MAKATTA KASİNTİ VE KURULUK

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

MAKATTA KASİNTİ VE KURULUK

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Evet son zamanlarda ya da bu hastalıktan beridir diyelim makatta kaşıntı ve kuruluk hissi var sizdede oluyor mu bir uzmana gozuktunuz mu var mı bu konuda yardımcı olacak olan ?
Prostatitti

Re: MAKATTA KASİNTİ VE KURULUK

Mesaj gönderen Prostatitti »

Lbrl34 yazdı:Evet son zamanlarda ya da bu hastalıktan beridir diyelim makatta kaşıntı ve kuruluk hissi var sizdede oluyor mu bir uzmana gozuktunuz mu var mı bu konuda yardımcı olacak olan ?
Hastaligimin ilk baslarinda aralıksız çektim .
Makatta kaşıntı bence parazit veya mantardan kaynaklanıyor .
Tabi siz daha iyi bilirsiniz doktor adayisiniz.
Ben fito krem ve travazol kullandım hangisi iyi geldi bilmiyorum ama bayadir yok ..
El ile sürmek yerine tuvalet kağıdına sürüp yedirmek hem daha hijyenik hem daha fazla dağıtır fikrindeyim.
Gün içinde olmayan kasinti bende söylemesi ayip waffle yedikten sonra başlayınca ben candida olduğunu düşünmüştüm
Hepsi geçecek
Lbrl34

Re: MAKATTA KASİNTİ VE KURULUK

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Prostatitti yazdı:
Lbrl34 yazdı:Evet son zamanlarda ya da bu hastalıktan beridir diyelim makatta kaşıntı ve kuruluk hissi var sizdede oluyor mu bir uzmana gozuktunuz mu var mı bu konuda yardımcı olacak olan ?
Hastaligimin ilk baslarinda aralıksız çektim .
Makatta kaşıntı bence parazit veya mantardan kaynaklanıyor .
Tabi siz daha iyi bilirsiniz doktor adayisiniz.
Ben fito krem ve travazol kullandım hangisi iyi geldi bilmiyorum ama bayadir yok ..
El ile sürmek yerine tuvalet kağıdına sürüp yedirmek hem daha hijyenik hem daha fazla dağıtır fikrindeyim.
Gün içinde olmayan kasinti bende söylemesi ayip waffle yedikten sonra başlayınca ben candida olduğunu düşünmüştüm
anladım abi çok iyi çok sagol