 2 yil bizzati bu agriyi cektim simdi gecti hafif kalinti var nasil iyi oldun sorusuna cvbim yok cunku care yok iyi gelen sey gunde 2 mg damardan iesef igne ve 14 gun kullanilacak dr yazmaz eczaneden bulup kendin vurdurcan yada damardan alcan bobrek tasi safra kesesi tasi varsa dikkat edecen

Bana iyi geldi size iyi gelir mi bilmiyorum

Ama sunu biliom hic bi testte mikrop falan cikmio cikarsa zaten bastan çıkıyor.

Ama kafayi takip ugrasmayin mikrop bulacağım diye bulabilen lab yok turkiyede yurt disini bilmem

Ben nasil iyi oldum 40 dr gezdim hala gezerim

Beni iyi eden kalorifer oldu

Gidin ayaginiza flo magazasinda su gecirmez bot alın en ucuzu 180 lira ve floda marka kinetix deri olmasi tavsiyemdir

Sonra masa basi is yapiosanız masanin altina konvektor isitici alin koyin koctas da 110 liara wraba da kalorifere ayaga verin

Ustunuze ruzgar su gecirmeyen hayvani bi mont alin decathlon magazasi ucuzdur

en onrmlisi evde yatagi kalorifere verin sirtinizi dayayarak uyuyun iylesir sicak en buyuk tedavi ve bu arada sifir ueuyun sifir azicik tan bi sey olmaz demeyin 5 saniye bile soğukta kalmayin

Migros cep isiticisi satiyo yada yapiskan isi veren sorun bilun karniniza ayaginiza yapistirin disari cikarken tane 2 lira

Masterbasyona abanmayin kararinda yapin

Cinsel sorunlarin caresi yok

Simdi geldik en etkili ilaca egri cayir marka alkollde cozulmus propolis gunde en az 20 damala sabah ac karnina

Bardaga bulasmamasina dikkat edin o koyu recine leke yapan kismi faydali cunku

E vitamini d3 iyi gelebelir vucutta birikio hafta da 3 tane atin

Yoğurt yiyin sebze yiyin kabizliha care bulun kefir icin

Yesil sebze ispanak maydonoz semiz otu onemli sarımsak da faydalidir

Su icin gunde en az 3 lt

Propolisin bi zararri yokk kendini sicaga vermeninde tasakları koruyarak tabi bu iki seyi yapin iyilesmeseniz gelin bana kufredin
Dolphin61
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: La oglum bi gidin la

Mesaj gönderen Dolphin61 »

okumadan önce hiç bi sıkıntım yoktu, şuan okmeydanı göz hastanesinden yazıyorum miyop oldum !!!

Hocam bu nasıl bir türkçe ? nasıl bir yazım şekli ? okumak ve anlamlandırmak işkence
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

bu arkadaş böyledir zamanla yazdıklarını daha iyi anlarsınız
kardeş iyi olmana çok sevindim.cinsellik nasıl hal ettin mi
prostatiniseveyim

Bilgiye beles ulasmak yoktur katlanacan bit kadar klavyeyle bu kadar oluyooo

Cinaellik ayni be yavv caresi yok kabil ettik
prostatiniseveyim

Bizim millet uzum yemrktense bagciyi dover o sebeple gelmiom buralara
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

prostatiniseveyim yazdı:Bizim millet uzum yemrktense bagciyi dover o sebeple gelmiom buralara
Abi bir ara uzunca bir süre cinsellik iyiydi sizde sonra toptan mi gitti yoksa gelgitli mi ?
Bu ara yaşınız kaçtı
Hepsi geçecek
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

prostatiniseveyim yazdı:Bizim millet uzum yemrktense bagciyi dover o sebeple gelmiom buralara
Abi bir ara uzunca bir süre cinsellik iyiydi sizde sonra toptan mi gitti yoksa gelgitli mi ?
Bu ara yaşınız kaçtı
Hepsi geçecek
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

prostatiniseveyim merhaba. Sıcak tutmaktan bahsetmişsin doğru. Fakat benin ağrılar yazın sıcağında da dinmiyor. İesef iğneyi nerdeyse 3 hafta kullandım, kaba ette iğne yapacak yer kalmadı. Hemşire bile şaşırdı, popo mosmor. Burada ki arkadaşların denediği herşeyi denedim. Bana oh rahatladım
dedittirecek bir ilaçta olmadı. Yani ilaçtan fayda gören arkadaşlar şanslılar. Benim değerli mikrop arkadaşlarım uzaydan gelmiş. Prostat iltihabı çok ilginç bir hastalık. Doktora gidince kalbim tekliyor desen ameliyat eder düzeltirler, böbrek sorunun varsa böbrek bile takarlar. Fakat prostat iltihabı diye bir hastalık yokmuş gibi yada ilk defa duyuyormuş gibi davranırlar. Mala vur geçer, evlen geçer, köpek yap geçer gibi önerilerde bulunan doktorlar da oldu . Hepsinden Allah razı olsun.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

sicak gercekden yararlı kaliröfere oturuyorum ve zamanımm kısıtlı iş yerinde kaliföre oturuyorum ama dışarda çalışıyorum evde sobalı imkanım olsa günde 3 4 saat kaliförin üstünden kalkmam sıcak önemli
prostatiniseveyim

Allah imkan verir insallah kardes ayakkabi da onemli kece falan koymak lazim

Thrusar meraaba senin mikrobun ben var yaaaa......

Valla gecmiyo sendeki serefsizler ben biraz rahatladim ama cinsel yonden bir yerden yeniden kaptigimi dusunuyorum hepbu 3. Deneyesim hep ayni kisiyle korunmalida olsa iliski bi yerden bulasio elinden falanmi gecio ne isse

O yuzdrn sana tavsiyrm bi de cinsellik den uzqk dur kari.kiz yapma etme esinden kiz arkadasindan da uzqk dur drvamli gittigin sauna hamam umumi vc tuvalet hepsind3n uzak dur ne diyimm

Abi senin agrinin ben taaaaa.......
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Ben kanaat getirdim, prostat bakterilendiği zaman o bölgede ki sinirlerin beyine saçma sapan ağrı sinyalleri yolladığını düşünüyorum. Bi nevi sabotaj girişimi. İyileşmeme yada iyileşip bazı sıkıntınların kalıcı oluşu da orada ki sinirlerin bakteriler aracağılığı ile tahribata uğramasıdır belki. Yer değiştiren ağrı mı olur abicim bi testis ağrıyo, bi makat, bazen de mesane. Biri ağrırken diğeri ağrımıyo, otomasyon kurmuş sanki şerefsizler :)
psikotit

Mesaj gönderen psikotit »

Harbiden öyle, kasık ağrım geçti, penis ucu ağrısı başladı, fazlaca gaz çıkartma olayı başladı,nasıl bir illet anlamadım.
ALLAH hepimize şifa versin.
prostatiniseveyim

Godugumun gavatlari yerlerinde durmuyoki gotverenler kiprasip duruyolar
prostatiniseveyim

Yalniz ben bakiorum hep ishalle tetiklenio kesin bairsakla alakali da cozen yok
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Ben 3 ay önce bi ishal oldum 10 gün flagyl kullandım o da kabızlık yaptı tabi, o ara psikolojimde bozuktu ardından prostatit bi hortladı üroloğa gittim 2 ay antibiotik kullandım, karın altında mobil bi ağrı vardı paso geziyo aynı zamanda da kabızlık zirve yapmış durumdaydı, doktorun yapmadığı tetkik kalmadı (istediklerim hariç). En son farkettim ki bu kabızlık ve fazla ıkınma prostatımı zorluyor o da pelvik bölgede değişken ağrılara neden oluyor, kabızlığı çözemeye başlayınca ağrılarım da azalmaya başladı. Doktora diyom hocam prostat sıvısına bakalım idrar tahlili kültürü yapsanız, ben o sonuçlara güvenmiyorum diyor. Bi a.enflamatuar yazsanız diyorum, onun bi işe yaradığını düşünmüyorum diyor : ) En son tıp karşımda çaresiz kaldı. Tedavimi kendim çözüyorum yavaş yavaş.
bilinmezlik2

Mesaj gönderen bilinmezlik2 »

Bu prostatitin makatla ilişkisini illaki bir insan evladı çözecektir. Bende makat daralması oluyor. Lütfen dikkat daralma diyorum.
Ama bu gelgitli bir durum iki üç hafta oluyor sonra iki üç hafta olmuyor.
Sanırım prostat şişiyor ya da başka bir şe y oluyor ve makatı zorluyor. Ya da makatta birşeyler oluyor prostata sıçrıyor yada etki ediyor.
Makatım rahatsa prostat sanki rahat diyebililiyorum. Ama testisin altında biraz şişlik olunca hemoroidde kesmen azıtıyor. Çok karmaşık bi hastalık.
Şu an ki durumum:
Makatta daralma, hafif kanama.
Sağ testise alttan dokununca hafif ağrı. (hastalık başlangıcında yoktu şimdi var)
Sağ kasıkta hafif ağrı. (hastalık başlangıcında yoktu şimdi var)
Testis torbası ile makat arasındaki yer şiş gibi.
Penis inikken, kökten sağdan "sola" doğru eğri. Yani kafası sola bakıyor. (hastalık başlangıcında yoktu şimdi var)
Şu dönemde pelvi bölge denen yerde ağrım yok. Daha doğrusu burada yazanlar gibi çok çok ağrım yok.
Haftada sadece iki kez yaptıımm mastürbasyonda penisim kıpkırızı oluyor. (inanılmaz kırmızı) (cinsellik gayet iyi)
Tüm bunlara yine de şükür ediyorum.
------------
Burada yazan arkadaşların "çok ağrıyor" "çok kötüyüm" vs gibi yazılarını okuyunca gerçekten çok üzülüyorum. Zaten duygusalım.
İnanın şizleri yaşadığı acıları ağrıları sanki ben yaşıyormuşum gibi hissediyorum.
Bizde "bununla" sınanacakmışız.
Birbirimize bilgi anlamında ve fikri anlamda destek olalım.
Herkese şifalar diliyorum.
biks

Mesaj gönderen biks »

Herkes haline şükretsin üzüldükçe düşündükçe kendimize daha büyük kötülük yapıyoruz ben ilk başladığı zamanlar çok üzüldüm üzüntüden geceleri ayaklarım titremeye başladı şimdi geceleri uyuyamıyorum huzursuz bacak sendromunu mu tetikledi ne yaptı bilmiyorum kollarım yanıyor bacaklarım gece rahat değil belki psikolojik biraz rahatlayınca geçecek şükür etmek lazım bunun için fizik tedaviye başladım fizikteyken hastaneye 17 yaşında bi çocuk getirdiler havuza girerken kafasını çarpmış boynu kırılmış ve tüm hayatı boyunca felç kalacak herkese göre kendinden daha zor durumda olan biri yok sizde benim gibi diğer insanlara bakıp imreniyosunuz biliyorum eskisi gibi lüks arabalara değil sağlıklı insanlara imreniyosunuz ama sizin durumunuza imrenecek o kadar insan varki şükredin benimde yaşım 24 daha gencim zor evet ama Allah çok büyük iyileşmek için inanmak ve Allaha güvenmek gerek.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Kaloriferi iyi akıl ettin, ayaklar mutlak sıcak tutulmalı. Kinetix pek konfor sunmaz ama. İki özel muayene parasına Salomon ya da Marrelin goretex trekking ayakkabıları da sıcak tutabilir. Ayrıca kışlık ayakkabıyı bir numara büyük alıp termal kalın çoraplar da giyilebilir.
prostatiniseveyim

dreamer8 yazdı:Kaloriferi iyi akıl ettin, ayaklar mutlak sıcak tutulmalı. Kinetix pek konfor sunmaz ama. İki özel muayene parasına Salomon ya da Marrelin goretex trekking ayakkabıları da sıcak tutabilir. Ayrıca kışlık ayakkabıyı bir numara büyük alıp termal kalın çoraplar da giyilebilir.

Eyvallah kardes

Ben bana gore dusuk maliyeti oldugunu dusundugum cozumler sundum

Bu arada kisisel bir sorum olsun kapali havuzindaki jakuzisinde sicak su bulunan sicak havuzu olan istanbulda spa otel biliyormusun
dreamer8

Mesaj gönderen dreamer8 »

Ben Ankarada yaşıyorum dostum. Ankarada hamam, kaplıca ve içmeceler var yeteri miktarda. İstanbulu hiç bilmiyorum. Fakat bekar ve çocuksuz arkadaşlar için kaplıcadan ziyade hemoroid küvetlerinde sıcak su oturma banyosunu öneririm. Tek elinle testis torbasını suyun dışında tutup, testisin sıcaktan etkilenmesini ve spermlerin zarar görmesini engelleyebilirsin. Spermler sıcağı sevmez.
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Bazen ben de bizden kötü olanları görünce "en büyüm derdimiz bol bol işemek olsun." diyorum ama idrar problemi olmayan insanları görünce bunu unutuyorum. Arkadaşlarla geziyoruz 6 saatte tuvalete giden bir tek ben oluyorum hem de 1'den fazla.

Mala vur geçer, güzelmiş. :D
pationzero

Mesaj gönderen pationzero »

Reis cinsel istek ne durumda?
Sagittarius
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Sagittarius »

Her iki saatte bir, soguk havalarda ve alevli donemlerde yarim saatte bir yanma hissiyle idrara cikan biri olarak ozellikle buyuk tuv. ciktiktan sonra yanma ve sik udrar olayi bende maksimum tavan yapiyor..
Sagittarius
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Sagittarius »

Bu hastaligin bagirsak ve buyuk tuv.alakasini ram cozup uygun ilaci bulsam bence buyuk yol katedecem
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Sagittarius yazdı:Bu hastaligin bagirsak ve buyuk tuv.alakasini ram cozup uygun ilaci bulsam bence buyuk yol katedecem
Never give up kullanıcısının çözüm yazısını okumanı tavsiye ederim mantar yada başka bir bağırsak sorunu olabilir